2019

  NB, võistluste korraldajad!
Palume võistlusprotokollid saata aadressil protokollid@ekjl.ee
   
07.12.19 TV 10 OS I etapp
Võru
03.12.19 TV 10 OS Võru- ja Põlvamaa I etapp
Võru
03.12.19 TV 10 OS Lääne-Virumaa I etapp
Rakvere
02.12.19 TV 10 OS Pärnumaa I etapp
Pärnu
30.11.19 Saaremaa koolinoorte talvised MV
Kuressaare
30.11.19 Pärnu vasaraheitevõistlused
Pärnu, Niidupark
30.11.19 Jõhvi linna lahtised MV
Ahtme SH
29.11.19 TV 10 OS Valgamaa I etapp
Valga
29.11.19 Järvamaa seeriavõistlus, III etapp
Särevere
29.11.19 TV 10 OS Järvamaa I etapp
Särevere
28.11.19 TV 10 OS Saaremaa I etapp
Kuressaare
28.11.19 TV 10 OS Tallinn I etapp
Tallinn, Lasnamäe KJH
28.11.19 TV 10 OS Ida-Virumaa I etapp
Ahtme SH
28.11.19 Lääne-Virumaa noorte 4-võistlus
Rakvere
28.11.19 TV 10 OS Harjumaa I etapp
Tallinn, Lasnamäe KJH
27.11.19 TV 10 OS Jõgevamaa I etapp
Põltsamaa
27.11.19 TV 10 Raplamaa I etapp
Kohila
27.11.19 TV 10 OS Viljandimaa I etapp
Viljandi
26.11.19 TV 10 OS Tartu ja Tartumaa I etapp
Tartu, TÜ SH
24.11.19 Saue KJK MV
Tallinna SH
23.11.19 Kohtla-Järve linna lahtised MV
Ahtme SH
22.11.19 Järvamaa seeriavõistlus, II etapp
Paide
19.11.19 Võru Spordikooli võistlus
Võru
18.11.19 Lõuna-Läänemaa noorte kõrgushüppe võistlus
Lihula
15.11.19 Järvamaa seeriavõistlus, I etapp
Türi
15.11.19 Ida-Virumaa võistlused U10 ja U12 vanuseklassile
Ahtme SH
13.11.19 Rakvere Spordikooli lastevõistlus
Rakvere
13.10.19 Päri heidete mitmevõistlus
Päri
13.10.19 M. Pirksaare jooks
Türi
12.10.19 Eesti murdmaajooksu KV
Jõulumäe
12.10.19 SK Viraaž vasaraheitevõistlused
Tõrva, Pokardi staadion
08.10.19 Tallinna koolinoorte murdmajooksu MV
Tallinn
05.10.19 Estohammer 2019 Jüri Tamme KV
Pärnu, Niidupargi staadion
05.10.19 VI Mulgi Sügispomm
Viljandi, Paalalinna heiteväljak
04.10.19 Pärnu lahtised MV heitealadel
Pärnu, Niidupargi staadion
02.10.19 Lääne-Virumaa murdmaajooksu MV
Rakvere, Palermo mets
28.09.19 Kohila Sügisjooks
Kohila
28.09.19 Eesti maanteekäimise MV
Sillamäe
28.09.19 Bruno Junki 90. sünniaastapäeva võistlus käimises
Sillamäe
27.09.19 Valgamaa koolinoorte murdmaajooksu KV
Tõrva
26.09.19 Audentese hooaja lõpuvõistlus
Tallinn, Audentes
26.09.19 Tartu koolide teatejooksude päev
Tartu, Tamme staadion
24.09.19 Tartu heitjate seeriavõistlus, IV etapp
Tartu TÜ staadion
24.09.19 20. Hubi jooks
Tallinn, Sütiste park
23.09.19 Lääne-Pärnu-Harju sõpruskohtumine
Haapsalu
21-22.09.19 Järvamaa mitmevõistluse MV
Türi
21.09.19 SK Viraazi vasaraheitevõistlus
Tõrva, Pokardi staadion
20.09.19 SK Maret-Sport kergejõustikuseriaal, U12 ja U14
Valga
20.09.19 13. Smiltene-Valga odaviske KV
Valga
20.09.19 JK Sarma seeriajooks, IX etapp
Kuressaare
19.09.19 Valgamaa koolide KV maastikuteatejooksus
Tõrva
19.09.19 Tartu heitjate seeriavõistlus, III etapp
Tartu, TÜ staadion
19.09.19 Lääne-Virumaa hooaja lõppvõistlused 
Rakvere
18-19.09.19 Viljandimaa noorte mitmevõistlus
Viljandi
18.09.19 50. Nõmme Sügisjooks
Tallinn, Nõmme
17-18.09.19 Kolme kooli kuulitõuke võistlus
Tallinn, Kristiine G ja Audentese staadionid
15.09.19 Rakvere XXXVI rahvajooks
Rakvere
14.09.19 Kose valla MV
Kose
14.09.19 XII Tõrva kergejõustikupäev olümpialastega. Peeter Kirdi mälestusvõistlus
Tõrva
14.09.19 Viljandi teivashüppe seeriavõitlus, IV etapp
Viljandi
13.09.19 Noorte heitjate seeriavõistlus, V etapp
Tallinn, Audentese ja TTÜ staadionid
12.09.19 Viljandimaa noorte sprinterite päev
Viljandi
12.09.19 Lääne-Virumaa noorte KV
Rakvere
12.09.19 Lääne-Virumaa põhikoolide algklasside võistlused
Rakvere
10.09.19 Hiiumaa teisipäevak
Kärdla
10.09.19 Lääne-Virumaa gümnaasiumide algklasside võistlused 
Rakvere
08.09.19 Eesti maratonijooksu MV
Tallinn
08.09.19 Väikelaste kergejõustikupäev
Kuusalu
07.09.19 Pärnumaa MV
Kilingi-Nõmme
07.09.19 Toomas Berendseni viievõistluse KV
Aravete
07.09.19 SK Viraaž heited, V etapp
Tõrva, Pokardi staadion
06.09.19 Türi piirkonna lahtised MV
Türi
05.09.19 Randvere heitevõistlus
Randvere
05.09.19 Lihula heitevõistlus
Lihula
05.09.19 Rakvere lahtised võistlused
Rakvere
03.09.19 Noorte heitjate seeriavõistlus, IV etapp
Tallinn, Audentese ja TTÜ staadionid
01.09.19 Eesti MV 10km maanteejooksus
Pärnu
31.09.19 Heitjate seeriavõistlus, V etapp
Kohila
31.08.19 SK Viraaž heited
Tõrva, Pokardi staadion
31.08.19 Viljandi SVK lahtised MV
Viljandi
29.08.19 V Hans Moksi mälestusvõistlused
Tabivere
28.09.19 Audentese lahtised vasaraheite võistlused
Tallinn, TTÜ staadion
25.08.19 Fred Kudu lastevõistlus
Tartu, Tamme staadion
24.08.19
Pärnu Rannastaadioni kergejõustikuõhtu
Pärnu, Rannastaadion
24.08.19
Väikelaste kergejõustikupäev
Rakvere
24.08.19
SK Viraaž heited, IV etapp
Tõrva, Pokardi staadion
22.08.19
Võru staadionijooksude sari, VIII etapp
Võru
21.08.19
Kohila pikamaajooksude sari, IX etapp
Kohila
21.08.19
VAK Staieri seeriajooks, V etapp
Viljandi
20.08.19
Heitjate seeriavõistlus, IV etapp
Tallinn, Audentese ja TTÜ staadionid
17-18.08.19
Eesti MV
Tallinn, Kadrioru staadion
14.08.19
Tartu Kevek staadionijooksusari, VIII etapp
Tartu, Tamme staadion
12.08.19 JK Sarma seeriajooks, VIII etapp
Kuressaare
10.08.19
44. Valter Kalami mälestusvõistlused
Viljandi
09.08.19
Hiiumaa meistrivõistlused
Kärdla
07.08.19
Kohila pikamaajooksude sari, VIII etapp
Kohila
07.08.19
Tartu Kevek staadionijooksusari, VII etapp
Tartu, Tamme staadion
07.08.19
Viljandi SVK heitjate seeriavõistlus, IV etapp
Viljandi
07.08.19
VAK Staieri seeriajooks, IV etapp
Viljandi
05.08.19 JK Sarma seeriajooks, VII etapp
Kuressaare
03.08.19
Aleksander Kreek 105
Lihula
03.08.19
2. M.Keerma mälestusvõistlus / Kuusalu valla MV
Kuusalu
02-03.08.19
Balti U18 võistkondlikud MV
Vilnius, Leedu
01.08.19
Võru staadionijooksude sari, VII etapp
Võru
31.07.19
Eesti staadionijooksusari, V etapp
Tartu, Tamme staadion
31.07.19
Tartu Kevek staadionijooksusari, VI etapp
Tartu, Tamme staadion
30.07.19
Hiiumaa kergejõustiku IV teisipäevak
Kärdla
28.07.19
11. Heino Lipu mälestusvõistlused
Maidla
27.07.19
Vanad Olümpiaalad
Suure-Jaani
25-27.07.19
Eesti mitmevõistluse MV
Rakvere
25.07.19
Eesti 10000m jooksu MV
Rakvere
24.07.19
Kohila pikamaajooksusari, VII etapp
Kohila
24.07.19
VAK Staieri seeriajooks, III etapp
Viljandi
21.07.19
Eesti KV
Pärnu, Rannastaadion
20-21.07.19
Eesti veteranide MV
Karksi-Nuia
19-21.07.19
Leksi Prix 2019
Peraaru
17.07.19
Tartu KEVEK staadionijooksu sari, V etapp
Tartu, Tamme staadion
16-17.07.19
VAK Staieri kümnevõistlus
Viljandi
16.07.19
Viljandi SVK heitjate seeriavõistlus, III etapp
Viljandi
16.07.19
VAK Staieri takistusjooks
Viljandi
15.07.19
Heitjate seeriavõistlus, III etapp
Tallinn, Audentese ja TTÜ staadionid
13.07.19
Balti u16 & u20 võistkondlikud MV
Võru
12-13.07.19
15. Eestimaa maamängud
Tartu, Tamme staadion
11.07.19
Võru staadionijooksude sari, VI etapp
Võru
10.07.19
Kohila pikamaajooksude sari, VI etapp
Kohila
09-10.07.19
30. Rukkilillemängud
Pärnu
06.07.19
"Sportland Sprint" sprindimitmevõistlus
Tartu, Tamme staadion
06.07.19
Hiiumaa II tunnijooks
Kärdla
04.07.19
Võru maakonna MV
Võru
03.07.19
Tartu Kevek staadionijooksusari, IV etapp - lisaala teivashüpe
Tartu, Tamme staadion
01.07.19 JK Sarma seeriajooks, VI etapp
Kuressaare
29-30.06.19
Eesti U16 ja U14 MV
Rakvere
28.06.19
VII Hellenurme suvejooks
Hellenurme
27-28.06.19
Eesti U23, U20 ja U18 MV
Rakvere
26.06.19
Viljandi SVK heitjate seeriavõistlus, II etapp
Viljandi
22.06.19
Heitjate seeriavõistlus, II etapp
Tallinn, Kadrioru staadion
22.06.19
Jaanikuu teivashüppevõistlus
Tartu, Tamme staadion
21.06.19 JK Sarma seeriajooks, V etapp
Kuressaare
20.06.19
Türi 1926 aastapäeva võistlus
Türi
19-20.06.19
Leksi suvelaagrivõistlus
Peraaru
19.06.19
Tartu linna MV U14, U16 ja täiskasvanud, II päev
Tartu, Tamme staadion
19.06.19
Kohila pikamaajooksude sari, V etapp
Kohila
19.06.19
VAK Staier-i seeriajooks, II etapp
Viljandi
19.06.19
Eesti staadionijooksusari, III etapp
Rakvere
18-19.06.19
Rakvere linna MV
Rakvere
18-19.06.19
Rakvere mitmevõistluse KV
Rakvere
18.06.19
Kergejõustiku teisipäevak
Kärdla
18.06.19
Nikolai Küttise mälestusvõistlused
Narva
18.06.19
Ida-Virumaa MV
Narva
17-18.06.19
Viljandimaa MV
Viljandi
17.06.19
Tartu linna MV U18,U20, II päev
Tartu, Tamme staadion
15.06.19
Eesti-Soome veteranide maavõistlus heidetes
Kohila
15.06.19
Eesti MV seenioridele vasaraheites
Kohila
15-16.06.19
Balti meistrivõistlused / Läti Presidendi KV
Ogre, Läti
15-16.06.19
TV 10 OS Finaal
Tartu, Tamme staadion
14.06.19
Tantsumäe Mägede jooks
Tõrva, Tantsumäe ja Linnamäe
13-14.06.19
Tallinna noorte MV
Tallinn, Kadrioru staadion
13.06.19
Tartu linna MV U18, U20, I päev
Tartu, Tamme staadion
13.06.19
Võru staadionijooksude sari IV etapp
Võru
12.06.19
Tartu linna MV teivashüppes ja vasaraheites
Tartu, Tamme ja TÜ staadionid
12.06.19
Tartu kettaheite võistlus
Tartu, TÜ staadion
12.06.19
Lääne-Virumaa MV II päev
Rakvere
12.06.19
Kohila pikamaajooksude sari, IV etapp
Kohila
12.06.19
Valgamaa lahtised MV
Valga
12.06.19
Tartu Kevek staadionijooksusari, III etapp
Tartu, Tamme staadion
11.06.19
Tartu linna MV U14, U16 ja täiskasvanud, I päev
Tartu, Tamme staadion
09.06.19
Eesti noorte karikavõistlused
Tallinn, Kadrioru staadion
08.06.19
Eesti poolmaratonijooksu MV
Narva
08.06.19
Seenioride heitjate seeriavõistluse II etapp
Rebala
08.06.19
Läänemaa MV
Haapsalu
07.06.19
Anatoli Paali mälestusvõistlused
Narva
06-07.06.19
TV 10 OS Järvamaa finaal
Türi
06.06.19
Võru staadionijooksude sari III etapp
Võru
06.06.2019
TV 10 OS Harjumaa finaal
Kuusalu
05-06.06.19
TV 10 OS Lääne-Virumaa finaal
Rakvere
05.06.19
Lääne-Virumaa MV, 1 päev
Rakvere
05.06.19
TV 10 OS Hiiumaa finaal
Kärdla
05.06.19
Eesti Staadionijooksusari, II etapp
Tallinn, Kalevi staadion
04-05.06.19
TV 10 OS Saaremaa finaal
Kuressaare
04-05.06.19
TV 10 OS Pärnumaa finaal
Audru
04-05.06.19
TV 10 OS Jõgevamaa finaal
Jõgeva
04-05.06.19
TV 10 OS Raplamaa finaal
Kohila
04-05.06.19
TV 10 OS Tartu ja Tartumaa finaal
Tartu, Tamme staadion
04-05.06.19
TV 10 OS Viljandimaa finaal
Viljandi
04-05.06.19
TV 10 OS Võrumaa finaal
Võru
04.06.19
Noorte heitjate seeriavõistluse III etapp
Tallinn, Audentese ja TTÜ staadionid
03.06.19 Põltsamaa heitjate seeriavõistlus, II etapp
Põltsamaa
03.06.19
TV 10 OS Tallinna finaal
Tallinn, Kadrioru staadion
02.06.19
Eesti teatejooksude MV
Viljandi
01.06.19
Eesti käimise karikavõistlus
Sillamäe
01.06.19
Harjumaa MV
Kose
01.06.19
Jõgeva laste kergejõustikupäev
Jõgeva
01.06.19
SK Viraaž heited, III etapp
Tõrva, Pokardi
31.05-01.06.19
Saaremaa MV
Kuressaare
31.05.19
Tartu Ü. ASK U10 ja U12 MV
Tartu, TÜ staadion
31.05.19
55. Gustav Sule mälestusvõistlused
Tartu, Tamme staadion
31.05.19
Valgamaa koolinoorte U12 ja U10 vanuseklassi MV
Valga
31.05.19
Pärnumaa koolide lahtised MV
Pärnu, Niidupargi staadion
31.05.19
Saaremaa U16 ja U14 klassi MV
Kuressaare
30.05.19
Tartu heitjate seeriavõistluse II etapp
Tartu, TÜ staadion
29.05.19
Järvamaa koolinoorte kergejõustiku MV
Türi
29.05.19
Kohila pikamaajooksude sari, III etapp
Kohila
29.05.19
Viljandi SVK heitjate seeriavõistluse I etapp
Viljandi
29.05.19
VAK Staier-i seeriajooksu I etapp
Viljandi
28-29.05.19
Tallinna koolinoorte MV
Tallinn, Kadrioru staadion
28-29.05.19
Lääne-Virumaa noorte MV
Rakvere
27.05.19 JK Sarma seeriajooks, IV etapp
Kuressaare
27.05.19 Põltsamaa heitjate seeriavõistlus, I etapp
Põltsamaa
26.05.19
39. Leksi viievõistlus Rein Auna mälestuseks
Tallinn, Kadrioru staadion
25-26.05.19
XIV Sakala Mängud kergejõustikus
Viljandi
25-26.05.19
Balti noorte võistkondlikud mitmevõistluse MV (U20, U18, U16)
Jekabpils
25.05.19
Heitjate seeriavõistluse I etapp
Viimsi, Randvere kooli staadion
24.05.19
Lääne-Viru maakonna 2009. ja 2010. a.s. lastevõistlused
Rakvere
23.05.19
Valgamaa Koolinoorte MV
Valga
23.05.19
Võru staadionijooksude sari II etapp
Võru
22-23.05.19
Uno Palu mitmevõistlus
Tallinn, Kadrioru staadion
22.05.19
Algklasside kergejõustiku MV
Iisaku
22.05.19
EKSL II liiga MV
Rakvere
22.05.19
EKSL I liiga MV
Rakvere
21-22.05.19
TÜ ASK MV U14-U16
Tartu, TÜ staadion
21.05.19
Tartu KEVEK staadionijooksusari II etapp
Tartu, Tamme staadion
21.05.19
Võru koolinoorte MV
Võru
20.05.19
Noorte heitjate seeriavõistlus II etapp
Tallinn, Audentese ja TTÜ staadionid
19.05.19
TV 10 OS IV etapp
Tallinn, Kadrioru staadion
18.05.19
SK Viraaž heited, II etapp
Tõrva, Pokardi staadion
17.05.19
Pärnumaa Koolinoorte MV
Paikuse
16.05.19
Paide HPK võistlused
Paide
16.05.19
TÜ ASK U10 ja U12 avavõistlus
Tartu, TÜ staadion
16.05.19
TV 10 OS Harjumaa III etapp
Kose
16.05.19
Lääne-Virumaa koolide mitmevõistlused
Rakvere
15.05.19
Kohila pikamaajooksusari, II etapp
Kohila
14.05.19
TV 10 OS Järvama III etapp
Türi
14.05.19
Alutaguse noorte mängud
Rakvere
14.05.19
TV 10 OS Raplamaa IV etapp
Kohila
14.05.19
TV 10 OS Tartu ja Tartumaa IV etapp
Tartu, Tamme staadion
14.05.19
TV 10 OS Saaremaa IV etapp
Kuressaare
14.05.19
TV 10 OS Jõgevamaa IV etapp
Jõgeva
14.05.19
TV 10 OS Võrumaa ja Põlvamaa IV etapp
Võru
14.05.19
TV 10 OS Pärnumaa IV etapp
Paikuse
14.05.19
TV 10 OS Lääne-Virumaa IV etapp
Rakvere
14.05.19
TV 10 OS Valgamaa IV etapp
Valga
14.05.19

Noorte heitjate seeriavõistlus I etapp
Tallinn, Audentese ja TTÜ staadionid
13.05.19 JK Sarma seeriajooks, III etapp
Kuressaare
13.05.19
Lõuna-Läänemaa noorte seeriavõistlus III etapp
Lihula
11.05.19
Hummuli pargijooks
Hummuli
09.05.19
TV 10 OS Ida-Virumaa III etapp
Toila
09.05.19
Tartu heitjate seeriavõistluse I etapp
Tartu, TÜ staadion
09.05.19
TV 10 OS Tallinna IV etapp
Tallinn, Kadrioru staadion
09.05.19
Lääne-Virumaa hooaja avavõistlus
Rakvere
09.05.19
Võru staadionijooksude sari I etapp
Võru
09.05.19
TV 10 OS Viljandimaa IV etapp
Viljandi
08.05.19
TV 10 OS Hiiumaa IV etapp
Emmaste
08.05.19
Kohila pikamaajooksusari, I etapp
Kohila
08.05.19
Tartu KEVEK staadionijooksusari I etapp
Tartu, Tamme staadion
07.05.19
Harjumaa koolidevahelised MV murdmaateatejooksus
Kolgaküla
07.05.19
19. Hubijooks
Tallinn, Sütiste Park
07.05.19
I kergejõustikuteisipäevak
Kärdla
06.05.19
Lõuna-Läänemaa noorte seeriavõistlus II etapp
Lihula
05.05.19
Eesti murdmaajooksu MV
Järvakandi
04.05.19
SK Viraaž heited, I etapp
Tõrva, Pokardi staadion
04.05.19
Türi heitjate võistlused
Türi
03.05.19 JK Sarma seeriajooks, II etapp
Kuressaare
02.05.10
Tartu koolide murdmaateatejooksu võistlused
Tartu, Tähtvere park
30.04.19
Lääne-Virumaa U14, U12 murdmaaooksu KV ja Vallimäe KV
Rakvere Tammik
29.04.19
Hooaja avavõistlus heidetes
Kärdla
27.04.19
Balti võistkondlikud käimise MV
Birštonas
26.04.19
Viljandimaa murdmaajooksu MV
Viiratsi
24.04.19
Pärnu lahtised heitevõistlused
Pärnu, Niidupargi staadion
22.04.19 JK Sarma seeriajooks, I etapp
Kuressaare
20.04.19
Eesti ekideni MV
Tallinn, Lillepi park
18.04.19
Järvamaa murdmaajooksu MV
Türi
17.04.19
Pärnu lahtised heitevõistlused
Pärnu, Niidupargi staadion
14.04.19
Leksijooks
Tallinn, Rahumäe
13.04.19
Ida-Virumaa U14, U12 ja U10 laste võistlused
Ahtme SH
11.04.19
Elmo Oidermaa auhinnavõistlused
Võru
10.04.19
Pärnu lahtised heitevõistlused
Pärnu, Niidupargi staadion
06.04.19
Audentese SK vasaraheitevõistlused
Tallinn, Taltech (TTÜ) staadion
04.04.19
Viljandimaa põhikoolide KV
Viljandi
03.04.19
Pärnu lahtised heitevõistlused
Pärnu, Niidupargi staadion
31.03.19
Pärnu lahtised vasaraheitevõistlusd
Pärnu, Niidupargi staadion
30.03.19
Ida-Virumaa lahtised KV
Ahtme SH
30.03.19
TV 10 OS III etapp
Tartu, TÜ SH
28.03.19
Harjumaa koolide MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
27.03.19
FAN kolmikvõistlus, III etapp
Tallinn
26.03.19
SK Leksi 44 teivashüppe õhtuvõistlus
Tallinn, Lasnamäe KJH
26.03.19
TV 10 OS Valgamaa III etapp
Valga
26.03.19
TV 10 OS Lääne-Virumaa III etapp
Rakvere
26.03.19
TV 10 OS Võrumaa ja Põlvamaa III etapp
Võru Spordikeskus
26.03.19
Tartumaa koolinoorte MV
Tartu, TÜ SH
23.03.19
Lahtised vasaraheitevõistlused
Tallinn, Taltech staadion
22.03.19
Eesti kõrg- ja kutsekoolide lahtised MV
Tartu, TÜ SH
22.03.19
TV 10 OS Pärnumaa III etapp
Pärnu Spordikooli KJH
21.03.19
TV 10 OS Saaremaa III etapp
Kuressaare
21.03.19
TV 10 OS Viljandimaa III etapp
Viljandi
20.03.19
TV 10 OS Raplamaa III etapp
Kohila
20.03.19
TV 10 OS Hiiumaa III etapp
Emmaste
19.03.19
TV 10 OS Tallinna III etapp
Tallinn, Lasnamäe KJH
19.03.19
TV 10 OS Tartu ja Tartumaa III etapp
Tartu, TÜ SH
19.03.19
Põlvamaa koolinoorte MV
Võru Spordikeskus
18.03.19
Haapsalu KJK hüppevõistlus, II etapp
Haapsalu
16.03.19
Võru Spordikooli auhinnavõistlused
Võru Spordikeskus
14.03.19
Järvamaa koolinoorte talvised MV
Paide, E-Piim SH
13-14.03.19
Tartu mitmevõistluse MV
Tartu, TÜ SH
12.03.19
SK Leksi 44 kõrgushüppe õhtuvõistlus
Tallinn, Lasnamäe KJH
10.03.19
Rakvere Talvemaraton
Rakvere
10.03.19
Vinni-Rakvere talvejooksusari, III etapp
Vinni-Rakvere
09.03.19
Eesti seenioride talvised MV
Tallinn, SH
08-09.03.19
Balti U20 ja U18 talvised mitmevõistluse MV
Šiauliai
07.03.19
Hiiumaa talvised MV
Emmaste
06.03.19
Nõmme KJK laste MV
Tallinna SH
06.03.19
Pärnu U14 ja U12 vanuseklasside MV
Pärnu Spordikooli KJH
06.03.19
Lääne-Virumaa U10 ja U12 talvised kolmevõistlused
Rakvere
02.03.19
Balti U18 vanuseklassi talvised MV
Kuldiga
02.03.19
Jõhvi Cup
Ahtme SH
28.02.19
SK Altius teivashüppevõistlus
Pärnu Spordikooli KJH
25-26.02.19
U20 mitmikmaavõistlus
Minsk, Valgevene
23.02.19
Talvine sprindimitmevõistlus - Sportland Sprint
Tartu, TÜ SH
23.02.19
Rein Sprenki nimeline auhinnavõistlus
Tartu, TÜ SH
22.02.19
Tallinna lahtised talvised MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
22.02.19
Järvamaa talvised mitmevõistluse MV
Särevere
21.02.19
Valgamaa U14 ja U12 vanuseklasside MV
Valga
21.02.19
Rakvere kiirjooksupäev
Rakvere
19.02.19
6. Valter Külveti mälestusvõistlused
Abja-Paluoja
19.02.19
Teivashüppevõistlus
Tartu, TÜ SH
19.02.19
Lääne-Virumaa U10 vanuseklassi MV
Rakvere
16-17.02.19
Eesti talvised MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
14.02.19
U10 ja U12 kergejõustiku võistlused
Tartu, TÜ SH
14.02.19
Lääne-Virumaa U12 vanuseklassi MV
Rakvere
11-12.02.19
Tartu linna MV
Tartu, TÜ SH
09-10.02.19
Eesti U23, U20 ja U18 vanuseklasside talvised MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
07.02.19
Võrumaa koolinoorte MV
Võru
06-07.02.19
Tallinna noorte MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
06.02.19
Lääne-Virumaa noort talvised MV (U18 ja U20)
Rakvere
05-06.02.19
Viljandimaa U18 ja U20 klassi talvised MV
Viljandi
05.02.19
7. Martin Kutmani mälestusvõistlused
Tartu, TÜ SH
05.02.19
Hiiumaa koolinoorte MV
Emmaste
04.02.19
Haapsalu KJK hüppevõistluse I etapp
Haapsalu
03.02.19
Eesti Paraolümpiakomitee / Kurtide SL MV
Tallinna SH
03.02.19
Rakvere-Vinni Talvejooks II etapp
Rakvere, Vinni
03.02.19
Eesti talvine KV vasaraheites (T+U18)
Pärnu, Niidupark
02-03.02.19
Rahvusvaheline mitmevõistlus
Tallinn, Lasnamäe KJH
02-03.02.19
Eesti talvised mitmevõistluse MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
02.02.19
Viljandimaa talvised MV
Viljandi
01.02.19
Järvamaa noorte talvised MV
Särevere
29-30.01.19
Tallinna U18 ja U20 vanuseklassi talvised MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
28-29.01.19
TÜ ASK klubivõistlused U18-T vanuseklassile
Tartu, TÜ SH
26-27.01.19
Eesti U16 ja U14 vanuseklassi MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
25.01.19
Hiiumaa koolinoorte MV
Emmaste
23.01.19
Pärnu lahtised vasaraheitevõistlused
Pärnu, Niidupark
23.01.19
Harjumaa noorte sisemeistrivõistlused
Tallinn, Lasnamäe KJH
22-23.01.19
Viljandimaa U14 ja U16 vanuseklassi MV
Viljandi
22.01.19
Lääne-Virumaa U14 ja U16 vanuseklassi MV
Rakvere
20.01.19
Eesti talvised KV
Tallinn, Lasnamäe KJH
19.01.19 TV 10 OS II etapp
Tallinn, Lasnamaäe KJH
18.01.19
Järvamaa talvised MV
Särevere
16.01.19
TV 10 OS Võrumaa ja Põlvamaa II etapp
Võru
16.01.19
Pärnu lahtised vasarheitevõistlused
Pärnu, Niidupargi staadion
16-17.01.19
Tartu MV
Tartu, TÜ SH
15.01.19
Tartu MV teivas- ja kolmikhüppes
Tartu, TÜ SH
15.01.19
TV 10 OS Harjumaa II etapp
Tallinn, Lasnamäe KJH
15.01.19
TV 10 OS Viljandimaa II etapp
Viljandi
15.01.19
TV 10 OS Ida-Virumaa II etapp
Ahtme SH
15.01.19
Nõmme KJK lahtised meistrivõistlused
Tallinna SH
15.01.19
TV 10 OS Lääne-Virumaa II etapp
Rakvere
14.01.19
Pärnu Koolinoorte MV
Pärnu Spordikooli KJH
14.01.19
TV 10 OS Jõgevamaa II etapp
Jõgeva
12-13.01.19
Eesti U20, U18, U16 ja U14 klassi talvised mitmevõistluse MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
12.01.19
Ida-Virumaa sise-meistrivõistlused
Ahtme SH
11.01.19
TV 10 OS Järvamaa II etapp
Särevere
10.01.19
TV 10 OS Saaremaa II etapp
Kuressaare
10.01.19
TV 10 OS Tartu ja Tartumaa II etapp
Tartu, TÜ SH
09.01.19
TV 10 OS Raplamaa II etapp
Kohila
09.01.19
TV 10 OS Pärnumaa II etapp
Pärnu Spordikooli KJH
09.01.19
TV 10 OS Tallinna II etapp
Tallinn, Lasnamäe KJH
09.01.19
TV 10 OS Hiiumaa II etapp
Emmaste
08.-09.19
Lääne-Virumaa noorte mitmevõistluse MV
Rakvere
08.01.19
TV 10 OS Valgamaa II etapp
Valga
06.01.19
Harjumaa MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
06.01.19
Vinni-Rakvere talvejooks I etapp
Vinni/Rakvere
05.01.19
Valga-Valmiera lahtised võistlused
Valga
05.01.19
Kohtla-Järve linna lahtised meistrivõistlused
Ahtme SH
05.01.19
A. Tšikini mälestusvõistlused
Tallinna SH
04.01.19
Noorte GP
Rakvere
03.01.19
Pärnu lahtised vasaraheitevõistlused
Pärnu, Niidupargi staadion
02.01.19
Teivashüppe GP Tallinna etapp
Tallinn, Lasnamäe KJH