VIDEOD | Staadionijooksusarja 4. etapi võitsid Kaisa Kukk ja Roman Fosti

Fotod: Erakogu/EKJL

Viljandi linnastaadionil 5. augustil toimunud staadionijooksusarja 4. etapi 3000 meetri jooksu võitsid Kaisa Kukk ja Roman Fosti.

Naiste 3000 m distantsil näitas parimat minekut Kaisa Kukk (Indiv.), kes triumfeeris Viljandi linnastaadionil ajaga 10:06.68.

Hõbedane tasu riputati kaela isikliku rekordi 10:13.44 jooksnud Pille Hinnile. (Sparta SS). Kolmanda koha võitis enamuse jooksust vedanud Johanna Ardel (Indiv.), kelle lõpuajaks märgiti 10:19.77.

Naiste 3000 m jooks:

Eesti Staadionijooksusari 2020, IV etapp - Naised 3000m

Meeste sama pikal trassil ei olnud vastast Roman Fostile (Sparta SS), kes kattis seitse ja pool ringi ajaga 8:29.07. Nagu neli päeva tagasi ümber Viljandi järve jooksulgi, lõpetas Fosti järel teisena Karel Hussar (Jooksupartner), kelle lõpuajaks märgiti 8:34.87. Pronksise autasu võitis Leonid Latsepov (Sparta SS), kelle lõpuajaks märgiti 8:40.63.

Neljandana lõpetas KJK Vike sportlane Taavi Kilki (8:46.40). Esikuuiku lõpetasid U20 vanuseklassi noormehed Johannes Laur 9:43.39ga (KJK Järvala) ja Sparta spordiklubi esindaja Kert Kask (9:58.70)

Meeste 3000 m jooks:

Eesti Staadionijooksusari 2020, IV etapp - Mehed 3000m

Kõikide 3000 m jooksu protokollidega saab tutvuda SIIN

Nooremate U16 poiste ja tüdrukute tulemused:

Eesti staadionijooksusarja selgroog on Viljandi etapiga murtud, jäänud on veel joosta kolm distantsi. Järgmine saab jätku 9. augustil Kadrioru staadionil, kus Eesti meistrivõistluste raames joostakse 5000m.