Uudised

-
Berliini EMi 4. päev: Magnus Kirt võitis odaviskes pronksi!
Berliini EMi 4. päev: Magnus Kirt võitis odaviskes pronksi! 09. august 2018

Berliini EMi 4. võistluspäeval oli stardis 8 Eesti sportlast, neist Magnus Kirt tõi Eestile esimese medali, kui võitis tulemusega 85.96 pronksi.

Berliini EMi 3. päev: Gerd Kanter sai karjääri viimasel tiitlivõistlusel 5. koha 08. august 2018

Berliini Euroopa meistrivõistluste kolmandal päeval oli võistlustules taas üheksa Eesti koondislast. Oma viimase suurvõistluse tegi olümpiavõitja Gerd Kanter, kes sai kettaheites 5. koha.

Berliini EMi 2. päev: Kanter kindlalt lõppvõistlusele, Kivistikult Eesti rekord, Mägi pääses finaali 07. august 2018

Berliinis toimuvatel kergejõustiku Euroopa meistrivõistluste teisel võistluspäeval oli stardis 9 Eesti koondislast. Gerd Kanter pääses kettaheites kindlalt lõppvõistlusele, Rasmus Mägi jooksis end sama kindlalt 400 m tõkkejooksus finaali ning Kaur Kivistik tagas 3000 m takistusjooksus finaalikoha Eesti rekordi väärilise ajaga 8.28,24. Kahepäevase katsumusega alustasid ka kümnevõistlejad Maicel Uibo, Karl Robert Saluri ja Karel Tilga.

EMi avapäev: Jaak-Heinrich Jagor pääses EMil kindlalt poolfinaali
EMi avapäev: Jaak-Heinrich Jagor pääses EMil kindlalt poolfinaali 06. august 2018

Täna Berliinis alanud Euroopa meistrivõistlustel oli avapäeval stardis üks Eesti sportlane, kui 400 m tõkkejooksu eeljooksus tuli rajale Jaak-Heinrich Jagor. Jagor sai ajaga 50,47 oma eeljooksus 2. koha ning pääses kindlalt homsesse poolfinaali.

Eesti U18 koondis võitis Balti meistrivõistlused
Eesti U18 koondis võitis Balti meistrivõistlused 03. august 2018

2.-3. augustil toimusid Võru staadionil U18 vanuseklassi Balti riikide meistrivõistlused, kus Eestit esindanud 48-liikmeline koondis jättis võidukarika koju. Avapäeva järel Leedu järel teist kohta hoidnud Eesti koondis lõpetas võistluse 271 punktiga. Teise koha saanud Leedu kogus 251 punkti ja Läti oli 226 punktiga kolmas.

Võrus peetakse U18 vanuse Balti meistrivõistlused
Võrus peetakse U18 vanuse Balti meistrivõistlused 01. august 2018

2.-3. augustil toimuvad Võru staadionil U18 vanuseklassi Balti riikide meistrivõistlused, kus Eestit esindab 48-liikmeline koondis. Meistrid selgitatakse 19 alal nii noormeeste kui neidude arvestuses.

Merilyn Uudmäe ja Eleriin Haas liituvad Berliini EM-koondisega
Merilyn Uudmäe ja Eleriin Haas liituvad Berliini EM-koondisega 31. juuli 2018

Euroopa Kergejõustikuliidu kutsega pääsevad Berliini Euroopa meistrivõistlustele osalema ka kolmikhüppaja Merilyn Uudmäe ning kõrgushüppaja Eleriin Haas. Berliini EMile sõitev Eesti koondis on nüüd 22-liikmeline.

Ilmus EKJL-i juulikuu Infokiri
Ilmus EKJL-i juulikuu Infokiri 31. juuli 2018

Infokiri kajastab tähtsamaid uudiseid võistlusest, rekorditest, koolitustest ja teistest sündmustest, mida alaliit korraldab.

EV100 Staadionisarjas joosti 5. etapp
EV100 Staadionisarjas joosti 5. etapp 31. juuli 2018

EV 100 Staadionisarja viienda ja eelviimase etapina joosti Eesti meistrivõistluste raames sarja pikim, 5000 m distants.

Eesti Kergejõustikuliidu juhatus kinnitas Berliini EMi koondise
Eesti Kergejõustikuliidu juhatus kinnitas Berliini EMi koondise 30. juuli 2018

Pühapäeval kogunenud Eesti Kergejõustikuliidu juhatus kinnitas Berliini Euroopa meistrivõistlustele sõitva koondise.