2011

 

22.12.11 TÜ ASK teivashüppe jõuluvõistlused
Tartu, TÜ SH
21.12.11 Audentese SK jõuluvõistlused
Tallinn, Audentese SH
20.12.11 TÜ ASK jõuluvõistlused
Tartu, TÜ SH
17.12.11 SK Fortis jõuluvõistlused
Tallinna SH
17.12.11 21. VAK Staier-i jõulujooks Viljandi-Loodi
Viljandi
17.12.11 Audentese Jõuluvasar
Tallinn, TTÜ staadion
16-17.12.11 Tallinna SS Kalev Kergejõustikukooli jõuluvõistlused
Tallinna SH
16.12.11 Pärnu Spordikooli jõuluvõistlused
Pärnu, Hansahall
16.12.11 SK Haapsalu teivashüppevõistlused
Haapsalu
15.12.11 SK Maret-Sport laste jõuluvõistlused
Valga
13.12.11 Valgamaa koolinoorte MV
Valga
13.12.11 TV 10 OS Tallinna I etapp
Tallinn, Lasnamäe KJH
11.12.11 TÜ ASK laste jõuluvõistlused
Tartu, TÜ SH
11.12.11 Vasaraheitevõistlused
Pärnu, Niidupargi staadion
10.12.11 J. Uudmäe kolmikhüppe auhinnavõistlused
Tartu, TÜ SH
10.12.11 TÜ ASK teivashüppe sisehooaja avavõistlused
Tartu, TÜ SH
09-10.12.11 Lääne-Virumaa jõuluvõistlused
Rakvere
09.12.11 Saaremaa koolinoorte MV
Kuressaare
09.12.11 Läänemaa järelkasvuvõistlused
Haapsalu
08.12.11 Võru Spordikooli lahtised võistlused
Võru
03.12.11 Tartu KEVEK lahtised MV
Tartu, TÜ SH
02.12.11 Järvamaa seeriavõistluse III etapp
Paide
30.11.11 Tartu koolide KV
Tartu, TÜ SH
26.11.11 TÜ-Leksi 44 sõpruskohtumine
Tartu, TÜ SH
25.11.11 Järvamaa seeriavõistluse II etapp
Särevere
18.11.11 Järvamaa seeriavõistluse I etapp
Türi
10.11.11 Võru SK lahtised võistlused
Võru SK
29.10.11 8. Nõmme-Harku metsajooks
Nõmme
28.10.11 SK Leksi 44 vasaraheitevõistlus
Peraaru
14.10.11 Heidete neljavõistlus
Türi
12.10.11 Niidupargi heitjate sügisssarja IV etapp
Pärnu, Niidupargi staaion
09.10.11 M. Pirksaare jooks
Türi
08.10.11 Türi heitjate võistlused
Türi
08.10.11 Eesti ekideni MV
Tallinn, Lillepi park
06.10.11 Koeru seeriajooksude IV etapp
Koeru terviserajad
05.10.11 Niidupargi heitjate sügissarja III etapp
Pärnu, Niidupargi staadion
04.10.11 Heidete hooajalõpuvõistlus
Tartu, TÜ staadion
02.10.11 Läänemaa-Hiiumaa-Harjumaa noorte sõpruskohtumine
Haapsalu
02.10.11 30. Paide-Türi Rahvajooks
Paide/Kirna - Türi
02.10.11 Viljandimaa noorte heitjate päev
Viljandi
01.10.11 Veteranide heitjate seeriavõistluse VI etapp
Vitsiku
01.10.11 Eesti klubide murdmaajooksu KV
Tõrva
01.10.11 Balti heitealade maavõistlus
Valmiera
30.09.11 Kose SK heidete mitmevõistlus
Kose
30.09.11 Koeru SK heidete hooajalõpuvõistlus
Koeru
29.09.11 Järvamaa koolide murdmaajooksu KV
Paide
29.09.11 Lääne-Virumaa heidete hooajalõpuvõistlus
Rakvere
28.09.11 Läänemaa põhikoolide mitmevõistlus
Haapsalu
28.09.11 Valgamaa koolinoorte murdmaajooksu KV
Tõrva
28.09.11 Niidupargi heitjate sügissarja II etapp
Pärnu, Niidupargi staadion
28.09.11 Võrumaa heitjate seeriavõistluse X etapp
Võru
27.09.11 Lääne-Virumaa murdmaajooksu MV
Rakvere, Palermo
26.09.11 TKG - TSG kuulitõukevõistlus
Tallinn, TKG staadion
25.09.11 28. Rakvere Rahvajooks
Rakvere
24-25.09.11 Järvamaa mitmevõistluse MV
Türi
24.09.11 Paunküla heidete võistlused
Paunküla
24.09.11 Eesti maanteekäimise MV (20km, 50km)
Valga
23-24.09.11 Leksi Cup ja Uno Palu auhinnavõistlused
Tallinn, Kadrioru staadion
23-24.09.11 Lääne-Virumaa lahtised mitmevõistluse MV
Rakvere
23.09.11 Kose SK heidete päev
Kose
22-23.09.11 Viljandimaa mitmevõistluse MV
Viljandi
22.09.11 Järvamaa põhikoolide neljavõistlus
Väätsa
22.09.11 Võrumaa koolinoorte teatejooksude MV
Võru
22.09.11 Tartu koolide teatejooksude päev
Tartu, Tamme staadion
21.09.11 Pärnumaa heitjate seeriavõistluse III etapp
Paikuse
21.09.11 Võrumaa heitjate seeriavõistluse IX etapp
Võru
21.09.11 Järvamaa keskkoolide mitmevõistlus
Paide Gümnaasiumi staadion
20.09.11 Tartu heidete mitmevõistluse II etapp
Tartu, TÜ staadion
20.09.11 Viljanimaa koolide KV
Viljandi
20.09.11 Kose SK hüpete päev
Kose
20.09.11 Valgamaa koolide maastikuteatejooksud
Tõrva
20.09.11 4. Hubi jooks
Tallinn, Sütiste park
20.09.11 15. SK Sinimäe kaugushüppe auhinnavõistlused
Tallinn, TSG staadion
20.09.11 23. SK Sinimäe odaviske auhinnavõistlused
Tallinn, TSG staadion
19.09.11 Sinimäe seeriajooksu KV IV etapp
Tallinn, TSG staadion
17.09.11 Abja lahtised vievõistluse MV
Abja Gümnaasiumi staadion
17.09.11 4. Tõrva-Helme kergejõustikupäev olümpialastega
Tõrva
17.09.11 Viljandi teivashüppe seeriavõistlus
Viljandi
17.09.11 Kettaheitevõistlus A. Noormetsa karikatele
Kunda
17.09.11 T. Berendseni 5-võitluse KV / Ambla valla 5-võistluse MV
Aravete
16.09.11 Türi piirkonna lahtised MV
Türi
16.09.11 Kose SK jooksude päev
Kose
16.09.11 29. jooks ümber Tõrva kolme järve
Tõrva
16.09.11 Koeru SK noortevõistlused
Koeru
16.09.11 Sinimäe seeriajooksu KV III etapp
Tallinn, TSG staadion
15.09.11 ERGO Maailmamängud
Tallinn, Kadrioru staadion
14.09.11 Noorte heitjate seeriavõistluse V etapp
Tallinn, Audentese staadion
14.09.11 Niidupargi heitjate sügissarja I etapp
Pärnu, Niidupargi staadion
14.09.11 Võrumaa heitjate seeriavõistluse VIII etapp
Võru
13.09.11 Kose SK mitmevõistluse IV etapp
Kose
12.09.11 Põltsamaa heitjate seeriavõistluse V etapp
Põltsamaa
11.09.11 Eesti maratonijooksu MV
Tallinn
10.09.11 Lahtised vasaraheitevõistlused
Tallinn, TTÜ staadion
10.09.11 Eesti juunioride ja noorte KV
Rakvere
10.09.11 Veteranide heitjate seeriavõistluse V etapp
Rebala
09.09.11 Lääne-Virumaa algklasside võistlused
Rakvere
09.09.11 Koeru valla MV II etapp
Koeru
09.09.11 C- ja D-klassi laste lahtised võistlused
Valga
09.09.11 Smiltene-Valga odaviske KV
Valga
09.09.11 Sinimäe seeriajooksu KV II etapp
Tallinn, TSG staadion
07.09.11 Pärnumaa heitjate seeriavõistluse II etapp
Audru
07.09.11 Viljandimaa noorte sprindivõistlused
Viljandi
07.09.11 Noorte heitjate seeriavõistluse IV etapp
Tallinn, Audentese staadion
07.09.11 Võrumaa heitjate seeriavõistluse VII etapp
Võru
06.09.11 Lääne-Virumaa noorte KV
Rakvere
06.09.11 Heitjate seeriavõistluse V etapp
Tallinn, Kadrioru staadion
05-06.09.11 Tartu MV
Tartu, TÜ staadion
05.09.11 Sinimäe seeriajooksu KV I etapp
Tallinn, TSG staadion
04.09.11 Kuusalu valla väikelaste kergejõustikupäev
Kuusalu
03-04.09.11 Järvamaa MV
Türi
03.09.11 L. Virkuse mälestusjooks
Tartu, Tamme staadion
03.09.11 KUMA sünnipäevajooks (1500m)
Paide
03.09.11 Kuusalu valla MV
Kuusalu
01.09.11 Võrumaa staadionijooksu sarja VIII etapp
Võru
31.08.11 VAK Staier-i seeriajooksu V etapp
Viljandi
31.08.11 Võrumaa heitjate seeriavõistluse VI etapp
Võru
28.08.11 Viljandi teivashüppe seeriavõistlus
Viljandi
27.08.11 KJK Kose 2000 heidete mitmevõistlus
Kose
27.08.11 Koeru SK heidete kolmevõistlus
Koeru
27.08.11 Veteranide heidete mitmevõistlus
Rebala
26.08.11 Eesti politsei MV
Rakvere
24.08.11 Võrumaa heitjate seeriavõistluse V etapp
Võru
23-24.08.11 Eesti juunioride ja A-klassi mitmevõistluse MV
Kärdla
21.08.11 ESVL heidete mitmevõistluse MV
Märjamaa
21.08.11 Tõrva-Valga maanteejooks
Tõrva
20.08.11 B. Junk Käimisklubi lahtised MV
Valga
20.08.11 Nõmme seeriajooksu VIII etapp
Tallinn, Hiiu staadion
20.08.11 15. Virumaa väikelaste kergejõustikupäev
Rakvere
17-18.08.11 XXI Rukkilillemängud
Võru
15.08.11 Võrumaa heitjate seeriavõistluse IV etapp
Võru
14.08.11 Jõgevamaa MV
Jõgeva
13-14.08.11 Leksi Prix
Peraaru
13.08.11 XXII Lauritsapäeva jooks
Kuusalu
13.08.11 Eesti poolmaratonijooksu MV
Narva
13.08.11 Narva Energiajooks
Narva
12.08.11 4. Tõrva sildade jooks
Tõrva
11.08.11 Võrumaa staadionijooksu sarja VII etapp
Võru
11.08.11 Valter Kalami mälestusvõistlused
Viljandi
09.08.11 Kose mitmevõistluse III etapp
Kose
09.08.11 Kergejõustikuteisipäevak
Kärdla
09.08.11 Võrumaa heitjate seeriavõistluse III etapp
Võru
09.08.11 BIGBANK Kuldliiga finaal
Viljandi
08.08.11 Põltsamaa heitjate seeriavõistluse IV etapp
Põltsamaa
06.08.11 XXIV Vanad Olümpiaalad
Suure-Jaani
05-06.08.11 Balti A-klassi maavõistlus
Jekabpils
04-05.08.11 Eesti täiskasvanute, noorsoo ja B-klassi mitmevõistluse MV
Tartu, Tamme staadion
04.08.11 Tõrva lahtised MV
Tõrva
04.08.11 Nõmme seeriajooksu VII etapp
Tallinn, Hiiu staadion
02.08.11 Võrumaa heitjate seeriavõistluse II etapp
Võru
29-31.07.11 Eesti MV
Tallinn, Kadrioru staadion
30.07.11 Ümber Väinjärve jooks
Väinjärve
30.07.11 Keila poolmaraton
Keila
28.07.11 Lahtised vasaraheitevõistlused
Tallinn, TTÜ staadion
27.07.11 Sõpruse Karikas
Tallinn, Kadrioru staadion
27.07.11 Võrumaa heitjate seeriavõistluse I etapp
Võru
26.07.11 Noorte tehniliste alade GP etapp
Rakvere
25.07.11 Heitjate seeriavõistluse IV etapp
Tallinn, Audentese staadion
21.07.11 Nõmme seeriajooksu VI etapp
Tallinn, Hiiu staadion
20.07.11 TÜ ASK lahtised võistlused
Tartu, TÜ staadion
18.07.11 Heidete võistlused
Kärdla
18.07.11 Põltsamaa heitjate seeriavõistluse III etapp
Põltsamaa
17.07.11 Eesti klubide KV
Tallinn, Kadrioru staadon
16.07.11 Balti B-klassi maavõistlus
Alytus
16.07.11 Nõmme seeriajooksu V etapp
Tallinn, Hiiu staadion
15.07.11 Läänemaa lahtised vasaraheite MV
Haapsalu
14.07.11 Lahtised vasaraheitevõistlused
Tallinn, TTÜ staadion
14.07.11 Võrumaa staadionijooksu sarja VI etapp
Võru
13.07.11 VAK Staier-i takistusjooksud
Viljandi
12.07.11 Kose mitmevõistluse II etapp
Kose
12.07.11 BIGBANK Kuldliiga IV suvine etapp
Jõgeva
09.07.11 Karala odagala
Karala
08-10.07.11 Leksi Suvi
Peraaru
08-09.07.11 13. Eestimaa Suvemängud
Rakvere
05-06.07.11 Eesti noorsoo ja juunioride MV
Rakvere
04.07.11 Lahtised vasaraheitevõistlused
Tallinn, TTÜ staadion
03.07.11 XXI J. Lossmani mälestusjooks
Viljandi
02.07.11 Heino Lipu mälestusvõistlused
Maidla mõisapark
01-02.07.11 VAK Staier-i kümnevõistlus
Viljandi
01.07.11 Võrumaa staadionijooksu sarja V etapp
Võru
01.07.11 Naiste kolmikhüppevõistlus
Viljandi
30.06.11 BIGBANK Kuldliiga III suvine etapp
Kohila
30.06.11 Eesti 10000m jooksu MV
Kohila
27-28.06.11 Eesti A- ja B-klassi MV; vanuseklasside käimise MV
Jõgeva
25.06.11 Viljandi teivashüppe seeriavõistluse I etapp
Viljandi
25.06.11 Nõmme seeriajooksu IV etapp
Tallinn, Hiiu staadion
22.06.11 Rakvere lahtised MV
Rakvere
22.06.11 Taavi Peetre mälestusvõistlused
Kärdla
20-22.06.11 Tallinna noorte MV
Tallinn, Kadriorg
20-21.06.11 86. Viljandimaa MV
Viljandi
20.06.11 Kose mitmevõistluse I etapp
Kose
20.06.11 Türi linna aastapäeva võistlused
Türi
20.06.11 SK Haapsalu hüpete võistlused
Haapsalu
19.06.11 Teivashüppe GP etapp
Tartu, Tamme staadion
18-19.06.11 ESVL MV
Rakvere
17.06.11 Viljandi heitjate seeriavõistluse IV etapp
Viljandi
17.06.11 Kohtla-Järve lahtised MV
Kohtla-Järve
17.06.11 Sprindimitmevõistlus
Tartu, Tamme staadion
17.06.11 Takistusjooksuvõistlused
Viljandi
16.06.11 Võrumaa staadionijooksu sarja IV etapp
Võru
15-16.06.11 Noorte mitmevõistlus
Rakvere
15-16.06.11 TV 10 OS finaal
Kuusalu
14.06.11 VAK Staier-i seeriajooksu III etapp
Viljandi
14.06.11 Heitjate seeriavõistluse III etapp
Tallinn, Audentese staadion
13-14.06.11 SK Leksi 44 suvelaagrivõistlused
Peraaru
13-14.06.11 Valgamaa lahtised MV
Valga
13.06.11 Põltsamaa heitjate seeriavõistluse II etapp
Põltsamaa
13.06.11 Lahtised vasaraheitevõistlused
Tallinn, TTÜ staadion
12.06.11 Eesti noorte teatejooksude MV
Rakvere
12.06.11 Kose valla MV
Kose
11.06.11 Läänemaa MV
Haapsalu
11.06.11 Harjumaa MV
Kose
10.06.11 TV 10 OS Tallinna finaal
Tallinn, Kadrioru staadion
08-09.06.11 TV 10 OS Pärnu mitmevõistlus
Pärnu
08-09.06.11 Lääne-Virumaa MV
Rakvere
08-09.06.11 TV 10 OS Lääne-Virumaa finaal
Rakvere
08-09.06.11 TV 10 OS Järvamaa finaal
Türi
07-08.06.11 TV 10 OS Võrumaa finaal
Võru
07.06.11 BIGBANK Kuldliiga II suvine etapp
Rakvere
06&08.06.11 Tartu noorte MV
Tartu, TÜ staadion
06-07.06.11 TV 10 OS Viljandimaa finaal
Viljandi
06-07.06.11 TV 10 OS Läänemaa finaal
Haapsalu
06.06.11 TV 10 OS Harjumaa finaal
Kuusalu
06.06.11 Kuressaare ja Hiiumaa koolide sõprusvõistlus
Kärdla
05.06.11 Koeru SK viievõistlus
Koeru
04-05.06.11 Soome-Rootsi-Eesti mitmevõistluse maavõistlus
Seinäjoki
04.06.11 A. Paali mälestusvõistlused
Narva
04.06.11 Hiiumaa maraton
Kärdla
04.06.11 Lehola Lembitu mängud
suure-Jaani
04.06.11 Lahtised vasaraheitevõistlused
Tallinn, TTÜ staadion
04.06.11 Eesti teatejooksude MV
Viljandi
03.06.11 Viljandi heitjate seeriavõistluse III etapp
Viljandi
02-03.06.11 TV 10 OS Tartu ja Tartumaa finaal
Tartu, Tamme staadion
02.06.11 Võrumaa staadionijooksu sarja III etapp
Võru
02.06.11 Nõmme seeriajooksu III etapp
Tallinn, Hiiu staadion
02.06.11 Heitjate seeriavõistluse II etapp
Tallinn, Audentese staadion
02.06.11 TV 10 OS Raplamaa finaal
Kohila
01.06.11 Noorte heitjate seeriavõistluse III etapp
Tallinn, Audentese staadion
31.05.11 Kergejõustikuteisipäevak
Kärdla
31.05.11 EASL ja TÜ MV
Tartu, TÜ staadion
29.05.11 TV 10 OS IV etapp
Tartu, Tamme staadion
28.05.11 BIGBANK Kuldliiga I suvine etapp / G. Sule mälestusvõistlused
Tartu, Tamme staadion
28.05.11 F. Kudu mälestusvõistluste lastevõistlused
Tartu, Tamme staadion
27.05.11 Viljandi heitjate seeriavõistluse II etapp
Viljandi
27.05.11 Lahtised vasaraheitevõistlused
Tallinn, TTÜ staadion
26.05.11 Noorte heitjate seeriavõistluse II etapp
Tallinn, Audentese staaidon
26.05.11 TV 10 OS Lääne-Virumaa IV etapp
Rakvere
26.05.11 TV 10 OS Võrumaa ja Põlvamaa IV etapp
Võru
25-26.05.11 Jõgevamaa noorte MV
Jõgeva
25.05.11 Järvamaa koolinoorte MV
Türi
25.05.11 TV 10 OS Tallinna III ja IV etapp
Tallinn, Kalevi Keskstaadion
25.05.11 Valgamaa D- ja E-klassi MV
Valga
25.05.11 VAK Staier-i seeriajooksu II etapp (1500m)
Viljandi
24-25.05.11 Lääne-Virumaa noorte MV
Rakvere
24.05.11 Audentese SK kolmikhüppevõistlus
Tallinn, Audentese staadion
24.05.11 Võrumaa staadionijooksu sarja II etapp
Võru
24.05.11 TV 10 OS Ida-Virumaa III etapp
Iisaku
22.05.11 X Sakala mängud
Viljandi
21-22.05.11 Pärnumaa noorte MV, Pärnu maakoolide MV
Paikuse (vasaraheide 25.05. Niidupargi staadionil)
21-22.05.11 Balti noorte mitmevõistluse maavõistlus
Rakvere
21.05.11 Ambla valla MV
Aravete
21.05.11 Veteranide heitjate seeriavõistluse I etapp
Vitsiku
21.05.11 Nõmme seeriajooksu II etapp (5000m)
Tallinn, Hiiu staadion
19-20.05.11 Viljandimaa noorte MV
Viljandi
19.05.11 31. Leksi viievõistlus
Tallinn, Kadrioru staadion
19.05.11 SK Haapsalu kettaheitevõistlus
Haapsalu
19.05.11 Valgamaa koolinoorte MV
Valga
19.05.11 Järvamaa maapõhikoolide MV
Väätsa
18.05.11 TV 10 OS Tartu ja Tartumaa IV etapp
Tartu, TÜ staadion
18.05.11 Lahtised vasaraheitevõistlused
Tallinn, TTÜ staadion
18.05.11 Heitjate seeriavõistluse I etapp
Tallinn, Kadrioru staadion
17.05.11 Lääne-Virumaa algklasside neljavõistlus
Rakvere
17.05.11 TV 10 OS Harjumaa III ja IV etapp
Kose
17.05.11 TV 10 OS Viljandimaa IV etapp
Viljandi
16-17.05. TÜ ASK hooaja avavõistlused
Tartu, TÜ staadion
16.05.11 Põltsamaa heitjate seeriavõistluse I etapp
Põltsamaa
16.05.11 TV 10 OS Järvamaa III etapp
Türi
15.05.11 Viljandi laste kergejõustikupäev
Viljandi
14.05.11 Nõmme seeriajooksu I etapp (1 miil)
Tallinn, Hiiu staadion
13.05.11 Viljandi heitjate seeriavõistluse I etapp
Viljandi
13.05.11 Koeru valla MV, I etapp
Koeru
13.05.11 TV 10 OS Valgamaa IV etapp
Vala
13.05.11 Järvamaa algklasside maastikuteatejooks
Paide
12.05.11 Võrumaa staadionijooksu sarja I etapp
Võru
12.05.11 Noorte heitjate seeriavõistluse I  etaapp
Tallinn, Audentese staadion
12.05.11 Lahtised vasaraheitevõistlused
Tallinn, TTÜ staadion
11.05.11 VAK Staier-i seeriajooksu I etapp (3000m)
Viljandi
11.05.11 EKSL I ja II liiga MV
Rakvere
10.05.11 Tartu heidete mitmevõistluse I etapp
Tartu, TÜ staadion
08.05.11 Viljandimaa noorte heitjate võistlused
Viljandi
07.05.11 50. koolide sõpruskohtumine
Viljandi
07.05.11 B. Junki mälestusvõistlused
Valga
07.05.11 Balti noorte käimise maavõistlus
Valga
07.05.11 25. Viimsi jooks
Viimsi
06.05.11 Lääne-Virumaa hooaja avavõistlused
Rakvere
06.05.11 Koeru kevadjooks
Koeru
05-06.05.11 5. Võru sõpruslinnade noorte spordimängud
Võru SK
04.05.11 Pärnumaa heitjate seeriavõistluse I etapp
Pärnu, Niidupargi staadion
03.05.11 Kergejõustikuteisipäevak
Kärdla
03.05.11 Mäkkejooksuvõistlused
Türi
01.05.11 Järvamaa heitjate võistlused
Türi
01.05.11 Eesti 12 km murdmaajooksu MV
Viljandi
28.04.11 Valgamaa koolinoorte murdmaajooksu MV
Tõrva
28.04.11 Kose SK heidete päev
Kose
28.04.11 Lääne-Virumaa C- ja D-klassi murdmaajooksu MV
Rakvere
28.04.11 50. Vallimäe karikajooks
Rakvere
27.04.11 Järvamaa koolinoorte murdmaajooksu MV
Paide
27.04.11 Tartu koolinoorte murdmaajooksu MV
Tartu, Tähtvere park
27.04.11 Niidupargi heitjate kevadsarja IV etapp
Pärnu, Niidupargi staadion
26&30.04.11 Viljandimaa noorte odaviskevõistlused
Viljandi, Paalalinna G.
26.04.11 3. Hubi jooks
Tallinn, Sütiste park
26.04.11 Heidete avavõistlused
Kärdla
26.04.11 Harjumaa koolide murdmaateatejooks
Kolgaküla
24.04.11 Eesti murdmaajooksu MV
Tallinn, Hiiu
23.04.11 Eesti käimise KV
Tabivere
21.04.11 Koeru seeriajooksude I etapp
Koeru reviserejad
20.04.11 21. Nõmme kevadjooks
Nõmme mets
20.04.11 Niidupargi heitjate kevadsarja III etapp
Pärnu, Niidupargi staadion
17.04.11 Leksijooks
Tallinn, Rahumäe
16.04.11 Järvamaa murdmaajooksu MV
Türi
16.04.11 Läänemaa lahtised 10km maanteejooksu MV
Haapsalu
15.04.11 Viljandimaa murdmaajooksu MV
Päri
13.04.11 Niidupargi heitjate kevadsarja II etapp
Pärnu, Niidupargi staadion
09.04.11 Viljandimaa maantejooksu MV
Karksi-Nuia
09.04.11 XIII Nõmme maanteejooks
Tallinn, Nõmme
06.04.11 Niidupargi heitjate kevadsarja I etapp
Pärnu, Niidupargi staadion
01-02.04.11 Leksi seitsmevõistlus
Tallinn, Lasnamäe KJH
30.03.11 Viljandimaa koolide KV
Viljandi Viilhall
27.03.11 TV 10 OS III etapp
Võru SK
26.03.11 Talvised pikkade heidete võistlused
Tallinn, TTÜ staadion
23.03.11 Teivashüppevõistlused
Viljandi Viilhall
22.03.11 Teivashüppe hooajalõpuvõistlus
Tartu, TÜ SH
19.03.11 Võru Spordikooli rahvusvahelised auhinnavõistlused
Võru SK
18.03.11 TV 10 OS Võru- ja Põlvamaa III etapp
Võru SK
18.03.11 Lahe võistlus
Viljandi Viilhall
18.03.11 Lääne-Virumaa lastevõistlused
Rakvere
17.03,11 TV 10 OS Viljandimaa III etapp
Viljandi Viilhall
17.03.11 Järvamaa koolide KV
Paide
16.03.11 TV 10 OS Valgamaa III etapp
Valga
16.03.11 TV 10 OS Tartu ja Tartumaa III etapp
Tartu, TÜ SH
16.03.11 TV 10 OS Lääne-Virumaa III etapp
Rakvere
15.03.11 Harjumaa koolide MV
Tallinna SH
12.03.11 Keila MV
Tallinna SH
12.03.11 Karel Leetsari mälestusvõistlused
Pärnu, Hansahall
12.03.11 Tartu laste mitmevõistlused
Tartu, TÜ SH
11.03.11 Lääne-Virumaa C- ja D-klassi kolmevõistlused
Rakvere
11.03.11 SK Haapsalu hüpete võistlused
Haapsalu
10.03.11 Audentese SK lahtine vasaraheitevõistlus
Tallinn, TTÜ staadion
05-06.03.11 J-, A- ja B-klassi talvised mitmevõistluse MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
04.03.11 Eesti üliõpilaste talvised MV
Tartu, TÜ SH
03.03.11 Viljandimaa C-klassi MV
Viljandi Viilhall
03.03.11 Lääne-Virumaa D-klassi MV
Rakvere
03.03.11 Niidupargi talvised heidete võistlused
Pärnu, Niidupargi staadion
02-03.03.11 Pärnu koolinoorte MV
Pärnu, Hansahall
27.02.11 Eesti talvised klubide KV
Tartu, TÜ SH
26.02.11 Balti A-klassi kolmikmaavõistlus
Vilnius
26.02.11 Audentese SK lahtine vasaraheitevõistlus
Tallinn, TTÜ staadion
26.02.11 TV 10 OS II etapp
Tallinn, Lasnamäe KJH
24.02.11 VAK Staier-i talvejooks
Päri-Heimtali-Päri
23.02.11 Tallinna lahtised MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
22-23.02.11 Lääne-Virumaa noorte mitmevõistluse MV
Rakvere
21.02.11 TV 10 OS Järvamaa II etapp
Särevere
20.02.11 Eesti talvised noorte klubide KV
Võru SK
19.02.11 Raplamaa MV
Kohila
19.02.11 TV 10 OS vanuseklasside kergejõustikupäev
Pärnu, Hansahall
19.02.11 BIGBANK Kuldliiga III talvine etapp
Tallinn, Lasnamäe KJH
18.02.11 TV 10 OS Lääne-Virumaa II etapp
Rakvere
17.02.11 TV 10 OS Ida-Virumaa II etapp
Ahtme SH
16.02.11 TV 10 OS Tallinna II etapp
Tallinn, Lasnamäe KJH
16.02.11 TV 10 OS Valgamaa II etapp
Valga
16.02.11 Valgamaa C- ja D-klassi MV
Valga
16.02.11 Kiirjooksupäev
Rakvere
16.02.11 TV 10 OS Võrumaa ja Põlvamaa II etapp
Võru SK
15.02.11 TV 10 OS Harjumaa I ja II etapp
Tallinna SH
15.02.11 TV 10 OS Viljandimaa II etapp
Viljandi Viilhall
15.02.11 Hiiumaa koolinoorte MV
Kärdla
12-13.02.11 Eesti talvised MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
09.02.11 Teivashüppe GP Rakvere etapp
Rakvere
08.02.11 Jooksude, kõrgushüppe ja kuulitõuke päev
Tartu, TÜ SH
06.02.11 Sprindimitmevõistlus
Tartu, TÜ SH
05-06.02.11 Eesti talvised mitmevõistluse MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
05-06.02.11 Rahvusvaheline mitmevõistlus
Tallinn, Lasnamäe KJH
04.02.11 Lääne-Virumaa C-klassi MV
Rakvere
04.02.11 SK Haapsalu kõrgushüppevõistlus
Haapsalu
03.02.11 Võrumaa koolinoorte MV
Võru SK
03.02.11 BIGBANK Kuldliiga II talvine etapp
Tallinna SH
29-30.01.11 Eesti talvised noorsoo ja juunioride MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
28.01.11 Pärnu maakoolide MV, Pärnumaa C-klassi MV
Pärnu, Hansahall
28.01.11 TV 10 OS Pärnumaa II ja III etapp
Pärnu, Hansahall
27.01.11 BIGBANK Kuldliiga I talvine etapp
Tartu, TÜ SH
26.01.11 Eesti Sisekaitseakadeemia MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
23.01.11 Eesti talvised vanuseklasside käimise MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
22-23.01.11 Eesti talvised A- ja B-klassi MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
22.01.11 Sportkeskus.ee naiste 3000m jooks
Tallinn, Audentese SH
21.01.11 Viljandimaa MV
Viljandi Viilhall
20-21.01.11 Tartu MV (täiskasvanud, juuniorid, C-klass)
Tartu, TÜ SH
19.01.11 Nõmme KJK lahtised MV
Tallinna SH
18.01.11 Lääne-Virumaa noorte MV
Rakvere
18.01.11 SK Leksi 44 teivashüppe õhtuvõistlus
Tallinn, Lasnamäe KJH
17.01.11 Järvamaa koolinoorte MV
Särevere
16.01.11 TV 10 OS I etapp
Tartu, TÜ SH
15.01.11 Teivashüppe GP Tartu etapp
Tartu, TÜ SH
15.01.11 Harjumaa MV
Tallinna MV
15.01.11 B. Junk Käimisklubi lahtised MV
Tartu, TÜ SH
15.01.11 Ida-Virumaa MV
Ahtme SH
14.01.11 SK Haapsalu hüpete võistlused
Haapsalu
13-14.01.11 Tartu A- ja B-klassi MV
Tartu, TÜ SH
13.01.11 TV 10 OS Ida-Virumaa I etapp
Ahtme SH
13.01.11 TV 10 OS Lääne-Virumaa I etapp
Rakvere
13.01.11 TV 10 OS Järvamaa I etapp
Paide
12-13.01.11 Tallinna noorte MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
12.01.11 Valga ja Valmiera noorte lahtised võistlused
Valga
12.01.11 Viljandimaa A- ja B-klassi MV
Viljandi Viilhall
12.01.11 TV 10 OS Võrumaa ja Põlvamaa I etapp
Võru SK
11.01,11 Tartu jooksjate, hüppajate, heitjate päev
Tartu, TÜ SH
11.01.11 TV 10 OS Valgamaa I etapp
Valga
11.01.11 TV 10 OS Viljandimaa I etapp
Viljandi Viilhall
10.01.11 TV 10 OS Tartu ja Tartumaa I etapp
Tartu, TÜ SH
10.01.11 SK Leksi 44 teivashüppe õhtuvõistlus
Tallinn, Lasnamäe KJH
08-09.01.11 Balti noorte mitmevõistluse maavõistlus
Tallinn, Lasnamäe KJH
08.01.11 Pärnumaa MV
Pärnu, Hansahall
08.01.11 Kohtla-Järve lahtised MV
Ahtme SH
07.01.11 A. Tšikini auhinnavõistlus
Tallinna SH
06.01.11 TÜ ASK avavõistlused
Tartu, TÜ SH
05.01.11 TV 10 OS Tallinna I etapp
Tallinn, Lasnamäe KJH
02.01.11 Teivashüppe GP Tallinna etapp
Tallinn, Lasnamäe KJH