2011

Maailmameistrivõistlused (Daegu, 27.08.-04.09.2011)

Naised     
Ala          Nimi                Tulemus                Koht
400 m M.     M. Mägi           53,27 (ej 52,93)         21.
Kõrgushüpe   A. Iljuštšenko    1.89 (kv 1.95)           12.
7v           G. Šadeiko        5190                     26.

Mehed     
100 m        M. Niit           10,53                    32.
200 m        M. Niit           20.90                    29.
Kettaheide   G. Kanter         66.95                     2.
             M. Israel         65.20                     4.
Odavise      M. Kukk           76.42                    23.
10v          M. Pahapill       8164                      9.
             A. Raja           7982                     15.

Euroopa sisemeistrivõistlused (Pariis, 04.-06.03.2011)

Naised     
Ala          Nimi                Tulemus                Koht
Kõrgushüpe   G. Udras            1.92                     11.
             A. Iljuštšenko      1.89                     13.
Kolmikhüpe   V. Baranova         13.42                    18.
5v           K. Kand             4399                      8.
             G. Šadeiko          4358                      9.

Mehed
400 m        R. Mägi             48,49                    22.
1 500 m      R. Fosti            3.49,98                  23.
Kolmikhüpe   J. Uudmäe           16.07                    19.
7v           M. Pahapill         5782                     13.
             A. Raja                                   katkestas 
 

Noorte maailmameistrivõistlused (Lille, 06.-10.07.2011)

Noormehed     
Ala          Nimi                Tulemus                Koht
100 m        R. Veesalu          11,13                  54.
200 m        R. Veesalu          22,57                  49.
800 m        A. Kozinets         1.59,04                49.
400 m tj     S. Ütsmüts          54,84 32.
Teivashüpe   K. Rosenberg        4.50                   19.
Odavise      J. Õiglane          64.70 (kv 67.90)       11.
             G. Orgusaar         47.57                  40.
8v           T. Tšernjavski      5909                    6.
             K. Pedriks          katkestas  

Neiud
Ala          Nimi                Tulemus                Koht
100 m tj     L.-M. Oja           14,45                  29.
Teivashüpe   G. M. Lemberg       3.50                   20.
Kaugushüpe   A. Laurik           5.52                   25.
Kolmikhüpe   T. Meister          11.81                  31.
Kuulitõuge   K. Piirimäe         12.39                  25.
             L. Liivrand         12.10                  26.
Kettaheide   K. Piirimäe         44.27                  21.

Euroopa noorsoo (U23) meistrivõistlused (Ostrava, 14.-17.07.2011)

Mehed     
Ala          Nimi                Tulemus                Koht
1500 m       K. Kits             3.52,92 (ej 3.46,24)   10.
3000 m tak.j K. Kivistik         8.53,15                13.
Kolmikhüpe   I. Syunin           16.25 (kv 16.32)        9.
Kettaheide   P. Niit             55.96                  14.
             M. Kupper           55.82                  15.
Vasaraheide  M. Lehemets         62.61                  20.
Odavise      T. Laanmäe          73.20                   9.
             R. Koorep           69.15                  16.
             M. Kirt             66.32                  19.
10v          H. Lepik            6891                   18.      

Naised
Ala          Nimi                Tulemus               Koht
5000 m       L. Suur             16.47,54              14.
Teivashüpe   M. Pärs             3.85                  19.
Kuulitõuge   L. Treiel           13.93                 21.
7v           G. Šadeiko          6134                   1.
             M. Klaup            5445                  11.

Euroopa juunioride (U20) meistrivõistlused (Tallinn, 21.-24.07.2011)

Mehed     
Ala          Nimi                Tulemus               Koht
100 m        R. Rooks            katkestas 
200 m        M. Ellissaar        21,78                 11.
400 m        S. Tarasjuk         49,49                 23.*
800 m        V. Poddevalin       1.57,05               28.
1500 m       T. Kruut            3.59,11               18.
110 m tj     E. Jagor            14,81                 26.
400 m tj     R. Mägi             50,63                  4.
Kõrgushüpe   S. Jõõras           2.00                  22.
Teivashüpe   A. Mulin            4.70                  18.
Kaugushüpe   M. Siimson          7.41 (kv 7.45)        11.
Kolmikhüpe   D. Sigejev          14.55                 15.
Kuulitõuge   E. Miljan           15.35                 34.
Kettaheide   R. Kraav            49.01                 22.
Odavise      P. Sihver           68.47                 15.
10v          K.-R. Saluri        7453                   8.

Naised     
Ala          Nimi                Tulemus               Koht
400 m        H. Meier            57,12                 18.
400 m tj     A. Viidikas         63,70                 25.
3000 m tak.  j K. Nevolihhin     11.43,84              26.
Kõrgushüpe   E. Haas             1.77 (kv 1.82)        11.
Kaugushüpe   K. Soosaar          5.96                   5.
Kolmikhüpe   K. Metsla           12.75                 10.
Kettaheide   K. Tõllasson        46.77                  8.
Vasaraheide  E. Anissimova       57.33                 14.
Odavise      L. Laasma           55.99 (kv 56.12)       1.
7v           T. Kaunissaar       katkestas