Maratoni Eesti meistriks krooniti Jõesoo ja Andrejeva

Pühapäeval, 10. septembril selgusid Eesti meistrid maratonis. Meestest võitis Argo Jõesoo ajaga 2:28.15. Hõbe kuulub Raivo Allale (2:30.46) ja pronks Taavi Tamburile (2:31.38).

Naiste Eesti meistritiitel läks ajaga 2:51.06 Olga Andrejevale. Teine oli Moonika Pilli (2:53.21) ja kolmas Klarika Kuusk (3:03.56).

SEB Tallinna maratoni võitis üldarvestuses keenialane Kiprotich Kirui võistluste uue rekordi 2.09.22-ga. Teisena lõpetas samuti Keenia esindaja Dickson Terer ajaga 2:17.30, jättes kolmandaks kaasmaalase Robert K. Maguti, kelle lõpuaeg oli 2:21.20.

SEB Tallinna maratoni poolmaratoni distantsi võitis keenialane Benard Korir ajaga 1:04.44. Kiireim eestlane Tiidrek Nurme tuli finišisse neljandana ajaga 1:05.53. Naiste arvestuses võitis Jekaterina Patjuk ajaga 1:15.17.