Eesti noorte talviste meistrivõistluste teine võistluspäev.

Meistrivõistluste teisel päeval teenis Lishanna Ilves (KJK Vike) avapäeva 60m sprindi kulla kõrvale teise meistritiitli kaugushüppes, saades 5. katsel kirja täpselt 6m pikkuse hüppe. Tulemus tähistab Lishanna Ilvese uut isikliku rekordit ning täpselt 6m on ka suvel Keenias Nairobis peetavate U18 maailmameistrivõistluste normatiiv.

Egert Sekk (Audentese SK) sai kindla alavõidu U18 noormeeste 60m tõkkesprindis ajaga 8,16. Sama vanuseklassi neidude 60m tõkkejooksu võitis Katre Sofia Palm (Saue KJK) ajaga 8,78. Küll ei õnnestunud Palmil, kes nädala eest viis kõrgushüppe isikliku rekordi 1.77-ni, täna oma põhialal meistritiitlit võita kuna kirja läks rekordist 10cm madalam tulemus. See tulemus tõi talle seekord hõbemedali. Kõrgushüppe alavõit läks Leanne Siimumäele (KJK Kose 2000) tulemusega 1.70. Piibe Kirke Aljas (TÜ ASK) võitis 300m sprindidistantsi ajaga 40,47. Noormeeste U16 kuulitõuke võitis mäekõrguse ülekaaluga Kevin Sakson (Haapsalu KJK), kelle võidutulemuseks sai 16.81.

Neidude U16 60m tõkkesprindis sai ajaga 9,17 alavõidu Rhea Kõivutalu (SK Fortis). Mait Filipozzy (SK Elite Sport) sai sama vanuste noormeeste 60m tõkkedistantsi kiireimana kella kinni ajaga 8,77. Võistluste esimesel päeval kõrgushüppe võitnud Tony Ats Tamm ( Audentese SK) sai teisel võistluspäeval meistritiitli ka U16 vanuserühma kaugushüppes tulemusega 6.22. U16 neidude 200m distantsil oli kiireim Ann Marii Kivikas (SK Altius), võiduajaks 26,12.

Kõige pingelisem võitlus meistritiitlile leidis aset U18 noormeeste 2000m jooksus, kus kogu esikolmik mahtus 0,04 sekundi sisse. Meistritiitli sai sajandiksekundite lahingus Sander Jesin (KJK Vike) 6.05,02. Järgnesid Karol Hanga (KJK Kose 2000) ning Robert Telpt (Audentese SK) aegadega vastavalt 6.05,05 ja 6.05,06.

Kõik Eesti A- (U18) ja B- (U16) klassi  talviste meistrivõistluste tulemused leiab siit

Eesti kergejõustiklasi toetavad Nike, Audi, Tradehouse, Kalev, Utilitas, Kultuuriministeerium ja Eesti Olümpiakomitee.
Kergejõustikuliidu meediapartneriteks on Eesti Päevaleht, uudisteportaal Delfi, Eesti Rahvusringhääling ja raadio KUKU