Eesti koondis sai U18 vanuse Balti meistrivõistlustel kolmanda koha

3. märtsil toimusid Võrus U18 vanuseklassi Balti talvised meistrivõistlused, kus Eesti koondis sai 134 punktiga kokkuvõttes kolmanda koha. Esimeseks tuli 166 punktiga Läti, Leedu kogus teisena 141 punkti.

Läti ja Leedu eakaaslastega võisteldi 11 alal: 60m, 300m, 800m ja 3000m jooksus, 60m tõkkejooksus, kõrgushüppes, teivashüppes, kaugushüppes, kolmikhüppes, kuulitõukes ja 4x200m teatejooksus nii neidude kui noormeeste arvestuses.

Eesti koondis saavutas individuaalselt neli alavõitu.

Kaksikvõit tuli Eestisse noormeeste teivashüppes, kus Eerik Haamer (TÜ/ASK) oli tulemusega 4.68 esimene ja Deniel Kedrov (Audentese SK) 4.38ga teine. Noormeeste 3000 m jooksu võitis ajaga 9.19,82 Robert Telpt (Audentese SK). Poiste 60 m tõkkejooksu kiireim oli Kenro Tohter (Tallinna SS Kalev) ajaga 8,18. Ken-Mark Minkovski (Audentese SK) tõi Eestile esikoha ka 60 m jooksus ajaga 7,07.

Vaata kõiki tulemusi SIIT.

Vaata pildigaleriid EKJLi Facebooki lehel!

Eelmisel aastal võitis Leedus Šiauliais peetud U18 vanuseklassi talvised Balti meistrivõistlused Leedu, Läti oli teine ja Eesti kolmas.