Kõik

-
Suurbritannia kuulitõukaja Carl Myerscough purustas Heino Lipu mälestusvõistluse rekordi 01. juuli 2012

Pühapäeval, 1. juulil Ida-Virumaal, Maidlas toimunud IV Heino Lipu mälestusvõistluse kuulitõukes võitis võistluste rekordit tähitava tulemusega 20.13 Suurbritannia sportlane Carl Myerscough.

IV Heino Lipu mälestusvõistlus toob Maidlasse tipptasemel kuulitõukajad
IV Heino Lipu mälestusvõistlus toob Maidlasse tipptasemel kuulitõukajad 29. juuni 2012

Pühapäeval, 1. juulil algusega kell 12.00 toimuvad Maidla mõisapargis BIGBANK Kuldliiga egiidi all IV Heino Lipu mälestusvõistlused kuulitõukes. Läbi aegade võimsaim kuulitõukevõistlus Ida-Virumaal toob starti viis 20 meetri meest.

Euroopa meistrivõistluste teisel päeval võistlustules viis eestlast
Euroopa meistrivõistluste teisel päeval võistlustules viis eestlast 27. juuni 2012

VAATA sportlaste profiile ja võistlemise kellaaegu!

Helsingi EMi avapäeval stardis 13 eestlast
Helsingi EMi avapäeval stardis 13 eestlast 26. juuni 2012

3 noort mitmevõistlejat täitsid juunioride MM osavõtunormi
3 noort mitmevõistlejat täitsid juunioride MM osavõtunormi 22. juuni 2012

20.-21.06. Kadriorus toimunud Leksi Cup-il täitsid Karl-Robert Saluri, Markus Leemet ja Kristella Jurkatamm juunioride MM osavõtunormi.

Täna toimuvad Eesti 10 000m jooksu meistrivõistlused
Täna toimuvad Eesti 10 000m jooksu meistrivõistlused 21. juuni 2012

Täna, 21. juunil toimuvad Tallinnas Hiiu staadionil Eesti 10 000m jooksu meistrivõistlused.

10 000 meetri jooksu Eesti meistrid on Taivo Püi ja Evelin Talts
10 000 meetri jooksu Eesti meistrid on Taivo Püi ja Evelin Talts 21. juuni 2012

Täna Nõmme seeriajooksu raames Tallinnas Hiiu staadionil toimunud 10 000 meetri distantsil selgitati välja  Eesti meistrid.

Vello Lään kirjutas Tartu Kalevi Kergejõustikukoolist raamatu
Vello Lään kirjutas Tartu Kalevi Kergejõustikukoolist raamatu 20. juuni 2012

Vello Lään on pannud Tartu Kalevi Kergejõustikukooli enam kui kuuekümneaastase ajaloo kaante vahele.

Haapsalu kaugushüppevõistluse võitis poolakas Konrad Podgorski
Haapsalu kaugushüppevõistluse võitis poolakas Konrad Podgorski 20. juuni 2012

Täna Haapsalus toimunud ainulaadse Raudteehüpped võistluse kaugushüppes võitis poolakas Konrad Podgorski, kes neljandal katsel sai kirja tulemuse 7.51.

Raigo Toompuu täitis kuulitõukes olümpianormi
Raigo Toompuu täitis kuulitõukes olümpianormi 18. juuni 2012

Täna Sillamäel peetud Ida-Viru Heitetuuri esimesel etapil tõukas Raigo Toompuu kuuli 20.04 täites sellega Londoni olümpiamängude B-normi.

Eesti kergejõustikukoondis EM-il saab olema 23-liikmeline
Eesti kergejõustikukoondis EM-il saab olema 23-liikmeline 18. juuni 2012

Esmaspäeval kinnitati Eesti kergejõustikukoondis juuni lõpus Helsingis peetavatele Euroopa meistrivõistlusele. Koondisesse kuulub 23 sportlast, neist 15 meest ja 8 naist.

Kaur Kivistik võitis Soomes võimsa isikliku rekordiga takistusjooksu
Kaur Kivistik võitis Soomes võimsa isikliku rekordiga takistusjooksu 16. juuni 2012

Kivistik võitis meeste 3000 meetri takistusjooksu tubli uue isikliku rekordiga 8.38,66, mis on Eesti kõigi aegade neljas tulemus.

Noorsoo ja juunioride meistrivõistlustel stardis Eesti paremik
Noorsoo ja juunioride meistrivõistlustel stardis Eesti paremik 15. juuni 2012

Nädalavahetusel, 16.-17. juunil Rakveres toimuvatel Eesti noorsoo ja juunioride meistrivõistlustel on stardis kogu Eesti paremik. Võistlus toimub kahes – juunioride ja noorsoo - vanuseklassis.

Euroopa karikavõistluste mitmevõistluse superliiga toimub järgmisel aastal Eestis 15. juuni 2012

Euroopa Kergejõustikuliidu täitevkomitee otsustas anda Eestile Euroopa karikavõistluste mitmevõistluse superliiga korraldamisõiguse.

Täna toimub heitjate seeriavõistluse III etapp
Täna toimub heitjate seeriavõistluse III etapp 14. juuni 2012

Heitjate seeriavõistluse kolmas etapp toimub neljapäeval Tallinnas TTÜ staadionil ja Audentese staadionil.

Hans-Christian Hausenberg alistas 34 aasta vanuse TV 10 Olümpiastarti mitmevõistluse rekordi 14. juuni 2012

ERISAADE TV 10 Olümpiastarti finaalvõistlustest Kosel on eetris laupäeval kl 17:45

Krossijooksu Eesti meistrid Viljar Vallimäe ja Evelin Talts stardivad 41.jooksul ümber Harku järve 14. juuni 2012

41. jooks ümber Harku järve toimub laupäeval, 16. juunil. Tallinnas ja Harku vallas kulgevale järveringile on lisaks jooksjatele oodatud ka kõik kepikõndijad, sest 6,4 km rada sobib ideaalselt ka kõndimiseks.