Uudised

-
Noorte karikavõistlustel näidati kiireid aegu, üldvõidud läksid Audentese SK-le
Noorte karikavõistlustel näidati kiireid aegu, üldvõidud läksid Audentese SK-le 10. juuni 2018

Tartus peeti pühapäeval noorte Eesti karikavõistlused, kus üldvõidud võttis nii noormeeste kui neidude arvestuses Audentese SK. Mitmeid suurepäraseid tulemusi näidati seekord jooksualadel.

Tiidrek Nurme ja Leila Luik krooniti Eesti poolmaratoni meistriks
Tiidrek Nurme ja Leila Luik krooniti Eesti poolmaratoni meistriks 09. juuni 2018

9. juunil toimusid Narvas EV100 poolmaratoni Eesti meistrivõistlused, kus meestest peeti maha põnev duell Tiidrek Nurme (TÜ/ASK) ja tiitlikaitsja Roman Fosti (Sparta SS) vahel. Seekord jäi peale Nurme, kes krooniti ajaga 1:03.57 Eesti meistriks. Hõbedale tulnud Fosti sai kirja aja 1:06,18 ja Raido Mitt (IND) oli 1:09.33ga kolmas.

Eesti maanteekäimise meistrid selgusid Leedus
Eesti maanteekäimise meistrid selgusid Leedus 08. juuni 2018

Leedus Alytuses toimuva rahvusvahelise maanteekäimise võistluse International Race Walking Festivali raames selgitati ka Eesti meistrid.

USA üliõpilasmeistrivõistlustel medalile tulnud Saluri ja Erm uuendasid isiklikke rekordeid 08. juuni 2018

Karl Robert Saluri sai USA üliõpilaste kergejõustikumeistrivõistlustel 8137 punktiga hõbeda, Johannes Erm kogus 8046 punkti ja teenis pronksi. Mõlema jaoks on tegu isikliku rekordiga. Võitis Tim Duckworth 8336 punktiga.

Johannes Erm täitis EMi normi ka kaugushüppes
Johannes Erm täitis EMi normi ka kaugushüppes 07. juuni 2018

USA üliõpilaste kergejõustikumeistrivõistlustel kümnevõistlust tegev Johannes Erm hüppas avapäeval kaugust 7.98 ning täitis sellega Berliini Euroopa meistrivõistluste normatiivi.

Kirt parandas taas Eesti rekordit, alistades Vetteri ja Röhleri
Kirt parandas taas Eesti rekordit, alistades Vetteri ja Röhleri 06. juuni 2018

Pühapäeval Eesti odaviske rekordi 88.45-ni viinud Magnus Kirt nihutas eile õhtul Soomes peetud Paavo Nurmi mängudel rekordinumbrid 88.73-ni.

Staadionisarja liidrid on Lamp ja Rammul
Staadionisarja liidrid on Lamp ja Rammul 05. juuni 2018

Tartus Gustav Sule meistrivõistluste raames joostud 1500 m distantsidega jõudis EV100 Staadionisari esimese kolmandikuni - kuuest etapist on peetud kaks. Liidrikohal on meestest Allar Lamp ja naistest Brit Rammul.

Kätlin Tõllasson uuendas isiklikku rekordit ja liitub Berliini koondisega
Kätlin Tõllasson uuendas isiklikku rekordit ja liitub Berliini koondisega 05. juuni 2018

Kettaheitja Kätlin Tõllasson uuendas täna Heitjate seeriavõistluse noorte võistlusel oma isiklikku rekordit ning täitis ka Berliini Euroopa meistrivõistluste normi. Tõllasson sai kirja 56.24.

Magnus Kirt viis Eesti odaviskerekordi 88.45-ni!
Magnus Kirt viis Eesti odaviskerekordi 88.45-ni! 04. juuni 2018

Pühapäeval Tartus toimunud Gustav Sule mälestusvõistlustel sündis suurepärane tulemus, kui Magnus Kirt viskas Eesti odaviskerekordiks 88.45.

Rakveres selgitati noorte teatejooksude Eesti meistrid
Rakveres selgitati noorte teatejooksude Eesti meistrid 02. juuni 2018

Rakvere staadionil toimusid laupäeval, 2. juunil EV100 Eesti noorte meistrivõistlused teatejooksudes. Osales 19 klubi ja parimad selgusid U16, U18 ja U20 vanuses.