Cathy Saem võitis 3. kurtide kergejõustiku MM’ilt Bulgaarias 7-võistluses pronksmedali

Bulgaarias toimuvatel 3. kurtide kergejõustiku maailmameistrivõistlustel saavutas Cathy Saem 2. võistluspäeval seitsmevõistluses pronksmedali.
Kolmanda koha toonud punktisumma 3306 punkti oli ka uus isiklik rekord. Cathy Saemi üksikalade tulemused:
100m tj 19,32; kõrgushüpe 1.48; kuulitõuge 8.24; 200 m 29,08; kaugushüpe 4.24; odavise 31.22; 800 m 2.44.81.

Võistlustules oli ka  Emilija Manninen, kes jooksis 100 m poolfinaalis hooaja parima tulemuse 12,60 ja pääses selle ajaga finaali, kus saavutas 7.koha ajaga 12.88.

Kolmandal võistluspäeval Stara Zagoras kurtide kergejõustiku MMil võitis naiste kõrgushüppes hõbemedali Marja- Liisa Landar, kes ületas kõrguse 1.61. Kõrgushüppe võitis venelanna Kristina Karapetyan, kes püstitas uue kurtide maailmarekordi 1.80. Pronks kuulub samuti 1.61 venelannale Anastasia Klechkinale. Eesti koondislane Cathy Saem oli neljas tulemusega 1.40.

Emilija Manninen sai naiste 400 m tõkkejooksus ajaga 62.42 hõbemedali. Võidu võttis venelanna Asya Khaladzhan, kes läbis distantsi ajaga 62.31.