2014

  NB, võistluste korraldajad!
Palume võistlusprotokollid saata aadressil protokollid@ekjl.ee
   
28.12.14
Aastalõpu teivashüppevõistlus
Tallinn, Lasnamäe KJH
27.12.14
Teivashüppe jõuluvõistlus
Päri
27.12.14
7. Karel Leetsari mälestusvõistlused
Pärnu, Pärnu Linna SK KJH
20.12.14
Jaak Uudmäe kolmikhüppe auhinnavõistlused
Tartu, TÜ SH
20.12.14
VAK Staier-i jõulujooks
Viljandi-Loodi
18.12.14
Jõhvi hüppajate päev
Ahtme SH
17.12.14
Audentese SK lahtised jõuluvõistlused
Tallinn, Audentese SH
14.12.14
Niidupargi KJK vasaraheitevõistlused
Pärnu, Niidupargi staadion
14.12.14
SK Leksi 44 jõuluvõistlused
Tallinn, Lasnamäe KJH
13.12.14
SK Fortis jõuluvõistlused
Tallinna SH
13.12.14 TÜ ASK laste jõuluvõistlused
Tartu, TÜ SH
12.12.14
Pärnu Linna SK laste jõuluvõistlused
Pärnu Linna SK KJH
12.12.14
Jõhvi lahtised talvised MV
Ahtme SH
12.12.14
KSK ALEM paigalthüpete kolmikvõistlus
Särevere
11-13.12.14
Tallinna SS Kalev jõuluvõistlused
Tallinna SH
11-12.12.14 Lääne-Virumaa jõuluvõistlused
Rakvere
11.12.14
Valgamaa koolinoorte talvised MV
Valga SH
10.12.14
TÜ ASK jõuluvõistlus
Tartu, TÜ SH
09-10.12.14
Viljandi järelkasvuvõistlused
Viljandi, Paalalinna hall
07.12.14
Saaremaa koolinoorte talvised MV
Kuressaare SH
07.12.14
KEVEK lahtised MV
Tartu, TÜ SH
06.12.14
TV 10 OS I etapp
Tartu, TÜ SH
04.12.14
Tartu koolide KV
Tartu, TÜ SH
03.12.14
FAN kolmikvõistlus
Tallinna SH
03.12.14
TV 10 OS Võrumaa ja Põlvamaa I etapp
Võru Spordikeskus
02.12.14
TV 10 OS Harjumaa I etapp
Tallinn, Lasnamäe KJH
02.12.14
TV 10 OS Lääne-Virumaa I etapp
Rakvere
30.11.14
Haapsalu KJK teivashüppevõistlus
Haapsalu
29.11.14
Ida-Virumaa lahtised võistlused
Ahtme SH
28.11.14
Varajane teivashüppe jõuluvõistlus
Tartu, TÜ SH
28.11.14
Järvamaa seeriavõistluse II etapp
Särevere
27.11.14
Pärnu Mai Kooli lahtised TV 10 OS võistlused
Pärnu, Hansahall
27.11.14
TV 10 OS Valgamaa I etapp
Valga SH
27.11.14
TV 10 OS Saaremaa I etapp
Kuressaare
27.11.14
TV 10 OS Tallinna I etapp
Tallinn, Lasnamäe KJH
26.11.14
TV 10 OS Raplamaa I etapp
Kohila SH
26.11.14
TV 10 OS Tartu ja Tartumaa I etapp
Tartu, TÜ SH
26.11.14
TV 10 OS Viljandimaa I etapp
Viljandi, Paalalinna viilhall
25.11.14
Võru Spordikooli jooksuvõistlused
Võru spordikeskus
22.11.14
Sillamäe B-, C- ja D-klassi laste võistlused
Sillamäe SH
21.11.14
TÜ ASK teivashüppevõistlus
Tartu, TÜ SH
20.11.14
Tartu D- ja E-klassi laste võistlused
Tartu, TÜ SH
19.11.14
Viljandi noorte kuulitõukevõistlused
Viljandi Paallinna viilhall
15.11.14
Kohtla-Järve lahtised MV
Ahtme SH
09.11.14
SK Leksi 44 ja TÜ ASK laste sõpruskohtumine
Tartu, TÜ SH
08.11.14
24. Mardijooks
Valga
02.11.14
Niidupargi KJK lahtised vasaraheitevõistlused
Pärnu, Niidupargi staadion
01.11.14
Sillamäe Cup 2014
Sillamäe SK
01.11.14
Nõmme-Harku metsajooks
Nõmme
30.10.14
Tartu lastevõistlus
Tartu, TÜ SH
30.10.14
Võru Spordikooli jooksuvõistlused
Võru Spordikeskus
26.10.14
Audentese SK lahtised vasaraheitevõistlused
Tallinn, TTÜ staadion
26.10.14
Niidupargi KJK lahtised vasaraheitevõistlused
Pärnu, Niidupargi staadion
19.10.14
SK Leksi 44 heitevõistlused
Peraaru
18.10.14
Audentese SK lahtised kettaheitevõistlused
Tallinn, TTÜ staadion
11.10.14
Eesti murdmaajooksu KV
Jõulumäe
11.10.14
Mulgi Sügispomm
Viljandi
10.10.14
Heidete neljavõistlus
Türi
08.10.14
Pärnu lahtised heitealade MV
Pärnu, Niidupargi staadion
07.10.14
Lääne-Virumaa murdmaajooksu MV
Rakvere, Palermo mets
06.10.14
Ida-Viru heitetuur
Sillamäe ja Voka
05.10.2014
Pärsti valla heidete mitmevõistlus
Päri
05.10.14
Audentese SK lahtised ketta- ja vasaraheitevõistlused
Tallinn, TTÜ staadion
04.10.14
Tartu linnamaraton, Tartu sügisjooks
Tartu
04.10.14
Heidete võistlused
Mustla
01.10.14
Audentese SK lahtine Kupperi KV
Tallinn, TTÜ staadion
01.10.14
Heidete hooajalõpuvõistlus
Tartu
01.10.14
Niidupargi heitjate sügissarja IV etapp
Pärnu, Niidupargi staadion
27.09.14
Eesti ekideni MV
Tallinn, Lillepi park
27.09.14
Tõrva SK Viraaž heitevõistlused, VI etapp
Tõrva, Pokardi staadion
26.09.14
Kose SK heidete päev
Kose
26.09.14
Lääne-Virumaa heitealade hooajalõpuvõistlused
Rakvere
26.09.14
Audentese SK odaviskevõistlused
Tallinn, Audentese staadion
25.09.14
Viljandimaa noorte heitjate võistlused, II etapp
Viljandi Linnastaadion
24.09.14
Niidupargi heitjate sügissarja III etapp
Pärnu, Niidupargi staadion
23&25.09.14
Kose Spordikooli hüpete päev
Kose
23.09.14
Läänemaa-Hiiumaa-Harjumaa noorte mitmevõistlus
Haapsalu
23.09.14
Viljandimaa noorte heitjate võistlused
Viljandi Linnastaadion
21.09.14
31. Rakvere rahvajooks / Lääne-Virumaa 10km jooksu MV
Rakvere
20-21.09.14
Järvamaa MV
Türi
20.09.14
Eesti maanteekäimise MV
Paralepa
20.09.14
Veteranide heitjate seeriavõistluse V etapp
Vitsiku
20.09.14
Läänemaa noorte maanteekäimise MV
Paralepa
19-20.09.14
Viljandimaa noorte mitmevõistluse MV
Viljandi
19.09.14
Kose SK jooksude päev
Kose
18.09.14
Tartumaa koolide KV
Ülenurme
18.09.14
Heidete mitmevõistluse II etapp
Tartu, TÜ staadion
17-18.09.14
LääneVirumaa lahtised mitmevõistluse MV
Rakvere
17.09.2014
Läänemaa põhikoolide mitmevõistlus
Haapsalu
17.09.14
24. Nõmme sügisjooks
Tallinn, Nõmme mets
17.09.14
Tartu koolide teatejooksude päev
Tartu, Tamme staadion
17.09.14
Niidupargi heitjate sügissarja II etapp
Pärnu, Niidupargi staadion
17.09.14
Audentese SK lahtised heitevõistlused
Tallinn, TTÜ staadion
14.09.14 Eesti maratonijooksu MV
Tallinn
13.09.14 A. Noormetsa mälestusvõistlused
Kunda
13.09.14 T. Berendseni KV / Ambla valla viievõistluse MV
Ambla
12.09.14 Valga-Valka rahvajooks
Valga
12.09.14 Koeru SK noortevõistlused
Koeru
12.09.14 Türi valla lahtised MV
Türi
12.09.14 Noorte heitjate seeriavõistluse V etapp
Tallinn, Audentese ja TTÜ staadionid
11.09.14 Viljandimaa noorte sprindivõistlused
Viljandi
11.09.14 Lääne-Virumaa Gümnaasiumide algklasside võistlused
Rakvere
10-11.09.14 Tartu C-, D- ja E-klassi MV
Tartu, TÜ staadion
10.09.14 Lääne-Virumaa noorte KV
Rakvere
10.09.14 Niidupargi heitjate sügissarja I etapp
Pärnu, Niidupargi staadion
10.09.14 Audentese SK heitevõistlused
Tallinn, TTÜ staadion
10.09.14 Võru heitjate seeriavõistluse X etapp
Võru
09.09.14 Lääne-Virumaa põhikoolide algklasside võistlused
Rakvere
07.09.14 Tõrva-Helme kergejõustikupäev
Tõrva Gümnaasiumi staadion
07.09.14 Kuusalu valla väikelaste spordipäev
Kuusalu
07.09.14 Viljandi SVK lahtised MV
Viljandi
06.09.14 Eesti juunioride ja noorte KV
Tartu, Tamme staadion
06.09.14 SK Maret-Sport lastevõistlused
Valga
06.09.14 Smiltene-Valga Javelin Cup
Valga
06.09.14 Tõrva SK Viraaž heitevõistlused, V etapp
Tõrva., Pokardi staadion
05.09.14 Tõrva kolme järve jooks
Tõrva
03.09.14 Võru heitjate seeriavõistluse IX etapp
Võru
03.09.14 VAK Staier-i seeriajooksude VI etapp
Viljandi
03.09.14 Kohila pikamaajooksusari, tunnijooks
Kohila
02.09.14 Noorte heitjate seeriavõistluse IV etapp
Tallinn, Audentese ja TTÜ staadionid
31.08.14 Fred Kudu mälestusvõistluste lastevõistlused
Tartu, Tamme staadion
30-31.08.14 Leksi Cup
Tallinn, Kadrioru staadion
30.08.14 Heitjate seeriavõistluse V, finaaletapp
Tallinn, Audentese ja TTÜ staadionid
29.08.14 Võru heitjate seeriavõistluse VIII etapp
Võru
29.08.14 Paunküla heited
Paunküla
26-27.08.14 XXV Rukkilillemängud
Tallinn, Kadrioru staadion
24.08.14 Eesti Saarte Mängud, Saaremaa MV
Kuressaare
23.08.14 Saaremaa Gala
Kuressaare
23.08.14 KJK Kose 2000 heidete mitmevõistlus
Kose
23.08.14
Tõrva-Valga Maanteejooks - Kalev Urbaniku mälestusjooks
Tõrva/Valga
23.08.14
Väikelaste kergejõustikupäev
Rakvere
22.08.14
Noorte GP Rakvere etepp
Rakvere
21.08.14
Nõmme seeriajooksu IV etapp
Tallinn, Hiiu staadion
20.08.14
Kuusalu valla MV
Kuusalu
19.08.14
Viljandi spordiveteranide heidete seeriavõistluse IV etapp
Viljandi
18.08.14
Võru heitjate seeriavõistluse VII etapp
Võru
16-17.08.14
Karksi-Nuia mängud
Karksi-Nuia
16.08.14
Veteranide heitjate seeriavõistluse IV etapp
Rebala
16.08.14
Tõrva SK Viraaž heitevõistlused, IV etapp
Tõrva, Pokardi staadion
14.08.14
Võru heitjate seeriavõistluse VI etapp
Võru
13.08.14
Viljandi sprindivõistlused
Viljandi
13.08.14
Tartu SS Kalev noorte kergejõustikuvõistlused
Otrepää, Tehvandi staadion
13.08.14
VAK Staier-i seeriajooksude V etapp
Viljandi
12.08.14
A. Viidingu mälestusvõistlused
Valga
11.08.14
Heidete mitmevõistlus
Pärnu, Niidupargi staadion
10.08.14
Kuulitõukevõistlus "Aleksander Kreek 100"
Lihula
10.08.14
Lauritsapäeva jooks
Kuusalu
09-10.08.14
Fred Kudu mälestusvõistlused
Rakvere
09.08.14
Eestimaa Spordiliit Jõud MV
Kilingi-Nõmme
09.08.14
ESVL heidete mitmevõistluse MV
Kohila
08-10.08.14
Eesti mitmevõistluse MV
Rakvere
07.08.14
Nõmme seeriajooksude III etapp
Tallinn, Hiiu staadion
06.08.14
Heitjate seeriavõistluse IV etapp
Tallinn, Audentese ja TTÜ staadionid
06.08.14
Võru heitjate seeriavõistluse V etapp
Võru
03.08.14 Hiiumaa MV
Kärdla
02-03.08.14
Eesti MV
Tallinn, Kadrioru staadion
02-03.08.14
ESVL ja Baltimaade spordiveteranide võistlused
Viljandi
02.08.14
Vanad Olümpiaalad
Suure-Jaani
31.07.14
Tõrva lahtised MV
Tõrva Gümnaasiumi ja Pokardi Kooli staadionid
30.07.14
Kohila pikamaajooksusari, 800m
Kohila
29.07.14
Viljandi spordiveteranide heidete seeriavõistluse III etapp
Viljandi
28.07.14
Võru heitjate seeriavõistluse IV etapp
Võru
28.07.14
Audentese SK lahtised ketta- ja vasaraheitevõistlused
Tallinn, TTÜ staadion
27.07.14
Iigaste metsajooks
Iigaste
27.07.2014
6. Heino Lipu mälestusvõistlused
Maidla
26.07.14
Rukkihundi jooks
Sangaste
26.07.14
Ümber Väinjärve jooks
Väinjärve
25-26.07.14
VAK Staier-i kümnevõistlus
Karksi-Nuia
24.07.14
Nõmme seeriajooksu II etapp, 3000m
Tallinn, Hiiu staadion
23.07.2014
Balti B-klassi maavõistlus
Utena, Leedu
21.07.14
SK Leksi 44 laagrivõistlus
Peraaru
20-21.07.14
Viljandimaa lahtised MV
Viljandi
18-19.07.14
Kose Kymp 2014 / Kose valla mitmevõistluse MV
Kose
18-19.07.14
Balti A-klassi maavõistlus
Valmiera
18-19.07.14
Läti Presidendi Karikavõistlused / Balti maavõistlus
Valmiera
16.07.14
Kohila pikamaajooksusari, 5000m
Kohila
15.07.14
Kergejõustikuteisipäevak
Kärdla
15.07.14
Tartu SS Kalev heitevõistlused
Kääriku
13-14.07.14
Rakvere lahtine mitmevõistlus
Rakvere
12.07.14
Läänemaa KJK lahtised MV
Haapsalu, Paralepa
12.07.14
Heitjate seeriavõistluse III etapp
Tallinn, Audentese ja TTÜ staadionid
12.07.14
Lahtised kiirjooksuvõistlused
Tallinn, Kadrioru staadion
12.07.14
X Karala Odagala
Karala, Saaremaa
11-13.07.14
Leksi Prix
Peraaru
09-10.07.14
Eesti A- ja B-klassi MV
Võru
06.07.14
24. J. Lossmani mälestusjooks
Viljandi
04.07.14
Valgamaa Spordiveteranide Seltsi lahtised MV
Valga
02.07.14
Kohila pikamaajooksude sari, 1000m
Kohila
02.07.14
Tallinna noorte KV
Tallinn, Kadrioru staadion
02.07.14
VAK Staier-i seeriajooksude IV etapp
Viljandi
01.07.14
Valter Kalami mälestusvõistlused
Viljandi
28-29.06.14
39. Eesti linnade suvemängude kergejõustikuvõistlused
Viljandi
28.06.14
Tõrva SK Viraaž heitevõistluste III etapp
Tõrva
28.06.14
Eesti 10000m jooksu MV
Kose
27.06.14
Hellenurme Suvejooks
Hellenurme
26.06.14
Eesti vanuseklasside käimise MV
Rakvere
26-27.06.14
Eesti noorsoo ja juunioride MV
Rakvere
24.06.14
Kose valla MV
Kose
23.06.14
Rapla Võidujooks
Rapla
21.-22.06.14 Euroopa võistkondlike meistrivõistluste esiliiga
Tallinn, Kadrioru staadion
21.06.14
Koeru viievõistlus
Koeru
20.06.14
Euroopa võistkondlike meistrivõistluste proovivõistlused
Tallinn, Kadrioru staadion
20.06.14
Rakvere lahtised MV
Rakvere
19.06.14
Sprindimitmevõistlus
Tartu, Tamme staadion
18-19.06.14
SK Leksi 44 suvelaagrivõistlused
Peraaru
18.06.14 Ida-Virumaa MV
Narva Paemurru staadion
18.06.14
VAK Staier-i seeriajooksude III etapp
Viljandi
18.06.14
Kohila pikamaajooksusari, 1500m
Kohila
17.06.14
Kergejõustikuteisipäevak
Kärdla
15.06.14 Gustav Sule mälestusvõistlused
Tartu, Tamme staadion
15.06.14
Eesti poolmaratonijooksu MV
Narva
15.06.14
Narva Energiajooks
Narva
15.06.14
Audentese SK lahtised vasaraheitevõistlused
Tallinn, TTÜ staadion
14-15.06.14
Rootsi-Soome-Eesti mitmevõistluse maavõistlus
Tampere
14.06.14
Eesti noorte teatejooksude MV
Tartu, Tamme staadion
14.06.14
EKVA lahtised võistlused
Kohila
11.-12.06.14 TV 10 OS 43. hooaja finaal
Karksi-Nuia staadion
10.06.14
Valgamaa lahtised MV
Valga Keskstaadion
10.06.14 Võru heitjate seeriavõistluse III etapp
Võru
09.-10.06.14 Tallinna noorte MV
Tallinn, Kadrioru staadion
09.06.14 Viljandi tõkkejooksu- ja kolmikhüppevõistlused
Viljandi Linnastaadion
08.06.14 Valgamaa jooksusarja III etapp - Loskutov Cup, Valga linnajooks
Valga kesklinn
08.06.14 Harjumaa MV
Kose staadion
07.-08.06.14 53. Pärnumaa suvemängude kergejõustikuvõistlused
Kilingi-Nõmme
07.06.14 Eesti karikavõistlused
Rakvere staadion
07.06.14
Läänemaa MV
Haapsalu
07.06.14
Läänemaa Suvemängude kergejõustikuvõistlused
Haapsalu
07.06.14
Tõrva SK Viraaž heitevõistluste II etapp
Tõrva
06.06.14
Vanglateenistuse kergejõustikuvõistlused
Rakvere
06.06.14
Lastevõistlused
Tartu, TÜ staadion
06.06.14 Anatoli Paali mälestusvõistlused
Narva
04.-05.06.14 TV 10 OS Tartu ja Tartumaa finaal
Tartu, Tamme staadion
04-05.06.14
TV 10 OS Võrumaa finaal
Võru
04.06.14
Kohila pikamaajooksude sari, 10000 m
Kohila
04.06.14
Noorte heitjate seeriavõistluse III etapp
Tallinn TTÜ ja Audentese staadionid
03-04.06.14
Lääne-Virumaa MV
Rakvere
03-04.06.14
TV 10 OS Saaremaa finaal
Kuressaare
03-04.06.14 TV 10 OS Läänemaa finaal
Haapsalu
03.-05.06.14 Tartu MV
Tartu, Tamme staadion
03.-04.06.14 TV 10 OS Järvamaa finaal
Türi
03.-04.06.14 TV 10 OS Viljandimaa finaal
Viljandi Linnastaadion
03.06.14 TV 10 OS Pärnu Ühisgümnaasiumi lahtine mitmevõistlus
Kilingi-Nõmme
03.06.14 TV 10 OS Lääne-Virumaa finaal
Rakvere
03.06.14
TV 10 OS Raplamaa finaal
Kohila
02.06.14 TV 10 OS Tallinna ja Harjumaa finaal
Kuusalu
01.06.14 Eesti teatejooksude MV
Rakvere staadion
31.05.14
Eesti Kurtide SL MV
Tartu, TÜ staadion
31.05.14 Heitjate seeriavõistluse II etapp
Tallinn, TTÜ ja Audentese staadion
31.05.14 TV 10 OS IV etapp
Rakvere staadion
29.05.14 Noorte heitjate seeriavõistluse II etapp
Tallinn, TTÜ ja Audentese staadionid
29.05.14 Nõmme seeriajooksu I etapp
Tallinn, Hiiu staadion
29.05.14 Pärnu Niidupargi lahtine heidete võistlus
Pärnu, Niidupargi staadion
28.-29.05.14 Tartu noorte MV
Tartu Ülikooli staadion
28.05.14 Valgamaa koolinoorte D- ja E-klassi MV
Valga Keskstaadion
28.05.14 VAK Staier-i seeriajooksu II etapp
Viljandi staadion
27.-28.05.14 Uno Palu mitmevõistluse karikavõistlused
Tallinn, Kadrioru staadion
27.05.14
TV 10 OS Lääne-Virumaa IV etapp
Rakvere
27.05.14
TV 10 OS Võrumaa ja Põlvamaa IV etapp
Võru
27.05.14
Viljandi spordiveteranide heidete seeriavõistluse I etapp
Viljandi
27.05.14
Kergejõustikuteisipäevak
Kärdla
25.05.14 Viljandi jooksuvõistlus
Viljandi Linnastaadion
24.-25.05.14 Balti noorte mitmevõistluse maavõistlus
Valga Keskstaadion
24.05.14 Olümpiajooks 10km
Tartu
23.05.14 Ida-Virumaa lahtised vasaraheitevõistlused
Sillamäe
23.05.14 Viljandimaa noorte odaviske- ja vasaraheitevõistlus
Viljandi Linnastaadion
22.05.14 TV 10 OS Viljandimaa IV etapp
Vlijandi linnastaadion
22.05.14 TV 10 OS Saaremaa IV etapp
Kuressaare
22.05.14 TV 10 OS Harjumaa III etapp
Kose staadion
22.05.14
Tartumaa koolinoorte MV
Ülenurme
22.05.14 Järvamaa koolinoorte MV
Türi Staadion
21.-22.05.14 Tallinna koolinoorte MV
Tallinn, Kadrioru staadion
21.05.14 Kohila pikamaajooksude sari, 400m
Kohila
21.05.14 TV 10 OS Tartu ja Tartumaa IV etapp
Tartu, Tamme staadion
21.05.14
Hiiumaa koolinoorte MV
Kärdla
20.-21.05.14 Lääne-Virumaa noorte MV
Rakvere staadion
20-21.05.14 Võrumaa koolinoorte MV
Võru Spordikeskuse staadion
20.05.14
Viljandimaa koolide KV
Karksi-Nuia
20.05.14 Saaremaa koolinoorte MV
Kuressaare
20.05.14 Alutaguse koolinoorte MV
Iisaku Gümnaasiumi Staadion
20.05.14 Valgamaa koolinoorte MV
Valga Keskstaadion
20.05.14 Heitjate seeriavõistluse I etapp
Tallinn, TTÜ staadion ja Audentese staadion
19.05.14 FAN kergejõustikuvõistluste 5. hooaja I etapp
Tallinn, Audentese staadion
19.05.14 TV 10 OS Pärnu ÜG lahtised võistlused IV etapp
Pärnu, Niidupargi staadion
19.05.14 TV 10 OS Järvamaa III etapp
Türi
18.05.14
34. Leksi viievõistlus
Tallinn, Kadrioru staadion
17.05.14 Rootsi-Läti-Leedu-Eesti käimise maavõistlus
Valga Keskstaadion
17.05.14 Balti noorte käimise maavõistlus
Valga Keskstaadion
17.05.14
Maijooks
Tallinn
17.05.14 Bruno Junki mälestusvõistlused
Valga keskstaadion
16.-17.05.14 SELL mängud
Tartu, Tamme staadion
16.05.14 Võru jooksjate seeriavõistluse II etapp
Võru
16.05.14 Võru heitjate seeriavõistluse II etapp
Võru
16.05.14 TV 10 OS Ida-Virumaa III etapp
Iisaku Gümnaasiumi staadion
16.05.14 Lääne-Virumaa koolide 4-võistlus
Rakvere
16.05.14 TV 10 OS Valgamaa IV etapp
Valga Keskstaadion
16.05.14 Noorte hüppajate seeriavõistluse I etapp
Tallinn, Audentese staadion
16.05.14 Läänemaa KSL kergejõustikuvõistlused
Haapsalu
16.05.14 Noorte heitjate seeriavõistluse I etapp
Tallinn, Audentese staadion
15.05.14 TV 10 OS Tallinna  IV etapp
Tallinn, Kadrioru staadion
14.05.14 EKSL II liiga MV
Rakvere
14.05.14 EKSL I liiga MV
Rakvere staadion
14.05.14
TV 10 OS Raplamaa IV etapp
Kohila
13.05.14
Mäkkejooksuvõistlused
Türi
11.05.14
SEB 32. Tartu jooksumaraton
Otepää
10.05.14 Hummuli pargijooks
Hummuli
10.05.14 Tõrva SK Viraaž heited, I etapp
Tõrva
09.05.14 Lääne-Virumaa suvehooaja avavõistlus
Rakvere
09.05.14 Võru heitjate seeriavõistluse I etapp
Võru
07.0514 Kohila pikamaajooksusari, 3000m
Kohila
07.05.14 VAK Staier-i seeriajooksu I etapp
Viljandi
07.05.14 53. Viljandi-Ülenurme-Jelgava koolide sõpruskohtumine
Viljandi
07.05.14 TÜ ASKi suvehooaja avavõistlus
Tartu, TÜ staadion
07.05.14 Viljandimaa noorte heitjate kuulitõuke- ja kettaheitevõistlus
Viljandi
06.05.14 I kergejõustikuteisipäevak
Kärdla
06.05.14 Heitjate mitmevõistluse I etapp
Tartu, TÜ staadion
06.05.14 Kose Spordikooli kevadine heidete võistlus
Kose Staadion
06.05.14 EVPISL mitmevõistlused
Tallinn, Lansamäe KJH
06.05.14 Võru jooksjate seeriavõistluse I etapp
Võru staadion
03.05.14 Heitjate võistlused
Türi
03.05.14 Eesti käimise KV
Narva staadion
01.05.14 Eesti murdmaajooksu MV
Viljandi
30.04.14 Niidupargi vasaraheite kevadsarja 4. etapp
Pärnu, Niidupargi staadion
29.04.14 Suure-Jaani noorte heitjate päev
Suure-Jaani
29.04.14 Tartu koolinoorte murdmaajooksu MV
Tartu, Tähevere park
29.04.14 Heitealade avavõistlus
Kärdla
29.04.14 Järvamaa koolinoorte murdmaajooksu MV
Türi 
27.04.14
Kõrvemaa kevadjooks
Kõrvemaa
26.04.14 Eesti murdmaajooksu MV
Elva
24.04.14 Valgamaa koolinoorte murdmaajooksu MV
Tõrva
23.04.14 Niidupargi vasaraheite kevadsarja 3. etapp 
Pärnu, Niidupargi staadion
21.04.14 Järvamaa murdmaajooksu MV
Türi
19.04.14 Albir Garden Javelin Gala
Hispaania, L'Alfas del Pi
17.04.14 Viljandimaa murdmaajooksu MV
Viljandimaa, Päri
16.04.14 Niidupargi vasaraheite kevadsarja 2. etapp
Pärnu, Niidupargi staadion
12.04.14 Nõmme 16. maantejooks
Tallinn, Nõmme
09.04.14 Viljandimaa 2005-2006 sündinud noorte võistlused
Viljandi, Paalalinna viilhall
09.04.14 Niidupargi vasaraheite kevadsarja I etapp
Pärnu, Niidupargi staadion
08.04.14 FAN kolmikvõistlus
Tallinna SH
05.04.14 10km maanteejooks
Haapsalu
29.03.14 TV 10 OS III etapp
Tartu, TÜ SH
27.03.14 Lastevõistlus
Tartu, TÜ SH
27.03.14 Viljandimaa koolide KV
Viljandi, Paalalinna viilhall
26.03.14
TV 10 OS Lääne-Virumaa III etapp
Rakvere
25.03.14 TV 10 OS Võrumaa ja Põlvamaa III etapp
Võru Spordikeskuse hall
25.03.14 TV 10 OS Saaremaa III etapp
Kuressaare SH
22.-23.03.14 19. Leksi seitsmevõistlus
Tallinn, Lasnamäe KJH
22.03.14 Lahtised vasaraheitevõistlused
Rakvere
22.03.14 Võru Spordikooli noorte kergejõustikuvõistlused
Võru Spordikeskus
18.03.14
Teivashüppe GP Viljandi etapp
Viljandi, Paalalinna viilhall
17.03.14
TV 10 OS Pärnu III etapp
Pärnu, Hansahall
15.03.14
Kohtla-Järve lahtised karikavõistlused
Ahtme SH
13.-14.03.14 Tartu noorte mitmevõistluse MV
TÜ SH
13.03.14
Lääne-Virumaa C- ja D-klassi talvine mitmevõistlus
Rakvere
13.03.14 TV 10 OS Viljandimaa III etapp
Viljandi, Paalalinna viilhall
12.03.14
TV 10 OS Raplamaa III etapp
Kohila
12.03.14 Pärnu linna ja maakonna koolinoorte MV
Pärnu, Hansahall
12.03.14
Harjumaa koolide võistlused
Tallinna SH
11.03.14 Pärnu linna koolinoorte C- ja D-klassi MV
Pärnu, Hansahall
11.03.14
TV 10 OS Tallinna III etapp
Tallinn, Lasnamäe KJH
09.03.14 Saaremaa D-klassi MV
Kuressaare SH
08.03.14 Jõhvi Cup
Ahtme SH
08.03.14 Audentese lahtised vasaraheitevõistlused
Tallinn, TTÜ staadion
08.03.14
Balti A-klassi talvine maavõistlus
Šiauliai
06.03.14 Lääne-Virumaa E-klassi MV
Rakvere
06.03.14 Kõrgushüppajate, kuulitõukajate ja jooksjate päev
Tartu, TÜ SH
05.03.14 Viljandimaa C- ja D-klassi MV
Viljandi, Paalalinna viilhall
05.03.14 TV 10 OS Valgamaa III etapp
Valga, Valga SH
01.-02.03.14 Eesti J-, A- ja B- klassi talvised mitmevõistluse MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
01.03.14 Audentese SK lahtised vasaraheitevõistlused
Tallinn, TTÜ staadion
27.02.14 Järvamaa talvised mitmevõistluse MV
Türi
26.02.14 Tallinna noorte talvised KV, II etapp
Tallinn, Lasnamäe KJH
26.02.14 Rakvere kiirjooksupäev
Rakvere
26.02.14 Kaugushüppajate, kuulitõukajate ja jooksjate päev
Tartu, TÜ SH
24.02.14 VAK Staier-i talvejooks
Päri
22.-23.02.14 Eesti talvised MV
Tartu, TÜ SH
20.02.14 SK Leksi 44 teivashüppe õhtuvõistlus
Tallinn, Lasnamäe KJH
20.02.14 Tartu D- ja E-klassi lastevõistlused
Tartu, TÜ SH
19.02.14 Pärnu Linna Spordikooli lahtised hüppajate võistlused
Pärnu, Hansahall
18.-19.02.14 Lääne-Virumaa noorte talvised mitmevõistluse MV
Rakvere
18.02.14 SK Leksi 44 kaugushüppe õhtuvõistlus
Tallinn, Lasnamäe KJH
16.02.14 Pärnu teivashüppevõistlus ja Niidupargi vasaraheitevõistlus
Pärnu, Hansahall ja Niidupargi staadion 
15.02.14 Eesti noorte talvised KV
Tallinn, Lasnamäe KJH
15.02.14 Audentese SK lahtised vasaraheitevõistlused
Tallinn, TTÜ staadion
14.02.14 Haapsalu KJK hüppevõistluse II etapp
Haapsalu, U hall
13.02.14 SK Leksi 44 kõrgushüppe õhtuvõistlus
Tallinn, Lasnamäe KJH
12.02.14 Lääne-Virumaa D-klassi MV
Rakvere
12.02.14 Pärnu linna spordikooli lahtised hüppajate võistlused
Pärnu, Hansahall 
12.02.14 Nõmme KJK lahtised MV
Tallinna SH
11.02.14 2. Martin Kutmani mälestusvõistlused
Tartu, TÜ SH
09.02.14 Rakvere talvejooksusarja II etapp
Vinni-Rakvere
08.02.14 Viljandimaa MV
Viljandi, Paalalinna viilhall
07.-08.02.14 Eesti talvised mitmevõistluse MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
07.-08.02.14 Rahvusvaheline mitmevõistlus
Tallinn, Lasnamäe KJH
07.02.14 Järvamaa talvised MV
Särevere
06.02.14 Võrumaa noorte MV
Võru Spordikeskus
05.02.14 Pärnu Linna Spordikooli lahtised hüppajate võistlused, II etapp
Pärnu, Hansahall
05.02.14 Tallinna noorte KV I etapp
Tallinn, Lasnamäe KJH 
04.-05.02.14 Tartu täiskasvanute, juunioride ja C-klassi MV
Tartu, TÜ SH
04.02.14 Valgamaa koolinoorte C- ja D-klassi MV
Valga SH
02.02.14 Eesti talvised karikavõistlused
Tallinn, Lasnamäe KJH
01.02.14 TV 10 OS 43. hooaja II etapp
Tallinn, Lasnamäe KJH
30.01.14 TÜ ASK lastevõistlus
Tartu, TÜ SH
29.01.14 TV 10 OS Tallinna II etapp
Tallinn, Lasnamäe KJH
29.01.14 Hiiumaa koolinoorte MV
Kärdla
28.01.14 TV 10 OS Harjumaa II etapp
Tallinn, Lasnamäe KJH
28.01.14 TV 10 OS Valgamaa II etapp
Valga SH
28.01.14 TV 10 OS Lääne-Virumaa II etapp
Rakvere
28.01.14 TV 10 OS Ida-Virumaa II etapp
Ahtme SH
27.01.14 TV 10 OS Võrumaa ja Põlvamaa II etapp
Võru Spordikeskus
25.-26.01.14 Eesti juunioride- ja noorsoo talvised MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
24.01.14 TV 10 OS Järvamaa II etapp
Särevere
24.01.14 Pärnu maakoolide C-klassi MV
Pärnu, Hansahall
23.01.14 SK Leksi teivashüppe õhtuvõistlus
Tallinn, Lasnamäe KJH
23.01.14 TV 10 OS Saaremaa II etapp
Kuressaare
23.01.14 TV 10 OS Tartu ja Tartumaa II ja III etapp
Tartu, TÜ SH
23.01.14 TV 10 OS Viljandimaa II etapp
Viljandi, Paalalinna viilhall
22.01.14 Lääne-Virumaa C-klassi MV
Rakvere
22.01.14 Teivashüppe GP Tartu etapp
Tartu, TÜ SH
22.01.14 TV 10 OS Raplamaa II etapp
Kohila Spordikompleks
21.01.14 Tallinna lahtised talvised MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
20.01.14 TV 10 OS Pärnu ÜG lahtised võistlused, II etapp
Pärnu, Hansahall
18.-19.01.14 Eesti A- ja B-klassi talvised MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
18.01.14 Eesti talvised käimise MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
18.01.14 Audentes SK lahtine vararaheitevõistlus
Tallinn, TTÜ Staadion
14.-15.01.14 Tartu noorte MV
Tartu, TÜ SH
14.01.14 SK Leksi 44 teivashüppe õhtuvõistlus
Tallinn, Lasnamäe KJH
14.01.14 Põlvamaa MV
Võru spordikeskus
14.01.14 Hiiumaa koolinoorte MV
Emmaste
14.01.14 Lääne-Virumaa noorte talvised MV
Rakvere
13.01.14 Raplamaa koolinoorte uusaastavõistlused
Rapla
12.01.14 Rakvere talvejooksusarja 1. etapp
Rakvere
12.01.14 Hüppevõistluste 1. etapp
Haapsalu
11.-12.01.14 Balti noorte mitmevõistluse maavõistlus
Võru Spordikeskus
11.01.14 Ida-Virumaa MV
Ahtme SH
11.01.14 Talvine sprindimitmevõistlus
Tartu, TÜ SH
11.01.14 Harjumaa MV
Tallinna SH
10.01.14 Järvamaa J-, A-, B-klassi MV
Särevere
10.01.14 Viljandimaa noorte talvised MV
Viljandi Viilhall
09-10.01.14 Tallinna noorte talvised MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
08.01.14 TÜASK avavõistlus
Tartu, TÜ SH
04.01.14 Teivashüppe GP, Rakvere etapp
Rakvere
04.01.14
Valga-Valmiera lahtised võistlused
Valga, Valga SH
04.01.14    A.Tšikini mälestusvõistlused
Tallinna SH
02.01.14 Teivashüppe GP Tallinna etapp
Tallinn, Lasnamäe KJH