Pühapäeval toimusid Rakvere staadionil kergejõustiku Eesti karikavõistlused

Meeste arvestuses oli edukaim Audentese SK 146 punktiga, teine TÜASK – 141 punkti ning kolmas Rakvere KJK Vike – 131 punkti. Naiskondade arvestuses võitis TÜASK 133 punktiga, teine oli Nõmme KJK 121 punktiga, Tartu SS Kalev’i naiskond kogus kolmandana 99 punkti.

Võistluste parima tulemuse eest hoolitses Rain Kask, kes kaugushüppes sai avakatsel kirja täpselt 8.00. Paraku näitas tuulemõõtja lubatust tugevamat tagantuult + 3,7 m/s. Kõigil järgneval kolmel katsel suutis Rain Kask hüpata 7.85, neist ühel korral ka  edetabelikõlbulikes tingimustes (tuul +0,7m/s). Päeva teise tulemuse tegi kaugushüppes Kaarel Jõeväli 7.71, kuid ka selle katse ajal puhus lubatust tugevam tagantuul (2,8m/s). Hans-Christian Hausenberg sai parimal katsel kirja uut isiklikku rekordit tähistava 7.12.

Meeste odaviske võitis Martin Saar tulemusega 71.71, täites sellega ka U23 Euroopa meistrivõistluste normatiivi (71.00)

Meeste kolmikhüppe võitis Igor Sjunin 16.11-ga. Naiste teivashüppes oli Reena Kolli võidutulemuseks 4.10. Meeste kõrgushüppe võitis Karl Lumi 2.14-ga. Sama kõrguse alistas ka mitmevõistluse Superliiga võitluseks valmistuv Hendrik Lepik.

Meeste 4x100m teatejooksus jäi juunioride koondisel (Eerik Kaljaspolik, Keiso Pedriks, Anatoli Tsvetkov, Rait Veesalu) U20 EM normatiivist puudu 45 sajandiku. Aeg 41.45 tähistab siiski uut Eesti juunioride rekordit.