Perthis lõppenud seenioride maailmameistrivõistlustel osales 24 Eesti seeniorkergejõustiklast.

Eesti kergejõustiklased võitsid maailmameistrivõistlustelt 2 kuldmedalit, 8 hõbemedalit ja 6 pronkmedalit.
N50 vanuseklassis võitis Lea Vahter kuldmedali kuulitõukes tulemusega 12.94 ja heidete mitmevõitluses, lisaks võitis ta kettaheites tulemusega 38.01 hõbemedali ja raskusheites pronksmedali.
M70 vanuseklassis võitsid kaks hõbemedalit Jürgen Lamp ja Rein Kaljumäe. Jürgen oli teine kolmikhüppes tulemusega 10.54 ja kaugushüppes 4.64. Rein oli teine kuulitõukes 12.54ga ja heidete mitmevõistluses, talle veel ka pronksmedal kettaheites tulemusega 36.82.
M65 klassis võitis kolm medalit Eesti Kergejõustikuveteranide Assotsiatsiooni president ja delegatsiooni juht Lembit Talpsepp. Lisaks hõbemedalile heidete mitmevõistluses võitis ta pronksmedali vasaraheites tulemusega 46.35 ja kettaheites tulemusega 44.47.
Pronksmedalemehed olid ka M65 klassi kuulitõukes Arvo Nurm ja M55 klassi kolmikhüppes Valeri Fedjushin.

Rohkearvulise Perthi eestlaste kogukonna toetusel võitsid võistluste viimasel päeval eestlased N45 klassis naised austraalaste järel hõbemedalid nii 4×100 kui ka 4×400 m teatejooksus. Jooksid Piret Granovskaja, Silja Mikk, Tiia Eeskivi ja Mari Piir. Pikas teatejooksus asendas viimast Erge Viiklaid.

Võistlusel osales samuti Eesti Olümpiakomitee endine president Neinar Seli, tema eduplaanid nurjasid reisitõrked. Võistlustest päikeselisel Pertis võttis osa üle 4000 sportlase, järgmised maailmamesitrivõistlused toimuvad kahe aasta pärast Malagas, Hispaanias.