Kõik

-
Kirt parandas taas Eesti rekordit, alistades Vetteri ja Röhleri
Kirt parandas taas Eesti rekordit, alistades Vetteri ja Röhleri 06. juuni 2018

Pühapäeval Eesti odaviske rekordi 88.45-ni viinud Magnus Kirt nihutas eile õhtul Soomes peetud Paavo Nurmi mängudel rekordinumbrid 88.73-ni.

Staadionisarja liidrid on Lamp ja Rammul
Staadionisarja liidrid on Lamp ja Rammul 05. juuni 2018

Tartus Gustav Sule meistrivõistluste raames joostud 1500 m distantsidega jõudis EV100 Staadionisari esimese kolmandikuni - kuuest etapist on peetud kaks. Liidrikohal on meestest Allar Lamp ja naistest Brit Rammul.

Kätlin Tõllasson uuendas isiklikku rekordit ja liitub Berliini koondisega
Kätlin Tõllasson uuendas isiklikku rekordit ja liitub Berliini koondisega 05. juuni 2018

Kettaheitja Kätlin Tõllasson uuendas täna Heitjate seeriavõistluse noorte võistlusel oma isiklikku rekordit ning täitis ka Berliini Euroopa meistrivõistluste normi. Tõllasson sai kirja 56.24.

Magnus Kirt viis Eesti odaviskerekordi 88.45-ni!
Magnus Kirt viis Eesti odaviskerekordi 88.45-ni! 04. juuni 2018

Pühapäeval Tartus toimunud Gustav Sule mälestusvõistlustel sündis suurepärane tulemus, kui Magnus Kirt viskas Eesti odaviskerekordiks 88.45.

Rakveres selgitati noorte teatejooksude Eesti meistrid
Rakveres selgitati noorte teatejooksude Eesti meistrid 02. juuni 2018

Rakvere staadionil toimusid laupäeval, 2. juunil EV100 Eesti noorte meistrivõistlused teatejooksudes. Osales 19 klubi ja parimad selgusid U16, U18 ja U20 vanuses.

Rasmus Mägi täitis Teemantliiga etapil Roomas Berliini EMi normi
Rasmus Mägi täitis Teemantliiga etapil Roomas Berliini EMi normi 01. juuni 2018

Rooma Teemantliiga etapp tõi Eestile veel ühe Berliini Euroopa meistrivõistluste normitäitja, kui Rasmus Mägi sai 400 meetri tõkkejooksus kirja aja 49,19.

Pühapäeval toimuvad Gustav Sule mälestusvõistlused
Pühapäeval toimuvad Gustav Sule mälestusvõistlused 01. juuni 2018

Pühapäeval, 3. juunil toimub Tartus Tamme staadionil legendaarse odaviskaja Gustav Sule auks juba 54. korda rahvusvaheline kergejõstikuõhtu. Kettaheites on kohal maailma edetabelijuht ja eile Roomas Teemantliiga etapi võtnud Fedrick Dacres Jamaikalt.

Anna Maria Orel uuendas Eesti rekordit ja täitis EMi normi
Anna Maria Orel uuendas Eesti rekordit ja täitis EMi normi 31. mai 2018

Eesti naiste vasaraheite rekordnumbrid on alates eilsest 69.68, sest Anna Maria Orel võitis selle tulemusega Oslos Clean Air Gamesi. Ühtlasi täitis Orel Berliini Euroopa meistrivõistluste normi (69.00).

Ilmus EKJLi maikuu Infokiri
Ilmus EKJLi maikuu Infokiri 31. mai 2018

Infokiri kajastab tähtsamaid uudiseid võistlusest, rekorditest, koolitustest ja teistest sündmustest, mida alaliit korraldab.

Staadionisarja 2. etapp toimub Gustav Sule mälestusvõistluste raames
Staadionisarja 2. etapp toimub Gustav Sule mälestusvõistluste raames 31. mai 2018

Pühapäeval, 3. juunil toimub Tartus Gustav Sule mälestusvõistluste raames EV100 Staadionisarja teine etapp – 1500 m jooks.

Palju õnne, Charles-Villem Vallmann!
Palju õnne, Charles-Villem Vallmann! 30. mai 2018

29. mail tähistas 85. sünnipäeva endine kergejõustiklane ja sporditegelane Charles-Villem Vallmann.

Kogunes EKJLi juhatus
Kogunes EKJLi juhatus 30. mai 2018

23. mail kogunes korralisele koosolekule Eesti Kergejõustikuliidu juhatus.

Selgusid TV 10 Olümpiastarti finaaletapile pääsejad
Selgusid TV 10 Olümpiastarti finaaletapile pääsejad 28. mai 2018

TV 10 Olümpiastarti 47. hooaja finaaletapile pääsenud koolid on selgunud. I grupist pääses 13.-14. juunil Pärnus toimuvale finaaletapile 14 kooli, II grupist 6 kooli.

EV100 Eesti teatejooksu meistrivõistlustel võitsid kolm kulda Audentese SK ja TÜ/ASK 27. mai 2018

Laupäeval, 26. mail toimusid Rakvere staadionil EV100 Eesti teatejooksu meistrivõistlused, kus kiireimad selgitati täiskasvanute arvestuses ja kavas oli 4x100 m, 100 m+200 m+300 m+400 m, 4x1500 m, 3x800 m ja 4x400 m teatejooksud. Lisaalana võisteldi meeste ja naiste 100 m jooksus.

Eesti võitis Balti heitealade maavõistluse
Eesti võitis Balti heitealade maavõistluse 27. mai 2018

Rakvere staadionil peeti laupäeval, 26. mail Balti heitealade maavõistlus, kus võistkondliku esikoha teenis Eesti võistkond. Eesti kogus 26630 punkti, Läti tuli teiseks 25456 punktiga ja Leedu kolmandaks 25275 punktiga.

Uibo sai Götzise mitmevõistlusel isikliku rekordiga 2. koha, Tilga täitis EM-normi 27. mai 2018

Maicel Uibo sai mainekal Götzise kümnevõistlusel 8514 punktiga 2. koha. See on ühtlasi Uibo isiklik rekord ja Eesti kõigi aegade kolmas tulemus. Ilusa võistluse tegi ka Karel Tilga, kes kogus 8101 punkti, mis andis 11. koha. Tilga jaoks on see samuti isiklik rekord ja ühtlasi EMi normi (7850 p) täitmine.

Takistusjooksja Kaur Kivistik täitis Berliini EMi normi
Takistusjooksja Kaur Kivistik täitis Berliini EMi normi 27. mai 2018

Laupäev tõi Eesti kergejõustikukoondisele veel ühe Berliini Euroopa meistrivõistluste normitäitja, kui Kaur Kivistik läbis Belgias Oordegemis peetud võistlusel 3000 m takistusjooksu ajaga 8.35,77.

TV 10 Olümpiastarti 4. etapp toimus Rakveres
TV 10 Olümpiastarti 4. etapp toimus Rakveres 26. mai 2018

Reedel, 25. mail toimus Rakveres TV 10 Olümpiastarti 4. etapp, kus pandi end proovile palliviskes, kettaheites, 1000 m ja 600 m jooksus. Osalemas oli 88 kooli ja 403 osalejat.