2017

  NB, võistluste korraldajad!
Palume võistlusprotokollid saata aadressil protokollid@ekjl.ee
   
15.10.17
Hanila heited
Paatsalu
15.10.17
Margus Pirksaare jooks
Türi
14.10.17
Eesti murdmaajooksu KV
Tallinn, Nõmme
14.10.17
SK Viraaž vasaraheitevõistlused
Tõrva
10.10.17
Lääne-Virumaa murdmaajooksu MV
Rakvere, Palermo mets
10.10.17
Tartu KEVEK lahtised võistlused
Tartu, TÜ staadion
07.10.17
Tartu Linnamaraton
Tartu
07.10.17
Mulgi Sügispomm
Viljandi
04.10.17
Eesti Koolispordi Liidu teatejooksuvõistlused
Rakvere
03.10.17
Tallinna koolinoorte murdmaajooksu MV
Tallinn, Nõmme Spordikeskus
01.10.17
Päri heidete mitmevõistlus
Päri
30.09.17
Kolme koolimaja jooks
Kilingi-Nõmme
30.09.17
SK Viraaž vasaraheitevõistlused
Tõrva
28.09.17
Tartu heitjate seeriavõistluse IV etapp
Tartu, TÜ staadion
28.09.17
Valgamaa koolinoorte murdmaajooksu KV
Tõrva
27.09.17
Lõuna-Läänemaa noorte kergejõustikuõhtu
27.09.17
Pärnu lahtised heitevõistlused
Pärnu, Niidupargi staadion
27.09.17
TKG-TSG-TMGH kuulitõukevõistlus. II päev
Tallinn, TSG staadion
26.09.17
16. Hubi jooks
Tallinn, Sütiste park
26.09.17
Viljandimaa heitjate võistlused, IV etapp
Viljandi
24.09.17
Vooremaa poolmaraton (Tulemused on edetabelikõlbmatud)
Kuremaa-Jõgeva
23-24.09.17
Järvamaa mitmevõistluse MV
Türi
23.09.17
Viljandi teivashüppe seeriavõistlus, IV etapp
Viljandi
23.09.17
SK Viraaž heited, VI etapp
Tõrva, Pokardi staadion
22-23.09.17
Viljandimaa noorte mitmevõistluse MV
Viljandi
22.09.17
13. Sinimäe seeriajooks, III etapp
Tallinn, TSG staadion
21.09.17
Lääne-Virumaa hooajalõpuvõistlused
Rakvere
21.09.17
Sinimäe odaviske ja kaugushüppe KV
Tallinn, TSG staadion
21.09.17
Tartu koolide teatejooksude päev
Tartu, Tamme staadion
20.09.17
Nõmme sügisjooks
Tallinn, Nõmme mets
19.09.17
TKG-TSG-TMGH kuulitõukevõistlus, I päev
Tallinn, TSG staadion
19.09.17
Lääne-Virumaa noorte mitmevõistluse MV
Rakvere
17.09.17
Kose valla lahtised MV
Kose
17.09.17
Järvamaa MV
Türi
17.09.17
SK Viraaž heited, lisavõistlus
Tõrva, Pokardi staadion
17.09.17
34. Rakvere rahvajooks
Rakvere
16.09.17
Järvamaa suvemängude kergejõustikuvõistlused
Paide
16.09.17
Otepää noorte MV
Otepää, Tehvandi staadion
16.09.17
SK Maret-Sport laste auhinnavõistlused
Valga
16.09.17
Smiltene-Valga odaviske KV
Valga
16.09.17
Jõhvi rahvajooks
Jõhvi
16.09.17
Estohammer 2017 / Jüri Tamme KV
Pärnu, Niidupargi staadion
16.09.17
Läänemaa lahtised võistlused
Haapsalu
16.09.17 Hans Moksi mälestusvõistlused
Tabivere
16.09.17
Eesti maanteekäimise MV
Sillamäe
16.09.17
Ida Virumaa lahtised maanteekäimise võistlused
Sillamäe
15.09.17
20. Valga-Valka rahvajooks
Valga
15.09.17
13. Sinimäe seeriajooksu KV, II etapp
Tallinn, TSG staadion
14.09.17
Tartu heitjate seeriavõistluse III etapp
Tartu, TÜ staadion
14.09.17
Lääne-Virumaa noorte KV
Rakvere
14.09.17
Lääne-Virumaa algklasside võistlused (põhikoolid)
Rakvere
14.09.17
Viljandimaa heitjate võistlused, III etapp
Viljandi
13.09.17
Läänemaa põhikoolide mitmevõistlus
Haapsalu
13.09.17
Viljandimaa noorte sprindivõistlused
Viljandi
12.09.17
Tartu KEVEK lahtised võistlused
Tartu
12.09.17
Lääne-Virumaa algklasside võistlused (gümnaasiumid)
Rakvere
11.09.17
Noorte heitjate seeriavõistluse V etapp
Tallinn, Audentese ja TTÜ staadionid
10.09.17
Eesti maratonijooksu MV
Tallinn, TSG Gümnaasium
10.09.17
Kergejõustikupäev olümpialastega / P. Kirdi mälestusvõistlused
Tõrva
09.09.17
15. Kilingi-Nõmme mitmevõistlus
Kilingi-Nõmme
09.09.17
Viljandi SVK lahtised MV
Viljandi
09.09.17
T. Berendseni KV / Ambla valla MV
Aravete
08-10.09.17
SEB Tallinna maraton
Tallinn
08.09.17
34. jooks ümber Tõrva kolme järve
Tõrva
08.09.17
13. Sinimäe seeriajooksu KV, I etapp
Tallinn, TSG staadion
08.09.17
Türi piirkonna lahtised võistlused
Türi
08.09.17
Heitjate seeriavõistluse V etapp
Kohila
05.09.17
Kergejõustikuteisipäevak
Kärdla
02.09.17
Eesti-Läti-Leedu käimise maavõistlus
Tukums
02.09.17
ESVL heidete mitmevõistluse MV
Kohila
02.09.17
SK Viraaž heited, V etapp
Tõrva, Pokardi staadion
02.09.17
Heitjate seeriavõistluse IV etapp
Tallinn, Audentese ja TTÜ staadionid
01.09.17
Noorte heitjate seeriavõistluse IV etapp
Tallinn, Audentese ja TTÜ staadionid
30.08.17
VAK Staier seeriajooks, Viljandimaa 10000m jooksu MV
Viljandi
27.08.17
Fred Kudu mälestusvõistluste lastevõistlused
Tartu, Tamme staadion
26.08.17
Seenioride heitjate seeriavõistluse IV etapp
Rebala
24.-25.08.17
VAK Staier kümnevõistlus
Viljandi
24.08.17
Võru staadionijooksusari, VIII etapp
Võru
23.08.17
Kohila pikamajooksusari, VIII etapp
Kohila
23.08.17
Viljandi SVK heitjate seeriavõistlus, IV etapp
Viljandi
22.-23.08.17
Rukkilillemängud
Võru
20.08.17
ESL Jõud MV / Pärnumaa MV
Pärnu
19.-20.08.17
Karksi-Nuia mängud
Karksi-Nuia
19.08.17
SK Viraaž heited, IV etapp
Tõrva
19.08.17
Swedbank väikelaste kergejõustikupäev
Rakvere
19.08.17
Pärnu Rannastaadioni kergejõustikuõhtu
Pärnu, Rannastaadion
19.08.17
Tõrva-Valga maanteejooks
Tõrva
18.08.17
Nõmme seeriajooks, IV etapp
Tallinn, Kadrioru staadion
16.08.17
Heitjate seeriavõistluse III etapp
Tallinn, Audentese ja TTÜ staadionid
16.08.17
VAK Staier seeriajooks, III etapp
Viljandi
15.08.17
4. Arnold Viidingu mälestusvõistlused
Valga
11.-13.08.17
Eesti mitmevõistluse MV
Tartu, Tamme staadion
09.08.17
Viljandimaa teivashüppe seeriavõistluse III etapp
Viljandi
05.-06.08.17
Balti U18 vanuseklassi MV
Valmiera
05.08.17
30. Vanad Olümpiaalad
Suure-Jaani
05.08.17
10. Sangaste Rukkihundi jooks
Sangaste
03.08.17
Võrumaa staadionijooksusari, VII etapp
Võru
03.08.17
Audentese SK lahtised vasaraheitevõistlused
Tallinn, TTÜ staadion
30.07.17
Iigaste metsajooks
Iigaste
29.07.17
21. Pärnu miilijooks
Pärnu
28.07.17
Hiiumaa MV
Kärdla
28.07.17
10. Pärnu heidete mitmevõistlus
Pärnu, Niidupargi staadion
27.07.17
TÜ ASK heitevõistlus
Tartu, Ü staadion
26.07.17
Kuusalu valla MV
Kuusalu
26.07.17
Pärnu teivashüppe seeriavõistluse I etapp
Pärnu, Rannastaadion
22.-23.07.17
Eesti Seeniorspordi ja Spordiveteranide Liidu spordimängud
Jõulumäe
22.-23.07.17
Eesti 100. meistrivõistlused
Tallinn, Kadrioru staadion
20.07.17
Võrumaa MV
Võru
20.07.17
Võrumaa staadionijooksusari, VI etapp
Võru
20.07.17
Pärnu lahtised heitevõistlused
Pärnu
19.07.17
Kohila pikamaajooksusari, VII etapp
Kohila
16.07.17
Aleksander Kreegi 4. mälestusvõistlused
Lihula
15.07.17
Balti U16 vanuseklassi MV
Vilnius
14.07.17
Eesti 10000m jooksu MV
Tallinn, Kadrioru staadion
14.07.17
Nõmme seeriajooksu III etapp
Tallinn, Kadrioru staadion
14.07.17
Viljandimaa MV, V. Kalami mälestusvõistlused
Viljandi
13.07.17
Võrumaa staadionijooksusari, V etapp
Võru
12.07.17
TÜ ASK heitevõistlus
Tartu, TÜ staadion
12.07.17
Kohila pikamaajooksusari, VI etapp
Kohila
12.07.17
EKVA heitevõistlused
Tallinn, TTÜ staadion
12.07.17
Eesti U14 vanuseklassi MV
Pärnu, Rannastaadion
11.07.17
Viljandi SVK heitjate seeriavõistlus, III etapp
Viljandi
08-09.07.17
Eesti linnade suvemängud
Valga
08-09.07.17
Eesti valdade suvemängud
Vinni
08.07.17
Ülikooli staadioni teibavõistlus
Tartu, TÜ staadion
08.07.17 9. Heino Lipu mälestusvõistlused
Maidla Mõisapark
04.-06.07.17
Eesti U23, U20, U18 ja U16 vanuseklasside MV
Rakvere
01.-02.07.17
Euroopa võistkondlikud mitmevõistluse MV, superliiga
Tallinn, Kadrioru staadion
30.06.17
Hellenurme suvejooks
Hellenurme
30.06.17
Sportland Sprint 2017
Tartu, Tamme staadion
28.06.17
Pärnu Spordikooli GP
Pärnu, Rannastaadion
28.06.17
Kohila pikamaajooksusari, V etapp
Kohila
28.06.17
Audentese SK lahtised heitevõistlused
Tallinn, Audentese staadion
27.-28.06.17
Viljandimaa noorte MV
Viljandi
26.06.17
Viljandi SVK heitjate seeriavõistlus, II etapp
Viljandi
23.-25.06.17
Euroopa võistkondlikud MV, I liiga
Vaasa
22.06.17
N. Küttise mälestusvõistlused
Narva
22.06.17
Ida-Virumaa MV
Narva
21.06.17
Türi aastapäevavõistlused
Türi
21.06.17
VAK Staier seeriajooksu II etapp
Viljandi
21.06.17
Viljandi teivashüppe seeriavõistlus, I etapp
Viljandi
20-21.06.17
Tallinna noorte MV
Tallinn, Kadrioru staadion
20.06.17
Kergejõustikuteisipäevak
Kärdla
20.06.17
Võru staadionijooksusari, IV etapp
Võru
19.-20.06.17
Rakvere MV
Rakvere
19.-20.06.17
Rakvere mitmevõistluse KV
Rakvere
17.06.17
SK Viraaž heited, III etapp
Tõrva
17.0617
Eesti KV
Pärnu, Rannastaadion
15.06.17
Tartu heitjate seeriavõistluse II etapp
Tartu, TÜ staadion
14.06.17
Kohila pikamaajooksusari, IV etapp
Kohila
13.-14.06.17
TV 10 OS finaal
Kärdla
10.-11.06.17
Soome-Rootsi-Eesti mitmevõistluse maavõistlus
Kuortane
10.-11.06.17
Balti meistrivõistlused / Läti Presidendi KV
Valmiera
10.06.17
Läänemaa Suvemängude kergejõustikuvõistlused
Haapsalu
10.06.17
Läänemaa MV
Haapsalu
10.06.17
EKVA lahtised kergejõustikuvõistlused
Kohila
10.06.17
Eesti poolmaratonijooksu MV
Narva
09.06.17 TV 10 OS Pärnumaa finaal
Pärnu, Rannastaadion
08.06.17
Eesti noorte KV
Rakvere
08.06.17
Võru staadionijooksusari, III etapp
Võru
08.06.17
Valgamaa lahtised MV
Valga
06.-07.06.17
TV 10 OS Võrumaa ja Põlvamaa finaal
Võru
06.-07.06.17
TV 10 OS Järvamaa finaal
Türi
06.-07.06.17
TV 10 OS Viljandimaa finaal
Viljandi
06.06.17
TV 10 OS Tartu ja Tartumaa finaal
Tartu, Tamme staadion
06.06.17
Lääne-Virumaa MV II päev
Rakvere
05.-06.06.17
TV 10 OS Saaremaa finaal
Kuressaare
05.06.17
TV 10 OS Tallinna finaal
Tallinn, Kadrioru staadion
04.06.17
Harjumaa MV
Kose
04.06,17
Anatoli Paali mälestusvõistlused
Narva
04.06.17
53. G. Sule mälestusvõistlused
Tartu, Tamme staadion
03.06.17
SK Viraaž heitevõistlused, II etapp
Tõrva
03.06.17
Eesti noorte teatejooksude MV
Valga
03.06.17
Pärnumaa suvemängud
Audru
02-03.06.17
Saaremaa MV
Kuressaare
02.06.17
Noorte heitjate seeriavõistluse III etapp
Tallinn, Audentese ja TTÜ staadionid
01.06.17
TV 10 OS Lääne-Virumaa finaal
Rakvere
01.06.17
Lääne-Virumaa MV
Rakvere
01.06.17
Nõmme seeeriajooksu II etapp
Tallinn, Kadrioru staadion
31.05.17
Kohila pikamaajooksusari, II etapp
Kohila
31.05.17
Heitjate seeriavõistluse II etapp
Tallinn, Audentese ja TTÜ staadionid
30.-01.06.17
Tartu U14 ja U12 MV
Tartu, Tamme staadion
30.05.17
TV 10 OS Harjumaa finaal
Kuusalu
30.05.17
Hiiumaa koolinoorte MV
Kärdla
30.05.17
Viljandi SVK heitjate seeriavõistlus, I etapp
Viljandi
29.-30.05.17
Uno Palu mitmevõistluse auhinnavõistlused
Tallinn, Kadrioru staadion
29.05.17
TV 10 OS Raplamaa finaal
Kohila
28.05.17
Eesti teatejooksude MV
Pärnu
27.05.17
Balti heitealade maavõistlus
Valmiera
27.05.17
TV 10 OS IV etapp
Pärnu, Rannastaadion
26.05.17
Eesti käimise KV
Sillamäe
26.05.17
Nõmme seeriajooksu I etapp
Tallinn, Kadrioru staadion
25.05.17
Valgamaa U12 ja U10 vanuseklasside MV
Valga
25.05.17
Järvamaa koolinoorte MV
Türi
25.05.17
Kergejõustikuteisipäevak
Kärdla
24.-25.05.17
Tallinna koolinoorte MV
Tallinn, Kadrioru staadion
24.05.17
TV 10 OS Põlvamaa IV etapp
Tilsi
23.05.17
FAN kolmikvõistlus, I etapp
Tallinn. Audentese staadion
23.05.17
TV 10 OS Harjumaa III etapp
Kose
23.05.17
TV 10 OS Saaremaa IV etapp
Kuressaare
23.05.17
TV 10 OS Lääne-Virumaa IV etapp
Rakvere
22.-25.05.17
Tartu MV
Tartu, Tamme staadion
21.05.17
Koeru mängude kergejõustikuvõistlused
Koeru
20.-21.05
Balti noorte mitmevõistluse MV
Rakvere
20.-21.05.17
Sakala mängude kergejõustikuvõistlused
Viljandi
20.05.17
Ambla valla lahtised MV
Aravete
19.05.17
Pärnu maakoolide MV
Paikuse
19.05.17
Valgamaa koolinoorte MV
Valga
19.05.17
Heitjate seeriavõistluse I etapp
Tallinn, Audentese ja TTÜ staadionid
19.05.17
TV 10 OS Võrumaa IV etapp
Võru
18.05.17
Tartumaa suvemängud
Ülenurme
18.05.17
TV 10 OS Tallinna IV etapp
Tallinn, Kasdrioru staadion
18.05.17
TV 10 OS Tartu ja Tartumaa IV etapp
Tartu, Tamme staadion
18.05.17
Viljandi noorte heitjate päev, II etapp
Viljandi
17.05.17
37. Leksi viievõistlus
Tallinn, Kadrioru staadion
17.05.17
Viljandimaa koolide KV
Karksi-Nuia
17.05.17
Läänemaa KSL võistlused
Haapsalu
17.05.17
Kohila pikamaajooksusari, II etapp
Kohila
17.05.17
Saaremaa B- ja C-klassi MV
Kuressaare
17.05.17
Noorte heitjate seeriavõistluse II etapp
Tallinn, Audentese ja TTÜ staadionid
16.-17.05
Jõgevamaa noorte MV
Jõgeva
16.-17.05.17
Lääne-Virumaa MV
Rakvere
16.05.17
TV 10 OS Viljandimaa IV etapp
Viljandi
16.05.17
TV 10 OS Valgamaa IV etapp
Valga
15.05.17
TV 10 OS Raplamaa IV etapp
Kohila
15.05.17
TV 10 OS Pärnumaa IV etapp
Pärnu, Rannastaadion
15.05.17
Lõuna-Läänemaa noorte kergejõustikupäev
Lihula
15.05.17
TÜ ASK klubivõistlus, I etapp
Tartu, TÜ staadion
12.05.17
Lääne-Virumaa koolide neljavõistlused
Rakvere
12.05.17
Noorte heitjate seeriavõistluse I etapp
Tallinn, Audentese ja TTÜ staadionid
11.05.17
Võrumaa staadionijooksusari, I etapp
Võru
11.05.17
TV 10 OS Ida-Virumaa III etapp
Toila
11.05.17
TV 10 OS Järvamaa III etapp
Türi
11.05.17
Viljandi noorte heitjate päev, I etapp
Viljandi
10.05.17
EKSL I liiga võistlused
Rakvere
10.05.17
EKSL II liiga võistlused
Rakvere
10.05.17
Lõuna-Läänemaa noorte heitevõistlused
Lihula
10.05.17
VAK Staier seeriajooksu I etapp
Viljandi
09.05.17
15. Hubi jooks
Tallinn, Sütiste park
08.05.17
Tartu heitjate seeriavõistluse I etapp
Tartu, TÜ staadion
08.05.17
Hooaja avavõistlus
Rakvere
07.05.17
Tartu Jooksumaraton
Tartu
06.05.17
Türi heitjate võistlus
Türi
06.05.17
SK Viraaž heitevõistlused, I etapp
Tõrva, Pokardi staadion
06.05.17
Balti noorte käimise MV
Valga
03.05.17
Kergejõustikuteisipäevak
Kärdla
03.05.17
Vallimäe KV, Lääne-Virumaa laste murdmaajooksu MV
Rakvere
03.05.17
Kohila pikamaajooksusari, I etapp
Kohila
03.05.17
TÜ ASK E-klassi laste võistlused
Tartu, TÜ SH
02.05.17
TÜ ASK C- ja D-klassi laste võistlused
Tartu, TÜ SH
01.05.17
Leksi heidete päev
Peraaru
29.04.17
Eesti ekideni MV
Tallinn, Lillepi park
28.04.17
Aakre-Puka maanteejooks
Aakre
27.04.17
Niidupargi KJK heitevõistlused
Pärnu, Niidupargi staadion
27.04.17
TÜ ASK heitevõistlused
Tartu, TÜ staadioni harjutusväljak
26.04.17
34. Pärnakivi jooks
Viljandi
25.04.17
KJK Hiiker heitealade avavõistlused
Kärdla
24.04.17
Järvamaa murdmaajooksu MV
Türi
22.04.17
Eesti murdmaajooksu MV
Elva
21.04.17
Albir Garden Open
Alfaz del Pi
13.04.17
Viljandimaa murdmaajooksu MV
Päri
08.04.17
10km maanteejooks
Haapsalu
08.04.17
Viljandimaa maanteejooksu MV
Karksi-Nuia
08.04.17
Võru Spordikooli rahvusvahelised auhinnavõistlused
Võru SK
08.04.17
19. Nõmme maanteejooks
Tallinn, Nõmme
05.04.17
FAN kolmikvõistluse III etapp
Tallinna SH
01.04.17
TV 10 OS III etapp
Võru SK
29.03.17
Niidupargi KJK vasaraheitevõistlused
Pärnu, Niidupargi staadion
28.03.17
Viljandimaa põhikoolide KV
Viljandi, Paalalinna viilhall
28.03.17
TV 10 OS Võrumaa ja Põlvamaa III etapp
Võru SK
28.03.17
TV 10 OS Saaremaa III etapp
Kuressaare
28.03.17
TV 10 OS Lääne-Virumaa III etapp
Rakvere
25.03.17
Tartu Ülikooli MV
Tartu, TÜ SH
25.03.17
Ida-Virumaa lahtised KV
Ahtme SH
22.03.17
Niidupargi KJK vasaraheitevõistlused
Pärnu, Niidupargi staadion
22-23.03.17
Tartu talvised mitmevõistluse MV
Tartu, TÜ SH
21.03.17
Teivashüppe GP Viljandi etapp
Viljandi, Paalalinna viilhall
20.03.17
TV 10 OS Pärnumaa III etapp
Pärnu Spordikooli KJH
18.03.17
22. Leksi seitsmevõistlus
Tallinn, Lasnamäe KJH
16.03.17
TV 10 OS Tallinna III etapp
Tallinn, Lasnamäe KJH
16.03.17
Lääne-Virumaa D- ja E-klassi mitmevõistlused
Rakvere
16.03.17
TV 10 OS Viljandimaa III etapp
Viljandi, Paalalinna viilhall
16.03.17
Tartumaa koolinoorte MV
Tartu, TÜ SH
15.03.17
Järvmaa koolinoorte MV
Paide, E-Piim SH
15.03.17
TV 10 OS Valgamaa III etapp
Valga
15.03.17
Niidupargi KJK vasaraheitevõistlused
Pärnu, Niidupargi staadion
14.03.17
Harjumaa koolide sise-MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
14.03.17
TV 10 OS Tartu ja Tartumaa III etapp
Tartu, TÜ SH
14.03.17
TV 10 OS Raplamaa III etapp
Kohila
12.03.17
Haapsalu KJK hüppevõistluste II etapp
Haapsalu
12.03.17
Rakvere Talvemaraton
Rakvere
12.03.17
Rakvere Talvejooksusari, III etapp
Vinni-Rakvere
11.03.17
Jõhvi Cup
Ahtme SH
09.03.17
E. Noole Kergejõustikukooli teivashüppevõistlus, I etapp
Tallinn, Lasnamäe KJH
09.03.17
TÜ ASK D- ja E-klassi laste võistlused
Taru, TÜ SH
08.03.17
Raplamaa koolinoorte esivõistlused
Kohila
08.03.17
Niidupargi KJK vasaraheitevõistlused
Pärnu, Niidupargi staadion
05.03.17
Eesti Kurtide Spordiliidu MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
03.03.17
Balti tehnikaülikoolide "Baltics Cup"
Tallinna SH
03.03.17
Eesti üliõpilaste MV
Tallinna SH
01.03.17
Lääne-Virumaa E-klassi talvised MV
Rakvere
01.03.17
Pärnu Spordikooli lahtine hüppajate seeriavõistlus, II etapp
Pärnu SK KJH
25-26.02.17
Eesti noorte talvised mitmevõistluse MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
25.02.17
TÜ ASK sprindipäev
Tartu, TÜ SH
24.02.17
VAK Staier-i talvejooks
Viljandi
22.02.17
Nõmme KJK laste MV
Tallinna SH
22.02.17
Niidupargi KJK lahtised vasaraheitevõistlused
Pärnu, Niidupargi staadion
22.02.17
Pärnu Spordikooli lahtine hüppajate seeriavõistlus, I etapp
Pärnu SK KJH
22.02.17
TÜ ASK U10 vanuseklassi laste võistlused
Tartu, TÜ SH
21.02.17
TÜ ASK U14 ja U12 vanuseklassi laste võistlused
Tartu, TÜ SH
21.02.17
Rakvere kiirjooksupäev
Rakvere
18-19.02.17
Eesti talvised MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
18.02.17
Audentese SK lahtised vasaraheitevõistlused
Tallinn, TTÜ staadion
16.02.17
TÜ ASK sõbrapäeva võistlus
Tartu, TÜ SH
16.02.17
Tallinna noorte talvised KV, U14 vanuseklassi MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
16.02.17
Põlvamaa koolinoorte MV
Võru
15.02.17
Valgamaa koolinoorte (U14, U12) talvised MV
Valga
15.02.17
Viljandimaa U12 vanuseklassi MV
Viljandi, Paalalinna viilhall
14.-15.02.17
Lääne-Virumaa noorte mitmevõistluse MV
Rakvere
11.-12.02.17
Eesti U23 ja U20 vanuseklasside MV
Tartu, TÜ SH
09.02.17
5. Martin Kutmani mälestusvõistlused
Tartu, TÜ SH
07.-08.02.17
Tallinna talvised U18 ja U16 MV
Tallinn/Lasnamäe KJH
07.02.17
Lääne-Virumaa D-klassi talvised MV
Rakvere
06.02.17
Tallinna lahtised MV, Tallinna U20 MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
05.02.17
Rakvere talvejooksusari, II etapp
Vinni-Rakvere
05.02.17
Eesti U14 vanuseklassi talvised MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
04.02.17
Viljandimaa talvised MV
Viljandi, Paalalinna viilhall
03.-04.02.17
Rahvusvaheline mitmevõistlus
Tallinn, Lasnamäe KJH
03.-04.02.17
Eesti talvised mitmevõistluse MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
03.02.17
Niidupargi KJK lahtised vasaraheitevõistlused
Pärnu, Niidupargi staadion
03.02.17
Järvamaa noorte talvised MV
Särevere
01.02.17
Võrumaa koolinoorte talvised MV
Võru
31.01.17
Lääne-Virumaa U14 vanuseklassi talvised MV
Rakvere
29.01.17
Eesti talvised KV
Tallinn, Lasnamäe KJH
28.01.17
TV 10 OS II etapp
Tallinn, Lasnamäe KJH
28.01.17
Kohtla-Järve lahtised MV
Ahtme SH
25.01.17
Nõmme KJK lahtised MV
Tallinna SH
25.01.17
TV 10 OS Valgamaa II etapp
Valga
25.01.17
TV 10 OS Võrumaa ja Põlvamaa II etapp
Võru
25.01.17
TV 10 OS Lääne-Virumaa II etapp
Rakvere
24.-25.01.17
Tartu MV
Tartu, TÜ SH
24.01.17
TV 10 OS Ida-Virumaa II etapp
Ahtme SH
24.01.17
TV 10 OS Järvamaa II etapp
Paide
24.01.17
TV 10 OS Harjumaa II etapp
Tallinn, Lasnamäe KJH
24.01.17
Viljandimaa U14 vanuseklassi MV
Viljandi, Paalalinna viilhall
22.01.17
Harjumaa talvised MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
22.01.17
Haapsalu KJK hüppevõistluste I etapp
Haapsalu
21.01.17
Sprindimitmevõistlus "Sportland Sprint"
Tartu
20-21.01.17
Balti noorte mitmevõistluse MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
20.01.17
Järvamaa talvised MV
Särevere
20.01.17
TV 10 OS Raplamaa II etapp
Kohila SH
20.01.17
TV 10 OS Pärnumaa II etapp
Pärnu, Pärnu Spordikooli KJH
19.01.17
TV 10 OS Saaremaa II etapp
Kuressaare
19.01.17
TV 10 OS Tartu ja Tartumaa II etapp
Tartu, TÜ SH
19.01.17
TV 10 OS Tallinna II etapp
Tallinn, Lasnamäe KJH
18.01.17
TV 10 OS Viljandimaa II etapp
Viljandi, Paalalinna viilhall
14.-15.01
Eesti U18 ja U16 vanuseklasside MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
11.-12.01.17
Tartu U14 ja U12 vanuseklasside MV
Tartu, TÜ SH
11.01.17
Harjumaa noorte sise-meistrivõistlused
Tallinn, Lasnamäe KJH
10.01.17
TÜ ASK mudilaste võistlused
Tartu, TÜ SH
10.01.17
Lääne-Virumaa noorte talvised MV
Rakvere
10.01.17
Viljandimaa U18 ja U16 vanuseklasside talvised MV
Viljandi
09.01.17
Tartu teivashüppe MV
Tartu, TÜ SH
08.01.17
Rakvere talvejooksusari, I etapp
Vinni-Rakvere
07.01.17
Ida-Virumaa sise-meistrivõistlused
Ahtme SH
07.01.17
A. Tšikini mälestusvõistlused
Tallinna SH
06.01.17
Valgamaa ja Valmiera maakonna avavõistlused
Valga
05.-06.01.17
Tartu U18 ja U16 vanuseklasside MV
Tartu, TÜ SH
05.01.17
Teivashüppe GP Rakvere etapp
Rakvere
02.01.17
Teivashüppe GP Tallinna etapp
Tallinn, Lasnamäe KJH