Kõik

-
U18 EM-i 3. päev Györis: Minkovskilt U18 rekord ja 6. koht, Mülla teivashüppes 7. 07. juuli 2018

Ungaris Györis toimuvatel U18 vanuse Euroopa meistrivõistlustel on täna kolmas võistluspäev.

U18 EM-i 2. päev Györis: Minkovskilt U18 rekord 200m, Kelly sai 9. koha, Enok seitsmevõistluses 11. 06. juuli 2018

Ungaris Györis toimuvatel U18 vanuse Euroopa meistrivõistlustel lõppes teine võistluspäev.

Ilmus EKJL-i juunikuu infokiri
Ilmus EKJL-i juunikuu infokiri 06. juuli 2018

Infokiri kajastab tähtsamaid uudiseid võistlusest, rekorditest, koolitustest ja teistest sündmustest, mida alaliit korraldab.

Kadrioru staadionil joosti kolme ööpäevaga Guinnessi rekord
Kadrioru staadionil joosti kolme ööpäevaga Guinnessi rekord 05. juuli 2018

Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva auks Kadrioru staadionil korraldatud EV100 x 10 000 meetri Guinnessi rekordi jooks kulges algusest lõpuni kindlalt rekordigraafikus ning 100. vahetust jooksnud kiiruisutaja Saskia Alusalu tõi võistkonna finišisse koguajaga 61:36.06. Senine rekordaeg ületati enam kui kolme tunniga.

U18 EM-i avapäev Györis: Kivikas pääses poolfinaali, Kelly ja Mülla lõppvõistlusele 05. juuli 2018

Ungaris Györis toimuvatel U18 vanuseklassi Euroopa meistrivõistlustel on esimene võistluspäev lõppenud ja meie sportlaste tulemused samuti selgunud.

U14 ja U16 Eesti meistrivõistlustel sündis kaks Eesti rekordit
U14 ja U16 Eesti meistrivõistlustel sündis kaks Eesti rekordit 04. juuli 2018

3. ja 4. juulil toimusid Pärnu rannastaadionil EV100 Eesti meistrivõistlused U14 ja U16 vanuseklassis. Medalite ja meistritiitlite eest läks võistlustulle koguni 573 noort sportlast, esindatud oli 44 klubi.

Eesti noored kuulmispuudega kergejõustiklased võitsid Euroopa meistrivõistlustelt viis medalit 04. juuli 2018

29.06-1.07 Bulgaarias Sofias toimunud IV kurtide juunioride Euroopa kergejõustiku meistrivõistlustel osales Eesti koondis nelja sportlasega: Silja-Liis Öpik (U18), Kristiina Leilop (U20), Karl Kristjan Kajak (U18) ja Rinat Raisp (U18).

U18 EM-ile Györi sõitis 23-liikmeline Eesti koondis
U18 EM-ile Györi sõitis 23-liikmeline Eesti koondis 04. juuli 2018

5.-8. juulil toimuvad Ungaris Györis U18 vanuseklassi Euroopa meistrivõistlused, kus Eestit esindab 23-liikmeline koondis.

Augustis toimub Paunkülas Eesti noorte odaviskajate laager
Augustis toimub Paunkülas Eesti noorte odaviskajate laager 04. juuli 2018

MTÜ Eesti Odavise korraldab noortele odaviskajatele 19.-24. augustil Paunkülas spordi- ja noortelaagri. Laagriplats asub 50 km Tallinnast Tartu suunas looduskaunis kohas. Laager on mõeldud 12-18-aastastele odaviskest huvitatud noortele ja nende treeneritele.

EV100 Guinnessi rekordi jooksu 100x10 000m etappide ajad
EV100 Guinnessi rekordi jooksu 100x10 000m etappide ajad 02. juuli 2018

NB! Jooksjate stardiajad, mida täpsustatakse jooksvalt ning live scroll on nähtav SIIN.

EV100 Staadionisarja liidrid vahetusid
EV100 Staadionisarja liidrid vahetusid 01. juuli 2018

Kolmapäeval joostud EV100 Staadionisarja 3. etapiga vahetusid sarja liidrid, kuna seni esikohal asunud Allar Lamp ja Brit Rammul sel etapil eri põhjustel ei osalenud.

Rakveres lõppenud U23, U20 ja U18 vanuseklasside EV100 Eesti kergejõustiku meistrivõistlustel sündis kaks U18 Eesti rekordit 29. juuni 2018

Rekordite autoriteks olid Annika Emily Kelly vasaraheites ja Jekaterina Mirotvortseva 5000m käimises.

Eesti U23, U20 ja U18 vanuseklasside meistrivõistluste TULEMUSED
Eesti U23, U20 ja U18 vanuseklasside meistrivõistluste TULEMUSED 28. juuni 2018

Eesti U23, U20 ja U18 vanuseklasside meistrivõistluste tulemused

Rakveres toimuvad U23, U20 ja U18 vanuseklasside EV100 Eesti kergejõustiku meistrivõistlused 26. juuni 2018

28. ja 29. juunil toimuvad Rakvere staadionil U23, U20 ja U18 vanuseklasside Eesti meistrivõistlused.  Võistlustele on registreeritud üle 550 sportlase 47’st klubist.

Eesti kergejõustiklased osalesid Balti koondise koosseisus rahvusvahelisel maavõistlusel Minskis 20. juuni 2018

22. juunil toimunud rahvusvahelise maavõistlusega avati Minskis staadion, kus peetakse 2019. aastal Euroopa mängude kergejõustivõistlused.

Rootsi võitis Eesti-Soome-Rootsi maavõistluse, Tšernjavskile individuaalne esikoht, Klaup-McColl täitis EMi normi 17. juuni 2018

Pärnu rannastaadionil toimunud Eesti-Soome-Rootsi mitmevõistluse maavõistluse võitis Rootsi koondis 46 006 punktiga, Eesti oli 43 667 punktiga teine ning Soome 42 248 punktiga kolmas. Individuaalselt läks meeste kümnevõistluse esikoht Taavi Tšernjavskile, kes kogus 7724 punkti. Seitsmevõistluse võitis rootslanna Bianca Salming 5985 punktiga.

Est-Fin-Swe CE match results
Est-Fin-Swe CE match results 16. juuni 2018

Eesti-Soome-Rootsi mitmevõistluse maavõistluse tulemused

Eesti sai Balti meistrivõistlusel 3. koha, Kirt parim meessportlane, Kollilt Eesti rekord 16. juuni 2018

Eesti koondis lõpetas Lätis Ogres peetud Balti meistrivõistlused kolmanda kohaga. Võitis Leedu, kes kogus 272 punkti. Läti teenis teisena 266 ning Eesti 262 punkti.

Laasma täitis Balti meistrivõistlustel EMi normi
Laasma täitis Balti meistrivõistlustel EMi normi 15. juuni 2018

Liina Laasma viskas Balti meistrivõistlustel oda 59.01 ning täitis Berliini EMi normatiivi. Võistlusel andis see 3. koha.