Noorte karikavõistlustel näidati kiireid aegu, üldvõidud läksid Audentese SK-le

Poiste arvestuses võitis Audentese SK. Foto: EKJL

Tartus peeti pühapäeval noorte Eesti karikavõistlused, kus üldvõidu võttis nii noormeeste kui neidude arvestuses Audentese SK. Mitmeid suurepäraseid tulemusi näidati seekord jooksualadel.

Noormeeste 200 m jooksus triumfeeris korraliku ajaga Ken-Mark Minkovski (Audentese SK), saades kirja 21,80. Tütarlaste 200 m jooksu kiireim oli SK Altiuse sportlane Ann Marii Kivikas ajaga 24,98.

Neidude 100 m jooksu võitis suurepärase tulemusega 12,21 alles U16 vanuseklassi kuuluv Marit Kutman (TÜ/ASK). Noormeeste 100 m jooksu kiireim oli 11,10-ga Henri Sai (SK Altius).

Täideti ka üks U20 vanuse maailmameistrivõistluste normatiiv, kui Karl Erik Nazarov (Audentese SK) võitis 400 m tõkkejooksu ajaga 51,70. Neidude samal distantsil võitis Piibe Kirke Aljas (TÜ/ASK) igati soliidse ajaga 1.01,03.

Luna-Aleksandra Lagoda (TÜ/ASK) võttis väga kindla kulla neidude 3000 m jooksus, saades kirja 10.12,58.

Vaata kõiki tulemusi!

Noormeeste arvestuse üldvõidu võttis Audentese SK, kogudes 157 punkti. Teine oli TÜ/ASK 135 ja kolmas KJK Saare 132 punktiga.

Neidude arvestuses oli klubidest samuti parim Audentese SK, kes kogus 146 punkti. 142 silmaga oli teine TÜ/ASK ja kolmandaks tuli 134 punktiga Rakvere KJK Vike.

Kokku selgus 32 karikavõitjat ja võistlemas oli 315 noort sportlast 29 klubist.