Kaur Kivistik saavutas Euroopa krossijooksu meistrivõistlustel 19. koha

8. detsembril Belgradis (Serbia) peetud Euroopa korssijooksu meistrivõistlustel oli Eesti koondise edukaim Kaur Kivistik, kes U23 vanuserühmas saavutas 19. koha

U23 meeste 8-km pikkuse distantsi ajaks sai Kaur Kivistik 24.36. Jooksu võitnud belglasele Pieter-Jan Hannesle kaotas Kivistik 34 sekundit.

Kokku võistles Serbias 7 Eesti jooksjat. U23 noormeeste arvestuses oli Eesti koondis esindatud 4-liikmelise meeskonnaga. Kvistiku järel 48. kohal finišeeris Andi Noot, Jan Õiglane oli 76. ja Dimitri Aristov 79. Meeskondlikus arvestuses sai Eesti võistkond 12. koha.

Naiste U23 vanuseklassis saavutas Heleene Tambet 62 startija seas 29. koha. Naiste arvestuses lõpetas Jekaterina Patjuk 57. positsioonil. Naisjoonioride klassis võistelnud Birgit Pihelga tulemuseks jäi 104. koht