Maratoni Eesti meistriteks krooniti Nurme ja Kukk

Pühapäeval, 8. septembril toimunud Swedbank Tallinna Maratoni raames krooniti Eesti meistriteks maratonis Tiidrek Nurme ja Kaisa Kukk.

Üldarvestuses neljandana ja ühtlasi ka Eesti meistrina jõudis finišisse Tiidrek Nurme (ajaga 2:15.04) Tartu Ülikooli Akadeemilisest Spordiklubist, kes jooksis oma esimese maratoni Eestimaa pinnal. Viiendana ületas lõpujoone Sparta Spordiseltsi esindaja Leonid Latsepov (2:16.44) tulles Eesti meistrivõistluste arvestuses teiseks. Kolmandale kohale tuli üldarvestuses kaheksandana lõpetanud Nurme klubikaaslane Bert Tippi (2:27.42).

Naiste arvestuses oli kiireim eestlane Kaisa Kukk (2:49.17) Tartu Spordiselts Kalevist, kes sai endale kaela Eesti meistrivõistluste kuldmedali. Meistrivõistluste arvestuses teiseks tuli Sparta Spordiseltsi jooksja Kertu Kula (2:55.42) ja kolmandaks Kelly Nevolihhin (2:55.57) Rakvere Kergejõustikuklubist Vike.