10 000 m Eesti meistriks krooniti Mark Abner ja Kaia Lepik

Naiste esikolmik: Kaia Lepik, Olga Andrejeva ja Kaisa Kukk.

Reedel, 13. juulil toimusid Kadrioru staadionil EV100 Eesti meistrivõistlused 10 000 meetri jooksus. Meestest krooniti võitjaks Mark Abner (Treeningpartner), naistest oli kiireim Kaia Lepik (Täppsportlased).

Mark Abner sai lõpuajaks 31.25,89. Hõbedale jooksis end SK Altiuse sportlane Karl Mäe, kes läbis distantsi 31.31,69ga. Pronksile tuli Karel Hussar (TÜ/ASK) ajaga 32.11,15.

Vaata meeste tulemusi!

Naistest võttis meistritiitli Kaia Lepik (Täppsportlased), kes sai kirja aja 37.26,60. Teine oli ajaga 37.34,14 Olga Andrejeva (Sparta SS) ning kolmas Kaisa Kukk (Treeningpartner) tulemusega 38.26,60.

Vaata naiste tulemusi!

Meeste esikolmik: Mark Abner, Karl Mäe, Karel Hussar ja võitja treener Urmas Randma.

Eesti meistrid said kaela EV100 erikujundusega medalid, sest EV100 Eesti meistrivõistlused on pühendatud Eesti Vabariigi 100. sünnipäevale ja kuuluvad 2018. aasta EV100 spordiprogrammi.