Tiidrek Nurme saavutas Euroopa krossijooksu EM-il 28. koha

9. detsembril Ungaris Budapestis toimunud SPAR Euroopa Meistrivõistlustel krossijooksus saavutas Eesti jooksjatest parima koha meeste arvestuses võistelnud Tiidrek Nurme. Nurme aeg 10 km distantsil oli 31:07, mis tõi lõppjärjestuses 28. koha. Jooksu võitis Andrea Lalli Itaaliast ajaga 30:01.

Meeste U23 vanuseklassis 8km distantsil võistelnud Kaur Kivistik sai 69. koha ajaga 26:35. Samal distantsil startinud Allar Lamp katkestas. Võitjaks 8 km distantsil oli ajaga 24:30 Henrik Ingebrigtsen (Norra).

Meesjuunioride arvestuses võistelnud Andi Noot läbis 6km distantsi ajaga 19:36, mis andis lõppärjestuses 35. koha. Võitis Szymon Kulka, Poolast ajaga 18:43.

Naiste arvestuses esindas Eesti koondist Annika Rihma, kelle tulemuseks 8 km distantsil jäi 31:11 ning see aeg tõi krossijooksu EM-il 49. koha. Võitis Fionnuala Britton Itaaliast, ajaga 27:45.

Naisjuunioride arvestuses 4 km raja läbinud Heleene Tambeti kohaks jäi 52. Tambeti aeg oli 15:04. Naisjuunioride võitja oli Amela Terzik Serbiajast ajaga 13:29

Võistlus peeti kolmes vanuseklassis: täiskasvanud, U23 ja U20.