Delfi uudised

OTSEPILT ja -BLOGI | Maicel Uibo liigub Götzises vähemalt 8500 punkti graafikus, Karel Tilga jätkab samuti hästi 27. mai 2018

Sel laupäeval ja pühapäeval saab Delfi TV vahendusel kaasa elada meie kergejõustiku tippudele, kui Maicel Uibo, Grit Šadeiko ja Karel Tilga astuvad võistlustulle mainekal Götzise mitmevõistlusel. Tänane otseülekanne algab kell 10.55.

Grete Griffin jooksis võimsa isikliku tippmargi
Grete Griffin jooksis võimsa isikliku tippmargi 27. mai 2018

Eelmisel suvel emaks saanud ja kevadel abiellunud Grete Griffin jooksis 200 meetris uue isikliku rekordi 24,10.

VIDEO | Shaunae Miller-Uibo võttis Teemantliiga etapil ülekaaluka võidu
VIDEO | Shaunae Miller-Uibo võttis Teemantliiga etapil ülekaaluka võidu 27. mai 2018

Eesti mitmevõistleja Maicel Uibo abikaasa Shaunae Miller-Uibo võitis eile Eugene'is Teemantliiga etapil 400 meetri jooksu mängleva kergusega.

Caster Semenya püstitas Teemantliiga rekordi
Caster Semenya püstitas Teemantliiga rekordi 27. mai 2018

Caster Semenya püstitas Eugene`is toimunud kergejõustiku Teemantliiga etapil 800 meetri jooksus sarja rekordi ja maailma tänavuse hooaja tippmargi 1.55,92.

Uibo Götzise avapäevast: varu jäi, aga midagi ei kripelda
Uibo Götzise avapäevast: varu jäi, aga midagi ei kripelda 26. mai 2018

Götzise kümnevõistluse avapäev pakkus eestlastele rõõmu. Maicel Uibo ja Karel Tilga edestavad oma rekordigraafikuid.

DELFI VIDEO | Götzise mitmevõistlusel püstitati seitsmevõistluse sisese kõrgushüppe maailmarekord! 26. mai 2018

Götzise mitmevõistlusel nähti laupäeval lausa maailmarekordit: nimelt ületas Belgia seitsmevõistlusekuninganna Nafissatou Thiam kõrgushüppes koguni 2.01 - sellise tulemuseni pole seitsmevõistluse sees jõudnud veel mitte ükski naine.

Magnus Kirt tegi stabiilse seeria ja sai Teemantliiga etapil viienda koha
Magnus Kirt tegi stabiilse seeria ja sai Teemantliiga etapil viienda koha 26. mai 2018

Magnus Kirt sai USA-s Eugene`is alanud kergejõustiku Teemantliiga etapil odaviskes 83.13-ga viienda koha.

Grit Šadeiko Götzise jõuproovi eel: nüüd on vaja, et pea ilusti vastu peab
Grit Šadeiko Götzise jõuproovi eel: nüüd on vaja, et pea ilusti vastu peab 25. mai 2018

Nädalavahetusel toimub Austrias Götzises traditsiooniline mitmevõistlus, kus ainsa eestlannana teeb seitsmevõistluses kaasa Grit Šadeiko.

Maicel Uibo: olen Götzises värskem kui aprillis rekordit püstitades
Maicel Uibo: olen Götzises värskem kui aprillis rekordit püstitades 25. mai 2018

Kümnevõistleja Maicel Uibo tunneb homme ja ülehomme toimuva Götzise võistluse eel ennast värskena ja loodab panna kokku korraliku kümnevõistluse.

Roman Fosti võitis 10 km maanteejooksus Põhjamaade meistritiitli
Roman Fosti võitis 10 km maanteejooksus Põhjamaade meistritiitli 21. mai 2018

Romam Fosti võitis täna õhtul Kopenhaagenis esmakordselt toimunud 10 km maanteejooksu Põhjamaade meistrivõistlustel kuldmedali ajaga 30.20.

Kanter loodab rohelist tuld näha Gustav Sule võistluse ajaks
Kanter loodab rohelist tuld näha Gustav Sule võistluse ajaks 20. mai 2018

Viimsi galal hoolitses säravaima tulemuse eest leedulasest maailmameister Andrius Gudžius.

FOTOD | Vigastus lükkas Kanteri hooaja avavõistluse edasi. Maailmameister Gudžius näitas võimu, Kupper heitis 63 meetrit 20. mai 2018

Täna toimus Viimsis Randvere kooli staadionil Heitjate seeriavõistluse avaetapp Viimsi Gala, kus olid stardis mitmed meie tipud.

Elu teise tulemuse jooksnud Nurme sai Euroopa karikavõistlustel 20. koha
Elu teise tulemuse jooksnud Nurme sai Euroopa karikavõistlustel 20. koha 20. mai 2018

Tiidrek Nurme startis eile hilisõhtul Londonis Parliament Hill staadionil Euroopa 10 000 m karikavõistlusel, kus sai 20. koha ajaga 29.05,49.

FOTOD | Maijooksu võitis Liina Tšernov, alles 13-aastane neiu saavutas teise koha 19. mai 2018

Täna toimunud Tallink Maijooksu võitis Liina Tšernov spordiklubist Jooksupartner. Eesti suurimast kevadisest liikumissündmusest sai osa ligi viisteist tuhat liikumisharrastajat.

Kettaheite maailmameister põrutas Tartus võimsa tulemuse
Kettaheite maailmameister põrutas Tartus võimsa tulemuse 19. mai 2018

Kettaheite valitsev maailmameister Andrius Gudžius heitis täna Tartus Rahvusvahelistel Üliõpilaste Spordimängudel (SELL) selle hooaja maailma edetabeli teise tulemuse, saavutades esikoha 69.13-ga.

Janek Õiglane tervisest, alaliidu reeglitest ja Maicel Uibost
Janek Õiglane tervisest, alaliidu reeglitest ja Maicel Uibost 19. mai 2018

Mullu MM-il neljanda kohaga ilusa üllatuse valmistanud kümnevõistleja teeb avastardi Ratingenis.

Fosti ja Nurme stardivad Londonis ja Kopenhaagenis
Fosti ja Nurme stardivad Londonis ja Kopenhaagenis 18. mai 2018

Inglismaal Londonis toimuvad 19. mail Euroopa karikavõistlused 10 000 meetri jooksus, kus Eestit esindab Tiidrek Nurme. Taanis Kopenhaagenis peetakse aga 21. mail Põhjamaade meistrivõistlused 10 km maanteejooksus, kus stardib neli Eesti sportlast, teiste seas Roman Fosti.

Janek Õiglane: Müstika, Eesti on kümnevõistluses maailma parim riik!
Janek Õiglane: Müstika, Eesti on kümnevõistluses maailma parim riik! 18. mai 2018

Hiljuti mainekast Götzise mitmevõistlusest loobunud Janek Õiglane kinnitas, et tihe konkurents Eesti kümnevõistlejate seas sunnib tedagi rohkem pingutama