Kõik

-
Balti meistrivõistlustel tulevad starti Kirt, Kanter, Nõu jt tipud
Balti meistrivõistlustel tulevad starti Kirt, Kanter, Nõu jt tipud 13. juuni 2018

15.-16. juunil Lätis Ogres toimuvatele Balti meistrivõistlustele sõidab Eestit esindama esinduslik koondis eesotsas olümpiavõitja Gerd Kanteriga. Lisaks on Eesti eest väljas odaviske värske Eesti rekordi omanik Magnus Kirt, Tanel Laanmäe, Anna Maria Orel, Martin Kupper, Marek Niit, Tony Nõu jt. Võistlustulle läheb 70-liikmeline Eesti koondis.

TV 10 Olümpiastarti finaali TULEMUSED
TV 10 Olümpiastarti finaali TULEMUSED 13. juuni 2018

TV 10 Olümpiastarti finaali tulemused

Jaak-Heinrich Jagor võitis Espoos EMi normiga
Jaak-Heinrich Jagor võitis Espoos EMi normiga 13. juuni 2018

Täna täienes Berliini Euroopa meistrivõistlustele sõitev Eesti koondis, kui Jaak-Heinrich Jagor võitis Soomes Espoos peetud Motonet GP nimelise võistluse. Jagor läbis 400 m tõkkejooks ajaga 50,05, normatiiv on 50,70.

Pärnus toimub 13.-14. juunil TV 10 Olümpiastarti finaal
Pärnus toimub 13.-14. juunil TV 10 Olümpiastarti finaal 11. juuni 2018

13.-14. juunil toimub Pärnu Rannastaadionil TV 10 Olümpiastarti 47. hooaja mitmevõistluse finaal.

Noorte karikavõistlustel näidati kiireid aegu, üldvõidud läksid Audentese SK-le
Noorte karikavõistlustel näidati kiireid aegu, üldvõidud läksid Audentese SK-le 10. juuni 2018

Tartus peeti pühapäeval noorte Eesti karikavõistlused, kus üldvõidud võttis nii noormeeste kui neidude arvestuses Audentese SK. Mitmeid suurepäraseid tulemusi näidati seekord jooksualadel.

Tiidrek Nurme ja Leila Luik krooniti Eesti poolmaratoni meistriks
Tiidrek Nurme ja Leila Luik krooniti Eesti poolmaratoni meistriks 09. juuni 2018

9. juunil toimusid Narvas EV100 poolmaratoni Eesti meistrivõistlused, kus meestest peeti maha põnev duell Tiidrek Nurme (TÜ/ASK) ja tiitlikaitsja Roman Fosti (Sparta SS) vahel. Seekord jäi peale Nurme, kes krooniti ajaga 1:03.57 Eesti meistriks. Hõbedale tulnud Fosti sai kirja aja 1:06,18 ja Raido Mitt (IND) oli 1:09.33ga kolmas.

Eesti maanteekäimise meistrid selgusid Leedus
Eesti maanteekäimise meistrid selgusid Leedus 08. juuni 2018

Leedus Alytuses toimuva rahvusvahelise maanteekäimise võistluse International Race Walking Festivali raames selgitati ka Eesti meistrid.

USA üliõpilasmeistrivõistlustel medalile tulnud Saluri ja Erm uuendasid isiklikke rekordeid 08. juuni 2018

Karl Robert Saluri sai USA üliõpilaste kergejõustikumeistrivõistlustel 8137 punktiga hõbeda, Johannes Erm kogus 8046 punkti ja teenis pronksi. Mõlema jaoks on tegu isikliku rekordiga. Võitis Tim Duckworth 8336 punktiga.

Johannes Erm täitis EMi normi ka kaugushüppes
Johannes Erm täitis EMi normi ka kaugushüppes 07. juuni 2018

USA üliõpilaste kergejõustikumeistrivõistlustel kümnevõistlust tegev Johannes Erm hüppas avapäeval kaugust 7.98 ning täitis sellega Berliini Euroopa meistrivõistluste normatiivi.

Kirt parandas taas Eesti rekordit, alistades Vetteri ja Röhleri
Kirt parandas taas Eesti rekordit, alistades Vetteri ja Röhleri 06. juuni 2018

Pühapäeval Eesti odaviske rekordi 88.45-ni viinud Magnus Kirt nihutas eile õhtul Soomes peetud Paavo Nurmi mängudel rekordinumbrid 88.73-ni.

Staadionisarja liidrid on Lamp ja Rammul
Staadionisarja liidrid on Lamp ja Rammul 05. juuni 2018

Tartus Gustav Sule meistrivõistluste raames joostud 1500 m distantsidega jõudis EV100 Staadionisari esimese kolmandikuni - kuuest etapist on peetud kaks. Liidrikohal on meestest Allar Lamp ja naistest Brit Rammul.

Kätlin Tõllasson uuendas isiklikku rekordit ja liitub Berliini koondisega
Kätlin Tõllasson uuendas isiklikku rekordit ja liitub Berliini koondisega 05. juuni 2018

Kettaheitja Kätlin Tõllasson uuendas täna Heitjate seeriavõistluse noorte võistlusel oma isiklikku rekordit ning täitis ka Berliini Euroopa meistrivõistluste normi. Tõllasson sai kirja 56.24.

Magnus Kirt viis Eesti odaviskerekordi 88.45-ni!
Magnus Kirt viis Eesti odaviskerekordi 88.45-ni! 04. juuni 2018

Pühapäeval Tartus toimunud Gustav Sule mälestusvõistlustel sündis suurepärane tulemus, kui Magnus Kirt viskas Eesti odaviskerekordiks 88.45.

Rakveres selgitati noorte teatejooksude Eesti meistrid
Rakveres selgitati noorte teatejooksude Eesti meistrid 02. juuni 2018

Rakvere staadionil toimusid laupäeval, 2. juunil EV100 Eesti noorte meistrivõistlused teatejooksudes. Osales 19 klubi ja parimad selgusid U16, U18 ja U20 vanuses.

Rasmus Mägi täitis Teemantliiga etapil Roomas Berliini EMi normi
Rasmus Mägi täitis Teemantliiga etapil Roomas Berliini EMi normi 01. juuni 2018

Rooma Teemantliiga etapp tõi Eestile veel ühe Berliini Euroopa meistrivõistluste normitäitja, kui Rasmus Mägi sai 400 meetri tõkkejooksus kirja aja 49,19.

Pühapäeval toimuvad Gustav Sule mälestusvõistlused
Pühapäeval toimuvad Gustav Sule mälestusvõistlused 01. juuni 2018

Pühapäeval, 3. juunil toimub Tartus Tamme staadionil legendaarse odaviskaja Gustav Sule auks juba 54. korda rahvusvaheline kergejõstikuõhtu. Kettaheites on kohal maailma edetabelijuht ja eile Roomas Teemantliiga etapi võtnud Fedrick Dacres Jamaikalt.

Anna Maria Orel uuendas Eesti rekordit ja täitis EMi normi
Anna Maria Orel uuendas Eesti rekordit ja täitis EMi normi 31. mai 2018

Eesti naiste vasaraheite rekordnumbrid on alates eilsest 69.68, sest Anna Maria Orel võitis selle tulemusega Oslos Clean Air Gamesi. Ühtlasi täitis Orel Berliini Euroopa meistrivõistluste normi (69.00).

Ilmus EKJLi maikuu Infokiri
Ilmus EKJLi maikuu Infokiri 31. mai 2018

Infokiri kajastab tähtsamaid uudiseid võistlusest, rekorditest, koolitustest ja teistest sündmustest, mida alaliit korraldab.

Staadionisarja 2. etapp toimub Gustav Sule mälestusvõistluste raames
Staadionisarja 2. etapp toimub Gustav Sule mälestusvõistluste raames 31. mai 2018

Pühapäeval, 3. juunil toimub Tartus Gustav Sule mälestusvõistluste raames EV100 Staadionisarja teine etapp – 1500 m jooks.