2015

  NB, võistluste korraldajad!
Palume võistlusprotokollid saata aadressil protokollid@ekjl.ee
   
30.12.15
Aastavahetuse teivashüppevõistlus
Tallinn, Lasnamäe KJH
29.12.15
Audentese SK vasaraheitevõistlus
Tallinn, TTÜ staadion
29.12.15
Rakvere Spordikooli aastalõpuvõistlused
Rakvere
28.12.15
Viljandi teivashüppe jõuluvõistlus
Viljandi, Paalalinna Viilhall
26.12.15
8. Karel Leetsari mälestusvõistlused
Pärnu SK kergejõustikuhall
19.12.15
VAK Staier jõulujooks
Viljandi-Loodi
18.12.15
Kohtla-Järve lahtised B- ja C-klassi võistlused
Ahtme SH
17.12.15
Niidupargi KJK lahtised vasaraheitevõistlused
Pärnu, Niidupargi staadion
16.12.15
TÜ ASK lahtine teivashüppe jõuluvõistlus
Tartu, TÜ SH
16.12.15
Rakvere Spordikooli laste lahtised jõuluvõistlused
Rakvere
16.12.15
Audentese SK lahtised jõuluvõistlused
Tallinn, Audentese SH
13.12.15
TÜ ASK laste jõuluvõistlused
Tartu, TÜ SH
12.12.15
SK Fortis jõuluvõistlused
Tallinna SH
12.12.15
Rae Spordikooli jõuluvõistlused
Tallinn, Lasnamäe KJH
12.12.15
Jaak Uudmäe auhinnavõistlused kolmikhüppes
Tartu, TÜ SH
12.12.15
Jõhvi lahtised kergejõustikuvõistlused
Ahtme SH
12.12.15
Audentese SK Jõuluvasar
Tallinn, TTÜ staadion
11-12.12.15
Tallinna SS Kalev jõuluvõistlused
Tallinna SH
11.12.15
E. Noole KJK teivashüppevõistlus
Tallinn, Lasnamäe KJH
11.12.15
KSK Alem paigalthüpete kolmevõistlus
Särevere
11.12.15
Valgamaa koolinoorte sise-MV
Valga
10-11.12.15
Lääne-Virumaa noorte jõuluvõistlused
Rakvere
10.12.15
Laste jõuluvõistlused
Türi ÜG
09-10.12.15
Viljandi järelkasvuvõistlused
Viljandi, Paalalinna Viilhall
09.12.15
TÜ ASK jõuluvõistlused
Tartu, TÜ SH
08.12.15
Pärnu Spordikooli lahtised jõuluvõistlused
Pärnu SK KJH
06.12.15
Saaremaa koolinoorte talvised MV
Kuressaare
06.12.15
SK Leksi 44 jõuluvõistlus
Tallinn, Lasnamäe KJH
05.12.15
TV 10 OS I etapp
Võru
05.12.15
Audentese SK lahtised vasaraheitevõistlused
Tallinn, TTÜ staadion
02.12.15
FAN kolmikvõistlus
Tallinna SH
01.12.15
TV 10 OS Tartu ja Tartumaa I etapp
Tartu, TÜ SH
01.12.15
TV 10 OS Võrumaa ja Põlvamaa I etapp
Võru
01.12.15
TV 10 OS Harjumaa I etapp
Tallinn, Lasnamäe KJH
01.12.15
TV 10 OS Ida-Virumaa I etapp
Ahtme SH
01.12.15
TV 10 OS Lääne-Virumaa I etapp
Rakvere
30.11.15
TV 10 OS Pärnu Mai Kooli võistlused, I etapp
Pärnu SK Kergejõustikuhall
29.11.15
Haapsalu KJK teivashüppevõistlused
Haapsalu
27.11.15
Kohtla-Järve lahtised MV
Ahtme SH
27.11.15
Järvamaa seeriavõistluse II etapp
Särevere
26.11.15
Tartu koolide KV
Tartu, TÜ SH
26.11.15
TV 10 OS Saaremaa I etapp
Kuressaare
26.11.15
TV 10 OS Tallinna I etapp
Tallinn, Lasnamäe KJH
25.11.15
Teivashüppe sisehooaja avavõistlus
Tartu, TÜ SH
25.11.15
TV 10 OS Viljandimaa I etapp
Viljandi, Paalalinna viilhall
24.11.15
TV 10 OS Valgamaa I etapp
Valga
20.11.15
29. Jõhvi hüppajate päev
Ahtme SH
18.11.15
TV 10 OS Raplamaa I etapp
Kohila
14.11.15
Kohtla-Järve lahtised C- ja D-klassi laste võistlused
Ahtme SH
10.11.15
Rakvere Spordikooli lahtised võistlused
Rakvere
08.11.15
34. Rapla talvejooks
Rapla
07.11.15
25. Mardijooks
Valga
31.10.15
12. Nõmme-Harku metsajooks
Nõmme
31.10.15
Mulgi heitevõistlused
Viljandi
29.10.15
Tartu E-klassi laste võistlused
Tartu, TÜ SH
24.10.15
Jooksuvõistlus M. Pirksaare karikatele
Türi
20.10.15
SK Leksi 44 heitevõistlused
Peraaru
17.10.15
SK Viraaž vasaraheitevõistlused
Tõrva, Pokardi staadion
15.10.15
Tartu C- ja D-klassi laste võistlused
Tartu, TÜ SH
10.10.15
Eesti murdmaajooksu KV
Tallinn, Nõmme Spordikeskus
10.10.15
II Mulgi Sügispomm
Viljandi
09.10.15
Türi heidete neljavõistlus
Türi
07.10.15
Rae valla lahtised krossijooksuvõistlused
Jüri terviserajad
06.10.15
Lääne-Virumaa murdmaajooksu MV
Rakvere, Palermo mets
05.10.15
Kose SK kahe käega heidete võistlus
Kose
03.10.15
Viljandi valla heidete mitmevõistlus
Päri
03.10.15
4. Tartu Linnamaraton
Tartu
03.10.15
SK Viraaž vasaraheitevõistlused
Tõrva, Pokardi staadion
02.10.15
Kose SK heidete mitmevõistlus
Kose
01.10.15
Tartu heidete seeriavõistluse lõppvõistlus
Tartu, TÜ staadion
01.10.15
Audentese SK lahtised kettaheitevõistlused
Tallinn, TTÜ staadion
29.09.15
Kose SK mitmevõistlused
Kose
29.09.15
Viljandimaa noorte heitjate võistlused, IV etapp
Viljandi
26-27.09.15
Järvamaa mitmevõistluse MV
Türi
26.09.15
Hans Moksi mälestusvõistlused
Tabivere
26.09.15
Tõrva SK Viraaž heited, VI etapp
Tõrva, Pokardi staadion
26.09.15
Eesti ekideni MV
Tallinn, Lillepi park
25.09.15
Kose Spordikooli heidete päev
Kose
24.09.15
Lääne-Virumaa heitealade hooajalõpuvõistlused
Rakvere
24.09.15
Viljandimaa noorte heitjate võistlused, III etapp
Viljandi
23.09.15
TKG – MHG – TSG kuulitõukevõistlus
Tallinna Saksa Gümnaasiumi staadion
23.09.15
Tartu koolide teatejooksude päev
Tartu, Tamme staadion
22.09.15
12. Hubi jooks
Tallinn, Sütiste park
22.09.15
Kose Spordikooli hüpete päev
Kose
20.09.15
32. Rakvere rahvajooks
Rakvere
20.09.15
Tõrva-Helme kergejõustikupäev / Peeter Kirdi mälestusvõistlused
Tõrva Gümnaasiumi staadion
19-20.09.15
Leksi Cup
Tallinn, Kadrioru staadion
19-20.09.15
Järvamaa MV
Türi
19.09.15
Eesti maantekäimise MV
Paralepa
19.09.15
Tartu heidete seeriavõistluse IV etapp
Tartu, TÜ staadion
19.09.15
ESVL heidete seeriavõistluse V etapp
Vitsiku
19.09.15
30. Jõhvi rahvajooks
Jõhvi
19.09.15
Valga-Smiltene odaviske KV
Valga
19.09.15
SK Maret-Sport lahtised laste kergejõustikuvõistlused
Valga
19.09.15
Läänemaa KJK lahtised maanteekäimise võistlused
Paralepa
18-19.09.15
Viljandimaa noorte mitmevõistluse MV
Viljandi
18.09.15
Kose Spordikooli jooksude päev
Kose
17.09.15
SK Sinimäe 19. kaugushüppe KV, 27. odaviske auhinnavõistlused
Tallinn, TSG staadion
16.09.15
Läänemaa-Hiiumaa-Harjumaa sõpruskohtumine
Haapsalu
16.09.15
Pärnu lahtised heitealade MV
Pärnu, Niidupargi staadion
15-16.09.15
Lääne-Virumaa lahtised mitmevõistluse MV
Rakvere
15.09.15
Viljandi SVK heidete seeriavõistluse IV etapp
Viljandi
14.09.15
Läänemaa põhikoolide mitmevõistlus
Haapsalu
13.09.15
Eesti maratonijooksu MV
Tallinn
13.09.15
SEB Tallinna maraton
Tallinn
12.09.15
Otepää lahtised MV
Otepää, Tehvandi staadion
12.09.15
A. Noormetsa mälestusvõistlused
Kunda
12.09.15
Viljandi teivashüppe seeriavõistluse IV etapp
Viljandi
12.09.15
Tartu heidete seeriavõistluse III etapp
Tartu, TÜ staadion
12.09.15
Viljandi SVK lahtised MV
Viljandi
12.09.15
11. T. Berendseni KV / Ambla valla MV
Aravete
11.09.15
18. Valga-Valka rahvajooks
Valga
11.09.15
Koeru SK noortevõistlused
Koeru KK staadion
11.09.15
Türi piirkonna lahtised MV
Türi
11.09.15
Noorte heitjate seeriavõistluse V etapp
Tallinn, Audentese ja TTÜ staadionid
10.09.15
Lääne-Virumaa Gümnaasiumide/keskkoolide algklasside MV
Rakvere
09.09.15
Pärnu lahtised heitealade MV
Pärnu, Niidupargi staadion
09.09.15
Lääne-Virumaa noorte KV
Rakvere
09.09.15
Viljandimaa sprindivõistlus
Viljandi
07-09.09.15
Tartu MV
Tartu, TÜ ja Tamme staadionid
06.06.15
Jüri Jaansoni Kahe Silla Jooks
Pärnu
06.09.15
Heitjate seeriavõistluse 5. etapp
Kohila
05.09.15
Eesti juunioride ja noorte KV
Türi
05.09.15
Tõrva SK Viraaž heited, V etapp
Tõrva, Pokardi staadion
05.09.15
ESVL heidete seeriavõistluse IV etapp
Rebala
04.09.15
32. Tõrva kolme järve jooks
Tõrva
02.09.15
Kohila pikamaajooksusari, VIII etapp
Kohila
02.09.15
VAK Staier-i seeriajooksu VI etapp
Viljandi
01.09.15
Kergejõustikuteisipäevak
Kärdla
01.09.15
Noorte heitjate seeriavõistluse IV etapp
Tallinn, Audentese ja TTÜ staadionid
30.08.15
Fred Kudu mälestusvõistluste lastevõistlused
Tartu, Tamme staadion
28.08.15
Valga lahtised MV
Valga Keskstaadion
26.08.15
Tartu SS Kalev-i noorte võistlused
Otepää, Tehvandi staadion
26.08.15
Võru Spordikooli heitjate seeriavõistluse VI etapp
Võru
22-23.08.15
XVI Karksi-Nuia mängud
Karksi-Nuia
22.08.15
Swedbank-i 19. väikelaste kergejõustikupäev
Rakvere
22.08.15
22. Tõrva-Valga maanteejooks / Kalev Urbaniku mälestusjooks
Tõrva/Valga
21.08.15
KJK Kose 2000 heidete mitmevõistlus
Kose
18.08.15
Viljandi SVK heidete seeriavõistluse III etapp
Viljandi
17.08.15
Võru Spordikooli lahtised kaugushüppevõistlused
Võru
15.08.15
Tõrva SK Viraaž heited, IV etapp
Tõrva, Pokardi staadion
14-16.08.15
Eesti mitmevõistluse MV
Rakvere
14.08.15
Audentese SK lahtised vasaraheitevõistlused
Tallinn, TTÜ staadion
13.08.15
Nõmme seeriajooksu IV etapp
Tallinn, Hiiu staadion
12.08.15
Võru Spordikooli heitjate seeriavõistluse V etapp
Võru
12.08.15
Viljandimaa teivashüppe seeriavõistluase III etapp
Viljandi
12.08.15
VAK Staier-i seeriajooksu V etapp
Viljandi
11.08.15
II Arnold Viidingu mälestusvõislused
Valga
10.08.15
Lauritsapäeva jooks
Kuusalu
08-09.08.15
Eesti meistrivõistlused
Tallinn, Kadrioru staadion
05.08.15
Võru Spordikooli heitjate seeriavõistluse IV etapp
Võru
04-05.08.15
Balti A-klassi maavõistlus
Valga
04.08.15
Hiiumaa MV
Kärdla
01.08.15
28. Vanad olümpiaalad
Suure-Jaani
01.08.15
Kuusalu valla MV
Kuusalu
30.07.15
8. heidete mitmevõistlus
Pärnu, Niidupargi staadion
30.07.15
Audentese SK lahtised vasaraheitevõistlused
Tallinn, TTÜ staadion
29.07.15
Kohila pikamaajooksusari, VII etapp
Kohila
29.07.15
VAK Staier-i seeriajooksu IV etapp
Viljandi
26.07.15
Rukkihundi jooks
Sangaste
25-26.07.15
Viljandimaa lahtised MV
Viljandi
25.07.15
Ümber Väinjärve jooks
Väinjärve
25.07.15
7. Heino Lipu mälestusvõistlused
Maidla mõisapark
24-26.07.15
Leksi Prix
Peraaru
24-25.07.15
VAK Staier-i kümnevõistlus
Karksi-Nuia
24.07.15
Kose-Kohila heitetuur
Kose ja Kohila staadionid
23.07.15
Nõmme seeriajooksu III etapp
Tallinn, Hiiu staadion
21.07.15
Kergejõustikuteisipäevak
Kärdla
21.07.15
Viljandi SVK heitjate seeriavõistluse II etapp
Viljandi
19.07.15
40. Valter Kalami mälestusvõistlused
Viljandi
19.07.15
Eesti 10 000m jooksu MV
Viljandi
17-18.07.15
Eesti spordiveteranide MV
Rakvere
17-18.07.15
Kose KÜMP / Kose valla lahtised mitmevõistluse MV
Kose
15.07.15
Kohila pikamaajooksusari, VI etapp
Kohila
15.07.15
Viljandi teivashüppe seeriavõistluse II etapp
Viljandi
15.07.15
VAK Staier-i seeriajooksu III etapp
Viljandi
15.07.15
Heitjate seeriavõistluse IV etapp
Tallinn, Audentese ja TTÜ staadionid
11.07.15
Niidupargi KJK lahtised vasaraheitevõistlused
Tallinna Saksa Gümnaasiumi staadion
08-09.07.15
Nõmme seeriajooksu II etapp
Tallinn, Kadrioru ja Hiiu stadionid
04-05.07.15
48. Eesti Spordiveteranide Liidu Spordimängud
Viljandi
03-05.07.15
Eesti noorsoo, juunioride, A- ja B-klassi MV
Rakvere
01.07.15
Kohila pikamaajooksusari, V etapp
Kohila
30.06.15
Viljandi SVK heitjate seeriavõistluse I etapp
Viljandi
29.06.15
Tehvandi lahtised heitevõistlused
Otepää, Tehvandi
27.06.15
Tamsalu kümnevõistlus
Rakvere
26-27.06.15
XXVI Rukkilillemängud
Võru
26.06.15
IV Hellenurme Suvejooks
Hellenurme
25.06.15
SK Leksi 44 jaanikuvõistlus
Peraaru
22.06.15
Võru Spordikooli heitjate seeriavõistluse III etapp
Võru
21.06.15
II Aleksander Kreegi mälestusvõistlused
Lihula
21.06.15
Ida-Virumaa MV
Narva
21.06.15
Koeru mängude kergejõustikuvõistlused
Koeru
20-21.06.15
Rakvere lahtine mitmevõistlus
Rakvere
20-21.06.15
Rakvere MV
Rakvere
20.06.15
Kose valla MV
Kose
20.06.15
Sportlandi Sprint - sprindimitmevõistlus
Tartu, Tamme staadion
20.06.15
Läänemaa KJK lahtised võistlused
Haapsalu
20.06.15
Tõrva SK Viraaž heited, III etapp
Tõrva, Pokardi staadion
20.06.15
Audentese SK lahtised vasaraheitevõistlused
Tallinn, TTÜ staadion
18-19.06.15
SK Leksi 44 suvelaagri võistlus
Peraaru
17-18.06.15
Viljandimaa noorte MV
Viljandi
17.06.15
Türi 1926 - aastapäeva võistlused
Türi
17.06.15
Kohila pikamaajooksusari, IV etapp
Kohila
16-17.06.15
Lääne-Virumaa MV
Rakvere
16.06.15
Kergejõustikuteisipäevak
Kärdla
16.06.15
Valgamaa lahtised MV
Valga
15-17.06.15
Tallinna noorte MV
Tallinn, Hiu, Audentese ja TTÜ dtaadionid
15.06.15
Põltsamaa heitjate seeriavõistluse II etapp
Põltsamaa
14.06.15
Eesti karikavõistlused
Tartu, Tamme staadion
14.06.15
Eesti käimise karikavõistlused
Tartu, Tamme staadion
13.06.15
Eesti poolmaratonijooksu MV
Narva
13.06.15
Järvamaa suvemängude kergejõustikuvõistlused
Aravete
13.06.15
5. Narva Energiajooks
Narva
13.06.15
Heitjate seeriavõistluse III etapp
Tallinn, Audentese ja TTÜ staadionid
11-12.06.15
TV 10 OS finaal
Kuressaare
10.06.15
Võru heitjate seeriavõistluse II etapp
Võru
09.06.15
VAK Staier-i seeriajooksu II etapp
Viljandi
09.06.15
51. Gustav Sule mälestusvõistlused
Tartu, Tamme staadion
06-07.06.15
Eesti-Soome-Rootsi mitmevõistluse maavõistlus
Tartu, Tamme staadion
06.06.15
Pärnumaa MV
Kilingi-Nõmme
06.06.15
Läänemaa MV
Haapsalu
06.06.15
Läänemaa suvemängude kergejõustikuvõistlused
Haapsalu
06.06.15
Anatoli Paali mälestusvõistlused
Narva
06.06.15
Tõrva SK Viraaž heited, II etapp
Tõrva, Pokardi staadion
06.06.15
Võru spordikooli 70. juubeli võistlused
Võru
05-06.06.15
Saare maakonna MV
Kuressaare
05-06.06.15
TV 10 OS Jõgevamaa finaal
Jõgeva
04-05.06.15
TV 10 OS Järvamaa finaal
Türi
04-05.06.15
TV 10 OS Tartu ja Tartumaa finaal
Tartu, Tamme staadion
04.06.15
TV 10 OS Tallinna finaal
Tallinn, Kadrioru staadion
04.06.15
TV 10 OS Pärnu Mai Kooli lahtised võistlused, finaal
Pärnu, Koidula kooli ja Niidupargi staadionid
03-04.06.15
TV 10 OS Läänemaa finaal
Haapsalu
03-04.06.15
TV 10 OS Võrumaa ja Põlvamaa finaal
Võru
03.06.15
Eesti teatejooksude MV
Tallinn, Kadrioru staadion
03.06.15
Heitjate seeriavõistluse II etapp
Tallinn, Kadrioru staadion
03.06.15
Kohila pikamaajooksusari, III etapp
Kohila
02-03.06.15
TV 10 OS Saaremaa finaal
Kuressaare
02.06.15
TV 10 OS Raplamaa finaal
Kohila
02.06.15
Teivashüppe GP Jõgeva etapp
Jõgeva
02.06.15
TV 10 OS Lääne-Virumaa finaal
Rakvere
01-02.06.15
Tartu C-, D- ja E-klassi MV
Tartu, TÜ staadion
31.05.15
Eesti noorte teatejooksude MV
Paide
30.05.15
B. Junki mälestusvõistlused
Valga
30.05.15
TV 10 OS IV etapp
Rakvere
28.05.15
Noorte heitjate seeriavõistluse III etapp
Tallinn, Audentese ja TTÜ staadionid
28.05.15
Nõmme seeriajooksu I etapp
Tallinn, Hiiu staadion
27-28.05.15
Tartu A- ja B-klassi MV
Tartu, Tamme staadion
27-28.05.15
58. U. Palu mitmevõistluse auhinnavõistlused
Tallinn, Kadrioru staadion
27.05.15
Valgamaa D- ja E-klassi MV
Valga
27.05.15
TV 10 OS Lääne-Virumaa IV etapp
Rakvere
27.05.15
VAK Staieri seeriajooksu I etapp
Viljandi
26.05.15
2. kergejõustikuteisipäevak
Kärdla
26.05.15
TV 10 OS Saaremaa IV etapp
Kuressaare
26.05.15
Tartu heidete seeriavõistluse II etapp
Tartu, TÜ staadion
25.05.15
TV 10 OS Pärnu Mai kooli lahtised võistlused, IV etapp
Pärnu, Koidula ja Niidupargi staadionid
25.05.15
TV 10 OS Valgamaa IV etapp
Valga
25.05.15 TV 10 OS Tallinna IV etapp
Tallinn, Kadrioru staadion
24-25.05.15
Balti noorte mitmevõistluse maavõistlus
Šiauliai
24.05.15
Heitealade Balti maavõistlus
Karksi-Nuia
23.05.15
Ambla valla MV
Aravete
22.05.15
Tartumaa koolinoorte MV
Ülenurme
22.05.15
Pärnu maakoolide MV
Paikuse
22.05.15
Elite teivashüpe, I etapp
Tallinn, Kadrioru staadion
22.05.15
Viljandimaa koolide KV
Karksi-Nuia
21.05.15
Valgamaa koolinoorte MV
Valga
20.05.15
35. Leksi viievõistlus
Tallinn, Kadrioru staadion
20.05.15
TV 10 OS Tartu ja Tartumaa IV etapp
Tartu, Tamme staadion
20.05.15
Saaremaa koolinoorte MV
Kuressaare
20.05.15
Kohila pikamaajooksusari, II etapp
Kohila
19-20.05.15
Jõgevamaa noorte MV
Jõgeva
19-20.05.15
Lääne-Virumaa juunioride, A- ja B-klassi MV
Rakvere
19-20.05.15
TV 10 OS Viljandimaa finaal
Viljandi
19.05.15
Hiiumaa koolinoorte MV
Kärdla
19.05.15
Järvamaa koolinoorte MV
Türi
18-19.05.15
Tallinna koolinoorte MV
Tallinn, Kadrioru staadion
18.05.15
Põltsamaa heitjate seeriavõistluse I etapp
Põltsamaa
18.05.15
Läänemaa KSL kergejõustikuvõistlused
Haapsalu
18.05.15
Viljandimaa noorte heitjate võistlused, II etapp
Viljandi
17.05.15
Haapsalu maraton (rada on ametlikult mõõdistamata)
Haapsalu
17.05.15
Tartu Kevadjooks
Tartu
16-17.05.15
Sakala Mängude kergejõustikuvõistlused
Viljandi
16.05.15
Heitjate seeriavõistluse I etapp
Tallinn, Audentese ja TTÜ staadionid
15.05.15
EKSL II liiga võistlused
Rakvere
15.05.15
EKSL I liiga võistlused
Rakvere
14.05.15
Noorte heitjate seeriavõistluse II etapp
Tallinn, Audentese ja TTÜ staadionid
14.05.15
TÜ ASK klubivõistlus, IV etapp
Tartu, TÜ staadion
14.05.15
TV 10 OS Järvamaa III etapp
Türi
14.05.15
TV 10 OS Viljandimaa IV etapp
Viljandi Linnastaadion
13.05.15
Kohila pikamaajooksusari, I etapp
Kohila
13.05.15
TV 10 OS Raplamaa IV etapp
Kohila
13.05.15
Võru Spordikooli heitjate seeriavõistluse I etapp
Võru
12.05.15
Lääne-Virumaa koolide neljavõistlused
Rakvere
12.05.15
Tartu heidete seeriavõistluse I etapp
Tartu, TÜ staadion
10.05.15
Tartu jooksumaraton
Tartu
09.05.15
Noorte heitjate seeriavõistluse I etapp
Tallinn, Audentese ja TTÜ staadionid
09.05.15
Tõrva SK Viraaž heidete võistlused, I etapp
Tõrva, Pokardi staadion
08.05.15
Kernu Karikas
Kernu
07.05.15
Lääne-Virumaa hooaja avavõistlus
Rakvere
07.05.15
Viljandimaa noorte heitjate võistlused, I etapp
Viljandi
05.05.15
Kose Spordikooli noorte heitjate päev
Kose
05.05.15
1. kergejõustikuteisipäevak
Kärdla
05.05.15
11. Hubi jooks
Tallinn, Sütiste park
02.05.15
42. Vändra maraton
Vändra
02.05.15
Viljandimaa veteranide heidete mitmevõistlus
Mustla
01.05.15
Eesti murdmaajooksu MV (pikk distants)
Viljandi
29.04.15
Tartu koolinoorte murdmaajooksu MV
Tartu, Tähtvere park
29.04.15 Kettaheitevõistlus
Tallinn. TTÜ staadion
29.04.15
Niidupargi heited, IV etapp
Pärnu, Niidupargi staadion
28.04.15
Heidete avavõistlus
Kärdla
25.04.15
Rootsi-Leedu-Läti-Eesti käimise maavõistlus
Birštonas
25.04.15
Balti noorte käimise maavõistlus
Birštonas
25.04.15
Eesti murdmaajooksu MV
Elva
23.04.15
Albir Garden Open
Alfaz del Pi
23.04.15
Pärnakivi jooks
Viljandi
23.04.15
Tartu E-klassi laste võistlused
Tartu, TÜ SH
22.04.15
25. Nõmme kevadjooks
Nõmme mets
22.04.15
Valgamaa koolinoorte murdmaajooksu MV
Tõrva
22.04.15
Niidupargi heited, III etapp
Pärnu, Niidupargi staadion
22.04.15
54. Vallimäe karikajooks, Lääne-Virumaa C- ja D-klassi murdmaajooksu MV
Rakvere
20.04.15
Järvamaa murdmaajooksu MV
Türi
18.04.15
Audentese SK lahtised ketta- ja vasaraheitevõistlused
Tallinn, TTÜ staadion
17.04.15
Viljandimaa murdmaajooksu MV
Päri
16.04.15
Tartu C- ja D-klassi laste võistlused
Tartu, TÜ SH
15.04.15
Niidupargi heited, II etapp
Pärnu, Niidupargi staadion
09.04.15
FAN kolmikvõistluse III etapp
Tallinna SH
08.04.15
Niidupargi heited, I etapp
Pärnu, Niidupargi staadion
04.04.15
17. Nõmme maanteejooks
Tallinn, Nõmme spordikeskus
04.04.15
10km maanteejooks
Haapsalu
29.03.15
Niidupargi KJK lahtised heitevõistlused
Pärnu, Niidupargi staadion
28.03.15
TV 10 OS III etapp
Võru spordikeskus
26.03.15
Tartu D- ja E-klassi laste võistlused
Tartu, TÜ SH
26.03.15
Viljandimaa põhikoolide KV
Viljandi, Paalalinna viilhall
25.03.15
TV 10 OS Lääne-Virumaa III etapp
Rakvere
24.03.15
TV 10 OS Valgamaa III etapp
Valga SH
24.03.15
TV 10 OS Tallinna III etapp
Tallinn, Lasnamäe KJH
24.03.15
TV 10 OS Saaremaa III etapp
Kuressaare
24.03.15
TV 10 OS Võrumaa ja Põlvamaa III etapp
Võru spordikeskus
22.03.15
Eesti kurtide sise-MV
Tallinna SH
21-22.03.15
20. Leksi seitsmevõistlus
Tallinn, Lasnamäe KJH
21.03.15
Ida-Virumaa KV
Ahtme SH
21.03.15
Audentese SK lahtised vasaraheitevõistlused
Tallinn, TTÜ staadion
20.03.15
Rakvere lahtine teivashüppevõistlus
Rakvere
19.03.15
TÜ ASK klubivõistluse III etapp
Tartu, TÜ SH
18.03.15
TV 10 OS Viljandimaa III etapp
Viljandi, Paalalinna viilhall
17.03.15
Teivashüppe GP Viljandi etapp
Viljandi, Paalalinna viilhall
15.03.15
Võru Spordikooli rahvusvahelised auhinnavõistlused
Võru spordikeskus
14.03.15
Audentese SK lahtised vasaraheitevõistlused
Tallinn, TTÜ staadion
14.03.15
Balti A-klassi maavõistlus
Tartu, TÜ SH
13.03.15
Jõhvi Cup
Ahtme SH
12-13.03.15
Tartu noorte mitmevõistluse MV
Tartu, TÜ SH
12.03.15
Lääne-Virumaa C- ja D-klassi mitmevõistluse MV
Rakvere
11.03.15
TV 10 OS Raplamaa III etapp
Kohila
11.03.15
TV 10 OS Pärnu Mai Kooli lahtised võistlused, III etapp
Pärnu Linna SK KJH
11.03.15
Viljandimaa E-klassi MV
Viljandi, Paalalinna viilhall
09.03.15
TÜ ASK teivashüppevõistlus
Tartu, TÜ SH
08.03.15
Rakvere talvejooksusari, III etapp
Rakvere
07.03.15
Eesti veteranide talvised MV
Tallinna SH
07.03.15
Raplamaa sisemeistrivõistlused
Kohila
06.03.15
Eesti üliõpilaste ja Tartu Ülikooli MV
Tartu, TÜ SH
05.03.15
Pärnu maakoolide J-, A- ja B-klassi talvised MV
Pärnu, Pärnu SK KJH
05.03.15
Lääne-Virumaa E-klassi laste võistlused
Rakvere
04.03.15
Viljandimaa D-klassi MV
Viljandi, Paalalinna viilhall
04.03.15
Pärnu C- ja D-klassi MV
Pärnu, Pärnu linna SK KJH
01.03.15
Kohila mitmevõistlus
Kohila
 01.03.15 Niidupargi KJK lahtised vasaraheitevõistlused
Pärnu, Niidupargi staadion
28.-01.03.15
Eesti J-, A- ja B-klassi talvised mitmevõitluse MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
26.02.15
II Valter Külveti mälestusvõistlused
Abja Gümnaasium
26.02.15
SK Leksi 44 kõrgushüppe õhtuvõistlus
Tallinn, Lasnamäe KJH
25.02.15
Rakvere kiirjooksupäev
Rakvere
25.02.15
TÜ ASK klubivõistluse II etapp
Tartu, TÜ SH
24.02.15 VAK Staier-i talvejooks
Päri
23.02.15
Haapsalu KJK hüppevõistlused, II etapp
Haapsalu
21-22.02.15
Eesti talvised MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
21.02.15
Mulgi kuulitõuke ja raskusheite võistlused
Viljandi, Paalalinna viilhall
20.02.15
Tallinna noorte KV II etapp
Tallinn, Lasnamäe KJH
19.02.15
Võru laste võistlused
Võru spordikeskus
19.02.15
Viljandimaa talvised C-klassi MV
Viljandi, Paalalinna viilhall
19.02.15
Tartu C- ja D-klassi laste võistlused
Tartu, TÜ SH
18.02.15
Lääne-Virumaa noorte talvised mitmevõistluse MV
Rakvere
17.02.15
SK Leksi 44 teivashüppe õhtuvõistlus
Tallinn, Lasnamäe KJH
15.02.15
Eesti talvised noorte KV
Tallinn, Lasnamäe KJH
14.02.15
Viljandimaa talvised meistrivõistlused
Viljandi, Paalalinna viilhall
14.02.15
3. Martin Kutmani mälestusvõistlused
Tartu, TÜ SH
13.02.15
Kohtla-Järve juunioride, A- ja B-klassi talvised MV
Ahtme SH
12.02.15
SK Leksi 44 teivashüppe õhtuvõistlus
Tallinn, Lasnamäe KJH
12.02.15
Lääne-Virumaa talvised D-klassi MV
Rakvere
11.02.15
Tallinna lahtised sisemeistrivõistlused
Tallinn, Lasnamäe KJH
10.02.15
Valgamaa C- ja D-klassi sisemeistrivõistlused
Valga SH
08.02.15 Rakvere talvejooksusari, 2. etapp
Rakvere
06-07.02.15 Rahvusvaheline mitmevõistlus Tallinn 2015
Tallinn, Lasnamäe KJH
06-07.02.15
Eesti talvised mitmevõistluse MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
06.02.15
Järvamaa talvised MV
Särevere
05.02.15
Võrumaa koolinoorte MV
Võru Spordikeskus
04.02.15
Tallinna noorte KV I etapp
Tallinn, Lasnamäe KJH
01-02.02.15
Niidupargi KJK lahtised vasaraheitevõistlused
Pärnu, Niidupargi staadion
01.02.15
Eesi talvised KV
Tallinn, Lasnamäe KJH
31.01.15
TV 10 OS II etapp
Tallinn, Lasnamäe KJH
28-29.01.15
Tartu täiskasvanute, juunioride ja C-klassi MV
Tartu, TÜ SH
28.01.15
Pärnu maakoolide talvised C-klassi MV
Pärnu Linna Spordikooli KJH
28.01.15
Hiiumaa koolinoorte MV
Kärdla
28.01.15
TV 10 OS Ida-Virumaa II etapp
Ahtme SH
28.01.15
TV 10 OS Võrumaa ja Põlvamaa II etapp
Võru Spordikeskus
27.01.15
TV 10 OS Harjumaa II etapp
Tallinn, Lasnamäe KJH
27.01.15
TV 10 OS Lääne-Virumaa II etapp
Rakvere
24-25.01.15
Eesti noorsoo ja juunioride talvised MV
Tartu, TÜ SH
24.01.15
Eesti vanuseklasside talvised käimise MV
Tartu, TÜ SH
22.01.15
Tartu D- ja E-klassi laste võislused
Tartu, TÜ SH
22.01.15
TV 10 OS Saaremaa II etapp
Kuressaare
22.01.15
TV 10 OS Tallinna II etapp
Tallinn, Lasnamäe KJH
21.01.15
TV 10 OS Tartu ja Tartumaa II+III etapp
Tartu, TÜ SH
21.01.15 TV 10 OS Pärnu Mai Kooli lahtised võistlused
Pärnu Linna SK KJH
21.05.15
TV 10 OS Raplamaa II etapp
Kohila
21.01.15
Teivashüppe GP Tartu etapp
Tartu, TÜ SH
21.01.15
Nõmme KJK lahtised MV
Tallinna SH
21.01.15
TV 10 OS Valgamaa II etapp
Valga SH
21.01.15
TV 10 OS Viljandimaa II etapp
Viljandi, Paalalinna viilhall
20.01.15
Hiiumaa kergejõustiku sisemeistrivõistlused jooksualadel
Emmaste
20.01.15
TV 10 OS Järvamaa II etapp
Paide
20.01.15
Lääne-Virumaa C-klassi talvised meistrivõistlused
Rakvere
17-18.01.15
Eesti A- ja B-klassi talvised MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
14.01.15
Põlvamaa koolinoorte MV
Võru spordikeskus
14.01.15
Lääne-Virumaa juunioride, A- ja B-klassi talvised MV
Rakvere
13-14.01.15
Tartu A- ja B-klassi MV
Tartu, TÜ SH
12.01.15
Haapsalu KJK hüppevõistlused, I etapp
Haapsalu
11.01.15
Rakvere talvejooksusari, I etapp
Rakvere
10-11.01.15
Balti noorte mitmevõistluse maavõistlus
Kuldiga
10.01.15
Sportlandi Sprint
Tartu, TÜ SH
10.01.15
Valga-Valmiera sisehooaja avavõistlused
Valga
10.01.15
Harjumaa talvised MV
Tallinna SH
10.01.15
Ida-Virumaa talvised MV
Ahtme SH
09.01.15 Järvamaa koolinoorte MV
Särevere
09.01.15
Viljandimaa juunioride, A- ja B-klassi MV
Viljandi, Paalalinna hall
08-09.01.15
Tallinna noorte MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
07.01.15
TÜ ASK klubivõistluse I etapp
Tartu, TÜ SH
04.01.15
Teivashüppe GP Rakvere etapp
Rakvere
03.01.15
A. Tšikini mälestusvõistlused Tshika 100
Tallinna SH
02.01.15
Teivashüppe GP Tallinna etapp
Tallinn, Lasnamäe KJH