Sergei Tšerepannikov sai isikliku rekordiga Malaga maratonil 4. koha

Stamina Arcotransport tiimi jooksja Sergei Tšerepannikov tegi täna oma hooaja viimase võistluse Hispaanias Malaga maratonil, kus sai isikliku rekordiga 2:26.54 neljanda koha. Kolmandast kohast jäi meest lahutama 7 sekundit. Tšerepannikovi varasem tippmark oli 9. septembril SEB Tallinna maratonil ja ühtlasi oma elu esimesel maratonil joostud 2:37.53.

Tšerepannikov jooksis Malaga maratonil esimesed tund aega juhtgrupis, seejärel hakkas grupp lagunema. Veel 36. kilomeetril asus Tšerepannikov teisel kohal, kuid kaotas viimase kuue kilomeetriga kaks kohta. Finišipaigas näitas termomeeter 13 kraadi sooja ja õhuniiskus oli 77 protsenti. “Sergei on viimased kaks kuud väga tublilt harjutanud, aga maratoni jaoks on vaja sellist tööd pikemalt teha. Siit on hea uusi sihte seada ja seda me ka teeme. Väga positiivne emotsioon hooaja lõpetuseks,” ütles Jooksuportaalile Tšerepannikovi treener Urmas Randma.

Tšerepannikovi tulemus on Eesti hooaja edetabelis 4.