Reena Koll sai juunioride EM-il 7. koha

Rootsis, Eskilstunas 16.-19. juulini toimuvatel juunioride Euroopa meistrivõistlustel sai 9-liikmelise Eesti koondise ridades kõrgeima koha Reena Koll, kes saavutas teivashüppes tulemusega 4.10 seitsmenda koha.

Teivashüppe kvalifikatsioonivõistluselt pääses Reena Koll edasi ületades 4 meetrit. Finaalis võitis kuldmedali Angelica Moser Šveitsist tulemusega 4.35, hõbe ja pronks jagati tulemusega 4.20.

Naiste 100m jooksu eeljooksus üllatas Õilme Võro, kes lubatust pisut tugevama tuule toel joostud ajaga 11,84 pääses edasi poolfinaali. Poolfinaalis sai Võro kirja aja 12.08, mis tõi talle kokkuvõttes juunioride Euroopa meistrivõistlustel 20. koha

Eesti sportlastest esimesena läksid Eskilstunas starti meie kaks kanget kodust konkurenti kuulitõukes Jander Heil ja Kert Piirimäe. Piirimäe sai eelvõistlusel kirja hooaja tippmargi 18.14, Heili võistluse rikkus soojendusel tekkind seljalihaste kangestus. Lõppvõistlusele pääsemiseks tulnuks tõugata 18.42. Piirimäe kohaks Euroopa juunioride meistrivõistlustel jäi 14.

7- võistlejad Kristella Jurkatamm ja Hanna-Mai Vaikla tulemusteks juunioride Euroopa meistrivõistlustel jäid vastavalt 5113 ja 4926  punkti ning kohad 18. ja 22.

Marit Jukk sai kolmikhüppe kvalifikatsioonis tulemuseks 12.05, mis andis talle 19. koha

Anna-Maria Orel sai vasaraheite kvalifikatsioonivõistlusel kirja tulemuse 60.13, millega jäi paraku esimesena lõppvõistlusele pääsejate nimekirjast välja, 13. kohale. 12 lõppvõistlusele kvalifitseeruja hulka pääsemiseks tulnuks heita 60.42.

Mirell Luik sai naiste odaviske kvalifikatsioonivõistlusel kirja tulemuse 47.88 ning jäi samuti esimesena lõppvõistluse ukse taha. Kvalifikatsioonist viis edasi tulemus 48.25