2016

  NB, võistluste korraldajad!
Palume võistlusprotokollid saata aadressil protokollid@ekjl.ee
   
30.12.16
Aastavahetuse teivashüppevõistlus
Tallinn, Lasnamäe KJH
28.12.156
TÜ ASK aastalõpu teivashüppevõistlus
Tartu, TÜ SH
26.12.16
Teivashüppe jõuluvõistlus 2016
Viljandi
26.12.16
Karel Leetsari 9. mälestusvõistlused
Pärnu Spordikooli KJH
21.12.16
Kõrgushüppevõistlus Jõulu Jump
Viljandi, Jakobsoni Kool
21.12.16
Audentese SK lahtised jõuluvõistlused
Tallinn, Audentese SH
20.12.16
TÜ ASK jõuluvõistlused
Tartu, TÜ SH
20.12.16
Lääne-Virumaa laste jõuluvõistlused
Rakvere
18.12.16
TÜ ASK laste jõuluvõistlused
Tartu, TÜ SH
17.12.16
SK Fortis jõuluvõistlused
Tallinna SH
17.12.16
VAK Staieri 27. jõulujooks
Viljandi-Loodi
17.12.16
Jõhvi lahtised võistlused
Ahtme SH
17.12.16
Jaak Uudmäe auhinnavõistlused
Tartu, TÜ SH
15-16.12.16
Pärnumaa noorte MV
Pärnu Spordikooli KJH
15.12.16
Lääne-Virumaa noorte jõuluvõistlused
Rakvere
14.12.16
Lääne-Virumaa D-klassi laste jõuluvõistlused
Rakvere
10.12.16
Kohtla-Järve lahtised MV
Ahtme SH
10.12.16
TV 10 OS I etapp
Tartu, TÜ SH
10.12.16
5. Audentese Jõuluvasar
Tallinn, TTÜ staadion
09-10.12.16
Tallinna SS Kalev jõuluvõistlused
Tallinna SH
09.12.16
Valgamaa koolinoorte MV
Valga SH
07.12.16
Pärnu Spordikooli lase jõuluvõistlused
Pärnu
07.12.16
FAN kolmikvõistlus
Tallinna SH
07.12.16
Niidupargi KJK lahtised vasaraheitevõistlused
Pärnu, Niidupargi staadion
06-07.12.16
Viljandi lastevõistlused
Viljandi, Paalalinna viilhall
06.12.16
Läänemaa järelkasvuvõistlused
Haapsalu
06.12.16
TV 10 OS Harjumaa I etapp
Tallinn, Lasnamäe KJH
06.12.16
TV 10 OS Valgamaa I etapp
Valga
06.12.16
TV 10 OS Lääne-Virumaa I etapp
Rakvere
06.12.16
TV 10 OS Võrumaa ja Põlvamaa I etapp
Võru
03.12.16
Saaremaa koolinoorte MV
Kuressaare
02.12.16
Järvamaa seeriavõistluse III etapp
Paide
01.12.16
TV 10 OS Järvamaa I etapp
Paide
01.12.16
TV 10 OS Saaremaa I etapp
Kuressaare
01.12.16
TV 10 OS Tartumaa I etapp
Tartu, TÜ SH
01.12.16
TV 10 OS Tallinna I etapp
Tallinn, Lasnamäe KJH
01.12.16
TV 10 OS Viljandimaa I etapp
Viljandi
30.11.16
TV 10 OS Raplamaa I etapp
Kohila
30.11.16
Haapsalu KJK teivashüppevõistlused
Haapsalu
29.11.16
TV 10 OS Ida-Virumaa I etapp
Ahtme SH
28.11.16
TV 10 OS Pärnumaa I etapp
Pärnu Spordikooli KJH
25.11.16
Jõhvi hüppajate päev
Ahtme SH
25.11.16
Järvamaa seeriavõistluse II etapp
Särevere
24.11.16
Rakvere Spordikooli lastevõistlused
Rakvere
23.11.16
Tartu koolide KV
Tartu, TÜ SH
18.11.16
Järvamaa seeriavõistluse I etapp
Türi
17.11.16
TÜ ASK E-klassi laste võistlused
Tartu, TÜ SH
15.11.16
TÜ ASK C- ja D-klassi laste võistlused
Tartu, TÜ SH
29.10.19
13. Nõmme-Harku metsajooks
Nõmme Spordikeskus
23.10.16
26. Krusensterni jooks
Purila-Hagudi
15.10.16
SK Viraaž vasaraheitevõistlused
Tõrva
14.10.16
TÜ ASK D- ja E-klassi laste võistlused
Tartu, TÜ SH
13.10.16
TÜ ASK C-klassi laste võistlused
Tartu, TÜ SH
08.10.16
3. Mulgi Sügispomm
Viljandi
07.10.16
Heidete neljavõistlus
Türi
08.10.16
Eesti murdmaajooksu KV / M 12km ja N 8 km MV
Jõulumäe
04.10.16
Lääne-Virumaa murdmaajooksu MV
Rakvere, Palermo mets
03.10.16
Tartu heitjate seeriavõistluse V etapp
Taru, TÜ staadion
01.10.16
5. Tartu Linnamaraton
Tartu
01.10.16
Päri heidete mitmevõistlus
Päri
01.10.16
SK Viraaž vasaraheitevõistlused
Tõrva, Pokardi staadion
29.09.16
Tartu koolide teatejooksude päev
Tartu, Tamme staadion
29.09.16
Läänemaa C-klassi käimise MV
Haapsalu
28.09.16
Kettaheitevõistlus
Tallinn, TTÜ staadion
28.09.16
Valgamaa koolinoorte murdmaajooksu KV
Tõrva
24-25.09.16
Järvamaa mitmevõistluse MV
Türi
24.09.16
Kolme koolimaja jooks
Kilingi-Nõmme
24.09.16
Hans Moksi mälestusvõistlused
Tabivere
24.09.16
Tõrva heitealade MV, SK Viraaž heited, VI etapp
Tõrva, Pokardi staadion
24.09.16
Eesti ekideni MV
Tallinn, Lillepi park
23.09.16
Kose Spordikooli hüpete päev
Kose
22.09.16
Viljandimaa heitjate seeriavõistluse IV etapp
Viljandi
22.09.16
Lääne-Virumaa heitealade hooajalõpuvõistlus
Rakvere
22.09.16
Kolme ala võistlused noortele
Haapsalu
22.09.16
SK Sinimäe odaviske auhinnavõistlused, kaugushüppe KV
Tallinn, TSG staadion
21.09.16
TKG-TSG-TMHG kuulitõukevõistlus, II päev
Tallinn, TSG staadion
21.09.16
Nõmme sügisjooks
Tallinn, Nõmme mets
20.09.16
Tartu heidete seeriavõistluse IV etapp
Tartu, TÜ staadion
20.09.16
Kose Spordikooli jooksude päev
Kose
20.09.16
14. Hubi jooks
Tallinn, Sütiste park
19.09.16
SK Sinimäe seeriajooks, III etapp
Tallinn, TSG staadion
18.09.16
Aleksander Tammert seeniori mälestusvõistlused
Sillamäe
18.09.16
Rakvere rahvajooks
Rakvere
17.09.16
SK Maret-Sport lahtised lastevõistlused
Valga
17.09.16
Smiltene-Valga odaviske KV
Valga
17-18.09.16
Järvamaa MV
Türi
17.09.16
31. Jõhvi rahvajooks
Jõhvi
17.09.16
Pärnu lahtised heitealade MV
Pärnu, Niidupardi staadion
17.09.16
Ida-Virumaa käimise KV
Sillamäe
17.09.16
Eesti maanteekäimise MV
Sillamäe
16-17.09.16
Viljandimaa noorte mitmevõistluse MV
Viljandi
15-16.09.16
Lääne-Virumaa lahtised mitmevõistluse MV
Rakvere
14.09.16
TÜ ASK noortevõistlused
Tartu, TÜ staadion
13-14.09.16
Raplamaa koolinoorte mitmevõistluse MV
Kohila
13.09.16
TKG-TSG-TMHG kuulitõukevõistlus, I päev
Tallinn, TSG staadion
13.09.16
Viljandimaa noorte sprindivõistlused
Viljandi
13.09.16
Lääne-Virumaa noorte KV
Rakvere
12.09.16
Viljandi heitjate seeriavõistlus, III etapp
Viljandi
12.09.16
SK Sinimäe seeriajooks, II etapp
Tallinn, TSG staadion
11.09.16
IX Tõrva-Helme kergejõustikupäev / P. Kirdi mälestusvõistlused
Tõrva
11.09.16
Eesti maratonijooksu MV
Tallinn
10.09.16
Kilingi-Nõmme mitmevõistlus
Kilingi-Nõmme
10.09.16
Viljandi teivashüppe seeriavõistluse IV etapp
Viljandi
10.09.16
Viljandi SVK lahtised MV
Viljandi
10.09.16
T. Berendseni viievõistluse KV / Ambla valla MV
Aravete
10.09.16
Läänemaa lahtised käimisvõistlused
Paralepa
09.09.16
Türi piirkonna võistlused
Türi
09.09.16
Kilingi-Nõmme koolispordi mitmevõistlus
Kilingi-Nõmme
09.09.16
Valga-Valka rahvajooks
Valga
09.09.16
Koeru C- ja D-klassi laste võistlused
Koeru
08.09.16
Noorte heitjate seeriavõitluse V etapp
Tallinn, Audentese ja TTÜ staadionid
08.09.16
Lääne-Virumaa gümnaasiumide algklasside võistlused
Rakvere
07.09.16
Kohila pikamaajooksusarja VIII etapp
Kohila
06.09.16
Lääne-Virumaa põhikoolide algklasside võistlused
Rakvere
06.09.16
SK Sinimäe seeriajooks, I etapp
Tallinn, TSG staadion
06.09.16
Kergejõustikuteisipäevak
Kärdla
04.09.16
Jüri Jaansoni Kahe silla jooks
Pärnu
04.09.16
Heitjate seeriavõistluse V etapp
Kohila
03.09.16
SK Viraaž heited, V etapp
Tõrva, Pokardi staadion
02.09.16
Tõrva kolme järve jooks
Tõrva
02.09.16
Noorte heitjate seeriavõistluse IV etapp
Tallinn. Audentese ja TTÜ staadionid
28.08.16
Puka valla lahtised võistlused
Puka staadion
27.08.16
Pärnu Rannastaadioni kergejõustikuõhtu
Pärnu
27.08.16
Läänemaa lahtised kergejõustikuvõistlused
Haapsalu
27.08.16
Väikelaste kergejõustikupäev
Rakvere
26.08.16
Valga lahtised MV
Valga
25.08.16
Nõmme seeriajooks, IV etapp
Tallinn, Kadrioru staadion
25.08.16
Võru heitjate seeriavõistlus, VI etapp
Võru
25.08.16
Võrumaa staadionijooksusari, 8. etapp
Võru
24.08.16
VAK Staier-i seeriajooksu VI etapp
Viljandi
23.08.16
Tartu SS Kalev kergejõustikuvõistlused
Otepää, Tehvandi staadion
23.08.16
Viljandi SVK heitjate seeriavõistluse IV etapp
Viljandi
21.08.16
KJK Kose 2000 heidete mitmevõistlus
Kose
20-21.08.16
Viljandimaa MV / Karksi-Nuia mängud
Karksi-Nuia
20.08.16
Tõrva-Valga maanteejooks / K. Urbaniku mälestusjooks
Tõrva, Valga
15.08.16
JK Sarma seeriajooks, VIII etapp
Kuressaare
15.08.16
TÜ ASK noortevõistlused
Tartu, TÜ staadion
14-15.08.16
Pärnumaa MV
Pärnu, Rannastaadion
13.08.16
EMSL Jõud MV
Võru
13.08.16
SK Viraaž heited, IV etapp
Tõrva, Pokardi staadion
11.08.16
Võru heitjate seeriavõistlus, V etapp
Võru
09.08.16
III Arnold Viidingu mälestusvõistlused
Valga
08.08.16
JK Sarma seeriajooks, VII etapp
Kuressaare
06.08.16
Sangaste Rukkihundi jooks
Sangaste
06.08.16
29. Vanad Olümpiaalad
Suure-Jaani
05-07.08.16
Eesti mitmevõistluse MV
Rakvere
04.08.16
Audentese SK lahtine odaviskevõistlus
Tallinn, Audentese staadion
02.08.16
Tartu KEVEK lahtised võistlused
Tartu, TÜ staadion
02.08.16
Viljandi teivashüppe seeriavõistluse III etapp
Viljandi
31.07.16
Iigaste metsajooks
Iigaste
30.07.16
Eesti 10000m jooksu MV
Viljandi
30.07.16
41. Valter Kalami mälestusvõistlused
Viljandi
30.07.16
Hiiumaa MV
Kärdla
30.07.16
Läänemaa KJK vasaraheitevõistlus
Haapsalu
28.07.16
Heidete mitmevõistlus
Pärnu, Niidupargi staadion
28.07.16
Balti juunioride ja B-klassi maavõistlused
Rakvere
27.07.16
Tartu heidete võistlus
Tartu, TÜ staadion
27.07.16
VAK Staier-i seeriajooksu V etapp
Viljandi
27.07.16
Kohila pikamaajooksusari
Kohila
26.07.16
Kettaheitevõistlus
Kohila
25.07.16
Nõmme seeriajooksu III etapp
Tallinn, Kadrioru staadion
23.07.16
Heitjate seeriavõistluse IV etapp
Tallinn, Audentese ja TTÜ staadionid
22-23.07.16
VAK Staier-i kümnevõistlus
Karksi-Nuia
21.07.16
Võru heitjate seeriavõistluse IV etapp
Võru
20.07.16
Kuusalu valla MV
Kusalu
20.07.16
Viljandi SVK heitjate seeriavõistlus, III etapp
Viljandi
19.07.16
Läänemaa KJK lahtised heidete MV
Haapsalu
16-17.07.16
Eesti meistrivõistlused
Tallinn, Kadrioru staadion
15.07.16
TÜ ASK noortevõistlused
Tartu, TÜ staadion
14.07.16
Võru KJK Lõunalõvi staadionijooksusari, VI etapp
Võru
13.07.16
Kohila pikamaajooksusari
Kohila
11-12.07.16
Rukkilillemängud
Võru
10.07.16
Odaviskevõistlus
Tallinn, Audentese staadion
09.07.16
Pärnu Rannastaadioni avajooks
Pärnu
09.07.16
Tamsalu kümnevõistlus 2016
Rakvere
09.07.19
Viljandi teivashüppe seeriavõistluse II etapp
Viljandi
09.07.16
Läänemeremaade Sõpruse KV
Tallinn, Kadrioru staadion
07-08.07.16
Kose KÜMP
Kose
07.07.16
Võru heitjate seeriavõistluse III etapp
Võru
07.07.16
Võru KJK Lõunalõvi staadionujooksusari, V etapp
Võru
07.07.16
Audentese SK lahtised vasaraheitevõistlused
Tallinn, TTÜ staadion
06.07.16 VAK Staier-i seeriajooksu IV etapp
Viljandi
05.07.16
Eesti C-klassi MV
Karksi-Nuia
02-03.07.16
Eesti linnade suvemängud
Türi
02-03.07.16
Eesti valdade suvemängud
Vändra
01-03.07.16
Eesti noorsoo, juunioride, A- ja B-klassi MV
Rakvere
29.06.16
Kohila pikamaajooksusari, V etapp
Kohila
29.06.16
Viljandi SVK heitjate seeriavõistlus, II etapp
Viljandi
28.06.16
Eesti noore KV
Rakvere
25.06.16
Viljandimaa teivashüppe seeriavõistluse I etapp
Viljandi
25.06.16
Heitjate seeriavõistluse III etapp
Tallinn, Kadrioru staadion
25.06.16
Nõmme seeriajooksu II etapp
Tallinn, Kadrioru staadion
24.06.16
Hellenurme suvejooks
Hellenurme
22.06.16
VAK Staier-i seeriajooksu III etapp
Viljandi
22.06.16
Kose valla meistrivõistlused
Kose
21-22.06.16
Rakvere lahtised MV
Rakvere
21-22.06.16
Rakvere lahtine mitmevõistlus / Leksi Cup
Rakvere
21.06.16
Türi 1926 võistlus
Türi
21.06.16
Ida-Virumaa MV
Narva
21.06.16
Kergejõustikuteisipäevak
Kärdla
21.06.16
Nikolai Küttise mälestusvõistlused
Narva
20.06.16
Tartu heitjate seeriavõistluse III etapp
Tartu, TÜ staadion
19.06.16
Sprindimitmevõistlus "Sportland Sprint 2016"
Tartu, Tamme staadion
19.06.16
3. Aleksander Kreegi mälestusvõistlused
Lihula
18-19.06.16
SK Viraaž heited, III etapp
Tõrva, Pokardi staadion
18.06.16
Läänemaa KJK lahtised takistusjooksuvõistlused
Haapsalu
18.06.16
Eesti karikavõistlused
Tallinn, Kadrioru staadion
17.06.16
Niidupargi KJK lahtised heitevõistlused
Pärnu, niidupargi staadion
17.06.16
Audentese SK lahtised vasaraheitevõistlused
Tallinn, TTÜ staadion
15-16.06.16
TV 10 OS finaal
Tallinn, Kadrioru staadion
15.06.16
Kohila pikamaajooksusari, IV etapp
Kohila
14.06.16
Kergejõustikuteisipäevak
Kärdla
13.06.16
52. Gustav Sule mälestusvõistlused
Tartu, Tamme staadion
11-12.06.16
Soome-Rootsi-Eesti mitmevõistluse maavõistlus
Huddinge
11.06.16
Eesti poolmaratonijooksu MV
Narva
11.06.16
Narva Energiajooks (poolmaraton)
Narva
11.06.16
Läänemaa suvemängude kergejõustikuvõistlused
Haapsalu
11.06.16
Läänemaa MV
Haapsalu
11.06.16
Eesti Saarte Mängude kergejõustikuvõistlused
Emmaste
10&13.06.16
Viljandimaa noorte MV
Viljandi
10.06.16
Läti Presidendi KV
Valmiera
09.06.16
Valgamaa lahtised MV
Valga
09.06.16
Võru KJK Lõunalõvi staadionijooksusari, III etapp
Võru
09.06.16
Võru heitjate seeriavõistluse II etapp
Võru
08.06.16
TV 10 OS Pärnumaa finaal
Vändra
08.06.16
TV 10 OS Harjumaa finaal
Kuusalu
08.06.16
VAK Staier-i seeriajooksu II etpp
Viljandi
08.06.16
TV 10 OS Tallinna finaal
Tallinn, Kadrioru staadion
07-09.06.16
Tartu MV
Tartu, Tamme ja TÜ staadionid
07-08.06.16
Lääne-Virumaa MV
Rakvere
07-08.06.16
TV 10 OS Järvamaa finaal
Türi
07-08.06.16
TV 10 OS Võrumaa finaal
Võru
07-08.06.16 TV 10 OS Viljandimaa finaal
Viljandi
07-08.06.16 TV 10 OS Tartumaa finaal
Tartu, Tamme staadion
06-07.06.16
Tallinna noorte MV
Tallinn, Kadrioru staadion
06.06.16
TV 10 OS Jõgevamaa finaal
Jõgeva
05.06.16
Pärnumaa suvemängud
Paikuse
05.06.16
Heitjate seeriavõistluse II etapp
Tallinn, Audentese ja TTÜ staadionid
04.06.16
Anatoli Paali mälestusvõistlused
Narva
04.06.16
Harjumaa MV
Kose
04.06.16
SK Viraaž heited, II etapp
Tõrva, Pokardi staadion
03.06.16
TV 10 OS Lääne-Virumaa finaal
Rakvere
03.06.16
TV 10 OS Valgamaa finaal
Valga
03.06.16
Eesti teatejooksude MV
Kose
02.06.16
TV 10 OS Raplamaa finaal
Kohila
01.06.16
Kohila pikamaajooksusari, III etapp
Kohila
31-01.06.16
TV 10 OS Saaremaa finaal
Kuressaare
30-31.05.16
Uno Palu mitmevõistluse auhinnavõistlused
Tallinn, Kadrioru staadion
30.05.16
Noorte kergejõustiklaste päev
Tallinn, Audentese staadion
30.05.16
Noorte heitjate seeriavõistluse III etapp
Tallinn, Audentese ja TTÜ staadionid
29.05.16
Eesti noorte teatejooksude MV
Tartu, Tamme staadion
29.05.16
Balti maavõistluse sprindi katsevõistlused
Tartu, Tamme staadion
28.05.16
Audentese SK lahtised vasaraheitevõistlused
Tallinn, TTÜ staadion
28.05.16
Seenioride heitjate seeriavõistluse I etapp
Rebala
28.05.16
Audentese SK lahtised kettaheitevõistlused
Tallinn, Audentese staadion
28.05.16
TV 10 OS IV etapp
Tartu, Tamme staadion
27-28.05.16
Saaremaa MV
Kuressaare
27.05.16
Viljandimaa lastevõistlused
Viljandi
26.05.16
Tartu heitjate seeriavõistluse II etapp
Tartu, TÜ staadion
26.05.16
19. Nõmme seeriajooks, I etapp
Tallinn, Kadrioru staadion
26.05.16
TV 10 OS Jõgevamaa II etapp
Jõgeva
25.05.16
Valgamaa D- ja E-klassi MV
Valga
24-25.05.16
Tallinna koolinoorte MV
Tallinn, Kadrioru staadion
24.05.16
TÜ ASK klubivõistluste III etapp
Tartu, TÜ staadion
24.05.16
TV 10 OS Saaremaa IV etapp
Kuressaare
24.05.16
TV 10 OS Harjumaa III etapp
Kose
24.05.16
TV 10 OS Lääne-Virumaa IV etapp
Rakvere
24.05.16
Kergejõustikuteisipäevak
Kärdla
23.05.16
JK Sarma seeriajooks, IV etapp
Kuressaare
23.05.16
Haapsaslu KJK kettaheitevõistlused
Haapsalu
23.05.16
Niidupargi KJK lahtised heitevõistlused
Pärnu, Niidupargi staadion
22-23.05.16
Balti noorte mitmevõistluse maavõistlus
Jekabpils
21.05.16
Heitjate seeriavõistluse I etapp
Tallinn, Audentese ja TTÜ staadionid
21.05.16
Ambla valla lahtised MV
Aravete
20.05.16
Valgamaa koolinoorte MV
Valga
20.05.16
TV 10 OS Võrumaa IV etapp
Võru
20.05.16
TV 10 OS Viljandimaa IV etapp
Viljandi
19.05.16
Läänemaa KSL võistlused
Haapsalu
19.05.16
TV 10 OS Tallinna IV etapp
Tallinn, Kadrioru staadion
19.05.16
Rakvere Spordikooli lastevõistlused
Rakvere
19.05.16
Võru heitjate seeriavõistluse I etapp
Võru
18-20.05.16
Tartu noorte MV
Tartu, TÜ ja Tamme staadionid
18.-19.05.16
Pärnu koolinoorte MV (3.-5. kl.)
Pärnu
18.05.16
Saaremaa B- ja C-klassi MV
Kuressaare
18.05.16
Järvamaa koolinoorte MV
Türi
18.05.16
Kohila pikamaajooksusari, II etapp
Kohila
18.05.16
TV 10 OS Valgamaa IV etapp
Valga
18.05.16
Viljandi SVK heitjate seeriavõistlus
Viljandi
18.05.16
Noorte heitjate seeriavõistluse II etapp
Tallinn, Audentese ja TTÜ staadionid
17-18.05.16
Jõgevamaa noorte MV
Jõgeva
17-18.05.16
Lääne-Virumaa noorte MV
Rakvere
17.05.16
Pärnu koolinoorte MV (6.-12. kl.)
Pärnu
17.05.16
Alutaguse noorte mängud
Iisaku
17.05.16
Viljandimaa koolide KV
Karksi-Nuia
17.05.16
36. Leksi viievõistlus
Tallinn. Kadrioru staadion
17.05.16
TV 10 OS Tartu ja Tartumaa IV etapp
Tartu, Tamme staadion
17.05.16
FAN kolmikvõistlus, I etapp
Tallinn, Audentese staadion
17.05.16
Kernu auhinnavõistlused
Kernu
16.05.16
JK Sarma seeriajooks, III etapp
Kuressaare
16.05.16
TV 10 OS Pärnumaa IV etapp
Pärnu, Koidula ja Niidupargi staadionid
14.05.16
Balti heitealade maavõistlus
Alytus
14.05.16
Tartu Kevadjooks
Tartu
12.05.16
TV 10 OS Jõgevamaa I etapp
Tabivere
12.05.16
TV 10 OS Järvamaa III etapp
Türi
12.05.16
Võru KJK Lõunalõvi staadionijooksusari, I etapp
Võru
12.05.16
Võru Spordikooli lastevõistlused
Võru
12.05.16
Viljandimaa heitjate võistlused, II etapp
Viljandi
12.05.16
TV 10 OS Ida-Virumaa III etapp
Toila
11.05.16
TV 10 OS Raplamaa IV etapp
Kohila
11.05.16
Eesti Koolispordi Liidu I liiga võistlused
Rakvere
11.05.16
Eesti Koolispordi Liidu II liiga võistlused
Rakvere
11.05.16
VAK Staier-i seeriajooks, I etapp
Viljandi
09.05.16
Noorte heitjate seeriavõistluse I etapp
Tallinn, Audentese ja TTÜ staadionid
08.05.16
Tartu Jooksumaraton
Otepää-Elva
07.05.16
Türi heitjate võistlused
Türi
07.05.16
SK Viraaž heited, I etapp
Tõrva, Pokardi staadion
07.05.16
Eesti käimise KV
Sillamäe
06.05.16
Kose Spordikooli heidete päev
Kose
05.05.16
Tartu heidete seeriavõistluse I etapp
Tartu, Tü staadion
05.05.16
Viljandimaa heitjate võistlused, I etapp
Viljandi
05.05.16
Lääne-Virumaa suvehooaja avavõistlus
Rakvere
04.05.16
Kohila pikamaajooksusari, I etapp
Kohila
03.05.16
Kergejõustikuteisipäevak
Kärdla
30.04.16
Audentese SK lahtised vasaraheitevõistlused
Tallinn, TTÜ staadion
27.04.16
Tartu koolinoorte murdmaateatejooksu MV
Tartu, Tähtvere park
27.04.16
Niidupargi heitjate kevadsari, IV etapp
Pärnu, Niidupargi staadion
26.04.16
Tartu heidete avavõistlus
Tartu, TÜ staadion
26.04.16
33. Pärnakivi jooks
Viljandi
26.04.16
Heidete avavõistlus
Kärdla
24.04.16
Albir Garden Open
l'Alfaz del Pi
23.04.16
Eesti murdmaajooksu MV
Elva
22.04.16
Viljandimaa murdmaajooksu MV
Päri
22.04.16
JK Sarma seeriajooks, II etapp
Kuressaare
21.04.16
Valgamaa koolinoorte murdmaajooksu MV
Tõrva
21.04.16
EVPISL kevadised võistlused (mitmevõistlus)
Tallinn, Lasnamäe KJH
20.04.16
Niidupargi heitjate kevadsari, III etapp
Pärnu, Niidupargi staadion
19.04.16
Vallimäe KV, Lääne-Virumaa C- ja D-klassi murdmaajooksu MV
Rakvere
13.04.16
Niidupargi heitjate kevadsari, II etapp
Pärnu, Niidupargi staadion
10.04.16
Audentese SK kuulitõukevõistlused
Tallinn, Audentese SH
07.04.16
TÜ ASK lastevõistlused
Tartu, TÜ SH
06.04.16
Niidupargi heitjate kevadsari, I etapp
Pärnu, Niidupargi staadion
05.04.16
FAN kolmikvõistlus, 3. etapp
Tallinna SH
02.04.16
Maanteejooks 10km
Haapsalu
02.04.16
TV 10 OS III etapp
Tartu, TÜ SH
30.03.16
Viljandimaa põhikoolide KV
Viljandi, Paalalinna viilhall
29.03.16
TV 10 OS Valgamaa III etapp
Valga
29.03.16
Teivashüppe GP Tartu etapp
Tartu, TÜ SH
29.03.16
TV 10 OS Lääne-Virumaa III etapp
Rakvere
29.03.16
TV 10 OS Saaremaa III etapp
Kuressaare
29.03.16
TV 10 OS Võrumaa ja Põlvamaa III etapp
Võru Spordikeskus
29.03.16
Tartu C-klassi talvised mitmevõistluse MV
Tartu, TÜ SH
28.03.16
TV 10 OS Pärnumaa III etapp
Pärnu Linna Spordikooli KJH
25.03.16
Ida-Virumaa KV
Ahtme SH
24.03.16
E. Noole Kergejõustikukooli teivashüppevõistlus
Tallinn, Lasnamäe KJH
20.03.16
Raplamaa sise-MV
Kohila SH
19.03.16
Võru Spordikooli rahvusvahelised auhinnavõistlused
Võru Spordikeskus
18.03.16
JK Sarma seeriajooks, I etapp
Kuressaare
17.03.16
Tartumaa koolinoorte talvised MV
Tartu, TÜ SH
17.03.16
TV 10 OS Tallinna III etapp
Tallinn, Lasnamäe KJH
16-17.03.16
Tartu noorte talvised mitmevõistluse MV
Tartu, TÜ SH
16.03.16
Nõmme KJK laste meistrivõistlused
Tallinna SH
16.03.16
Haapsalu KJK hüppevõistlused, II etapp
Haapsalu
16.03.16
TV 10 OS Viljandimaa III etapp
Viljandi, Paalalinna viilhall
15.03.16
Harjumaa koolide MV
Tallinna SH
15.03.16
TV 10 OS Raplamaa III etapp
Kohila
15.03.16
SK Leksi 44 kaugushüppe õhtuvõistlus
Tallinn, Lasnamäe KJH
12.03.16
Eesti veteranide talvised MV
Tallinna SH
12.03.16
Balti A-klassi talvine maavõistlus
Kuldiga
11.03.16
Jõhvi Cup
Ahtme SH
10.03.16
Viljandimaa D-klassi talvised MV
Viljandi, Paalalinna viilhall
10.03.16
Lääne-Virumaa C- ja D-klassi talvised mitmevõistluse MV
Rakvere
10.03.16
Järvamaa koolinoorte MV
Paide, E-Piim SH
09.03.16
Pärnu koolinoorte C- ja D-klassi sise-MV
Pärnu Spordikooli KJH
08.03.16
SK Leksi 44 teivashüppe õhtuvõistlus
Tallinn, Lasnamäe KJH
06.03.16
Vinni-Rakvere talvejooksusari, III etapp
Rakvere
05-06.03.16
Eesti juunioride, A- ja B-klassi talvised mitmevõistluse MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
05.03.16
Eesti üliõpilaste sisemeistrivõistlused
Tartu, TÜ SH
01.03.16
SK Leksi 44 kõrgushüppe õhtuvõistlus
Tallinn, Lasnamäe KJH
27-28.02.16
Eesti talvised MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
27.02.16
Audentese SK lahtised vasaraheitevõistlused
Tallinn, TTÜ staadion
24.02.16
VAK Staier talvejooks
Päri
23.01.16
Lääne-Virumaa noorte talvised mitmevõistluse MV
Rakvere
20-21.02.16
Eesti noorsoo ja juunioride talvised MV
Tartu, TÜ SH
17.02.16
Tallinna noorte talvised KV
Tallinn, Lasnamäe KJH
17.02.16
Niidupargi KJK lahtised vasaraheitevõistlused
Pärnu, Niidupargi staadion
16.02.16
Valgamaa C- ja D-klassi talvised MV
Valga SH
16.02.16
TÜ ASK klubivõistlus, II etapp
Tartu TÜ SH
16.02.16
Rakvere kiirjooksupäev
Rakvere
14.02.16
Haapsalu KJK hüppevõistlus, I etapp
Haapsalu
14.02.16
Vinni-Rakvere talvejooksusari, II etapp
Rakvere
13-14.02.16
Eesti talvised mitmevõistluse MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
13-14.02.16
Rahvusvaheline mitmevõistlus
Tallinn, Lasnamäe KJH
13.02.16
Viljandimaa talvised MV
Viljandi, Paalalinna viilhall
13.02.16
Kohtla-Järve lahtised MV
Ahtme SH
12.02.16
Järvamaa talvised MV
Särevere
11.02.16
TÜ ASK lastevõistlused
Tartu, TÜ SH
11.02.16
Tallinna talvised lahtised MV  ja juunioride MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
09.02.16
SK Leksi 44 teivashüppe õhtuvõistlus
Tallinn, Lasnamäe KJH
09.02.16
Martin Kutmani mälestusvõistlused
Tartu, TÜ SH
06-07.02.16
Eesti A- ja B-klassi talvised MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
03.02.16
Lääne-Virumaa D-klassi võistlused
Rakvere
02.02.16
SK Leksi 44 kõrgushüppe õhtuvõistlus
Tallinn, Lasnamäe KJH
02.02.16
Võrumaa koolinoorte talvised MV
Võru Spordikeskus
31.01.16
Eesti talvised karikavõistlused
Tallinn, Lasnamäe KJH
30.01.16
TV 10 OS II etapp
Tallinn, Lasnamäe KJH
28.01.16
Niidupargi KJK lahtised võistlused
Pärnu Spordikooli KJH
28.01.16
Hiiumaa koolinoorte MV
Kärdla
27.01.16
Pärnu maakoolide C-klassi MV
Pärnu Spordikooli KJH
27.01.16
Nõmme KJK lahtised MV
Tallinna SH
27.01.16
TV 10 OS Ida-Virumaa II etapp
Ahtme SH
27.01.16
Lääne-Virumaa noorte talvised MV
Rakvere
27.01.16 TV 10 OS Võrumaa ja Põlvamaa II etapp
Võru Spordikeskus
26.01.16
Tartu MV
Tartu, TÜ SH
26.01.16 TV 10 OS Harjumaa II etapp
Tallinn, Lasnamäe KJH
26.01.16
Viljandimaa noorte talvised MV
Viljandi, Paalalinna viilhall
26.01.16
TV 10 OS Lääne-Virumaa II etapp
Rakvere
26.01.16
TV 10 OS Valgamaa II etapp
Valga SH
25.01.16
TV 10 OS Pärnumaa II etapp
Pärnu Spordikooli KJH
24.01.16
Harjumaa talvised MV
Tallinna SH
24.01.16
Eesti Kurtide SL talvised MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
23.01.16
Eesti talvised C-klassi MV
Võru Spordikeskus
21.01.16
TV 10 OS Saaremaa II etapp
Kuressaare
21.01.16
TV 10 OS Tallinna II etapp
Tallinn, Lasnamäe KJH
20.01,16
TV 10 OS Raplamaa II etapp
Kohila
20.01.16
TÜ ASK klubivõistluse I etapp
Tartu, TÜ SH
20.01.16
TV 10 OS Viljandimaa II etapp
Viljandi, Paalalinna viilhall
19.01.16
Lääne-Virumaa C-klassi talvised MV
Rakvere
19.01.16
TV 10 OS Tartu ja Tartumaa II ning III etapp
Tartu, TÜ SH
19.01.16
Põlvamaa koolinoorte MV
Võru Spordikeskus
18.01.16
Pärnumaa TV 10 OS võistlused
Pärnu Spordikooli KJH
17.01.16
Talvine Sportland Sprint
Tartu, TÜ SH
16-17.01.16
21. Leksi seitsmevõistlus
Tallinn, Lasnamäe KJH
16.01.16
Ida-Virumaa sise-MV
Ahtme SH
15.01.16
Harjumaa noorte sise-MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
15.01.16
Valga-Valmiera lahtised 2016. a avavõistlused
Valga SH
15.01.16 Järvamaa noorte MV
Särevere
14-15.01.16
Pärnumaa noorte sise-MV
Pärnu Spordikooli KJH
13-14.01.16
Tallinna noorte talvised MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
13.01.16
Viljandimaa C-klassi MV
Viljandi, Paalalinna viilhall
10.01.16
Vinni-Rakvere talvejooksusari, I etapp
Rakvere
09.01.16
TÜ ASK lastevõistlus
Tartu, TÜ SH
08-09.01.16
Balti talvine noorte mitmevõistluse maavõistlus
Šiauliai
05.01.16
Teivashüppe GP Rakvere etapp
Rakvere
02.01.16
Teivashüppe GP Tallinna etapp
Tallinn, Lasnamäe KJH