29. Rukkilillemängude TULEMUSED 17. juuli 2018

Valga staadionil toimuvate 29. Rukkilillemängude tulemused

Laanmäe viskas Tšehhis EMi normi
Laanmäe viskas Tšehhis EMi normi 15. juuli 2018

Odaviskaja Tanel Laanmäe täitis Tšehhis peetud võistlusel Berliini Euroopa meistrivõistluste normi, kui viskas 82.36.

Magnus Kirt võitis Teemantliiga etapi Eesti rekordi väärilise 89.75ga!
Magnus Kirt võitis Teemantliiga etapi Eesti rekordi väärilise 89.75ga! 14. juuli 2018

Magnus Kirt võitis Marokos Rabatis toimunud Teemantliiga etapi meeste odaviskes tulemusega 89.75, mis tähistab ka Eesti rekordit! See on Kirdilt sel aastal juba kolmas rekordiparandus.

U20 MM Tamperes: Margit Kalk sai 7-võistluses 23. koha
U20 MM Tamperes: Margit Kalk sai 7-võistluses 23. koha 13. juuli 2018

Soomes Tamperes peetakse 10.-15. juulini U20 vanuseklassi maailmameistrivõistlused, kus Eestit oli esindamas kolm sportlast. Täna oli võistlustels seitsmevõistleja Margit Kalk.

10 000 m Eesti meistriks krooniti Mark Abner ja Kaia Lepik
10 000 m Eesti meistriks krooniti Mark Abner ja Kaia Lepik 13. juuli 2018

Reedel, 13. juulil toimusid Kadrioru staadionil EV100 Eesti meistrivõistlused 10 000 meetri jooksus. Meestest krooniti võitjaks Mark Abner (Treeningpartner), naistest oli kiireim Kaia Lepik (Täppsportlased).

Gerd Kanter võistleb viimast korda kodumaakonnas
Gerd Kanter võistleb viimast korda kodumaakonnas 11. juuli 2018

Olümpiavõitja Gerd Kanter teeb sel reedel kodumaakonna publiku ees oma viimase võistluse.

Kergejõustiku uhiuus fännikraam on nüüd saadaval e-poes!
Kergejõustiku uhiuus fännikraam on nüüd saadaval e-poes! 09. juuli 2018

Eesti kergejõustiku ametlik fännikraam on nüüd saadaval. Uued eesmärgid, uued rekordid ja uued tipud on meid nii elevile ajanud, et lõime Eesti kergejõustikule täiesti uue märgi. Modernse nimekujuga KRGJSTK, mida visuaalselt kombineerime meie tippude ikoonidega.

U18 EM-i 4. päev Györis: Tugi ja Haamer tegid U18 rekordid ja võitsid pronksid!
U18 EM-i 4. päev Györis: Tugi ja Haamer tegid U18 rekordid ja võitsid pronksid! 08. juuli 2018

Ungaris Györis toimuvatel U18 vanuse Euroopa meistrivõistlustel peeti täna neljas ja ühtlasi viimane võistluspäev, mis osutus Eesti jaoks kõige edukamaks päevaks.

Karikavõistlused võitis meeste arvestuses Audentese SK, naistest TÜ/ASK, Kanter täitis EM-normi 07. juuli 2018

Laupäeval Kadrioru staadionil toimunud täiskasvanute Eesti karikavõistel tehti mitmeid häid tulemusi ja täideti ka üks Berliini Euroopa meistrivõistluste normatiiv. Klubidest oli meeste arvestuses edukaim Audentese SK, naistest TÜ/ASK.

U18 EM-i 3. päev Györis: Minkovskilt U18 rekord ja 6. koht, Mülla teivashüppes 7. 07. juuli 2018

Ungaris Györis toimuvatel U18 vanuse Euroopa meistrivõistlustel on täna kolmas võistluspäev.

U18 EM-i 2. päev Györis: Minkovskilt U18 rekord 200m, Kelly sai 9. koha, Enok seitsmevõistluses 11. 06. juuli 2018

Ungaris Györis toimuvatel U18 vanuse Euroopa meistrivõistlustel lõppes teine võistluspäev.

Ilmus EKJL-i juunikuu infokiri
Ilmus EKJL-i juunikuu infokiri 06. juuli 2018

Infokiri kajastab tähtsamaid uudiseid võistlusest, rekorditest, koolitustest ja teistest sündmustest, mida alaliit korraldab.

Kadrioru staadionil joosti kolme ööpäevaga Guinnessi rekord
Kadrioru staadionil joosti kolme ööpäevaga Guinnessi rekord 05. juuli 2018

Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva auks Kadrioru staadionil korraldatud EV100 x 10 000 meetri Guinnessi rekordi jooks kulges algusest lõpuni kindlalt rekordigraafikus ning 100. vahetust jooksnud kiiruisutaja Saskia Alusalu tõi võistkonna finišisse koguajaga 61:36.06. Senine rekordaeg ületati enam kui kolme tunniga.

U18 EM-i avapäev Györis: Kivikas pääses poolfinaali, Kelly ja Mülla lõppvõistlusele 05. juuli 2018

Ungaris Györis toimuvatel U18 vanuseklassi Euroopa meistrivõistlustel on esimene võistluspäev lõppenud ja meie sportlaste tulemused samuti selgunud.

U14 ja U16 Eesti meistrivõistlustel sündis kaks Eesti rekordit
U14 ja U16 Eesti meistrivõistlustel sündis kaks Eesti rekordit 04. juuli 2018

3. ja 4. juulil toimusid Pärnu rannastaadionil EV100 Eesti meistrivõistlused U14 ja U16 vanuseklassis. Medalite ja meistritiitlite eest läks võistlustulle koguni 573 noort sportlast, esindatud oli 44 klubi.

Eesti noored kuulmispuudega kergejõustiklased võitsid Euroopa meistrivõistlustelt viis medalit 04. juuli 2018

29.06-1.07 Bulgaarias Sofias toimunud IV kurtide juunioride Euroopa kergejõustiku meistrivõistlustel osales Eesti koondis nelja sportlasega: Silja-Liis Öpik (U18), Kristiina Leilop (U20), Karl Kristjan Kajak (U18) ja Rinat Raisp (U18).

U18 EM-ile Györi sõitis 23-liikmeline Eesti koondis
U18 EM-ile Györi sõitis 23-liikmeline Eesti koondis 04. juuli 2018

5.-8. juulil toimuvad Ungaris Györis U18 vanuseklassi Euroopa meistrivõistlused, kus Eestit esindab 23-liikmeline koondis.

Augustis toimub Paunkülas Eesti noorte odaviskajate laager
Augustis toimub Paunkülas Eesti noorte odaviskajate laager 04. juuli 2018

MTÜ Eesti Odavise korraldab noortele odaviskajatele 19.-24. augustil Paunkülas spordi- ja noortelaagri. Laagriplats asub 50 km Tallinnast Tartu suunas looduskaunis kohas. Laager on mõeldud 12-18-aastastele odaviskest huvitatud noortele ja nende treeneritele.

EV100 Guinnessi rekordi jooksu 100x10 000m etappide ajad
EV100 Guinnessi rekordi jooksu 100x10 000m etappide ajad 02. juuli 2018

NB! Jooksjate stardiajad, mida täpsustatakse jooksvalt ning live scroll on nähtav SIIN.