Uudised

-
Eesti noorte talviste meistrivõistluste teine võistluspäev.
Eesti noorte talviste meistrivõistluste teine võistluspäev. 15. jaanuar 2017

Meistrivõistluste teisel päeval teenis Lishanna Ilves (KJK Vike) avapäeva 60m sprindi kulla kõrvale teise meistritiitli kaugushüppes, saades 5. katsel kirja täpselt 6m pikkuse hüppe. Tulemus tähistab Lishanna Ilvese uut isikliku rekordit ning täpselt 6m on ka suvel Keenias Nairobis peetavate U18 maailmameistrivõistluste normatiiv.

U18 ja U16 talviste EMV avapäeva ülevaade
U18 ja U16 talviste EMV avapäeva ülevaade 14. jaanuar 2017

Eesti A- (U18) ja B- (U16) klassi kergejõustiku talviste meistrivõistluste avapäeval näitasid head vormi nädala pärast Eesti rahvuskoondise värvides Balti noorte mitmevõistluse meistrivõistlustel võistlema asuvad kergejõustikunoored

Nädalavahetusel jagatakse A- ja B-klassi EMV medalid
Nädalavahetusel jagatakse A- ja B-klassi EMV medalid 12. jaanuar 2017

Nädalavahetusel tuleb Lasnamäe kergejõustikuhallis meistrivõistluste medalitele konkureerima ligi 600 kergejõustikunoort 46-st klubist.

Aasta Naissportlane 2016 on Ksenija Balta
Aasta Naissportlane 2016 on Ksenija Balta 28. detsember 2016

Balta võitis Kristjani teist korda – tema eelmine aasta naissportlase tiitel pärineb aastast 2009.

Aasta Meessportlane 2016 on Rasmus Mägi
Aasta Meessportlane 2016 on Rasmus Mägi 28. detsember 2016

Rasmus Mägi jooksis olümpiafinaalis uue Eesti rekordi ja saavutas kuuenda koha.