Eesti noored näitasid Saksamaal häid tulemusi

Möödunud nädalavahetusel toimus Saksamaal Mannheimis U20 vanuseklassile mõeldud Bauhaus Juniors Gala, kus osales viis Eesti kergejõustiklast.

Raiko Kahr püstitas 110 m tõkkejooksu B-finaalis uue U20 vanuseklassi Eesti rekordi ajaga 13.70 ning teenis sellega neljanda koha. Eelmine rekord kuulus Johannes Treieli nimele ajaga 13.78 ning oli püstitatud 2017. aastal.

Teisel võistluspäeval sai Kahr 200 m jooksus 20. koha ajaga 21.99.

Samuti 110 m tõkkejooksu B-finaalis osalenud Steven Leppoja sai kuuenda koha tulemusega 13.83.

Viola Hambidge teenis oma esimese võidu rahvusvahelistel võistlustel tulles võitjaks neidude 400 m tõkkejooksus ajaga 58.68. Enda nimele kuuluvast U20 Eesti rekordist jäi teda lahutama vaid 23 sajandikku.

Savva Novikov sai 400 m tõkkejooksus üheksanda koha ajaga 55.19.

Miia Ott püstitas 100 m eeljooksus uue hooaja tippmargi ajaga 11.61 ning saavutas A-finaalis viienda koha ajaga 11.65. Teisel võistluspäeval sai ta 200 m jooksus kirja aja 24.76, mis andis kokkuvõttes 18. koha.