2012

 

30.12.12
Aastalõpu teivashüppevõistlus
Tallinn, Lasnamäe KJH
29.12.12
Karel Leetsari mälestusvõistlused
Pärnu, Hansahall
28.12.12
Audentese SK kuulitõukevõistlus
Tallinn, Audentese SH
26.12.12
Teivashüppe jõuluvõistlus
Viljandi, Päri SH
22.12.12
TÜ ASK teivashüppe jõuluvõistlus
Tartu, TÜ SH
22.12.12
Olümpiavõitja J. Uudmäe auhinnavõistlused
Tartu, TÜ SH
19.12.12
Audentese SK lahtised jõuluvõistlused
Tallinn, Audentese SH
18.12.12
SK Leksi 44 jõuluvõistlused
Tallinn, Lasnamäe KJH
15.12.12
SK Fortis jõuluvõistlused
Tallinna SH
15.12.12
VAK Staier-i jõulujooks
Viljandi-Loodi
15.12.12
Audentese SK Jõuluvasar
Tallinn, TTÜ staadion
14.12.12
Koeru SK jõulu-kolmevõistlus
Koeru
14.12.12
Lääne-Virumaa noorte (J-, A- ja B-klass) jõuluvõistlused
Rakvere
14.12.12
Tallinna SS Kalevi Kergejõustikukooli jõuluvõistlused
Tallinna Spordihall
13.12.12
Lääne-Virumaa noorte (D-kl. ja nooremad) jõuluvõistlused
Rakvere
13.12.12 Jõhvi lahtised noortevõistlused
Ahtme SH
11.12.12
SK Leksi 44 kõrgushüppe õhtuvõistlus
Tallinn, Lasnamäe KJH
09.12.12
Saaremaa koolinoorte talvised MV
Kuressaare
08.12.12
TV 10 OS I etapp
Tartu, TÜ SH
07.12.12
Järvamaa seeriavõistluse III etapp
Paide
07.12.12
Valgamaa koolinoorte J-, A- ja B-klassi MV
Valga
06.12.12
Laste jõuluvõistlused
Türi
05.12.12
Läänemaa järelkasvuvõistlused
Haapsalu
05.12.12
Tartu koolide KV
Tartu, TÜ SH
05.12.12
TV 10 OS Võrumaa ja Põlvamaa I etapp
Võru SH
04.12.12
TV 10 OS Lääne-Virumaa ja Järvamaa I etapp
Rakvere
01.12.12
Tartu KEVEK talvised lahtised MV
Tartu, TÜ SH
01.12.12
Niidupargi KJK lahtised vasaraheitevõistlused
Pärnu, Niidupargi staadion ja Hansahall
01.12.12
Audentese SK lahtised vasaraheitevõistlused
Tallinn, TTÜ staadion
30.11.12
Järvamaa seeriavõistluse II etapp
Särevere
30.11.12
TV 10 OS Pärnu Ühisgümnaasiumi lahtised võistlused
Pärnu, Hansahall
29.11.12
TV 10 OS Tartu ja Tartumaa I etapp
Tartu, TÜ SH
28.11.12
TV 10 OS Tallinna I etapp
Tallinn, Lasnamäe KJH
28.11.12
TV 10 OS Viljandimaa I etapp
Viljandi Viilhall
28.11.12
TV 10 OS Valgamaa I etapp
Valga SH
25.11.12
TÜ ASK - SK Leksi 44 sõpruskohtumine
Tartu, TÜ SH
25.11.12
Haapsalu KJK teivashüppevõistlus
Haapsalu
23.11.12
Järvamaa seeriavõistluse I etapp
Türi
23.11.12
Kohtla-Järve lahtised võistlused
Ahtme SH
21.11.12
Võru Spordikooli lahtised võistlused
Võru SK
17.11.12
31. Rapla talvejooks
Rapla
10.11.12
Kohtla-Järve lahtised C- ja D-klassi laste võistlused
Ahtme SH
03.11.12
Audentese SK lahtised vasaraheitevõistlused
Tallinn, TTÜ staadion
28.10.12
22. Krusensterni jooks
Hagudi
27.10.12
9. Nõmme-Harku metsajooks
Nõmme
27.10.12
Lahtised vasaraheitevõistlused
Orissaare
20.10.12
SK Leksi 44 lahtised vasaraheitevõistlused
Peraaru
06.10.12
1. Tartu linnamaraton
Tartu
06.10.12
Eesti ekideni MV
Tallinn, Lillepi park
03.10.12
Niidupargi heitjate seeriavõistluse IV etapp
Pärnu, Niidupargi staadion
02.10.12
Tallinna Kristiine G. - Tallinna Saksa G. (kettaheide)
Tallinn, TSG staadion
29.09.12 Eesti murdmaajooksu KV
Jõulumäe
29.09.12 Eesti maanteekäimise MV
Valga
29.09.12
Viljandi noorte heitjate võistlused
Viljandi
28.09.12
Koeru SK hooajalõpuvõistlused
Koeru
28.09.12 Hooajalõpuvõistlus heidetes
Rakvere
28.09.12
Läänemaa-Hiiumaa-Harjumaa noorte mitmevõistlus
Haapsalu
27.09.12 SK Sinimäe miilijooks
Tallinn, Mustamäe
26.09.12 Lääne-Virumaa murdmaajooksu MV
Rakvere, Palermo terviseraj
26.09.12 Niidupargi heitjate seeriavõistluse III etapp
Pärnu, Niidupargi staadion
25.09.12
Järvamaa koolinoorte murdmaajooksu MV
Paide
25.09.12 Valgamaa koolinoorte murdmaajooksu KV
Tõrva
25.09.12
Kose Spordikooli mitmevõistlused
Kose
25.09.12
6. Hubi jooks
Tallinn, Sütiste park
24.09.12 Tallinna Kristiine G. - Tallinna Saksa G. (kuulitõuge)
Tallinn, TSG staadion
23.09.12
29. Rakvere rahvajooks
Rakvere
22-23.09.12
Järvamaa mitmevõistluse MV
Türi
22.09.12
Eesti-Läti-Leedu heitealade maavõistlus
Karksi-Nuia
21.09.12
Kose Spordikooli heidete päev
Kose
21.09.12
Läänemaa põhikoolide mitmevõistlus
Haapsalu
21.09.12
Koeru valla MV, II etapp
Koeru
20-21.09.12
Viljandimaa mitmevõistluse MV
Viljandi
20.09.12 Tartumaa koolide KV
Ülenurme
20.09.12  Tartu koolide teatejooksupäev
Tartu, Tamme staadion
20.09.12  SK Sinimäe kaugushüppe ja odaviske võistlused
Tallinn, TSG staadion
19.09.12  Järvamaa põhikoolide neljavõistlus
Väätsa
19.09.12  Järvamaa keskkoolide neljavõistlus
Türi
19.09.12  22. Nõmme sügisjooks
Nõmme mets
19.09.12  Võrumaa heitjate seeriavõistluse X etapp
Võru
19.09.12  Niidupargi heitjate seeriavõistluse II etapp
Pärnu Niidupargi staadion
18-19.09.12  Lääne-Virumaa lahtised mitmevõistluse MV
Rakvere
18.09.12  Kose SK hüpete päev
Kose
17.09.12  Põltsamaa heitjate seeriavõistluse V etapp
Põltsamaa
16.09.12  4. Paunküla heitevõistlused
Paunküla
15.09.12  T. Berendseni 5-võistluse KV, Ambla valla MV
Aravete
15.09.12  Abja viievõistluse MV
Abja
15.09.12  Läänemaa KJK lahtised noorte käimisvõistlused
Haapsalu
15.09.12 Viljandi teivashüppe seeriavõistlus
Viljandi
15.09.12
5. Tõrva-Helme kergejõustikupäev olümpialastega
Tõrva
14.09.12 29. Tõrva järvede jooks
Tõrva
14.09.12  Kose SK jooksude päev
Kose
14.09.12 Türi piirkonna lahtised võistlused
Türi
14.09.12  ERGO Maailmamängud
Kose
12.09.12
Viljandimaa noorte sprindivõistlused
Viljandi
12.09.12
Tartu D- ja E-klassi laste võistlused
Tartu, TÜ staadion
12.09.12
Lääne-Virumaa algklasside võistlused
Rakvere
12.09.12
Võrumaa heitjate seeriavõistluse IX etapp
Võru
12.09.12
Pärnu Niidupargi heitjate seeriavõistluse I etapp
Pärnu, Niidupargi staadion
11.09.12
Taavi Peetre mälestusvõistlused
Kohila
10.09.12
Noorte heitjate seeriavõistluse V etapp
Tallinn, Audentese ja TTÜ staadionid
09.09.12
Eesti maratonijooksu MV
Tallinn
08.09.12
Smiltene-Valga Javeline Cup
Valga
08.09.12
SK Maret-Sport C- ja D-klassi laste võistlused
Valga
08.09.12
Eesti juunioride ja noorte KV
Türi
08.09.12
ESVL heidete viievõistluse MV
Märjamaa
07.09.12 Valga-Valka rahvajooks
Valga
07.09.12 Valga-Valka rahvajooks, lastejooksud
Valga
06.09.12
Koeru seeriajooksu III etapp
Koeru terviserajad
05-06.09.12
Tartu MV
Tartu, TÜ staadion
05.09.12
Lääne-Virumaa noorte KV
Rakvere
05.09.12
Võrumaa heitjate seeriavõistluse VIII etapp
Võru
03.09.12
Noorte heitjate seeriavõistluse IV etapp
Tallinn, Audentese ja TTÜ staadionid
02.09.12
Kuusalu valla väikelaste kergejõustikupäev
Kuusalu
02.09.12
Raplamaa lahtised MV
Kohila
01-02.09.12
Järvamaa MV
Türi
01.09.12
Heitjate seeriavõistluse V etapp
Tallinn, Audentese ja TTÜ staadionid
01.09.12
Veteranide heitjate seeriavõistluse IV etapp
Rebala
31.08.12  Eesti politsei MV
Rakvere
30.08.12  Võrumaa staadionijooksusari, VIII etapp
Võru
29.08.12  Võrumaa heitjate seeriavõistluse VII etapp
Võru
29.0812  BIGBANK Kuldliiga Kohila 2012
Kohila
29.08.12  VAK Staieri seeriajooksude VI etapp
Viljandi
26.08.12
7. Paide mitmevõistluse esivõistlused
Türi
26.08.12  Viljandi teivashüppe seeriavõistlus
Viljandi
26.08.12  Sillamäe kõrgushüppegala
Sillamäe
26.08.12  KJK Kose 2000 heidete neljavõistlus
Kose
25-26.08.12
Leksi Prix 2012
Peraaru
25.08.12  Väikelaste kergejõustikupäev
Rakvere
25.08.12  Koeru SK heidete kolmevõistlus
Koeru
25.08.12  BIGBANK Kuldliiga Tallinn 2012
Tallinn, Kadrioru staadion
23-24.08.12  Eesti juunioride ja A-klassi mitmevõistluse MV
Tartu, Tamme staadion
 
22.08.12  Võrumaa heitjate seeriavõistluse VI etapp
Võru
20.08.12  XII Hiiemäe jooks
Paluküla
18-19.09.12  Eesti MV
Tallinn, Kadrioru staadion
15.08.12  Võrumaa heitjate seeriavõistluse V etapp
Võru
15.08.12  VAK Staieri seeriajooksude V etapp
Viljandi
13.08.12  Põltsamaa heitjate seeriavõistluse VI etapp
Põltsamaa
13.08.12  Tehniliste alade GP
Rakvere
12.08.12  Audentese SK lahtised vasaraheitevõistlused
Tallinn, TTÜ staadion
11.08.12
ESL Jõud MV
Võru
09.08.12 Võrumaa staadionijooksusari, VII etapp
Võru
08-09.08.12  Balti A-klassi maavõistlus
Võru
04.08.12  Kuusalu valla lahtised MV
Kuusalu
04.08.12  Nõmme seeriajooksu VI etapp
Tallinn, Hiiu staadion
04.08.12  25. Vanad Olümpiaalad
Suure-Jaani
02.08.12
Tõrva lahtised MV
Tõrva
01.08.12
Võrumaa heitjate seeriavõistluse IV etapp
Võru
29.07.12
Rapla-Kehtna rahvajooks
Rapla
28-29.07.12
Eesti mitmevõistluse MV, B-klassi mitmevõistluse MV
Rakvere
28.07.12
Keila poolmaraton
Keila
28.07.12
Ümber Väinjärve jooks
Väinjärve
27-28.07.12
VAK Staier-i kümnevõistlus
Viljandi
25.07.12
Võrumaa heitjate seeriavõistluse III etapp
Võru
24-25.07.12
37. V. Kalami mälestusvõistlused/Viljandimaa MV
Viljandi
22.07.12
Eesti karikavõistlused
Rakvere
22.07.12
J. Lossmanni mälestusjooks
Viljandi
19.07.12
Võrumaa staadionijooksusari, VI etapp
Võru
18.07.12
VAK Staieri seeriajooksude IV etapp
Viljandi
17.07.12
Balti B-klassi maavõistlus
Jekabpils
16.07.12
Viljandi teivashüppe seeriavõistlus
Viljandi
15.07.12
Läänemaa KJK lahtised MV
Haapsalu
14-15.07.12
ESVL 45. Spordimängud
Rakvere
14.07.12
Nõmme seeriajooksu V etapp
Tallinn, Hiiu staadion
13.07.12
Võrumaa staadionijooksusari, V etapp
Võru
11-12.07.12
Rukkilillemängud
Tallinn, Kadrioru staadion
09.07.12
Põltsamaa heitjate seeriavõistluse III etapp
Põltsamaa
08-09.07.12
Leksi Suvi 2012
Peraaru
08.07.12
Heitjate seeriavõistluse IV etapp
Tallinna, Audentese ja TTÜ staadionid
08.07.12
Lahtised kergejõustikuvõistlused
Viljandi
08.07.12
Läänemaa KJK lahtised käimise MV
Paralepa
07.07.12
Karala odagala
Karala
06.07.12 Eesti vanuseklasside käimise MV
Valga
05-06.07.12
Eesti A- ja B-klassi MV
Valga
05.07.12
Nõmme seeriajooks, IV etapp
Tallinn, Hiiu staadion
03.07.12
BIGBANK Kuldliiga Viljandi 2012
Viljandi
02.07.12
Võrumaa MV
Võru
02.07.12
Rakvere MV
Rakvere
01.07.12
Heino Lipu mälestusvõistlused
Maidla
01.07.12
Audentese SK lahtised vasaraheitevõistlused
Tallinn, TTÜ staadion
30.06-01.07.12
Eesti valdade suvemängud
Pikuse
30.06.12
37. Eesti linnade mängud
Paide
29.06.12
N. Küttise mälestusvõistlused
Narva
29.06.12
TSG lahtised teivashüppevõistlused
Tallinn, TSG staadion
28.06.12
Teivashüppe GP Tartu etapp
Tartu, Tamme staadion
27.06.12
Kergejõustikuteisipäevak
Kärdla
27.06.12
VAK Staier-i seeriajooksude III etapp
Viljandi
26.06.12
Lahtised teivashüppevõistlused
Rakvere
25.06.12
TSG lahtised teivashüppevõistlused
Tallinn, TSG staadion
22.06.12
Sprindimitmevõistlus
Tartu, Tamme staadion
21-22.06.12
Rakvere lahtised mitmevõistluse MV
Rakvere
21.06.12
Eesti 10000m jooksu MV
Tallinn, Hiiu staadion
21.06.12
Nõmme seeriajooksu III etapp
Tallinn, Hiiu staadion
21.06.12
Ida-Virumaa MV
Narva
20-21.06.12
Leksi Cup
Tallinn, Kadrioru staadion
19.06.12
Türi aastapäevavõistlused
Türi
18.06.12
Ida-Viru Heitetuur
Sillamäe, Voka
16-17.06.12
Eesti noorsoo ja juunioride MV
Rakvere
16-17.06.12
ESVL MV
Türi
15.06.12
Tallinna noorte KV
Tallinn, Kadrioru staadion
14.06.12
Valgamaa MV
Valga
14.06.12
Heitjate seeriavõistluse III etapp
Tallinn, Audentese ja TTÜ staadionid
14.06.12
Võrumaa staadionijooksusarja IV etapp
Võru
12-14.06.12
SK Leksi 44 suvelaagri võistlus
Peraaru
12-13.06.12
TV 10 OS finaal
Kose
10.06.12
A. Paali mälestusvõistlused
Narva
10.06.12
Võrumaa heitjate seeriavõistluse II etapp
Võru
10.06.12
Harjumaa MV
Kose
09.06.12
Kose valla MV
Kose
09.06.12
Eesti noorte teatejooksude MV
Türi
09.06.12
Pärnumaa suvemängud
Tõstamaa
09.06.12
Läänemaa suvemängud, Läänemaa MV
Haapsalu
08-09.06.12
Balti matš
Valmiera
07.06.12
Võrumaa staadionijooksusarja III etapp
Võru
06-07.06.12
TV 10 OS Tartu ja Tartumaa finaal
Tartu, Tamme staadion
06-07.06.12
TV 10 OS Järvamaa finaal
Türi
06.06.12
TV 10 OS Tallinna finaal
Tallinn, Kadrioru staadion
05-06.06.12
TV 10 OS Saaremaa finaal
Kuressaare
05-06.06.12
TV 10 OS Lääne-Virumaa finaal
Rakvere
05-06.06.12
TV 10 OS Võrumaa finaal
Võru
05-06.06.12
TV 10 OS Viljandimaa finaal
Viljandi
05-06.06.12
Lääne-Virumaa MV
Rakvere
04-05.06.12
Tartu noorte MV
Tartu, TÜ staadion
04-05.06.12
TV 10 OS Läänemaa finaal
Haapsalu
04.06.12
TV 10 OS Harjumaa finaal
Kuusalu
04.06.12
Tallinna noorte MV
Tallinn, Kadrioru staadion
03.06.12
Eesti saarte mängud
Kärdla
03.06.12
Heitjate seeriavõistluse II etapp
Audentese ja TTÜ staadionid
03.06.12
TV 10 OS Pärnumaa finaal
Audru
02-03.06.12
Eesti-Rootsi-Soome mitmevõistluse maavõistlus
Viljandi
02.06.12
Tartu KEVEK lahtised MV
Tartu, TÜ staadion
02.06.12
Nõmme seeriajooksu II etapp
Tallinn, Hiiu staadion
02.06.12
PAF Tartu Olümpiajooks
Tartu
02.06.12
Koeru SK viievõistlus
Koeru
01.06.12
Saaremaa 3000m jooksu MV
Kuressaare
01.06.12
SK Walketa kevadine staadioniseriaal, VI etapp
Valga
31.05.12
Tartu Ülikooli teivashüppe MV
Tartu, TÜ SH
31.05.12
Lahtised teivashüppevõistlused
Jõgeva
31.05-01.06.12
Uno Palu auhinnavõistlused
Tallinn, Kadrioru staadion
29.05.12
BIGBANK Kuldliiga Tartu 2012 / G. Sule mälestusvõistlused
Tartu, Tamme staadion
29.05.12
F. Kudu lastevõistlus
Tartu, Tamme staadion
28.05.12
Põltsamaa heitjate seeriavõistluse I etapp
Põltsamaa
27.05.12
Eesti teatejooksude MV
Rakvere
26.05.12
Nõmme seeriajooksu I etapp
Tallinn, Hiiu staadion
26.05.12
Veteranide heitjate seeriavõistlise I etapp
Vitsiku
26.05.12
Bruno Junk-i mälestusvõistlused
Valga
26.05.12
Eesti Kurtide Spordiliidu MV
Tartu, TÜ staadion
26.05.12
TV 10 OS IV etapp
Rakvere
26.05.12
Ambla valla lahtised MV
Aravete
25.05.12
SK Walketa kevadine staadioniseriaal, V etapp
Valga
25.05.12
Valgamaa koolinoorte (D- ja E-klass) MV
Valga
24.05.12
Koeru seeriajooksu II etapp
Koeru terviserajad
24.05.12
Järvamaa maapõhikoolide MV
Väätsa
24.05.12
Noorte heitjate seeriavõistluse III etapp
Tallinn, Audentese ja TTÜ staadionid
24.05.12
TV 10 OS Tallinna IV etapp
Tallinn, Audentese staadion
23.05.12
Saaremaa koolinoorte MV
Kuressaare
23.05.12
Haapsalu KJK noorte heidete võistlused
Haapsalu
22-23.05.12
Tallinna koolinoorte MV
Tallinna, Kadrioru staadion
22-23.05.12
Valgamaa koolinoorte (J-, A-, B- ja C-klass) MV
Valga
22-23.05.12 Lääne-Virumaa noorte MV
Rakvere
22-23.05.12
Viljandimaa noorte MV
Viljandi
22.05.12 Hiiumaa koolinoorte MV
Kärdla
22.05.12
Järvamaa keskkoolide ja gümnaasiumide MV
Türi
22.05.12
TV 10 OS Harjumaa III ja IV etapp
Kose
22.05.12
TV 10 OS Võrumaa ja Põlvamaa IV etapp
Võru
21.05.12
TV 10 OS Tallinna III etapp
Tallinn, Kalevi Keskstaadion
20.05.12
TV 10 OS Pärnumaa IV etapp
Pärnu, Niidupargi ja Koidula Gümnaasiumi staadionid
20.05.12
Võrumaa heitjate seeriavõistluse I etapp
Võru
19-20.05.12
Balti noorte mitmevõistluse matš
Siauliai
19.05.12
Viljandi laste kergejõustikupäev
Viljandi
18.05.12
Lääne-Virumaa algklasside neljavõistlus
Rakvere
18.05.12
Läänemaa KSL MV
Haapsalu
17.05.12
Võrumaa staadionijooksusari, II etapp
Võru
17.05.12
Eesti Koolispordi Liidu II liiga MV
Rakvere
17.05.12
Eesti Koolispordi Liidu I liiga MV
Rakvere
16-17.05.12
TÜ ASK avavõistlused
Tartu, TÜ staadion
16.05.12
Võru SK lahtised võistlused
Võru
16.05.12
TV 10 OS Tartu ja Tartumaa IV etapp
Tartu, Tamme staadion
16.05.12
TV 10 OS Järvamaa III etapp
Türi
16.05.12
Noorte heitjate seeriavõistluse II etapp
Tallinn, Audentese ja TTÜ staadionid
16.05.12
VAK Staieri seeriajooksude II etapp
Viljandi
16.05.12
32. Leksi viievõistlus R. Auna mälestuseks
Tallinn, Kadrioru staadion
15.05.12
TV 10 OS Saaremaa IV etapp
Kuressaare
15.05.12
Heitjate seeriavõistluse I etapp
Tallinn, Kadrioru staadion
15.05.12
TV 10 OS Viljandimaa IV etapp
Viljandi
15.05.12
TV 10 OS Lääne-Virumaa IV etapp
Rakvere
15.05.12
TV 10 OS Valgamaa IV etapp
Valga
14.05.12
Tartu Lastevõistlus
Tartu, TÜ staadion
12.05.12
Viljandi noorte heitjate võistlused
Viljandi
11.05.12
SK Walketa kevadine staadioniseriaal, IV etapp
Valga
11.05.12
Koeru valla MV I etapp
Koeru
10.05.12
TV 10 OS Raplamaa IV etapp
Kohila
09.05.12
Koeru SK noorte kevadvõistlus
Koeru
09.05.12
VAK Staieri seeriajooksude I etapp
Viljandi
09.05.12
Noorte heitjate seeriavõistluse I etapp
Tallinn, Audentese ja TTÜ staadionid
08.05.12
Suvehooaja avavõistlus
Rakvere
08.05.12
Heidete mitmevõistluse I etapp
Tartu, TÜ staadion
08.05.12
Kergejõustikuteisipäevak
Kärdla
07.05.12
Kernu auhinnavõistlus
Kernu
04.05.12
SK Walketa kevadine staadioniseriaal, III etapp
Valga
04.05.12
Mäkkejooksuvõistlused
Türi
04.05.12
19. Koeru kevadjooks
Koeru
02.05.12
Audentese SK lahtised vasaraheitevõistlused
Tallinn, TTÜ staadion
01.05.12
Heidete avavõistlused
Kärdla
01.05.12
Heidete avavõistlused
Türi
01.05.12
Eesti 12 km murdmaajooksu MV
Viljandi
30.04.12
Leksi heitjate päev
Peraaru
28.04.12
Odaviskevõistlus
Viljandi, VPG spordiväljak
27.04.12
Harjumaa koolide murdmaateatejooksud
Kolgaküla
27.04.12
Kose Spordikooli kevadine heidete päev
Kose
27.04.12
SK Walketa kebvadine staadioniseriaal, II etapp
Valga
26.04.12
Vallimäe Karikajooks
Rakvere
26.04.12
Lääne-Virumaa C- ja D-klassi murdmaajooksu MV
Rakvere
26.04.12
Audentese SK kettaheitevõistlus
Tallinn, TTÜ staadion
25-26.04.12
Albir Garden Open
Alfas del PI
25.04.12
Valgamaa koolinoorte murdmaajooksu MV
Tõrva
25.04.12
Järvamaa koolinoorte murdmaajooksu MV
Türi
25.04.12
Niidupargi heitjate kevadsarja IV etapp
Pärnu, Niidupargi staadion
21.04.12
Eesti murdmaajooksu MV
Tallinn/Hiiu
21.04.12
Balti käimise maavõistlus / A. Mikenase mälestusvõistlused
Birštonas
21.04.12
Koeru seeriajooksu I etapp
Koeru terviserajad
18.04.12
Niidupargi heitjate kevadsarja III etapp
Pärnu, Niidupargi staadion
18.04.12
SK Walketa kevadine staadioniseriaal
Valga
14.04.12
Audentese SK lahtised vasaraheitevõistlused
Tallinn, TTÜ staadion
14.04.12
Eesti käimise KV
Narva
14.04.12
10 km maantejooks
Haapsalu
13.04.12
Viljandimaa murdmaajooksu MV
Päri
12.04.12
Järvamaa murdmaajooksu MV
Türi
12.04.12
Kuressaare seeriavõistlus IV etapp
Kuressaare
11.04.12
Niidupargi heitjate kevadsarja II etapp
Pärnu, Niidupargi staadion
11.04.12
Läänemaa KJK käimisvõistlused
Haapsalu
07.04.12
Nõmme maanteejooksu MV
Tallinn, Hiiu
04.04.12
Niidupargi heitjate kevadsarja I etapp
Pärnu, Niidupargi staadion
03.04.12
Viljandi koolide KV
Viljandi, Paala Viilhall
31.03.12
TV 10 OS III etapp
Tartu, TÜ SH
29.03.12
TÜ ASK teivashüppe hooajalõpuvõistlus
Tartu, TÜ SH
28.03.12
TV 10 OS Viljandimaa III etapp
Viljandi, Viilahall
28.03.12
TV 10 OS Võrumaa ja Põlvamaa III etapp
Võru
27.03.12
Pärnu ÜG lahtised TV 10 OS võistlused
Pärnu
27.03.12
TV 10 OS Lääne-Virumaa III etapp
Rakvere
27.03.12
TV 10 OS Saaremaa III etapp
Kuressaare
25.03.12
Haapsalu KJK hüppevõistluse III etapp
Haapsalu
24.03.12
ESVL MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
24.03.12
Audentese SK lahtised vasaraheitevõistlused
Tallinn, TTÜ staadion
24.03.12
Võru SK rahvusvahelised võistlused
Võru Spordikeskus
24.03.12
Kohtla-Järve lahtised C- ja D-klassi võistlused
Ahtme SH
20.03.12
Teivashüppe GP
Viljandi, Viilhall
18.03.12
Raplamaa MV
Kohila
17.03.12
Jõhvi Cup 2012
Ahtme SH
15-16.03.12
Tartu noorte mitmevõistluse MV
Tartu, TÜ SH
15.03.12
Järvamaa koolide KV
Paide
15.03.12
Lääne-Virumaa E-klassi MV
Rakvere
14.03.12
Harjumaa koolinoorte MV
Rakvere
14.03.12
TV 10 OS Valgamaa III etapp
Valga
14.03.12
Tartumaa koolinoorte MV
Tartu, TÜ SH
14.03.12
Viljandimaa C-klassi MV
Viljandi, Viilhall
12.03.12
Tartu laste mitmevõistlus
Tartu, TÜ SH
10-11.03.12
17. Leksi seitsmevõistlus
Tallinn/Lasnamäe KJH
10.03.12
Viljandimaa MV
Viljandi, Viilhall
10.03.12
Saaremaa D-klassi MV
Kuressaare
09.03.12
K.Leetsari mäestusvõistlused
Pärnu, Hansahall
08.03.12
Lääne-Virumaa C- ja D-klassi mitmevõistluse MV
Rakvere
06.03.12
Jooksjate, kõrgushüppe- ja kuulitõukepäev
Tartu, TÜ SH
06.03.12
Vasaraheite katsevõistlus
Tallinn, TTÜ staadion
06.03.12
Pärnu C- ja D-klassi MV
Pärnu, Hansahall
05.03.12
Pärnu ja Pärnumaa juunioride, A- ja B-klassi MV
Pärnu, Hansahall
04.03.12
Eesti talvised KV
Tallinn, Lasnamäe KJH
03.03.12
TV 10 OS II etapp
Tallinn, Lasnamäe KJH
02.03.12
EASL MV, Balti tehnikakõrgkoolide matš
Tallinna SH
29.02.12
Koeru SK lastevõistlused
Koeru
29.02.12
Kiirjooksupäev
Rakvere
28.02.12
Kuressaare seeriavõistlus, III etapp
Kuressaare
28.02.12
TV 10 OS Võrumaa ja Põlvamaa II etapp
Võru
26.02.12
Haapsalu KJK hüppevõistluse II etapp
Haapsalu
26.02.12
Balti A-klassi kolmikmaavõistlus
Võru
26.02.12
Eesti Kurtide Spordiliidu MV
Tallinna SH
25.02.12
BIGBANK Kuldliiga III etapp
Tallinna SH
25.02.12
Audentese SK lahtine vasaraheitevõistus
Tallinn, TTÜ staadion
24.02.12
VAK Staier-i talvejooks
Päri
24.02.12
Järvamaa mitmevõistluse MV
Türi
23.02.12
TV 10 OS Saaremaa II etapp
Kuressaare
22.02.12
Tallinna noorte KV II etapp
Tallinn, Lasnamäe KJH
22.02.12
TV 10 OS Tartu ja Tartumaa II etapp
Tartu, TÜ SH
21.02.12
TV 10 OS Viljandimaa II etapp
Viljandi, Viilhall
21.02.12
TV 10 OS Tallinn II etapp
Tallinn, Lasnamäe KJH
21.02.12
TV 10 OS Lääne-Virumaa II etapp
Rakvere
18-19.02.12
Eesti talvised MV
Tartu, TÜ SH
17.02.12
Lääne-Virumaa D-klassi MV
Rakvere
16.02.12
Lahtised teivashüppevõistlused
Tartu, TÜ SH
15.02.12
TV 10 OS Valgamaa II etapp
Valga
15.02.12
TV 10 OS Harjumaa I ja II etapp
Tallinn, Lasnamäe KJH
13.02.12
TV 10 OS Järvamaa II etapp
Särevere
12.02.12
Lahtised vasaraheitevõistlused
Pärnu, Niidupargi staadion
11-12.02.12
Eesti noorte talvised mitmevõistluse MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
11.02.12
Pärnu ÜG lahtised TV 10 OS võistlused
Pärnu, Hansahall
10.02.12
Valgamaa C- ja D-klassi MV
Valga
09.02.12
BIGBANK Kuldliiga II talvine etapp
Tartu, TÜ SH
08.02.12
Lääne-Virumaa C-klassi MV
Rakvere
07.02.12
Jooksude, kõrgushüppe ja kuulitõuke päev
Tartu, TÜ SH
07.02.12
Tallinna lahtised MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
06.02.12
Järvamaa MV
Särevere
05.02.12
Eesti talvised noorte KV
Tartu, TÜ SH
03-04.02.12 Eesti talvised mitmevõistluse MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
03-04.12 Rahvusvaheline mitmevõistlus
Tallinn, Lasnamäe KJH
02.02.12 Võrumaa koolinoorte MV
Võru SK
01.02.12 Tallinna noorte KV I etapp
Tallinn, Lasnamäe KJH
31-01.02.12
Lääne-Virumaa noorte mitmevõistluse MV
Rakvere
31.01.12
SK Leksi 44 teivashüppe õhtuvõistlus
Tallinn, Lasnamäe KJH
28-29.01.12
Eesti noorsoo ja juunioride talvised MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
27.01.12
Tartu Ülikooli lastevõistlused
Tartu, TÜ SH
24.01.12
Kuressaare seeriavõistluse II etapp
Kuressaare
24.01.12
BIGBANK Kuldliiga I talvine etapp
Tallinn, Lasnamäe KJH
22.01.12 Lahtised vasaraheitevõistlused
Pärnu, Niidupargi staadion
22.01.12
Eesti vanuseklasside talvised käimise MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
21-22.01.12
Eesti talvised A- ja B-klassi MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
21.01.12
Audentese SK lahtised vasaraheitevõistlused
Tallinn, TTÜ staadion
18-19.01.12
Tartu MV (täiskasvanud, juuniorid, C-klass)
Tartu, TÜ SH
18.01.12
Põlvamaa kooolinoorte MV
Võru SK
18.01.12
Viljandimaa noorte MV
Viljandi Viilhall
18.01.12
Nõmme KJK lahtised MV
Tallinna SH
17.01.12
SK Leksi 44 teivashüppe õhtuvõistlus
Tallinn, Lasnamäe KJH
17.01.12
Lääne-Virumaa noorte MV
Rakvere
17.01.12
Kuressaare seeriavõistluse I etapp
Kuressaare
16.01.12
Järvamaa noorte MV
Särevere
15.01.12
TV 10 OS I etapp
Võru SK
14.01.12
Talvine sprindimitmevõistlus
Tartu, TÜ SH
14.01.12
Harjumaa MV
Tallinna SH
14.01.12
Teivashüppe GP Tartu etapp
Tartu, TÜ SH
13.01.12
Valgamaa ja Valmiera rajooni avavõistlused
Valga
12-13.01.12
Tartu A- ja B-klassi MV
Tartu, TÜ SH
12.01.12
TV 10 OS Järvamaa I etapp
Paide
11-12.01.12
Tallinna noorte MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
11.01.12
TV 10 OS Tartumaa I etapp
Tartu, TÜ SH
11.01.12
TV 10 OS Tartu I etapp
Tartu, TÜ SH
11.01.12
TV 10 OS Viljandimaa I etapp
Viljandi Viilhall
11.01.12
TV 10 OS Pärnumaa etapid
Pärnu, Hansahall
11.01.12
TV 10 OS Võrumaa ja Põlvamaa I etapp
Võru
10.01.12
TV 10 OS Saaremaa I etapp
Kuressaare
10.01.12
TV 10 OS Valgamaa I etapp
Valga
10.01.12
TV 10 OS Lääne-Virumaa I etapp
Rakvere
10.01.12
TÜ ASK hooaja avavõistlused
Tartu, TÜ SH
08.01.12
Haapsalu KJK hüppevõistluse I etapp
Haapsalu
07-08.01.12
Balti noorte mitmevõistluse maavõistlus
Kuldiga
07.01.12
Ida-Virumaa noorte MV
Ahtme SH
07.01.12
A. Tšikini mälestusvõistlused
Tallinna SH
06.01.12
Pujatsi auhinnavõistlus
Tartu, TÜ SH
06.01.12
Tehniliste alade GP Rakvere etapp
Rakvere
03.01.12
Teivashüppe GP Tallinna etapp
Tallinn, Lasnamäe KJH