Hans-Christian Hausenbergilt A- ja B- klassi meistrivõistlustel kaks rekordit

Nädalavahetusel Tallinnas Lasnamäe Kergejõustikuhallis peetud A- ja B-klassi meistrivõistlustel püstitas Hans-Christian Hausenberg kaks uut B-klassi rekordit ning võttis 3 alavõitu. Laupäeval uuendas Hausenberg enda poolt eelmisel nädalal püstitstudud teivashüppe B-klassi rekordit 4.50 kahel korral – ületades 4.51 ja seejärel 4.60. Pühapäeval jooksis ta 60m tõkkejooksu eeljooksus uueks Eesti rekordiks 8.37, parandades samuti enda nimele kuulunud rekordit 3 sajandiku võrra. Tõkkejooksu finaaljooksus tõi talle eskoha aeg 8.43. Lisaks sai Hausenberg ülekaaluka võidu kaugushüppes, kus parimal katsel saavutas tulemuse 6.56.

Kristella Jurkatamm võitis neidude A-klassi kaugushüppe tulemusega 5.72 ning 60m sprindi ajaga 7.76. Reena Koll ületas teivashüppes kõrguse 4.10. Artjom Nikitin sai noormeeste A-klassi kuulitõukes esikoha uue isikliku rekordiga 17.08.