U20 MM-i 3. päev | Tillmann sai 10. koha, Bruus finaalis

Peruus jätkuvatel U20 vanuseklassi maailmameistrivõistlustel sai Miia Tillmann teivashüppes 10. koha. Kõrgushüppe valitsev U20 maailmameister Karmen Bruus pääses edasi finaali.

Teivashüppe lõppvõistlusel ületas Miia Tillmann kõrguse 3.95 ning sai selle tulemusega 10. koha. Algkõrgus 3.80 alistus esimesel katsel ning kõrgusest 3.95 sai ta jagu teisel katsel. Järgmist kõrgust 4.05 ei õnnestunud kolme katsega ületada. Maailmameistriks krooniti ameeriklanna Molly Haywood tulemusega 4.47. Hõbemedali sai austerlanna Magdalena Rauter ning pronksmedali austraallanna Tryphena Hewett, kes mõlemad ületasid kõrguse 4.15.

Neidude kõrgushüppe eelvõistluselt pääses puhaste paberitega edasi finaali Karmen Bruus, kes ületas kõrguse 1.83. Valeria Smirnova ületas kõrguse 1.80 ning sai kokkuvõttes 17. koha.

110 m tõkkejooksu eeljooksudes sai Steven Leppoja 48. koha ajaga 14.29 ning Raiko Kahr 51. koha ajaga 14.33.

Elsa Puu tuli peale seitsmevõistluses saadud kaheksandat kohta starti ka 100 m tõkkejooksu eeljooksudes, kus ta sai 49. koha ajaga 14.48.

Andreas Trumm alustas kümnevõistlust ajaga 11.36 100 m jooksus, kaugushüppes sai ta parimal katsel kirja tulemuse 6.49 ning kuulitõukes 12.51. Kõrgushüppes jäi Trummi parimaks 1.73, kuid edasisest võistlusest pidi ta kahjuks põlvevigastuse tõttu loobuma.