2018

  NB, võistluste korraldajad!
Palume võistlusprotokollid saata aadressil protokollid@ekjl.ee
   
20.06.18
VAK Staier seeriajooksu II etapp
Viljandi
18-19.06.18
Rakvere MV
rakvere
18-19.06.18
Rakvere mitmevõistluse KV
Rakvere
18-19.06.18
Tallinna noorte MV
Tallinn, Kadrioru staadion
17.06.18
Nikolai Küttise mälestusvõistlused
Narva
17.06.18
Ida-Virumaa MV
Narva
17.06.18
Sprindimitmevõistlus Sportland Sprint
Tartu, Tamme staadion
16-17.06.18
Eesti-Rootsi-Soome mitmevõistluse maavõistlus
Pärnu, Rannastaadion
16.06.18
SK Viraaž heited, III etapp
Tõrva
14.06.18
Võru staadionijooksusari, III etapp
Võru
13-14.06.18
TV 10 OS finaal
Pärnu, Rannastaadion
12.06.18
Valgamaa lahtised MV
Valga
12.06.18
Lääne-Virumaa MV II päev
Rakvere
10.06.18
Eesti noorte KV
Tartu, Tamme staadion
09.06.18
Eesti poolmaratonijooksu MV
Narva
09.06.18
EKVA lahtised kergejõustikuvõistlused
Kohila
09.06.18
Läänemaa MV
Haapsalu
09.06.18
Jõgevamaa suvemängude kergejõustikuvõistlused
Jõgeva
09.06.18
Jõgeva teivashüppe seeriavõistluse II etapp
Jõgeva
08.06.18
Eesti maanteekäimise MV
Alytus
06-07.06.18
TV 10 OS Järvamaa finaal
Türi
06-07.06.18
TV 10 OS Saaremaa finaal
Kuressaare
06.06.18
Tartu Kevek staadionijooksusari, III etapp
Tartu, TÜ staadion
06.06.2018
TV 10 OS Harjumaa finaal
Kuusalu
06.06.18
Pärnu Spordikooli lahtine sprindiõhtu
Pärnu, Rannastaadion
05-06.06.18
TV 10 OS Jõgevamaa finaal
Jõgeva
05-06.06.18
TV 10 OS Tartu ja Tartumaa finaal
Tartu, Tamme staadion
05-06.06.18
TV 10 OS Võrumaa ja Põlvamaa finaal
Võru
05-06.06.18
TV 10 OS Lääne-Virumaa finaal
Rakvere
05.06.18
Noorte heitjate seeriavõistluse III etapp
Tallinn, Audentese ja TTÜ staadionid
05.06.18
Lääne-Virumaa MV
Rakvere
05.06.18
TV 10 OS Tallinna finaal
Tallinn, Kadrioru staadion
04-05.06.18
TV 10 OS Pärnumaa finaal
Pärnu, Rannastaadion
04-05.06.18
TV 10 OS Läänemaa finaal
Haapsalu
03.06.18
Harjumaa MV
Kose
03.06.18
Anatoli Paali mälestusvõistlused
Narva
03.06.18
Jõgeva teivashüppe seeriavõistluse I etapp
Jõgeva
03.06.18
TÜ ASK U10 ja U12 MV
Tartu, Tamme staadion
03.06.18
Gustav Sule mälestusvõistlused
Tartu, Tamme staadion
02.06.18
SK Viraaž heited, II etapp
Tõrva
02.06.18 Eesti noorte teatejooksude MV
Rakvere
01-02.06.18
Saaremaa MV
Kuressaare
01.06.18
Saaremaa U16 ja U14 vanuseklasside MV
Kuressaarte
31.05.18
Noorte heitjate seeriavõistluse II etapp
Tallinn, Audentese ja TTÜ staadionid
30-31.05.18
TV 10 OS Viljandimaa finaal
Viljandi
30.05.18
Lõuna-Läänemaa noorte heitevõistlused
Lihula
30.05.18
Valgamaa U12 ja U10 vanuseklasside MV
Valga
30.05.18
Kohila pikamaajooksusari, III etapp
Kohila
29-31.05.18
TÜ ASK MV
Tartu, TÜ ja Tamme staadionid
29-30.05.18
Uno Palu noorte mitmevõistlus
Tallinn, Kadrioru staadion
29.05.18
Alutaguse Noorte Mängude kergejõustikuvõistlused
Rakvere
29.05.18
Võru Spordikooli lahtised lastevõistlused
Võru
29.05.18
Võru staadionijooksusari II etapp
Võru
29.05.18
Viljandi SVK heitjate seeriavõistluse I etapp
Viljandi
28-29.05.18
TV 10 OS Raplamaa finaal
Kohola
28-29.05.18
Tallinna koolinoorte MV
Tallinn, Kadrioru staadion
28.05.18
Lääne-Virumaa noorte MV
Rakvere
26.05.18
Eesti teatejooksude MV
Rakvere
26.05.18
Balti heitealade maavõistlus
Rakvere
26.05.18
Pärnumaa suvemängude kergejõustikuvõistlused
Kilingi-Nõmme
25.05.18
TV 10 OS IV etapp
Rakvere
23.05.18
Viljandimaa koolide KV
Karksi-Nuia
23.05.18
TV 10 OS Harjumaa III etapp
Kose
23.05.18
Valgamaa koolinoorte MV
Valga
23.05.18
Pärnumaa koolinoorte MV
Pärnu, Rannastaadion
23.05.18
Järvamaa koolinoorte MV
Türi
22-23.05.18
Võrumaa koolinoorte MV
Võru
22.05.18
Lääne-Virumaa koolide neljavõistlused
Rakvere
22.05.18
Tv 10 OS Saaremaa IV etapp
Kuressaare
22.05.18
Kergejõustikuteisipäevak
Kärdla
21-23.05.18
Tartu noorte MV
Tartu, Tamme staadion
21.05.18
TV 10 OS Viljandimaa IV etapp
Viljandi
20.05.18
Tartu KEVEK staadionijooksusari, II etapp
Tartu, TÜ staadion
20.05.18
SK Leksi 44 viievõistlus Rein Auna mälestuseks
Tallinn, Kadrioru staadion
20.05.18
Heitjate seeriavõistluse I etapp / Viimsi Gala
Viimsi, Randvere kooli staadion
19.05.18
Koeru kergejõustikuvõistlused
Koeru
18-19.05.18
SELLi Mängud
Tartu, Tamme staadion
18-19.05.18
Balti mitmevõistluse võistkondlikud MV
Klaipeda
18.05.18
TV 10 OS Valgamaa IV etapp
Valga
18.05.18
TV 10 OS Lääne-Virumaa IV etapp
Rakvere
17.05.18
Paide Gümnaasiumi heitjate võistlused
Paide
17.05.18
TV 10 OS Hiiumaa IV etapp
Kärdla
17.05.18
TV 10 OS Tallinna IV etapp
Tallinn, Kadrioru staadion
17.05.18
TV 10 OS Võrumaa ja Põlvamaa IV etapp
Võru
17.05.18
Võru staadionijooksusari, I etapp
Võru
16.05.18
TV 10 OS Pärnumaa IV etapp
Pärnu, Rannastaadion
16.05.18
Kohila pikamaajooksusari, II etapp
Kohila
16.05.18
EKSL II liiga kergejõustikuvõistlused
Rakvere
16.05.18
EKSL I liiga kergejõustikuvõistlused
Rakvere
15.05.18
TV 10 OS Jõgevamaa III etapp
Jõgeva
15.05.18
TV 10 OS Tartu ja Tartumaa IV etapp
Tartu, Tamme staadion
15.05.18
TV 10 OS Raplamaa IV etapp
Kohila
14.05.18
Viljandi noorte heitjate võistlused
Viljandi
14.05.18
Noorte heitjate seeriavõistluse I etapp
Tallinn, Audentese ja TTÜ staadionid
12.05.18
Eesti käimise KV
Sillamäe
11.05.18
Koolide sõpruskohtumine
Viljandi
11.05.18
Pärnu Spordikooli lahtised heitevõistlused
Pärnu, Rannastaadion ja Niidupargi staadion
10.05.18
Hiiumaa kergejõustikuneljapäevak
Kärdla
10.05.18
Lääne-Virumaa hooaja avavõistlus
Rakvere
10.05.18
TV 10 OS Ida-Virumaa III etapp
Toila
10.05.18
Tartu heitjate seeriavõistluse I etapp
Tartu, TÜ staadion
09.05.18
Tartu KEVEK staadionijooksusari, I etapp
Tartu, TÜ staadion
09.05.18
Valgamaa koolinoorte murdmaajooksu MV
Tõrva
09.05.18
Staieri seeriajooksu I etapp
Viljandi
08.05.18
Tartu koolide murdmaateatejooksu KV
Tartu, Tähtvere park
05.05.18
SK Viraaž heited, I etapp
Tõrva
05.05.18
Eesti murdmaajooksu MV
Elva
02.05.18
Kohila pikamaajooksusari, I etapp
Kohila
30.-01.05.18
Albir Garden Open II
Alfaz del Pi
28.04.18
Balti noorte käimise võistkondlikud MV
Birštonas
24.04.18
Hooaja avavõistlus heitedes
Kärdla
23.04.18
Albir Garden Open
Alfaz del Pi
22.04.18
Niidupargi KJK heitevõistlused
Pärnu, Niidupargi staadion
21.04.18
III Eesti-Läti jooks
Valga
19.04.18
58. Vallimäe karikajooks, Lääne-Virumaa U14,U12 murdmaajooks
Rakvere
19.04.18
35. Hubert Pärnakivi jooks
Viljandi terviserada
15.04.18
Viljandimaa maanteejooksu MV
Karksi-Nuia
15.04.18
Leksijooks
Tallinn, Rahumäe
08.04.18
Niidupargi KJK vasaraheitevõistlused
Pärnu, Niidupargi staadion
07.04.18
Haapsalu maantejooks
Haapsalu
07.04.18
20. Nõmme rahvajooks
Tallinn, Nõmme
07.04.18
TV 10 OS III etapp
Tartu, TÜ SH
04.04.18
FAN kolmikvõistlus, III etapp
Tallinna Spordihall
04.04.18
TV 10 OS Võrumaa ja Põlvamaa III etapp
Võru
03.04.18
Viljandimaa põhikoolide KV
Viljandi, Paalalinna Viilhall
01.04.18
Niidupargi KJK vasaraheitevõistlused
Pärnu, Niidupargi staadion
31.03.18
Ida-Virumaa lahtised KV
Ahtme SH
29.03.18
TV 10 OS Saaremaa III etapp
Kuressaare
29.03.18
TV 10 OS Hiiumaa III etapp
Emmaste
28.03.18
TV 10 OS Valgamaa III etapp
Valga
28.03.18
TV 10 OS Lääne-Virumaa III etapp
Rakvere
27.03.18
TV 10 OS Pärnumaa III etapp
Pärnu Spordikooli KJH
27.03.18
Põlvamaa koolinoorte MV
Võru
25.03.18
Niidupargi KJK vasaraheitevõistlused
Pärnu, Niidupargi staadion
24.03.18
Võru Spordikooli rahvusvahelised auhinnavõistlused
Võru
23.03.18
TÜ ASK lahtised teivashüppevõistlused "Seljakott"
Tartu, TÜ SH
22-23.03.18
Tartu mitmevõistluse MV
Tartu, TÜ SH
22.03.18
Tartumaa koolinoorte talvised MV
Tartu, TÜ SH
22.03.18
TV 10 OS Tallinna III etapp
Tallinn, Lasnamäe KJH
22.03.18
TV 10 OS Viljandimaa III etapp
Viljandi
21.03.18
TV 10 OS Raplamaa III etapp
Kohila
20.03.18
SK Leksi 44 õhtuvõistlus
Tallinn, Lasnamäe KJH
18.03.18
Niidupargi KJK vasaraheitevõistlused
Pärnu, Niidupargi staadion
17-18.03.18
Eesti U16 ja U14 talvised MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
15.03.18
Lääne-Virumaa U12 ja U10 vanuseklasside mitmevõislused
Rakvere
14.03.18
Nõmme KJK laste MV
Tallinna SH
14.03.18
Järvamaa koolinoorte MV
Paide, E-Piim SH
13.03.18
Harjumaa koolide MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
13.03.18
TV 10 OS Tartu ja Tartumaa III etapp
Tartu, TÜ SH
11.03.18
Rakvere Talvemaraton, Vinni-Rakvere talvejooksusarja 3. etapp
Vinni/Rakvere
10-11.03.18
Baltu noorte talvised võistkondlikud mitmevõistluse MV
Kuldiga
09.03.18
Haapsalu KJK hüppevõistlused, II etapp
Haapsalu
09.03.18
Viljandimaa U14 ja U12 MV
Viljandi
08-09.03.18
Tallinna U16 ja U14 MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
08.03.18
Lääne-Virumaa U10 võistlused
Rakvere
07-08.03.18
Tartu U16 ja U14 MV
Tartu, TÜ SH
07.03,18
Pärnu koolide U14 ja U12 MV
Pärnu Spoordikooli KJH
06.03.18
Rakvere kiirjooksupäev
Rakvere
03.03.18
Jõhvi Cup
Ahtme SH
03.03.18
Balti U18 talvised võistkondlikud MV
Võru
02.03.18
Eesti kõrg- ja kutsekoolide ning Tartu Ülikooli MV
Tartu, TÜ SH
27.02.18
Tallinna lahtised talvised MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
25.02
U20 Rahvusvaheline maavõistlus
Minsk, Valgevene
24.02.18
Audentese SK vasaraheitevõistlused EV 100
Tallinn, TTÜ staadion
24.02.18
VAK Staier talvejooks
Päri
23.02.18
Järvamaa mitmevõistluse MV
Särevere
22.02.18
Lääne-Virumaa U16 ja U14 vanuseklassi MV
Rakvere
21.02.18
Tallinna noorte KV
Tallinn, Lasnamäe KJH
20.02.18
Valgamaa U14- ja U12 vanuseklassi talvised MV
Valga
19.02.18
5. Valter Külveti mälestusvõistlused
Abja-Paluoja
17-18.02.18
Eesti talvised MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
10-11.02.18
Eesti U23, U20 ja U18 vanuseklasside talvised MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
09.02.18
TÜ ASK klubivõistlus
Tartu, TÜ SH
08.02.18
Hiiumaa koolinoorte MV
Emmaste
07.02.18
Nõmme KJK lahtised MV
Tallinna SH
06.02.18
Haapsalu KJK hüppevõistlused, I etapp
Haapsalu
06.02.18
Lääne-Virumaa U12 vanuseklassi MV
Rakvere
04.02.18
Vinni-Rakvere talvejooksusari, II etapp
Vinni
04.02.18
Veteranide heidete võistlus
Kohila
04.02.18
Talvine sprindimitmevõistlus Sportland Sprint
Tartu, TÜ SH
04.02.18
Eesti talvised vasaraheite KV
Pärnu, Niidupargi staadion
03.02.18
Ida-Virumaa talvised MV
Ahtme SH
03.02.18
Viljandimaa talvised MV
Viljandi, Paalalinna Viilhall
02-03.02.18 Rahvusvaheline mitmevõistlus
Tallinn/Lasnamäe KJH
02-03.02.18
Eesti talvised mitmevõistluse MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
02.02.18
Järvamaa noorte talvised MV
Särevere
01.02.18
Võrumaa koolinoorte MV
Võru Spordikeskus
31-01.02.18
Viljandimaa noorte MV
Viljandi, Paalalinna Viilhall
31.01.18
Audentese SK kuulitõukevõistlus
Tallinn, Audentese SH
30.01.18
TÜ ASK U10 laste võistlused
Tartu, TÜ SH
29.01.18
TÜ ASK U12 laste võistlused
Tartu, TÜ SH
29.01.18
Pärnu lahtised vasaraheitevõistlused
Pärnu, Niidupargi staadion
28.01.18
Eesti talvised KV
Tallinn, Lasnamäe KJH
27.01.18
TV 10 OS II etapp
Tallinn, Lasnamäe KJH
26.01.18
Pärnu maakoolide C- ja D-klassi MV
Pärnu Spordikooli KJH
24.01.18
6. Martin Kutmani mälestusvõistlused
Tartu, TÜ SH
24.01.18
TV 10 OS Võrumaa ja Põlvamaa II etapp
Võru Spordikeskus
23.01.18
TV 10 OS Ida-Virumaa II etapp
Ahtme SH
23.01.18
TV 10 OS Lääne-Virumaa II etapp
Rakvere
23.01.18
Hiiumaa koolinoorte talvised MV
Emmaste
22.01.18
TV 10 OS Jõgevamaa II etapp
Jõgeva, Jõgeva PK spordimaja
20-21.01.18
Eesti U14, U16 ja U18 talvised mitmevõistluse MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
19.01.18
TV 10 OS Järvamaa II etapp
Särevere
19.01.18
TV 10 OS Hiiumaa II etapp
Emmaste
18-19.01.18
Tartu talvised MV
Tartu, TÜ SH
18.01.18
TV 10 OS Saaremaa II etapp
Kuressaare
18.01.18
TV 10 OS Tallinna II etapp
Tallinn, Lasnamäe KJH
18.01.18
TV 10 OS Viljandimaa II etapp
Viljandi, Paalalinna Viilhall
17.01.18
TV 10 OS Valgamaa II etapp
Valga SH
17.01.18
TV 10 OS Raplamaa II etapp
Kohila SH
17.01.18
Tartu teivashüppe MV
Tartu, TÜ SH
16-17.01.18
Tallinna U18 ja U20 talvised MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
16.01.18
TV 10 OS Harjumaa II etapp
Tallinn, Lasnamäe KJH
16.01.18
TV 10 OS Tartu ja Tartumaa II etapp
Tartu, TÜ SH
16.01.18
TV 10 OS Pärnumaa II etapp
Pärnu Spordikooli KJH
14.01.18
Pärnu lahtised vasaraheitevõistlused
Pärnu/Niidupargi staadion
13.01.18
Kohtla-Järve lahtised võistlused
Ahtme SH
13.01.18
Harjumaa talvised MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
12.01.18
Valga-Valmiera lahtised võistlused
Valga
12.01.18
Järvamaa talvised MV
Särevere
11-12.01.18
Lääne-Virumaa talvised mitmevõistluse MV
Rakvere
11.01.18
Harjumaa noorte talvised MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
09-10.01.18
Tartu U20 ja U18 talvised MV
Tartu, TÜ SH
07.01.18
Vinni-Rakvere talvejooksusari, I etapp
Vinni
07.01.18
Pärnu lahtised vasaraheitevõistlused
Pärnu, Niidupargi staadion
06.01.18
Kohtla-Järve lahtised võistliused
Ahtme SH
05.01.18
Teivashüppe GP Rakvere etapp
Rakvere
02.01.18
Teivashüppe GP Tallinna etapp
Tallinn, Lasnamäe KJH