Uudised

-
EV100 Eesti teatejooksu meistrivõistlustel võitsid kolm kulda Audentese SK ja TÜ/ASK 27. mai 2018

Laupäeval, 26. mail toimusid Rakvere staadionil EV100 Eesti teatejooksu meistrivõistlused, kus kiireimad selgitati täiskasvanute arvestuses ja kavas oli 4x100 m, 100 m+200 m+300 m+400 m, 4x1500 m, 3x800 m ja 4x400 m teatejooksud. Lisaalana võisteldi meeste ja naiste 100 m jooksus.

Eesti võitis Balti heitealade maavõistluse
Eesti võitis Balti heitealade maavõistluse 27. mai 2018

Rakvere staadionil peeti laupäeval, 26. mail Balti heitealade maavõistlus, kus võistkondliku esikoha teenis Eesti võistkond. Eesti kogus 26630 punkti, Läti tuli teiseks 25456 punktiga ja Leedu kolmandaks 25275 punktiga.

Takistusjooksja Kaur Kivistik täitis Berliini EMi normi
Takistusjooksja Kaur Kivistik täitis Berliini EMi normi 27. mai 2018

Laupäev tõi Eesti kergejõustikukoondisele veel ühe Berliini Euroopa meistrivõistluste normitäitja, kui Kaur Kivistik läbis Belgias Oordegemis peetud võistlusel 3000 m takistusjooksu ajaga 8.35,77.

Uibo, Tilga ja Šadeiko võistlevad mainekal Götzise mitmevõistlusel
Uibo, Tilga ja Šadeiko võistlevad mainekal Götzise mitmevõistlusel 25. mai 2018

26.-27. mail toimub Austrias Götzises traditsiooniline mitmevõistlus Götzis Hypomeeting. 1975. aastal alguse saanud võistlusest võtab sel korral osa kolm Eesti sportlast: Maicel Uibo, Karel Tilga ja Grit Šadeiko. Otsepilti näeb mõlemal päeval Delfi vahendusel.

Fosti krooniti Põhjamaade meistriks
Fosti krooniti Põhjamaade meistriks 22. mai 2018

Roman Fosti võitis Taanis Kopenhaagenis toimunud Põhjamaade meistrivõistlused 10 km maanteejooksus ajaga 30.20. Fosti edestas rootslast David Nilssonit 4 ja taanlast Martin Egebjerg Oleseni 14 sekundiga.

Tiidrek Nurme sai Euroopa karikavõistlustel 20. koha
Tiidrek Nurme sai Euroopa karikavõistlustel 20. koha 20. mai 2018

Inglismaal Londonis toimunud 10 000 meetri jooksu Euroopa karikavõistlustel sai ainsa eestlasena osalenud Tiidrek Nurme ajaga 29.05,49 20. koha.

Balti mitmevõistluse MV: Eestile 2. koht, mitu individuaalset medalit ja normitäitmist 19. mai 2018

18.-19. mail selgusid Leedus Klaipedas U18 ja U20 vanuseklassi Baltimaade parimad mitmevõistlejad. Üldarvestuses läks esikoht Lätti, Eesti oli teine ja Leedu seega kolmas.

Fosti ja Nurme stardivad Londonis ja Kopenhaagenis
Fosti ja Nurme stardivad Londonis ja Kopenhaagenis 18. mai 2018

Inglismaal Londonis toimuvad 19. mail Euroopa karikavõistlused 10 000 meetri jooksus, kus Eestit esindab Tiidrek Nurme. Taanis Kopenhaagenis peetakse aga 21. mail Põhjamaade meistrivõistlused 10 km maanteejooksus, kus stardib neli Eesti sportlast, teiste seas Roman Fosti.

Otsime vabatahtlikke EV100 Guinnessi rekordi jooksule
Otsime vabatahtlikke EV100 Guinnessi rekordi jooksule 17. mai 2018

Otsime vabatahtlikke ainulaadsele spordiüritusele. Tule ja aita korraldada EV100 Guinnessi rekordi jooks 100 x10 000 meetris!

Staadionisarja avaetapi võitsid Nevolihhin ja Lamp
Staadionisarja avaetapi võitsid Nevolihhin ja Lamp 17. mai 2018

Kohilas toimus EV100 Staadionisarja esimene etapp 3000 m jooks. Naistest võitis Kelly Nevolihhin ajaga 10.10,98, meeste parim oli Allar Lamp tulemusega 8.14,56.