Üks nädalavahetus – kaks rekordit

Hans-Christian Hausenberg (Tartu SS Kalevist) uuendas nädalavahetusel toimunud Eesti J-, A- ja B-klassi talvistel mitmvõistluse meistrivõistlustel kahte Eesti B-klassi rekordit – 60 m tõkkejooksus ning seitsmevõistluses. Tõkkejooksus on uueks Eesti B-klassi rekordiks 8,34. Varasem tippmark, mis oli joostud Hausenbergi poolt Tartus langes ühe sajandikuga. 7-võistluses kogus Tartu noormees kokku punktisumma 5239p, mis on 2005. a Hendrik Lepiku püstitatud Eesti B-klassi rekordist – 4756p – 483p võrra parem.
Hausenbergi rekordiseeria – 60m – 7,37, kaugushüpe – 6.62, kuulitõuge – 15.43, kõrgushüpe – 1.80, 60m tj – 8,34, teivashüpe – 4.66, 1000m – 3.05,58.

Poiste B-klassi seitsmevõistluses saavutas 2. koha Andre Tammaru (KJK Vike) 4042 p ja 3. oli Johannes Erm (SK Leksi 44) 3734 p.

Tüdrukute B-klassi viievõistluses saavutas võidu Margit Kalk (Tartu SS Kalev) 3205 p, teise koha Valeria Radajeva (Audentese SK) 3117 p ning kolmanda Pärl Eelma (Audentese SK) 3116 p.

Noormeeste A-vanuseklassis võidutses tulemusega 4331 p Mihkel Leib (Audentese SK), teine oli Kaarel Ernits (KJK Saare) 4251 p ning kolmas Helger Pikk (KJK Lõunalõvi) 4238 p.

Neidude A-vanuseklassi Eesti meister viievõistluses on Vladislava Oleinik (Audentese SK) 3480 p, teise koha pälvis Hanna-Mai Vaikla (Võru KJK Lõunalõvist) 3455p ning kolmanda koha Margot Meri (SK Maret Sport) 3449 p.

Meesjuunioride seitsmevõistluses oli edukaim Janek Õiglane (Audentese SK) 5333 p, teise koha võitis Kristjan Rosenberg (TÜ ASK) 5200 p ning kolmanda Toomas Kesküla (KJK Vike) 4847 p.

Naisjuunioride viievõistluse võitis Klarika Kaldmaa (Nõmme KJK) 2928 p, teise koha Helen Loik (Nõmme KJK) 2912p ning kolmanda Merli Ilves (Põlva KJK) 2806 p.