U18 koondis võitles Vilniuses toimunud Balti meistrivõistlustel välja teise koha

Esikoha saavutasid Läti noored 286 punktiga.  Eestil ja Leedu kogusid võrdse summa punkte – 230, kuid eestlased võitsid rohkem esikohti.

Eesti koondise noortest tõid esikohapunktid ning said kaela Balti meistrimedalid järgmised sportlased:

Madis Kaare (SK Altius) – teivashüpe – 4.60

Kaksivõidud tulid mõlemas teivashüppes, kus neidude 2. koha pälvis Mona Linda Sikkal (Leksi 44) tulemusega 3.50 ning noormeeste 2. koha medali sai samuti Pärnu (SK Altius) poiss Mikk Saarse tulemusega 4.40.

Individuaalses arvestuses said rohkem kui ühe Balti meistrivõistluste medali endale kaela:

Tony Ats Tamm – lisaks tõkkejooksu kullale võitis ta kaugushüppes pronksmedali tulemusega 6.75
Kelly Heinpõld  – sai vasaraheite kulla kõrvale ka kettaheite hõbeda, tulemuseks 38.36
Rasmus Roosleht (Niidupargi SK) –  kaks hõbemedalit tulid kuulis tulemusega 16.56  ja kettaheites tulemusega 52.83
Kristian Otlot (UP Sport) – 2. koht 1500m jooksus ajaga 4.10,42 ja 3. koht  800m jooksus ajaga 1.57,49
Christelle Vall (Audentese SK) – kolmandad kohad 1500m ja 3000m jooksus, vastavalt 4.50,95 ja 10.51,29