2008

29.12.08 Jõgeva valla aastalõpu vasaraheitevõistlus
Laiuse
26.12.08 Koeru SK jõuluvõistlused
Koeru
20.12.08 Staieri jõulujooks
Viljandi
20.12.08 Audentese SK lahtised heitevõistlused
Tallinn, TTÜ
20.12.08 Jõgeva valla lahtised MV teivashüppes
Tartu, TÜ SH
18.12.08 TÜ ASK jõuluvõistlused
Tartu, TÜ SH
17.12.08 Audentese SK jõuluvõistlused
Tallinn, Audentese SH
16.12.08 Jõgeva valla lahtised kõrgushüppe esivõistlused
Laiuse
14.12.08 Läänemaa järelkasvuvõistlused
Haapsalu
13.12.08 SK Leksi 44 jõuluvõistlus
Tallinn, Lasnamäe KJH
13.12.08 J. Uudmäe auhinnavõistlused kolmikhüppes
Tartu, TÜ SH
12-13.12.08 Lääne-Virumaa noorte jõuluvõistlused
Rakvere
12-13.12.08 Tallinna Kalevi KJK jõuluvõistlused
Tallinna SH
12.12.08 Valgamaa koolinoorte MV
Valga SH
11.12.08 E. Konisti mälestusvõistlused
Ahtme SH
11.12.08 Jõuluvõistlus
Türi
06-07.12.08 Saaremaa koolinoorte MV
Kuressaare SH
06.12.08 Keila MV, KJK TIPP auhinnavõistlused
Tallinna SH
06.12.08 Tartu KEVEK lahtised MV
Tartu, TÜ SH
05.12.08 Järvamaa seeriavõistluse III etapp
Türi
05.12.08 Nõmme SK lahtised võistlused
Tallinna SH
05.12.08 Tabivere valla hüppajate päev
Tabivere
04.12.08 Audentese SK lahtised vasaraheitevõistlused
Tallinn, TTÜ
03.12.08 Tartu koolide KV
Tartu, TÜ SH
28.11.08 Järvamaa seriavõistlus, II etapp
Särevere
27.11.08 Koeru noorte sügisvõistlused
Koeru KK
21.11.08 Järvamaa seeriavõistlus, I etapp
Paide
15.11.08 SK Mitš sprindi ja keskmaajooksu KV etapid
Ahtme SH
13.11.08 Audentese SK lahtised vasaraheitevõistlused
Tallinn, TTÜ
08.11.08 18. Valga Mardijooks
Valga
30.10.08 Audentese SK lahtised heidete võistlused
Tallinn/TTÜ staadion
27.10.08 Audentese SK lahtised heidete võistlused
Tallinn/TTÜ staadion
25.10.08 Vasaraheitevõistlused
Peraaru
22.10.08 Koeru SK vasaraheitevõistlused
Koeru
19.10.08 Tiina Idavainu sügisjooks
Järva-Jaani
18.10.08 SK Mitš sprindi ja keskmaajooksu KV etapid
Ahtme SH
18.10.08 Koeru sügisjooks
Koeru
18.10.08 Heitjate võistlused
Türi
14.10.08 Tartu lahtised vasaraheitevõistlused
Tartu, TÜ staadion
11.10.08 M. Pirksaare jooks
Türi, tehisjärv
11.10.08 Lahtised maanteekäimise võistlused
Tabivere
10.10.08 Heitjate võistlused
Türi
09.10.08 Koeru SK hooaja lõpuvõistlus heidetes
Koeru
08.10.08 Lahtised jooksude ja hüpete võistlused
Türi
08.10.08 TÜ ASK lahtised kettaheitevõistlused
Tartu, TÜ staadion
07.10.08 Koeru seeriajooksu IV etapp
Laaneotsa terviserajad
06.10.08 TKG-TSG kettaheites
Tallinna Saksa Gümn. staadion
04.10.08 Eesti noorte murdmaajooksu KV
Jõulumäe
02.10.08 Võrumaa koolinoorte teatejooksude MV
Võru Spordikeskus
01.10.08 SK Sinimäe miilijooks
Tallinn, Mustamäe
30.09.08 Kose SK heidete mitmevõistlus
Kose
30.09.08 Lääne-Virumaa murdmaajooksu MV
Rakvere/Palermo
30.09.08 Järvamaa koolinoorte murdmaajooksu KV
Paide
29.09.08 TKG-TSG odaviskes
Tallinna Saksa Gümn. staadion
28.09.08 Abja lahtised MV
Abja-Paluoja
28.09.08 Heidete mitmevõistlus
Laiuse
27.09.08 Eesti maratonijooksu MV
Tallinn
26-27.09.08 Viljandimaa noorte heitjate päev
Viljandi
26.09.08 Kose SK mitmevõistlus
Kose
26.09.08 Hooaja lõppvõistlus pikkades heidetes
Rakvere
26.09.08 Järvamaa põhikoolide neljavõistlus
Väätsa
26.09.08 Valgamaa koolinoorte murdmaajooksu KV
Tõrva
26.09.08 Pärnumaa heitjate seeriavõistluse III etapp
Paikuse
25.09.08 Heitjate seeriavõistluse V etapp
Tallinn, TTÜ ja Kadrioru staadionid
24.09.08 Järvamaa keskkoolide neljavõistlus
Türi
24.09.08 18. Nõmme sügisjooks
Nõmme mets
24.09.08 Võrumaa koolinoorte murdmaajooks
Võru-Kubja
24.09.08 Võrumaa heitjate seeriavõistluse VII etapp
Võru
23.09.08 Kose SK heidete päev
Kose
23.09.08 Hiiumaa koolinoorte kolmevõistlus
Kärdla
23.09.08 Sinimäe auhinnavõistlused (kaugushüpe, odavise)
Tallinna Saksa Gümn. staadion
22.09.08 TKG-TSG kuulitõukes
Tallinna Saksa Gümn. staadion
21.09.08 Rakvere rahvajooks
Rakvere
21.09.08 Jõgeva aastapäevavõistlused/BIG esitleb
Jõgeva
20-21.09.08 Järvamaa mitmevõistluse MV
Türi
20.09.08 Eesti maanteekäimise MV (20/50 km)
Paralepa
19-20.09.08 Viljandimaa noorte mitmevõistluse MV
Viljandi
19.09.08 Kose SK hüpete päev
Kose
19.09.08 Pärnumaa heidete seeriavõistluse 2. etapp
Paikuse
19.09.08 Kolme järve jooks
Tõrva
18.09.08 Koeru SK noortevõistlused
Koeru
18.09.08 ERGO maailmamängud kettaheites
Tallinn, Kadriorg
17.09.08 Koolispordi Liidu teatejooksude päev
Paide ÜG
16-17.09.08 Tartu mitmevõistluse MV
Tartu
16.09.08 Kose SK jooksude päev
Kose
16.09.08 Koeru seeriajooksu III etapp
Laaneotsa terviserajad
16.09.08 Järvamaa laste jooksuvõistlused
Türi
16.09.08 Türi metsajooks
Tolli mets
16.09.08 Sinimäe seeriajooks, 1500 m
Tallinna Saksa Gümnaasium
15.09.08 Noorte heitjate seeriavõistluse V etapp
Tallinn, TTÜ ja Kalevi staadionid
14.09.08 Eesti poolmaratoni MV
SEB Tallinna sügisjooks, poolmaraton
SEB Tallinna sügisjooks, 10 km
Tallinn
13.09.08 T. Berendseni auhinnavõistlus viievõistluses
Aravete
13.09.08 Koeru valla MV II etapp
Koeru
12-13.09.08 Lääne-Virumaa mitmevõistluse MV
Rakvere
12.09.08 Türi piirkonna lahtised võistlused
Türi
12.09.08 Valga-Smiltene Javelin Cup
Valga
12.09.08 Harjumaa koolide MV teatejooksudes
Kose
10.09.08 Võrumaa heitjate seeriavõistluse VI etapp
Võru
10.09.08 Heitjate seeriavõistluse IV etapp
Tallinn, TTÜ ja Kadrioru staadionid
10.09.08 Viljandimaa noorte sprindivõistlused
Viljandi, CRJG
09.09.08 Lääne-Virumaa agklasside võistlused
Rakvere
09.09.08 Sinimäe seeriajooks, 800 m
Tallinna Saksa Gümnaasium
08-09.08 Tartu MV
Tartu, TÜ staadion
08.09.08 Põltsamaa heitjate seeriavõistluse V etepp
Põltsamaa
08.09.08 Noorte heitjate seeriavõistluse IV etapp
Tallinn, TTÜ ja Kalevi staadionid
07.09.08 Kuusalu valla MV
Kuusalu
06.09.08 Kõrvemaa mängud
Aravete
06.09.08 Kuusalu väikelaste kergejõustikupäev
Kuusalu
06.09.08 Nõmme-Harku metsajooks
Nõmme
06.09.08 Eesti juunioride ja noorte KV
Türi
04.09.08 Sinimäe seeriajooks, 400 m
Tallinna Saksa Gümnaasium
03.09.08 Lääne-Virumaa noorte KV
Rakvere
31.08.08 BIG Kuldliiga finaal
Tallinn, Kadriorg
30-31.08.08 Leksi Prix
Peraaru
28.08.08 Eesti klubide karikavõistlused
Tallinn, Kadriorg
27.08.08 Noorte tehniliste alade GP
Rakvere
27.08.08 Võrumaa heitjate seriavõistluse IV etapp
Võru
25.08.08 Põltsamaa heitjate seeriavõistluse IV etapp
Põltsamaa
24.08.08 Ida-Virumaa jooksukuulsuste võistlused
Rakvere
24.08.08 Heidete mitmevõistlus
Kose
23.08.08 Heidete kolmevõistlus
Koeru
23.08.08 Väikelaste kergejõustikupäev
Rakvere
21.08.08 Nõmme seeriajooksu VII etapp
Tallinn/Hiiu
20.08.08 Võrumaa heitjate seriavõistluse III etapp
Võru
16-17.08.08 IX Karksi valla mängud
Karksi-Nuia
16-17.08.08 Kuusalu valla kümnevõistlus
Kuusalu
16.08.08 Veteranide heidete mitmevõistlus
Märjamaa
14.08.08 Nõmme seeriajooksu VI etapp
Tallinn/Hiiu
14.08.08 Võrumaa heitjate seriavõistluse II etapp
Võru
12-13.08.08 Rukkilillemängud
Kärdla
10.08.08 Lauritsapäeva jooks
Kuusalu
09.08.08 Vanad olümpiaalad
Suure-Jaani
09.08.08 K. Urbaniku mälestusjooks Tõrva-Valga
Tõrva
07-08.08.08 Balti noorte (u18) maavõistlus
Valga
06.08.08 Tõrva lahtised MV
Tõrva ja Bokardi
06.08.08 Võrumaa heitjate seriavõistluse I etapp
Võru
02.08.08 L. Virkuse mälestusjooks (tunnijooks)
Tartu, Tamme staadion
01-02.08.08 Fred Kudu mälestusvõistlused   Lastevõistlus
Tartu, Tamme staadion
01-02.08.08 Eesti juunioride ja noorsoo mitmevõistluse MV
Tartu, Tamme staadion
31.07.08 Nõmme seeriajooksu V etapp
Tallinn/Hiiu
26-27.07.08 Ajakirjanike kümnevõistlus
Kose
26.07.08 Ümber Väinjäve jooks
Väinjärve
26.07.08 VIII Keila poolmaraton ja rahvajooks
Keila
26.07.08 Eesti MV maanteekäimises (10 km / 20 km)
Paralepa
24-25.07.08 Rakvere lahtine kümnevõistlus
Rakvere
24-25.07.08 Eesti A- ja B-klassi mitmevõistluse MV
Rakvere
24.07.08 Nõmme seeriajooksu IV etapp
Tallinn, Hiiu
23.07.08 BIG kergejõustiku kuldliiga IV suvine etapp
Rakvere
21.07.08 Põltsamaa heitjate seeriavõistluse III etapp
Põltsamaa
19-20.07.08 Eesti Meistrivõistlused
Tallinn, Kadriorg
19.07.08 Karala odagala
Karala
16-18.07.08 Leksilaste suvemängud
Peraaru
16.07.08 Balti B-klassi (u16) maavõistlus
Valmiera
13.07.08 J. Lossmanni mälestusjooks
Viljandi
13.07.08 N. Küttise mälestusvõistlused
Narva
12-13.07.08 Eesti mitmevõistluse MV
Rakvere
11-13.07.08 Järvamaa MV
Türi
11.07.08 Sõpruse Karikas / Friendship Cup
Tallinn/kadriorg
10.07.08 Noorte heitjate seeriavõistluse III etapp
Tallinn/Kalevi Keskstaadion
10.07.08 Nõmme seeriajooksu III etapp
Tallinn, Hiiu staadion
09.07.08 Heitjate seeriavõistluse III etapp
Tallinn, Kadriorg
06.07.08 Väikelinnade suvemängud
Türi
05-06.07.08 Valdade suvemängud
Kose
04-05.07.08 Eesti A- ja B- klassi MV
Rakvere
02.07.08 Ida-Virumaa aastajooksu IV etapp
Kohtla-Järve
01.07.08 BIG kergejõustiku kuldliiga III suvine etapp
Kose
30.06.08 Kuusalu SK noorte lahtised KV
Kuusalu
29.06.08 Kose valla MV
Kose
28-29.06.08 Eesti spordiveteranide MV
Jõgeva
28.06.08 Ambla valla MV
Aravete
27-28.06.08 Eesti noorsoo ja juunioride MV
Rakvere
26.06.08 TÜ ASK lahtised võistlused A- ja B-klassile
Tartu, TÜ staadion
25.06.08 Ida-Virumaa aastajooksu III etapp
Sillamäe
21-22.06.08 Euroopa KV II liiga
Tallinn, Kadriorg
21.06.08 Koeru SK viievõistlus
Koeru
21.06.08 Alutaguse mängud
Sillamäe
19-20.06.08 TÜ ASK lahtised võistlused naiste 7-võistluses
Tartu, TÜ staadion
19.06.08 Nõmme seeriajooksu II etapp
Tallinn/Hiiu
18-19.06.08 Leksi Cup
Rakvere
18.06.08 Staieri seeriajooksu III etapp
Karksi-Nuia
18.06.08 Viljandi noorte lahtised võistlused
Viljandi, VPG
17.06.08 Virumaa noorte MV
Rakvere
16.06.08 Põltsamaa heitjate seeriavõistluse II etapp
Põltsamaa
15.06.08 Järvamaa suvemängude kergejõustikuvõistlused
Paide
15.06.08 Tihemetsa KV heidete mitmevõistluses
Tihemetsa
15.06.08 BIG kergejõustiku kuldliiga II suvine etapp
Valga
14-15.06.08 Leksi Suvemängud
Peraaru
13-14.06.08 TV 10 OS finaal
Kohila
13.06.08 ESS Kalev firmaspordi MV
Tallinn, Kalevi keskstaadion
13.06.08 Ida-Virumaa noorte MV
Narva
12.06.08 Tartu Ülikooli ASK lahtised võistlused
Tartu, TÜ staadion
11-12.06.08 Rakvere lahtised noorte mitmevõistluse MV
Rakvere
11.06.08 Eesti üliõpilaste MV
Tartu, TÜ staadion
10-11.06.08 Tallinna noorte MV
Tallinn, Kadriorg
10-11.06.08 Valgamaa ja Valka rajooni MV
Valga
10.06.08 Kergejõustikuteisipäevak
Kärdla
10.06.08 TÜ ASK lahtised võistlused
Tartu, TÜ staadion
09.10.06.08 TV 10 OS Tallinna finaal
Tallinn, Kalevi Keskstaadion
09-10.06.08 TV 10 OS Harjumaa finaal
Tallinn, Kalevi Keskstaadion
09.06.08 G. Sule mälestusvõistlused
Tartu, TÜ staadion
08.06.08 Teivashüppe GP
Jõgeva
07-09.06.08 Leksi suvelaagrivõistlus
Peraaru
07-08.06.08 Eesti-Soome-Rootsi mitmevõistluse maavõistlus
Jyväskylä
07-08.06.08 Pärnumaa XLVII suvemängud
Tõstamaa
07.06.08 Anatoli Paali mälestusvõistlused
Narva
07.06.08 Sprindi mitmevõistlus
Tartu, TÜ staadion
07.06.08 Tartu KEVEK lahtised MV
Tartu, TÜ staadion
07.06.08 Koeru mängud
Koeru
07.06.08 Läänemaa lahtised MV 3000 m takistusjooksus
Haapsalu
06-07.06.08 Saaremaa MV
Kuressaare
05-06.06.08 Harjumaa ja Viimsi valla MV
Tallinn, Kadriorg
05-06.06.08 TV 10 OS Lääne-Virumaa finaal
Rakvere
05-06.06.08 TV 10 OS Tartu ja Tartumaa finaal
Tartu, TÜ staadion
05-06.06.08 TV 10 OS Viljandimaa finaal
Viljandi Paalalinna G ja Viilhall
05-06.06.08 TV 10 OS Jõgevamaa finaal
Jõgeva
05 /07.06.08 Lääne-Virumaa MV, Viru mängud
Rakvere
05.06.08 Jõgevamaa noorte MV teivashüppes
Jõgeva
04-05.06.08 TÜ mitmevõistluse MV
Tartu, TÜ staadion
04-05.06.08 TV 10 OS Võru- ja Põlvamaa finaal
Ülenurme
04-05.06.08 TV 10 OS Võrumaa IV etapp
Ülenurme
04-05.06.08 TV 10 OS Järvamaa finaal
Türi
04.06.08 Ida-Virumaa aastajooks
Avinurme
03.06.08 Rakvere lahtised MV
Rakvere
03.06.08 Tallinn 2008
Tallinn, Kadrioru staadion
01.06.08 Eesti Kurtide Spordiliidu MV
Tartu, TÜ staadion
01.06.08 TV 10 OS IV etapp
Tallinn, Kadriorg
31.05.08 Eesti teatejooksude MV
Tartu, TÜ staadion
30.05.08 Koeru KK koolilõpuvõistlus
Koeri
29.05.08 TV 10 OS Lääne-Virumaa III ja IV etapp
Rakvere
29.05.08 BIG kergejõustiku kuldliiga I suvine etapp
Kohila
28.05.08 Staieri seeriajooksu II etapp
Karksi-Nuia
27-28.05.08 U. Palu auhinnavõistlused
Tallinn, Kadriorg
27-28.05.08 Järvamaa koolinoorte MV
Türi
27.05.08 Tartu D- ja E-klassi mitmevõistluse MV
Tartu
25.05.08 TV 10 OS III etapp
Rakvere
24.05.08 Eesti noorte teatejooksude MV
Rakvere
24.05.08 Tänavajooks Valga-Valka (Loskutov Cup)
Valga
23.05.08 Heitjate seeriavõistluse II etapp
Tallinn, Audentese ja TTÜ staadionid
22.05.08 Järvamaa põhikoolide võistlused
Väätsa
21-22.05.08 Valgamaa koolinoorte MV
Valga
21-22.05.08 Tallinna koolinoorte MV
Tallinn, Kadriorg
21.05.08 TV 10 OS Tartu ja Tartumaa III ja IV etapp
Tartu
20-21.05.08 Pärnumaa MV
Paikuse
20-21.05.08 Lääne-Virumaa noorte MV
Rakvere
20-21.05.08 Võrumaa koolinoorte MV
Väimela
20-21.05.08 Saare maakonna koolinoorte MV
Kuressaare
20.05.08 TV 10 OS Tallinna III ja IV etapp
Tallinn, Kalevi Keskstaadion
20.05.08 TV 10 OS Järvamaa III etapp
Türi
20.05.08 TV 10 OS Viljandimaa III ja IV etapp
Viljandi, Paalalinna Gümnaasium
20.05.08 Teivashüppe avavõistlused
Laiuse
19-20.05.08 Tartu juunioride ja A-klassi MV
Tartu
19.05.08 Põltsamaa heitjate seeriavõistluse I etapp
Põltsamaa
19.05.08 Noorte heitjate seeriavõistluse II etapp
Tallinn, Audentese ja TTÜ staaadionid
19.05.08 Valga Keskstaadioni avavõislused
Valga
17-18.05.08 Balti noorte mitmevõistluse maavõistlus
Rakvere
17.05.08 Koeru valla MV I etapp
Koeru
17.05.08 Nõmme seeriajooksu I etepp
Tallinn/Hiiu
16-18.05.08 Viljandimaa noorte esivõistlused
Karksi-Nuia, Viljandi Viilhall
16.05.08 TV 10 OS Võrumaa III etapp
Võru
16.05.08 TV 10 OS Valgamaa III ja IV etapp
Valga
15.05.08 Tartu Ülikooli avavõistlused
Tartu, TÜ staadion
15.05.08 Lääne-Virumaa koolide neljavõistlus
Rakvere
15.05.08 Eesti Koolispordi Liidu II liiga võistlused
Türi
14.05.08 Heitjate seeriavõistluse I etapp
Tallinn, Kadrioru ja TTÜ staaadionid
14.05.08 Eesti Koolispordi Liidu I liiga võistlused
Rakvere
13.05.08 TV 10 OS Harjumaa III ja IV etapp
Tallinn, Kalevi Keskstaadion
13.05.08 Koeru seeriajooksu II etapp
Laaneotsa terviserajad
13.05.08 Leksi viievõistlus
Tallinn, Kadriorg
12.05.08 Noorte heitjate seeriavõistluse I etapp
Tallinn, Audentese ja TTÜ staaadionid
10.05.08 Jõgeva valla noorte esivõistlused heidetes
Laiuse
10.05.08 XXII Viimsi jooks
Viimsi
09-10.05.08 Viljandi noorte heitjate võistlused
Viljandi
09.05.08 Koeru kevadjooks
Koeru
09.05.08 Kernu auhinnavõistlused heidetes
Kernu
08-09.05.08 Võru sõpruslinnade mängud
Võru SK (hallis)
08.05.08 Lääne-Virumaa noorte teatejooksude MV
Rakvere
07.05.08 Võrumaa koolinoorte MV kolmevõistluses
Võru SK (hallis)
07.05.08 Pärnumaa heitjate seeriavõistluse I etapp
Pärnu, Niidupargi staadion
06.05.08 Hooaja avavõistlused
Rakvere
06.05.08 Mäkkejooksuvõistlused
Türi
06.05.08 Tartu Ülikooli ASK avavõistlused
Tartu, TÜ staadion
06.05.08 TV 10 OS Ida-Virumaa III etapp
Voka
05.05.08 Koeru SK avavõistlus heidetes
Koeru
04.05.08 P. Lukseppa mälestusvõistlused
Türi
03.05.08 SK Leksi 44 heitjate päev
Peraaru
01.05.08 Eesti meeste 12 km murdmaajooksu MV
Viljandi
29.04.08 Viljandimaa noorte odaviskevõistlus
Paalalinna Gümnaasium
29.04.08 Tartu koolinoorte murdmaajooksu MV
Tähtvere park
29.04.08 Paide ÜG seeriavõistluse IV etapp
Paide
28.04.08 Tartu Ülikooli ASK lahtised heitevõistlused
TÜ staadion
27.04.08 Eesti murdmaajooksu MV
Kõrvemaa
26.04.08 Viljandimaa noorte odaviskevõistlus
Paalalinna Gümnaasium
26.04.08 B. Junki mälestusvõistlused
Valga
26.04.08 Balti noorte maavõistlus käimises
Valga
26.04.08 Järvamaa heitjate avavõistlused
Türi
24.04.08 Lääne-Virumaa C- ja D-kl. murdmaajooksu MV
Rakke
23.04.08 Nõmme kevadjooks
Tallinn, Nõmme
22.04.08 Järvamaa koolinoorte murdmaajooksu MV
Paide
20.04.08 Leksijooks
Tallinn, Nõmme
19.04.08 Läänemaa MV 10 km maanteejooksus
Hapsalu
18.04.08

Vallimäe KV
Rakvere

17.04.08 Järvamaa murdmaajooksu MV
Türi
12.04.08 SK Mitš sprindi ja keskmaajooksu KV
Ahtme SH
12.04.08 Eesti klubide KV käimises
Jõgeva
10.04.08 Parksepa KK kõrgushüppepäevad II
Võru SK
08.04.08 Parksepa KK kõrgushüppepäevad I
Võru SK
08.04.08 Läänemaa KJK lahtised käimise MV
Haapsalu
08.04.08 Koeru seeriajooksu I etapp
Aruküla park
05.04.08 Eesti ekideni MV
Tallinn, Hiiu
03.04.08 Paide ÜG seeriavõistluse III etapp
Paide
30.03.08 SK Mitš sprindi ja keskmaajooksu KV
Ahtme SH
29.03.08 Nõmme maantejooksu MV (5 km)
Tallinn, Nõmme
29.03.08 Eesti talvised pikkade heidete KV
Kohila
28.03.08 Jõhvi Cup
Ahtme SH
27.03.08 Lastejooks
Türi
26.03.08 Harjumaa koolide MV
Tallinna SH
25.03.08 Koeru SK laste kevadvõistlused
Koeru
23.03.08 Hooajalõpu võistlus teivashüppes
Laiuse
22.03.08 SK Mitš sprindi ja keskmaajooksu KV
Ahtme SH
22-23.03.08 Leksi seitsmevõistlus
Tallinn, Lasnamäe KJH
18.03.08 Tatu C- ja D-klassi mitmevõistluse MV
Tartu, TÜ SH
18.03.08 Noorte teivashüppevõistlus, tehn. alade GP
Viljandi Viilhall
16.03.08 SK Mitš sprindi ja keskmaajooksu võistlused
Ahtme SH
15.03.08 Võru spordikooli auhinnavõistlused
Võru SK
13.03.08 Lääne-Virumaa C- ja D-klassi mitmevõistluse MV
Rakvere
11.03.08 Järvamaa mitmevõistluse MV
Türi
10.03.08 Tallinna koolide KV
Tallinn, Lasnamäe KJH
09.03.08 TV 10 OS II etapp
Tallinn, Lasnamäe KJH
08.03.08 Eesti Spordiveteranide Liidu MV
Tartu, TÜ SH
06.03.08 TV 10 OS Lääne-Virumaa II etapp
Rakvere
06.03.08 Järvamaa põhikoolide KV
Väätsa
06.03.08 Pärnu koolinoorte J-, A- ja B-klassi MV
Pärnu, Hansahall
05.03.08 Pärnu koolinoorte C- ja D-klassi MV
Pärnu, Hansahall
05.03.08 TV 10 OS Viljandimaa II etapp
Viljandi Viilhall
05.03.08 Järvamaa gümnaasiumide ja keskkoolide KV
Särevere
05.03.08 TV 10 OS Valgamaa II etapp
Valga
03.03.08 TV 10 OS Võru- ja Põlvamaa II etapp
Võru SK
01.03.08 Eesti klubide noorte talvised KV
Tallinn, Lasnamäe KJH
01.03.08 SK Mitš sprindi seeriavõistlus I
Ahtme SH
01.03.08 SK Mitš keskmaajooksu seeriavõistlus I
Ahtme SH
29.02.08 Viljandimaa C-klassi MV
Viljandi Viilhall
29.02.08 TV 10 OS Tartu ja Tartumaa II etapp
Tartu, TÜ SH
28.02.08 Kuressaare Gala
Kuressaare
28.02.08 TV 10 OS Tallinna II etapp
Tallinna SH
28.02.08 Kõrgushüppevõistlus Laiuse Vedru
Laiuse
27.02.08 Tartu Ülikooli MV
Tartu, TÜ SH
27.02.08 TV 10 OS Järvamaa II etapp
Särevere
26-27.02.08 Lääne-Virumaa noorte mitmevõistluse MV
Rakvere
26.02.08 Teivashüppevõistlus Laiuse Toigas
Laiuse
25-26.02.08 Tartu noorte mitmevõistluse MV
Tartu, TÜ SH
23.02.08 Eesti talvised KV
Võru SK
21.02.08 Paide ÜG seeriavõistluse II etapp
Paide
20.02.08 BIG Kuldliiga III etapp
Tartu, TÜ SH
19.02.08 Lääne-Virumaa D-klassi MV
Rakvere
19.02.08 TV 10 OS Ida-Virumaa II etapp
Ahtme SH
18.02.08 Järvamaa MV
Särevere
17.02.08 Pärnumaa C- ja D-klassi MV
Pärnu, Hansahall
16.02.08 Balti noorte maavõistlus
Võru SK
15-16.02.08 Reval Hotels Cup
Tallinna SH
13.02.08 Rakvere kiirjooksupäev
Rakvere
13.02.08 Nõmme KJK lahtised MV
Tallinna SH
12.02.08 Valgamaa koolinoorte C- ja D-klassi MV
Valga
09-10.02.08 Eesti talvised MV (korrigeeritud)
Tartu, TÜ SH
07.02.08 Lääne-Virumaa C-klassi MV
Rakvere
07.02.08 Paide ÜG seeriavõistluse I etapp
Paide ÜG
07.02.08 TV 10 OS Harjumaa II etapp
Tallinna SH
06.02.08 BIG Kuldliiga II etapp
Tallinna SH
03.02.08 Kohtla-Järve C- ja D-klassi MV
Ahtme SH
02.02.08 Pärnu maakoolide MV
Pärnu, Hansahall
01.-03.02.08 Eesti mitmevõistluse MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
29.01.08 Tartu MV
Tartu, TÜ SH
27.01.08 TV 10 OS I etapp
Tartu, TÜ SH
27.01.08 15. Paju lahingu aastapäeva jooks
Paju
26.01.08 Eesti noorsoo MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
25.01.08 Eesti juunioride MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
23.01.08 BIG Kuldliiga I etapp
Tallinn, Lasnamäe KJH
22.01.08 Lääne-Virumaa juunioride ja täiskasvanute MV
Rakvere
22.01.08 TV 10 OS Võru- ja Põlvamaa I etapp
Võru SK
21.01.08 TV10 OS Tartu ja Tartumaa I etapp
Tartu, TÜ SH
20.01.08 Eesti A-klassi MV
Tallinn, Lasnamäe SH
19.01.08 Eesti B-klassi MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
18.01.08 Tallinna lahtised MV
Tallinn, Audentese SH
17.01.08 TV 10 OS Tallinna I etapp
Tallinna SH
17.01.08 TV 10 OS Lääne-Virumaa I etapp
Rakvere
17.01.08 TV 10 OS Järvamaa I etapp
Paide
16.01.08 Järvamaa noorte MV
Särevere
16.01.08 TV 10 OS Viljandimaa I etapp
Viljandi Viilhall
16.01.08 TV 10 OS Valgamaa I etapp
Valga
15-16.01.08 Tartu noorte MV
Tartu, TÜ SH
15.01.08 Lääne-Virumaa A- ja B-klassi MV
Rakvere
15.01.08 TV 10 OS Ida-Virumaa I etapp
Ahtme SH
13.01.08 Jõgevamaa noorte MV
Võru SK
12-13.01.08 Pärnumaa MV
Pärnu, Hansagümnaasiumi KJH
12-13.01.08 Balti noorte mitmevõistluse maavõistlus
Tallinn, Lasnamäe KJH
12.01.08 Viljandimaa juunioride ja täiskasvanute MV
Viljandi Viilhall
11.01.08 Harjumaa MV
Tallinna SH
11.01.08 Viljandimaa A- ja B-klassi MV
Viljandi Viilhall
10.01.08 Tallinna noorte MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
10.01.08 Virumaa noorte MV
Ahtme SH
09.01.08 Valga ja Valmiera hooaja avavõistlused
Valga
06.01.08 SK Kivilind Mustamäe lahtised võistlused
Tallinn, Lasnamäe KJH
05.01.08 Tsika auhinnavõistlused
Tallinn, Lasnamäe KJH
03.01.08 Tehniliste alade GP I etapp
Rakvere