2010

 

30.12.10 Audentese SK kuulitõuke aastalõpuvõistlus
Tallinn, Audentese SH
27.12.10 SK Haapsalu aastalõpuvõistlused
Haapsalu
26.12.10 Koeru SK jõuluvõistlused
Koeru
23.12.10 TÜ ASK lahtine teivashüppe jõuluvõistlus
Tartu, TÜ SH
21.12.10 Audentese SK lahtised jõuluvõistlused
Tallinn, Audentese SH
21.12.10 Tartu A- B- ja C-klassi jõuluvõistlused
Tartu, TÜ SH
18.12.10 Tartu D- ja E-klassi laste jõuluvõistlused
Tartu, TÜ SH
18.12.10 Audentese SK vasaraheite jõuluvõistlus
Tallinn, TTÜ staadion
17.12.10 Jõhvi lahtised noorte MV
Ahtme SH
15.12.10 Rakvere laste jõuluvõistlused
Rakvere
11.12.10 Lääne-Virumaa noorte jõuluvõistlused
Rakvere
11.12.10 Olümpiavõitja J. Uudmäe auhinnavõistlused
Tartu, TÜ SH
11.12.10 SK Fortis jõuluvõistlus
Tallinna SH
10.12.10 Valgamaa koolinoorte MV
Valga
10.12.10 TV 10 OS Pärnumaa I etapp
Pärnu KJH
04.12.10 Tartu KEVEK lahtised võistlused
Tartu, TÜ SH
01.12.10 Tartu koolide KV
Tartu, TÜ SH
27.11.10 Audentese SK lahtine vasaraheitevõistlus
Tallinn,
23.11.10 TÜ ASK sisehooaja avavõistlus teivashüppes
Tartu, TÜ SH
19.11.10 Järvamaa seeriavõistluse I etapp
Türi
06.11.10 20. Valga Mardijooks
Valga
06.11.10 Vasaraheitevõistlused
Viljandi
30.10.10 Nõmme-Harku metsajooks
Nõmme
29-30.10.10 SK Leksi 44 vasaraheitevõistlused
Peraaru
15.10.10 Heidete neljavõistlus
Türi
13.10.10 Niidupargi heitjate sügissari, III etapp
Pärnu, Niidupargi staadion
10.10.10 Jooks ümber Türi tehisjärve M. Pirksaare auhindadele
Türi
09.10.10 Eesti ekideni MV
Tallinn
09.10.10 Hooaja lõppvõistlused heidetes
Türi
08.10.10 Hooaja lõppvõistlused hüpetes
Türi
08.10.10 Koeru SK hooaja lõppvõistlused heidetes
Koeru
07.10.10 Koeru seeriajooksude IV etapp
Koeru terviserajad
06.10.10 Niidupargi heitjate sügissari, II etapp
Pärnu, Niidupargi staadion
02.10.10 Eesti klubide murdmaajooksu KV
Elva
01.10.10 SK Sinimäe auhinnavõistlus 10X1 miili jooksus
Tallinn, Mustamäe
29.09.10 Järvamaa koolinoorte murdmaajooksu KV
Paide
29.09.10 Läänemaa põhikoolide mitmevõistlus
Haapsalu
29.09.10 Valgamaa koolinoorte murdmaajooksu KV
Tõrva
29.09.10 Niidupargi heitjate sügissari, I etapp
Pärnu, Niidupargi staadion
29.09.10 Audentese SK lahtine heidete mitmevõistlus
Tallinn, TTÜ staadion
28.09.10 Lääne-Virumaa murdmaajooksu MV
Rakvere/Palermo
27.09.10 Audentese SK lahtised kettaheitevõistlused
Tallinn, Audentese SK
25-26.09.10 Järvamaa mitmevõistluse MV
Türi
25.09.10 Viljandi noorte heitjate päev
Viljandi
25.09.10 Eesti maanteekäimise MV (20 km, 50 km)
Paralepa
24.09.10 Hooajalõpuvõistlus heidetes
Rakvere
23.09.10 Tartu koolinoorte teatejooksude päev
Tartu, TÜ staadion
23.09.10 Läänemaa MV
Noarootai kooli staadion
23.09.10 Järvamaa maapõhikoolide neljavõistlus
Väätsa
22.09.10 Järvamaa keskkoolide neljavõistlus
Türi
21-22.09.10 Pärnumaa heitjate seeriavõistluse III etapp
Niidupargi ja Paikuse staadionid
21.09.10 SK Sinimäe auhinnavõistlused
Tallinn, TSG staadion
21.09.10 Audentese SK vasaraheitevõistlus
Tallinn, TTÜ staadion
20.09.10 TKG - TSG (kuulitõuge)
Tallinn, TKG staadion 
19.09.10 Jõgeva staadioni aastapäevavõistlus
Jõgeva
19.09.10 XXVII Rakvere rahvajooks
Rakvere
18.09.10 III Tõrva kergejõustikupäev olümpialastega
Tõrva
18.09.10 5. T. Berendseni 5-vstl. KV / Ambla valla 5-vstl. MV
Aravete
18.09.10 Tartu heidete mitmevõistlus, II etapp
Tartu, TÜ staadion
18.09.10 Koeru valla MV, II etapp
Koeru
17.09.10 Sinimäe seeriajooksu KV, III etapp
Tallinn, TSG staadion
17.09.10 28. Tõrva kolme järve jooks
Tõrva
17.09.10 Koeru SK noortevõistlused
Koeru
17.09.10 Türi valla lahtised MV
Türi
16-17.09.10 Viljandimaa mitmevõistluse MV
Viljandi
15.09.10 Noorte heitjate seeriavõistluse V etapp
Tallinn, Audentese ja TTÜ staadionid
14-15.09.10 Lääne-Virumaa lahtised mitmevõistluse MV
Rakvere
14-15.09.10 Tartu MV
Tartu, TÜ staadion
12.09.10 Eesti maratonijooksu MV
Tallinn
12.09.10 SEB I Tallinna maraton
Tallinn
12.09.10 SEB XI sügisjooks 10 km
Tallinn
11.09.10 Paunküla heited/tõuked
Paunküla
11.09.10 Eesti juunioride ja noorte klubide KV
Rakvere
10.09.10 Lääne-Virumaa algklasside MV
Rakvere
09.09.10 Sinimäe seeriajooksu KV, II etapp
Tallinn, TSG staadion
08.09.10 Pärnumaa heitjate seeriavõistluse II etapp
Audru
08.09.10 Noorte heitjate seeriavõistluse IV etapp
Audentese ja TTÜ staadionid
07.09.10 Lääne-Virumaa KV
Rakvere
07.09.10 2. Hubi jooks
Tallinn, Sütiste park
07.09.10 Sinimäe seeriajooksu KV, I etapp
Tallinn, Saksa G. staadion
05.09.10 Põltsamaa heitjate seeriavõistluse V etapp
Põltsamaa
05.09.10 Kuusalu valla väikelaste kergejõustikupäev
Kuusalu
05.09.10 L. Virkuse mälestusjooks (tunnijooks)
Tartu, TÜ staadion
05.09.10 F. Kudu mälestusvõistluste lastevõistlused
Tartu, TÜ staadion
04-05.09.10 Järvamaa MV
Türi
02.09.10 Võrumaa jooksjate seeriavõistluse VIII etapp
Võru
01.09.10 Heitjate seeriavõistluse V etapp
Tallinn, Kadrioru ja TTÜ staadionid
31.08.10 Tartu kergejõustikusarja III etapp
Tartu, TÜ staadion
31.08.10 VAK Staier-i seeriajooksu V etapp
Viljandi
29.08.10 Audentese SK vasaraheitevõistlused
Tallinn, TTÜ staadion
28.08.10 Eesti klubide karikavõistlused
Jõgeva
25.08.10 Kohila pikamajooksusari, IV etapp
Kohila
24-25.08.10 Rukkilillemängud
Valga
22.08.10 KJK Kose 2000 heidete mitmevõistlus
Kose
22.08.10 Heitjate seeriavõistluse IV etapp
Tallinn, TTÜ ja Kadrioru staadionid
21.08.10 Rakvere väikelaste kergejõustikupäev
Rakvere
21.08.10 Tõrva-Valga maanteejooks
Tõrva
21.08.10 Nõmme seeriajooksu VIII etapp
Tallinn/Hiiu
21.08.10 ESVL heidete mitmevõistlus
Märjamaa
20-21.08.10 Karksi-Nuia Mängud
Karksi-Nuia
19.08.10 Nõmme seeriajooksu VII etapp
Tallinn/Hiiu
19.08.10 Audentese SK vasaraheitevõistlus
Tallinn, TTÜ staadion
18-19.08.10 Eesti mitmevõistluse MV (T-, N- ja B-klass)
Rakvere
15.08.10 Põltsamaa heitjate seeriavõistluse IV etapp
Põltsamaa
15.08.10 Lauritsapäeva jooks
Kuusalu
14.08.10 Läänemaa lahtised MV maanteekäimises
Paralepa
14.08.10 Eesti poolmaratonijooksu MV
Tallinn
13-15.08.10 Leksi Prix
Peraaru
13.08.10 Hiiumaa MV
Kärdla
12.08.10 Heitjate seeriavõistluse III etapp
Tallinn, Kadrioru ja TTÜ staadionid
11.08.10 Staieri seeriajooksu IV etapp
Viljandi
10-11.08.10 Eesti juunioride ja A-klassi mitmevõistluse MV
Rakvere
09.08.10 Võrumaa jooksjate seeriavõistluse VII etapp
Võru
08.08.10 ERGO Maailmamängud
Tallinn
07.08.10 Vanad Olümpiaalad
Suure-Jaani
07.08.10 Kolmikhüppevõistlus 30 aastat J. Uudmäe olümpiavõidust
Viljandi
07.08.10 Eestimaa Spordiliit Jõud MV
Viljandi
07.08.10 Nõmme seeriajooksu VI etapp
Tallinn/Hiiu
06-07.08.10 Balti A-klassi maavõistlus
Kaunas
05.08.10 Tõrva lahtised MV
Tõrva
04.08.10 Kohila pikamajooksusari, III etapp
Kohila
03.08.10 Kergejõustikuteisipäevak
Kärdla
03.08.10 BIGBANK Kuldliiga finaal
Rakvere
01.08.10 Kuusalu SK noorte lahtised KV
Kuusalu
01.08.10 Kuusalu valla MV
Kuusalu
31.07.10 Ümber Väinjärve jooks
Väinjärve
31.07.10 Keila poolmaraton
Keila
29.07.10 Nõmme seeriajooksu V etapp
Tallinn/Hiiu
26.07.10 Noorte tehniliste alade GP
Rakvere
25.07.10 Nõmme Seeriajooksu IV etapp
Tallinn, Hiiu staadion
16-18.07.10 93. Eesti Meistrivõistlused
Tallinn, Kadriorg
14.07.10 Baltimeremaade klubide võistlus
Tartu
12.07.10 Võrumaa jooksjate seeriavõistluse VI etapp
Võru
11.07.10 Põltsamaa hetjate seeriavõistlus, III etapp
Põltsamaa
10.07.10 Karala Odagala
Karala
10.07.10 Eesti noorte, juunioride ja noorsoo maanteekäimise MV
Tabivere
10.07.10 B. Junk KK lahtised maanteekäimise MV
Tabivere
09-11.07.10 Leksi suvemängud
Peraaru
09-10.07.10 XXI Fred Kudu mälestusvõistlused
Kose
09-10.07.10 VAK Staier-i kümnevõistlus
Viljandi
08.07.10 Balti B-klassi noorte maavõistlus
Võru
07.07.10 Kohila pikamajooksusari, II etapp
Kohila
07.07.10 VAK Staier-i seeriajooksu III etapp
Viljandi
06.07.10 BIGBANK Kuldliiga suvine IV etapp
Viljandi
03.07.10 Koeru SK viievõistlus
Koeru
03.07.10 Läänemaa MV 3000 m takistusjooksus
Haapsalu
02.07.10 Võrumaa jooksjate seeriavõistluse V etapp
Võru
30.06-01.07.10 Eesti noorsoo MV
Valga
30.06-01.07.10 Eesti B-klassi MV
Valga
29-30.06.10 Eesti juunioride MV
Valga
29-30.06.10 Eesti A-klassi MV
Valga
27.06.10 H. Lipu mälestusvõistlus
Maidla
26-27.06.10 European Cup Combined Events, Super League
Tallinn
26-27.06.10 XVIII Eesti valdade suvemängud
Türi
25.06.10 Võrumaa MV
Võru
25.06.10 BIGBANK Kuldliiga III suvine etapp
Kohila
23.06.10 Teivashüppe GP Tartu etapp
Tartu, TÜ staadion
22.06.10 Rakvere MV
Rakvere
22.06.10 Kergejõustikuteisipäevak
Kärdla
21.06.10 Türi aastapäevavõistlused
Türi
21.06.10 SK Haapsalu teivas- ja kõrgushüppevõistlus
Haapsalu
19-20.06.10 Leksi Cup
Tallinn
19.06.10 Sprindi mitmevõistlus
Tartu, TÜ staadion
19.06.10 Kohtla-Järve MV
Kohtla-Järve
17.06.10 Võrumaa jooksjate seeriavõistluse IV etapp
Võru
16-17.06.10 TV 10 OS finaal (mitmevõistlus)
Võru
16.06.10 Kohila pikamajooksusari, I etapp
Kohila
15.06.10 Virumaa noorte MV
Rakvere
13-15.06.10 Tallinna noorte MV
Tallinn, Kadriorg
13-15.06.10 SK Leksi 44 suvelaagri võistlus
Peraaru
13.06.10 Kose valla MV
Kose
13.06.10 N. Küttise mälestusvõistlused / Ida-Virumaa MV
Narva
13.06.10 Järva mängud
Koeru
13.06.10 Põltsamaa hetjate seeriavõistlus, II etapp
Põltsamaa
12.06.10 Harjumaa MV
Kose
10-11.06.10 Viljandimaa MV
Viljandi
10-11.06.10 TV 10 OS Võru- ja Põlvamaa finaal
Võru
10-11.06.10 TV 10 OS Läänemaa finaal
Haapsalu
10-11.06.10 TV 10 OS Tartu ja Tartumaa finaal
Ülenurme
10.06.10 TV 10 OS Tallinna finaal
Tallinn, Kadriorg
10.06.10 Nõmme seeriajooksu III etapp
Tallinn/Hiiu
09-10.06.10 Valgamaa ja Valka kihelkonna MV
Valga
09-10.06.10 Rakvere lahtised mitmevõistluse võistlused
Rakvere
09.06.10 Heitjate seeriavõistluse II etapp
Tallinn, Kadrioru ja TTÜ staadionid
08-09.06.10 TV 10 OS Viljandimaa finaal
Viljandi
08.06.10 TV 10 OS Harjumaa finaal
Kose
08.06.10 Balti koolide võistlused
Võru
08.06.10 Eesti Politsei MV
Rakvere
08.06.10 VAK Staier-i seeriajooku II etapp (5000m)
Viljandi
07.08.10 Tartu noorte MV
Tartu, TÜ staadion
06.06.10 TV 10 OS IV etapp
Viljandi
05-06.06.10 Soome-Eesti-Rootsi mitmevõistluse maavõistlus
Täby
05.06.10 A. Paali mälestusvõistlused
Narva
05.06.10 Lehola Lembitu mängud
Suure-Jaani
05.06.10 Tartu KEVEK lahtised MV
Tartu, TÜ staadion
03-04.06.10 TV 10 OS Lääne-Virumaa finaal
Rakvere
03-04.06.10 Lääne-Virumaa MV
Rakvere
03.06.10 Audentese kuulitõuke/kettaheitevõistlus
Tallinn, Audentese staadion
03.06.10 Võrumaa jooksjate seeriavõistluse III etapp
Võru
03.06.10 Viljandi teivashüppe seeriavõistluse I etapp
Viljandi
03.06.10 EASL ja Tartu Ülikooli MV
Tartu, TÜ staadion
01.06.10 BIGBANK Kuldliiga II suvine etapp
Tartu
31.05.10 TV 10 OS Tartu ja Tartumaa IV etapp
Tartu, TÜ staadion
31.05.10 Paide koolinoorte seeriavõistluse IV etapp
Paide ÜG
31.05.10 Noorte heitjate seeriavõistluse III etapp
Tallinn, Audentese ja TTÜ staadionid
30.05.10 Eesti Kurtide Spordiliidu MV
Tartu, TÜ staadion
29.05.10 15. B. Junki mälestusvõistlused
Valga
29.05.10 Nõmme seeriajooksu II etapp (5000 m)
Tallinn, Hiiu staadion
29.05.10 Eesti noorte teatejooksude MV
Tartu, TÜ staadion
28.05.10 TV 10 OS Lääne-Virumaa IV etapp
Rakvere
27-28.05.10 U. Palu auhinnavõistlused
Tallinn, Kadriorg
27.05.10 Järvamaa põhikoolide MV
Väätsa
27.05.10 TV 10 OS Viljandimaa IV etapp
Viljandi
27.05.10 Koeru seeriajooksu II etapp
Koeru terviserajad
27.05.10 BIGBANK Kuldliiga I suvine etapp
Jõgeva
26.05.10 Valgamaa koolinoorte D- ja E-klassi MV
Valga
26.05.10 Noorte heitjate seeriavõistluse II etapp
Tallinn, Audentese ja TTÜ staadionid
25-26.05.10 Lääne-Virumaa noorte MV
Rakvere
25.05.10 Võrumaa jooksjate seeriavõistluse II etapp
Võru
25.05.10 Järvamaa koolinoorte MV
Türi
24-25.05.10 Tallinna koolinoorte MV
Tallinn, Kadriorg
23.05.10 TV 10 OS III etapp
Rakvere
22.05.10 Ambla valla MV
Aravete
21-22.05.10 Viljandimaa noorte MV
Viljandi
21.05.10 Läänemaa KSL B-, C- ja D-klassi võistlused
Haapsalu
21.05.10 TV 10 OS Ida-Virumaa III etapp
Iisaku
20-21.05.10 TV 10 OS Tallinna III etapp
Tallinn, Kalevi Keskstaadion
20.05.10 Välishooaja avavõistus teivashüppes
Tartu, TÜ staadion
19-20.05.10 Valgamaa koolinoorte MV
Valga
19.05.10 Pärnumaa KHK heitjate kevadsarja III etapp
Pärnu, Niidupargi staadion
19.05.10 Viljandimaa koolide 4.-5. klasside neljavõistlus
Viljandi
19.05.10 TV 10 OS Lääne-Virumaa III etapp
Rakvere
19.05.10 Hiiumaa koolinoorte MV
Kärdla
18-19.05.10 Võrumaa koolinoorte MV
Võru
18.05.10 TV 10 OS Harjumaa III ja IV etapp
Kose
18.05.10 TÜ ASK lahtised võistlused
Tartu, TÜ staadion
18.05.10 TV 10 OS Viljandimaa III etapp
Viljandi
18.05.10 30. Leksi viievõistlus
Tallinn, Kadriorg
17.05.10 TV 10 OS Järvamaa III etapp
Türi
17.05.10 TV 10 OS Võrumaa ja Põlvamaa III etapp
Võru
17.05.10 Heitjate seeriavõistluse I etapp
Tallinn, TTÜ ja Kadrioru staadionid
16.05.10 Põltsamaa hetjate seeriavõistlus, I etapp
Põltsamaa
15-16.05.10 Balti noorte mitmevõistluse maavõistlus
Jekabpils
15.05.10 Koeru valla MV I etapp / heidete kolmevõistlus
Koeru
14.05.10 TV 10 OS Valgamaa III ja IV etapp
Valga
14.05.10 Järvamaa algklasside maastikuteatejooks
Paide
13.05.10 TV 10 OS Tartu ja Tartumaa III etapp
Tartu, TÜ staadion
13.05.10 Paide koolinoorte seeriavõistluse III etapp
Paide ÜG
12.05.10 Eesti Koolispordi Liidu I liiga MV
Rakvere
12.05.10 Eesti Koolispordi Liidu II liiga MV
Rakvere
12.05.10 VAK Staier-i seeriajooksu I etapp
Viljandi
12.05.10 Noorte heitjate seeriavõistluse I etapp
Tallinn, TTÜ ja Audentese staadionid
11.05.10 Lääne-Virumaa koolide neljavõistlus
Rakvere
11.05.10 TÜ ASK hooaja avavõistlused
Tartu, TÜ staadion
10.05.10 Võrumaa jooksjate seeriavõistluse I etapp
Võru
09.05.10 P. Lukseppa mälestusvõistlused / lühimaa- ja tõkkejooks
Türi
09.05.10 Viljandi noorte heitjate võistlused
Viljandi
08.05.10 Tartu heidete mitmevõistlus
Tartu, TÜ staadion
08.05.10 Viimsi jooks
Viimsi
07.05.10 Kernu auhinnavõistlus
Kernu
07.05.10 Lääne-Virumaa hooaja avavõistlus
Rakvere
07.05.10 Koeru kevadjooks
Koeru
05.05.10 Pärnumaa heitjate seeriavõistluse I etapp
Pärnu, Niidupargi staadion
04.05.10 Mustamäe metsajooks - 1. Hubi jooks
Sütiste park
03.05.10 Hooaja avavõistlused
Valga
02.05.10 Järvamaa heitjate avavõistlused
Türi
01-02.05.10 SK Leksi 44 heidete võistlused
Peraaru
01.05.10 Eesti murdmaajooksu MV (pikk distants, ca 12 km)
Viljandi
30.04.10 Püssi seeriajooks, I etapp - Jüriöö jooks
Püssi
29-30.04.10 Võru linna sõpruspäevade võistlused
Võru SK
29.04.10 Koeru seeriajooks, I etapp
Koeru terviserajad
28.04.10 Vallimäe KV/L-Virumaa C- ja D-kl. murdmaajooksu MV
Rakvere
28.04.10 Pärnumaa KHK heitjate kevadsarja II etapp
Pärnu, Niidupargi staadion
28.04.10 Võrumaa koolinoorte mrdmaajooksu MV
Võru-Kubija
27.04.10 TÜ ASK lahtised heidete võistlused
TÜ staadioni harjutusväljak
27.04.10 Viljandimaa noorte odaviskevõistlus
Viljandi Paalalinna Gümnaasium
25.04.10 Eesti murdmaajooksu MV
Laagri
24.04.10 Viljandimaa noorte odaviskevõistlus
Viljandi Paalalinna Gümnaasium
22.04.10 Audentese SK heidete võistlused
Tallinn, TTÜ staadion
22.04.10 Valgamaa koolinoorte murdmaajooksu MV
Tõrva
21.04.10 Pärnumaa KHK heitjate kevadsarja I etapp
Pärnu, Niidupargi staadion
21.04.10 20. Nõmme kevadjooks
Nõmme mets
20.04.10 Järvamaa koolinoorte murdmaajooksu MV
Paide Vallimägi
17.04.10 Balti käimise KV
Murjani
17.10.10 TV 10 OS teibapäev
Tallinn, Lasnamé KJH
17.04.10 Läänema lahtised 10 km jooksu MV
Haapsalu
16.04.10 Viljandimaa murdmaajooksu MV
Päri
15.04.10 Järvamaa murdmaajooksu MV
Türi
13.04.10 Läänemaa lahtised käimise MV
Haapsalu
10.04.10 Nõmme maantejooks 5 km
Nõmme
10.04.10 Eesti käimise KV
Tabivere
08.04.10 Audentese SK heidete võistlused
Tallinn, TTÜ staadion
30.03.10 Sisehooaja teivashüppe lõppvõistlus
Tartu, TÜ SH
27.03.10 Eesti talvised pikkade heidete KV
Türi
23.03.10 Teivashüppevõistlus (GP)
Viljandi Viilhall
20.03.10 Võru SK auhinnavõistlused
Võru
20.03.10 Jõhvi Cup
Ahtme
19-20.03.10 15. Leksi seitsmevõistlus
Tallinn, Lasnamäe KJH
18.03.10 Harjumaa koolide MV
Tallinna SH
18.03.10 Järvamaa gümnaasiumide ja keskkoolide KV
Särevere
17.03.10 Viljandimaa C-klassi MV
Viljandi Viilhall
13.03.10 Eesti Spordiveteranide Liidu MV
Võru
11.03.10 Lääne-Virumaa C- ja D-klassi mitmevõistlused
Rakvere
10.03.10 Tartu Kalevi kõrgushüppe/kuulitõuke võistlus
Tartu
07.03.10 TV 10 OS II etapp
Tallinn, Lasnamäe KJH
06.03.10 Keila MV, KJK TIPP auhinnavõistlused
Tallinna SH
06.03.10 Kohtla-Järve lahtised KV
Ahtme SH
06.03.10 K .Leetsari mälestusvõistlused
Pärnu Hansahall
06.03.10 Balti noorte talvine kolmikmaavõistlus
Kuldiga
05.03.10 Lahe võistlus
Viljandi Viilhall
03.03.10 Pärnu koolinoorte J-, A- ja B-klassi MV
Pärnu, Hansahall
03.03.10 EASL ja TÜ MV
Tartu, TÜ SH
03.03.10 TV 10 OS Tallinna II etapp
Tallinn, Lasnamäe KJH
03.03.10 TV 10 OS Järvamaa II etapp
Särevere
03.03.10 TV 10 OS Võru- ja Põlvamaa II etapp
Võru
02.03.10 TV 10 OS Valgamaa II etapp
Valga
02.03.10 Pärnu koolinoorte C- ja D-klassi MV
Pärnu, Hansahall
02.03.10 TV 10 OS Viljandimaa II etapp
Viljandi Viilhall
02.03.10 TV 10 OS Lääne-Virumaa II etapp
Rakvere
01.03.10 TV 10 OS Tartu ja Tartumaa II etapp
Tartu, TÜ SH
27-28.02.10 Eesti noorte talvised mitmevõistluse MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
26.02.10 Lääne-Virumaa D-klassi MV
Rakvere
26.02.10 Talvine vasaraheitevõistlus
Tallinn, TTÜ staadion
24.02.10 Staieri talvejooks
Päri-Heimtali-Päri
23.02.10 SK Leksi 44 kaugushüppevõistlus
Tallinn/Lasnamäe
20-21.02.10 Eesti talvised MV
Tartu, TÜ SH
18.02.10 Paide koolinoorte seeriavõistluse II etapp
Paide ÜG
17.02.10 Rakvere kiirjooksupäev
Rakvere
17.02.10 TV 10 OS Ida-Virumaa II etapp
Ahtme SH
16.02.10 Tartu Ülikooli lahtised võistlused
Tartu, TÜ SH
16.02.10 Tallinna MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
16.02.10 TV 10 OS Pärnumaa II etapp
Pärnu, Hansahall
15.02.10 Järvamaa MV
Särevere
14.02.10 Eesti talvised noorte KV
Tallinn, Lasnamäe KJH
12-13.02.10 Eesti talvised mitmevõistluse MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
12-13.02.10 Rahvusvaheline mitmevõistlus
Tallinn, Lasnamäe KJH
10.02.10 Valgamaa C- ja D-klassi MV
Valga
10.02.10 BIGBANK Kuldliiga III talvine etapp
Tallinn, Lasnamäe KJH
09-10.02.10 Lääne-Virumaa noorte mitmevõistluse MV
Rakvere
09.02.10 SK Leksi 44 kaugushüppevõistlus
Tallinn/Lasnamäe
06.02.10 Eesti talvised klubide KV
Võru
06.02.10 Kohtla-Järve MV
Ahtme SH
04.02.10 Paide koolinoorte seeriavõistluse I etapp
Paide ÜG
04.02.10 Lääne-Virumaa C-klassi MV
Rakvere
04.02.10 Võrumaa koolinoorte MV
Võru SK
03.02.10 Nõmme KJK lahtised MV
Tallinna SH
02-03.02.10 Tartu MV
Tartu, TÜ SH
02.02.10 SK Leksi 44 teivashüppe auhinnavõistlus
Tallinn, Lasnamäe KJH
31.01.10 TV 10 OS I etapp
Tartu, TÜ SH
30.01.10 BIGBANK Kuldliiga II talvine etapp
Tartu, TÜ SH
27.01.10 TV 10 OS Harjumaa I ja II etapp
Tallinna SH
27.01.10 TV 10 OS Lääne-Virumaa I etapp
Rakvere
26.01.10 TV 10 OS Tallinna I etapp
Tallinn/Lasnamäe
26.01.10 TV 10 OS Võru- ja Põlvamaa I etapp
Võru SK
22-24.01.10 Eesti noorsoo ja noorte MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
22.10.20010 TV 10 OS Pärnumaa võistlused
Pärnu, Hansahall
21.01.10 TV 10 OS Ida-Virumaa I etapp
Ahtme SH
21.01.10 TV 10 OS Järvamaa I etapp
Paide ÜG
21.01.10 TV 10 OS Viljandimaa I etapp
Viljandi Viilhall
20.01.10 BIGBANK Kuldliiga I etapp
Tallinn, Lasnamäe KJH
19.01.10 Lääne-Virumaa MV
Rakvere
19.01.10 TV 10 OS Valgamaa I etapp
Tallinn
19.01.10 TV 10 OS Tartu ja Tartumaa I etapp
Tartu, TÜ SH
19.01.10 SK Leksi 44 teivashüppevõistlus
Tallinn, Lasnamäe KJH
18.01.10 Järvamaa noorte MV
Särevere
17.01.10 Sprindi mitmevõistlus
Tartu, TÜ SH
17.01.10 Teivashüppe GP Tartu etapp
Tartu, TÜ SH
16.01.10 Harjumaa MV
Tallinna SH
16.01.10 Eesti noorsoo ja noorte käimise MV
Tartu, TÜ SH
16.01.10 B. Junk Käimisklubi lahtised MV
Tartu, TÜ SH
16.01.10 Audentese SK vasaraheitevõistlus
Tallinn/TTÜ staadion
16.01.10 Pärnumaa MV
Pärnu, Hansahall
16.01.10 Viljandimaa juunioride ja täiskasvanute MV
Viljandi Viilhall
15.01.10 Viljandimaa A- ja B-klassi MV
Viljandi Viilhall
15.01.10 Valga mk ja Valmiera raj. avavõistlused
Valga
13-14.01.10 Tallinna noorte MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
13.01.10 TÜ ASK avavõistlus
Tartu, TÜ SH
12.01.10 SK Leksi 44 teivashüppevõistlus
Tallinn, Lasnamäe KJH
09-10.01.10 Balti noorte mitmevõistluse maavõistlus
Panevežys
09.01.10 Ida-Virumaa MV
Ahtme SH
09.01.10 A. Tšikini auhinnavõistlused
Tallinn, Lasnamäe KJH
06.01.10 Tehniliste alade GP Rakvere etapp
Rakvere
03.01.10 Tehniliste alade GP Mustamäe etapp
Tallinn, Lasnamäe KJH