2007

27.12.2007 Kohtla-Järve GP V etapp
Ahtme SH
26.12.2007 Koeru SK jõuluvõistlused
Koeru
22.12.2007 Tartu ÜASK laste jõuluvõistlus
Tartu, TÜ SH
22.12.2007 Jõgeva valla lahtised teivashüppe esivõistlused
Laiuse
19.12.2007 Audentese SK lahtised jõuluvõistlused
Tallinn, Audentese SH
19.12.2007 Jõgeva valla lahtised esivõistlused kõrgushüppes
Laiuse
16.12.2007 J. Uudmäe auhinnavõistlused
Tartu, TÜ SH
15-16.12.2007 Lääne-Virumaa noorte jõuluvõistlused
Rakvere
15.12.2008 SK Leksi 44 jõuluvõistlused
Tallinn, Lasnamäe KJH
14-15.12.2007 Tallinna Kalevi KJK jõuluvõistlused
Tallinna SH
14.12.2007 KSK Alem paigalthüpete KV
Särevere
14.12.2007 E. Konisti mälestusvõistlused
Ahtme SH
13.12.2007 Tartu Kalevi jõuluvõistlused
Tartu, TÜ SH
12.12.2007 Nõmme SK noortevõistlused
Tallinna SH
11.12.2007 Järvamaa laste jõuluvõistlused
Türi
09.12.2007 Teivashüppe avavõistlused
Laiuse
08-09.12.2007 Saaremaa koolinoorte võistlused
Kuressaare
08.12.2007 Keila MV, KJK TIPP auhinnavõistlused
Tallinna SH
08.12.2007 Läänemaa järelkasvuvõistlused
Haapsalu
08.12.2007 Kohtla-Järve sprindi-keskmaa KV
Ahtme SH
08.12.2007 Tartu KEVEK lahtised MV
Tartu, TÜ SH
07.12.2007 Järvamaa seeriavõistluse III etapp
Paide
07.12.2007 Valgamaa koolinoorte MV
Valga SH
07.12.2007 Tabivere valla hüppajate päev
Tabivere
30.11.2007 Järvamaa seeriavõistluse II etapp
Särevere
30.11.2007 Heidete võistlus
Tallinn, Audentese SH
27-29.11.2007 Tartu koolide KV
Tartu, TÜ sH
23.11.2007 Järvamaa seeriavõistluse I etapp
Türi
23.11.2007 Koeru SK sügisvõistlused
Koeru
17.11.2007 Kohtla-Järve GP IV etapp
Ahtme SH
28.10.2007 Leksi heidete võistlus
Suislepa
20.10.2007 Koeru Sügisjooks
Laaneotsa
17.10.2007 SK Audentes heidete võistlused
Audentese/TTÜ staadionid
17.10.2007 Koeru KK hooajalõpuvõistlused heidetes
Koeru
14.10.2007 Heitjate hooajalõpu võistlus
Türi
08.10.2007 Kristiine Gümn. - Saksa Gümn. (ketas)
Tallinn/TSG
07.10.2007 Paide-Türi rahvajooks
06.10.2007 K-klubi viievõistlus
Kääriku
06.10.2007 Eesti noorte ja juunioride murdmaajooksu KV
Valgehobusemägi
05.10.2007 Heidete võistlused
Türi
04.10.2007 Võrumaa koolinoorte teatejooksude MV
Võru
04.10.2007 SK Sinimäe miilijooks
Mustamäe nõlv
03.10.2007 Pärnumaa heitjate seeriavõistlus
Paikuse
03.10.2007 Hooajalõpu võistlus
Türi
02.10.2007 Koeru seeriajooks
Laaneotsa
02.10.2007 Lääne-Virumaa murdmaajooksu MV
Palermo
01.10.2007 Kristiine Gümn. - Saksa Gümn. (oda)
Tallinn/TSG
30.09.2007 Heidete mitmevõistlus
Laiuse
30.09.2007 Abja MV
Abja-Paluoja
29.09.2007 Viljandimaa noorte heitjate päev
Viljandi
28.09.2007 Koeru SK suvelõpuvõistlused
Koeru
28.09.2007 Valgamaa koolinoorte murdmaajooksu KV
Tõrva
27.09.2007 Järvamaa koolinoorte sügiskross
Paide
27.09.2007 ERGO Maailmamängud
Tallinn
27.09.2007 Viljandimaa koolide esivõistlused
Viljandi
26.09.2007 Võrumaa koolinoorte murdmaajooks
Võru-Kubija
26.09.2007 Hooaja lõppvõistlus heidetes
Rakvere
24.09.2007 Kristiine Gümn. - Saksa Gümn. (kuul)
Tallinn/TSG
23.09.2007 Eesti maratonijooksu MV
Tallinn
23.09.2007 SL Õhtuleht rahvajooks, maraton
Tallinn
23.09.2007 SL Õhtuleht rahvajooks, 10 km
Tallinn
22-23.09.2007 Järvamaa mitmevõistluse MV
Türi
22.09.2007 EMÜ SK lahtised MV käimises
Tartu, Tamme staadion
21-22.09.2007 Viljandimaa noorte mitmevõistluse MV
Viljandi
21.09.2007 Audentese Sügiskarikas
Audentese ja TTÜ staadionid
20.09.2007 Tartu koolide teatejooksud
Tartu, TÜ staadion
20.09.2007 SK Sinimäe KV (odavise, kaugushüpe)
Tallinn
19.09.2007 EKSL teatejooksude päev: I liiga, II liiga
Paide
19.09.2007 Nõmme sügisjooks
Nõmme mets
19.09.2007 Pärnuma heitjate seeriavõistluse II etapp
Vändra
18-19.09.2007 Tartu MV kümnevõistluses
Tartu
18.09.2007 Koeru seeriajooks
Laaneotsa
17.09.2007 SK Maret-Sport seriaal mitmevõistluses
Valga
16.09.2007 III T. Berendseni KV ja Ambla v. MV viievõistluses
Aravete
16.09.2007 Rakvere Rahvajooks
Rakvere
15.09.2007 Koeru valla MV II etapp
Koeru
15.09.2007 Euroopa juunioride klubide KV, A-grupp
Brno
15.09.2007 Euroopa juunioride klubide KV, B-grupp
Cottbus
14-15.09.2007 Lääne-Virumaa lahtised võistlused mitmevõistluses
Rakvere
14.09.2007 Kuusalu valla MV
Kuusalu
14.09.2007 Tõrva kolme järve jooks
Tõrva
13-14.09.2007 Viljandimaa noorte KV
Viljandi
12-13.09.2007 TÜ ASK lahtised võistlused
Tartu
12.09.2007 Järvamaa põhikoolide 4-võistlus
Väätsa
12.09.2007 Järvamaa keskkoolide ja gümnaasiumide 4-võistlus
Türi
12.09.2007 Valgamaa koolide maastikuteatejooksu KV
Tõrva
12.09.2007 Heitjate seeriavõistluse V etapp, 2007. a kokkuvõte
Tallinn, Kadriorg
11.09.2007 Lääne-Virumaa põhikoolide algklasside võistlused
Rakvere
11.09.2007 Lääne-Virumaa keskkoolide algklasside võistlused
Rakvere
11.09.2007 Sinimäe seeriajooksu III etapp
Tallinn
11.09.2007 Lahtised võistlused heidetes
Haapsalu
10.09.2007 Noorte heitjate seeriavõistluse V etapp
Tallinn, Audentese ja TTÜ staadionid
09.09.2007 SEB sügisjooks-10 km
Tallinn
09.09.2007 Eesti poolmaratoni MV/SEB sügisjooks - poolmaraton
Tallinn
08.09.2007 Kuusalu valla laste kergejõustikupäev
Kuusalu
08.09.2007 Eesti juunioride ja noorte KV
Türi
08.09.2007 Eesti maanteekäimise MV (20km/50km)
Paralepa
07.09.2007 Koeru SK suvelõpuvõistlused
Koerui
07.09.2007 X Valga-Valka rahvajooks
06.09.2007 Lääne-Virumaa noorte KV
Rakvere
06.09.2007 Sinimäe seeriajooksu II etapp
Tallinn
05.09.2007 Heitjate seeriavõistluse IV etapp
Tallinn, Audentese ja TTÜ staadionid
05.09.2007 Lahtised kergejõustikuvõistlused
Tartu
05.09.2007 Viljandimaa noorte sprindivõislused
Viljandi
04.09.2007 SK Sinimäe seeriajooksu I etapp
Tallinn
03.09.2007 Noorte heitjate seeriavõistluse IV etapp
Tallinn, Audentese ja TTÜ staadionid
001-02.09.2007 Leksi Cup
Rakvere
01.09.2007 Nõmme-Harku metsajooks
31.08-02.09.07 Järvamaa MV
Türi
30.08.2007 Noorte tehniliste alade GP
Rakvere
29.08.2007 VAK Staier-i seeriajooksu V etapp
Viljandi
28.08.2007 Eesti - Ida-Soome noorte matš
Rakvere
26.08.2007 Heidete kolmevõistlus
Koeru
25.08.2007 Virumaa väikelaste päev
Rakvere
24.08.2007 Eesti politseinike MV
Rakvere
18.08.2007 Valga MV
Valga
18.08.2007 Tõrva-Valga manteejooks 30 km
18.08.2007 Eesti klubide KV kõrgliiga ja esiliiga
Tallinn/Kadriorg
18.08.2007 ESVL MV heidete mitmevõistluses
Märjamaa
16.08.2007 Nõmme seeriajooksu V etapp
Tallinn/Hiiu
14-15.08.2007 Rukkilillemängud
Kärdla
11-12.08.2007 Eesti spordiveteranide MV
Kohila
11.08.2007 L. Virkuse mälestusvõistlused tunnijooksus
Tartu
10-11.08.2007 Balti noorte (u18) maavõistlus
Ventspils
10.08.2007 Lauritsapäeva jooks
Kuusalu
09-10.08.2007 Eesti A-klassi mitmevõistluse MV: PA 10v, TA 7v
Rakvere
09-10.08.2007 Eesti B-klassi mitmevõistluse MV: PB 10v, TB 7v
Rakvere
09.08.2007 Nõmme seeriajooksu IV etapp
Tallinn/Hiiu
05.08.2007 Valter Kalami mälestusvõistlused
Viljandi
04.08.2007 Vanad Olümpiaalad
Suure-Jaani
03-05.08.2007 Leksi Prix
Suislepa
03-04.08.2007 Saaremaa MV
Kuressaare
01.08.2007 BIG Kuldliiga finaal
Tallinn, Kadrioru staadion
28.07.2007 Ümber Väinjärve jooks
25.07.2007 Ida-Virumaa aastajooksu VI etapp
Avinurme
28-29.07.2007 Eesti MV
Tallinn, Kadrioru staadion
28.07.2007 Keila poolmaraton
Keila
25.07.2007 VAK Staier-i seeriajooksu IV etapp
Viljandi
24-26.07.2007 Leksi sünnipäevavõistlus
Suislepa
24.07.2007 BIG Kuldliiga IV suvine etapp
Rakvere
22.07.2007 Tallinn 2007
Tallinn, Kadriorg
21.07.2007 Eesti MV maanteekäimises (10 km/20 km)
Paralepa
20-21.07.2007 Eesti MV mitmevõistluses: meeste 10v, naiste 7v
Rakvere
19.07.2007 Ambla SK SV III etapp
Aravete
18.07.2007 Ida-Virumaa aastajooksu V etapp
Iisaku
14-15.07.2007 Leksi Suvi
Suislepa
14.07.2007 N. Küttise mälestusvõistlused
Narva
12.07.2007 Nõmme seeriajooksu III etapp
Tallinn/Hiiu
11.07.2007 VAK Staier-i seeriajooksu III etapp
Viljandi
07-08.07.2007 Euroopa mitmevõistluse karikavõistlused
Tallinn
06-07.07.2007 Maaspordimängude kergejõustikuvõistlused
Valga
05.07.2007 Teivashüppevõistlus
Laiuse
05.07.2007 BIG Kuldliiga III suvine etapp
Tartu
04-05.07.2007 Mitmevõistlus noortele
Rakvere
04.07.2007 Ida-Virumaa aastajooksu IV etapp
Narva
03.07.2007 Ambla SK SV II etapp
Aravete
30.06-01.07.07 Eesti juunioride ja noorsoo MV
Valga
27-28.06.2007 Eesti A- ja B-klassi MV
Rakvere
26.06.2007 Ida-Virumaa aastajooksu III etapp
Sillamäe
23.06.2007 Uhtjärve jooks
22.06.2007 Teivashüppe GP
Jõgeva
22.06.2007 Lahtised võistlused (kõrgus, kolmik)
Haapsalu
21.06.2007 Kuusalu SK karikavõistlused
Kuusalu
20.06.2007 BIG Kuldliiga esitleb + Türi aastapäevavõistlused
Türi
20.06.2007 Ida-Virumaa aastajooksu II etapp
Kohtla-Järve
19-20.06.2007 Viljandi lahtised noortevõistlused
Viljandi
19.06.2007 Eesti üliõpilaste MV
Tartu
18-20.06.2007 Leksi suvelaagrivõistlus
Suislepa
16-17.06.2007 Eesti noorsoo ja juunioride mitmevõistluse MV
Rakvere
16.06.2007 Läänemaa lahtised MV takistusjooksus + vasaraheide
Haapsalu
15.06.2007 Heitjate seeriavõistluse III etapp
Tallinn, Audentese ja TTÜ staadionid
15.06.2007 ESS Kalevi firmaspordi MV
Tallinn, Kalevi Keskstaadion
14.06.2007 Tartu MV II päev
Tartu
14.06.2007 Nõmme seeriajooksu II etapp
Tallinn/Hiiu
12-13.06.2007 Tartu Ülikooli mitmevõistluse MV
Tartu
12-13.06.2007 Valgamaa MV
Valga
12-13.06.2007 TV 10 OS Finaal
Kärdla
12-13.06.2007 Harjumaa MV, Viimsi valla auhinavõistlused
Tallinn, Kadriorg
12-13.06.2007 Harjumaa noorte MV, Viimsi valla auhinnavõistlused
Tallinn, Kadriorg
12-13.06.2007 Viimsi valla auhinnavõistlused
Tallinn, Kadriorg
12-13.06.2007 Harjumaa Spordiliidu auhinnavõistlused lastele
Tallinn, Kadriorg
11.06.2007 Noorte heitjate seeriavõistluse III etapp
Tallinn, Audentese ja TTÜ staadionid
10.06.2007 G. Sule mälestusvõistlused
Tartu
09-10.06.2007 Soome-Rootsi-Eesti mitmevõistluse maavõistlus
Visby
09.07.2007 Läänemaa suvemängud
Haapsalu
09.06.2007 Sprindi mitmevõistlus
Tartu
09.06.2007 A. Paali mälestusvõistlused
Narva
09.06.2007 Koeru Mängud
Koeru
07.06.2007 Balti koolide neljavõistlus
Valga
06-08.06.2007 Tallinna noorte MV
Tallinn, Kadrioru ja TTÜ staadionid
07.06.2007 Ambla SK SV I etapp
Aravete
06-07.06.2007 Harjumaa noorte mitmevõistluse MV
Tallinn, Kalevi Keskstaadion
06-07.06.2007 TV 10 OS Harjumaa finaal
Tallinn, Kalevi Keskstaadion
06-07.06.2007 TV 10 OS Jõgevamaa finaal
Jõgeva
05-06.06.2007 TV 10 OS Tartu ja Tartumaa finaal
Tartu
05-06.06.2007 TV 10 OS Võrumaa ja Põlvamaa finaal
Ülenurme
05-06.06.2007 TV 10 OS Lääne-Virumaa finaal
Rakvere
05-06.06.2007 Lääne-Virumaa MV
Rakvere
05.06.2007 BIG Kuldliiga II suvine etapp
Valga
03.06.2007 TV 10 OS IV etapp
Rakvere
02-03.06.2007 Pärnumaa Suvemängude kergejõustikuvõistlused
Paikuse
02.06.2007 Eesti teatejooksude MV
Jõgeva
02.06.2007 Tartu KEVEK-i MV
Tartu
02.06.2007 B. Junk-i mälestusvõistlused
Valga
01.06.2007 K. Urbaniku mälestusjooks
Valga
31.05.2007 Tartu MV
Tartu
30-31.05.2007 Jõgevamaa noorte MV
Jõgeva, Laiuse
30.05.2007 Rakvere lahtised MV
Rakvere
30.05.2007 Valgamaa koolinoorte MV (D ja E-klass)
Valga
30.05.2007 Kernu auhinnavõistlused heidetes
Kernu
30.05.2007 Ida-Virumaa Aastajooksu I etapp
Voka
30.05.2007 VAK Staier-i seeriajooksu II etapp
Viljandi
29.05.2007 BIG Kuldliiga I suvine etapp
Kohila
28-29.05.2007 Tartu C- ja D-klassi MV
Tartu
28-29.05.2007 Uno Palu auhinnavõistlused
Tallinn, Kadriorg
27.05.2007 TV 10 OS III etapp
Valga
26.05.2007 Eesti noorte MV teatejooksudes
Rakvere
24.05.2007 Harjumaa põhikoolide viievõistlus
Laagri
24.05.2007 SK Leksi 44 viievõistlus
Tallinn, Kadriorg
24.05.2007 Viljandimaa C-klassi MV
Viljandi
24.05.2007 TV 10 OS Lääne-Virumaa III ja IV etapp
Rakvere
24.05.2007 Nõmme seeriajooksu I etapp
Tallinn, Hiiu staadion
23-24.05.2007 Tartu Ülikooli ja TÜ ASK MV
Tartu
23.05.2007 Järvamaa algklasside maastikuteatejooks
Paide
23.05.2007 Heitjate seeriavõistluse II etapp
Tallinn, Audentese ja TTÜ staadionid
22-23.05.2007 Valgamaa koolinoorte MV (J-, A-, B- ja C-klass)
Valga
22-23.05.2007 Pärnumaa noorte MV
Paikuse
22-23.05.2007 Lääne-Virumaa noorte MV
Rakvere
22-23.05.2007 Võrumaa koolinoorte MV
Väimela
22.05.2007 Läänemaa algklasside mängud
Haapsalu
22.05.2007 TV 10 OS Tartu ja Tartumaa III ning IV etapp
Tartu
22.05.2007 TV 10 OS Viljandimaa III ja IV etapp
Viljandi
22.05.2007 TV 10 OS Tallinna III ja IV etapp
Tallinn, Kalevi Keskstaadion
21.05.2007 TV 10 OS Võrumaa III etapp
Võru
21.05.2007 Noorte heitjate seeriavõistluse II etapp
Tallinn, Audentese ja TTÜ staadionid
21.05.2007 Läänemaa KSL C- ja D-klassi MV
Haapsalu
20.05.2007 TV 10 OS Jõgevamaa V etapp
Laiuse
20.05.2007 Euroopa käimise KV
Leamington
19-20.05.2007 Sakala Mängud
Viljandi
19-20.05.2007 Balti noorte mitmevõistluse maavõistlus
Valmiera
19.05.2007 SK Haapsalu - Helsinki HKV
Haapsalu
19.05.2007 Saaremaa koolinoorte MV
Kuressaare
19.05.2007 Loskutov Cup 2007
Valga-Valka
19.05.2007 Kohtla-Järve GP II etapp
Ahtme SH
18-19.05.2007 Sell-i mängud
Kaunas
18.05.2007 TV 10 OS Valgamaa III ja IV etapp
Valga
17-18.05.2007 Tallinna koolinoorte MV
Tallinn/Kadriorg
17-18.05.2007 Tartu J-, A- ja B-klassi MV
Tartu
17.05.2007 Haapsalu Koolispordiliidu MV
Haapsalu
17.05.2007 Lääne-Virumaa koolide neljavõistlus
Rakvere
16-17.05.2007 Viljandimaa koolide MV
Viljandi
16.05.2007 Jõgeva valla viievõistlus
Laiuse
16.05.2007 Heitjate Seeriavõistluse I etapp
Tallinn, Kadrioru ja TTÜ staadionid
16.05.2007 Eesti Koolispordi Liidu teise liiga võistlused
Türi
15.05.2007 Tartu avavõistlused
Tatu
15.05.2007 Eesti Koolispordi Liidu esiliiga võistlused
Rakvere
14.05.2007 Noorte heitjate seeriavõistluse I etapp
Tallinn, Audentese ja TTÜ staadionid
12.05.2007 Viimsi jooks
11.05.2007 Lääne-Virumaa teatejooksude MV
Rakvere
10-11.05.2007 Sõpruslinnade võistlus B-klassile
Võru
10.05.2007 Läänemaa koolide mitmevõistlus
Haapsalu
10.05.2007 Pärnumaa heitjate seeriavõistluse I etapp
Pärnu, Niidupark
09.05.2007 VAK Staier-i seeriajooksu I etapp
Viljandi
09.05.2007 Hooaja avavõistlused D- ja C-klassile
Tartu
09.05.2007 Tallinna Saksa Gümnaasiumi heitevõistlused
Tallinn, TSG
08.05.2007 Hooaja avavõislused
Rakvere
08.05.2007 Võrumaa koolinoorte MV neljavõistluses
Võru
08.05.2007 TV 10 OS Ida-Virumaa III etapp
Voka
06.05.2007 Pikkade heidete avavõistlus
Laiuse
05.05.2007 Viljandi noorte heitjate võistlus
Viljandi
02.05.2007 Järvamaa noorte mäkkejooksuvõistlused
Türi
01.05.2007 SK Leksi 44 heitjate päev
Suislepa
30.04.2007 Audentese kettaheitevõistlus
Tallinn, Audentese staadion
24/28.04.2007 Viljandimaa noorte odaviskevõistlused
Viljandi, VPG
26.04.2007 Lääne-Virumaa B- ja C-kl MV murdmaajooksus
Rakke
25.04.2007 KJK Nõmme kõrgushüppevõistlus
Tallinna SH
25.04.2007 Tartu koolinoorte murdmaajooksu MV
Tartu, Tamme staadion
25.04.2007 Võrumaa koolinoorte murdmaajooksu MV
Võru-Kubja
24.04.2007 Valgamaa koolinoorte murdmaajooksu MV
Tõrva
24.04.2007 Harjumaa maakoolide murdmaajooksu MV
Kolgaküla
21.04.2007 Kohtla-Järve GP I etapp
Ahtme SH
21.04.2007 Eesti murdmaajooksu MV
Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskus
18.04.2007 Vallimäe KV
Rakvere
18.04.2007 17. Nõmme kevadjooks
Tallinn, Nõmme mets
15.04.2007 Eesti MV ekidenis
Tallinn, Hiiu
14.04.2007 Eesti klubide KV käimises
Haapsalu
14.04.2007 SK Mitš noorte sprinterite seeriavõistlus
Ahtme SH
10/12.04.2007 Parksepa KK kõrgushüppepäevad
Võru Spordikeskus
07.04.2007 SK Mitš noorte keskmaajooksu seeriavõistlus
Ahtme SH
07.04.2007 Läänemaa KJK käimise MV
Haapsalu
07.04.2007 Läänemaa MV maanteejooksus (10 km)
Haapsalu
07.04.2007 Nõmme MV maanteejooksus (5 km)
04.04.2007 Audentese vasaraheitevõistlus
Tallinn, TTÜ staadion
01.04.2007 SK Mitš noorte sprinterite seeriavõistlus
Ahtme SH
31.03.2007 Lääne-Virumaa C- ja D-klassi kolmevõistlus
Rakvere
31.03.2007 Pangodi-Tartu poolmaraton
31.03.2007 Otepää-Tartu maraton
31.03.2007 Erki Noole Kevadkarikas
Tallinna SH
31.03.2007 Eesti talvised pikkade heidete MV
Haapsalu
29.03.2007 Türi laste jooksuvõistlus
Türi
27.03.2007 Koeru SK noorte kevadvõistlused
Koeru
25.03.2007 SK Mitš noorte sprinterite seeriavõistlus
Ahtme SH
24.03.2007 Jõhvi Cup
Ahtme SH
20-21.03.2007 Audentese lahtised heidete võistlused
Audentese SH, TTÜ staadion 
20.03.2007 Noorte teivashüppevõstlus, tehniliste alade GP
Viljandi Viilhall
20.03.2007 Jõgeva noorte talvised MV vasaraheites
Laiuse
18.03.2007 Pärnumaa noorte lahtised võistlused (s. 92-94)
Pärnu HG KJH
17.03.2007 Võru Spordikooli Auhinnavõistlused
Võru Spordikeskus
16.03.2007 Riia-Viljandi-Ülenurme koolide kohtumine
Võru Spordikeskus
15.03.2007 Harjumaa koolidevahelised MV
Tallinna SH
14.03.2007 Õhuväe lahtised MV
Tallinna SH
13.03.2007 Kõrgushüppevõistlus Laiuse Vedru
Laiuse
11.03.2007 TV 10 OS II etapp
Tallinn, Lasnamäe KJH
10.03.2007 Eesti Spordiveteranide MV
Võru Spordikeskus
08.03.2007 Järvamaa gümnaasiumide ja keskkoolide KV
Särevere
07.03.2007 Valga-Valka matš
Valga SH
07.03.2007 Pärnu koolinoorte MV
Pärnu Hansagümnaasiumi SH
07.03.2007 TV 10 OS Tartu ja Tartumaa II etapp
Võru Spordikeskus
07.03.2007 TV 10 OS Viljandimaa II etapp
Viljandi Viilhall
07.03.2007 TV 10 OS Raplamaa II etapp
Kohila SH
06.03.2007 TV 10 OS Lääne-Virumaa II etapp
Rakvere
06.03.2007 TV 10 OS Võrumaa ja Põlvamaa II etapp
Võru Spordikeskus
03-04.03.2007 Leksi seitsmevõistlus
Tallinn, Lasnamäe KJH
03.03.2007 TV 10 OS Valgamaa ja Jõgevamaa II etapp
Valga SH
03.03.2007 Venemaa-Balti noorte matš
Kaunas
03.03.2007 SK Mitš noorte keskmaajooksu seeriavõistlus
Ahtme SH
02.03.2007 Lääne-Virumaa D-klassi MV
Rakvere
02.03.2007 Järvamaa mitmevõistluse MV
Türi
01.03.2007 Teivashüppevõitlus Laiuse Toigas
Laiuse
01.03.2007 TV 10 OS Tallinna II etapp
Tallinna SH
28.02.2007 Lääne-Virumaa C-klassi MV
Rakvere
28.02.2007 Viljandimaa C-klassi MV
Viljandi Viilhall
28.02.2007 Nõmme KJK lahtised MV
Tallinna SH
27.02.2007 Audentese-Helsingi-Murjani sporikoolide matš
Tallinn, Audentese SH
27.02.2007 TV 10 OS Ida-Virumaa II etapp
Ahtme SH
26.02.2007 Paide ÜG seeriavõistluse II etapp
Paide ÜG
23.02.2007 Eesti klubide talvised Stora Enso karikavõistlused
Võru Spordikeskus
23.02.2007 Balti noorte matš
Kaunas
20.02.2007 BIG Kuldliiga III talvine etapp
Võru Spordikeskus
17-18.02.2007 Eesti täiskasvanute mitmevõistluse MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
17-18.02.2007 Eesti noorsoo mitmevõistluse MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
17-18.02.2007 Eesti juunioride mitmevõistluse MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
17.02.2007 ESS Kalevi J- ja A-klassi MV
Tallinna SH
17.02.2007 SK Mitš noorte sprinterite seeriavõistlus
Ahtme SH
16-17.02.2007 Eesti A-klassi mitmevõistluse MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
16-17.02.2007 Eesti B-klassi mitmevõistluse MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
15.02.2007 Tartu MV
Võru Spordikeskus
14.02.2007 Kuressaare Gala 2007
Kuressaare
14.02.2007 Kiirjooksupäev
Rakvere
10-11.02.2007 Eesti MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
08.02.2007 Paide ÜG seeriavõistluse I etapp
Paide ÜG
08.02.2007 Valgamaa C- ja D-klassi MV
Valga SH
07.02.2007 TV 10 OS Harjumaa II etapp
Tallinna SH
07.02.2007 Võru spordikooli lahtised võistlused noortele
Võru Spordikeskus
06-07.02.2007 Lääne-Virumaa noorte mitmevõistluse MV
Rakvere
06.02.2007 BIG Kuldliiga II talvine etapp
Tallinna SH
05.02.2007 Järvamaa MV
Särevere
03.02.2007 SK Mitš noorte keskmaajooksu seeriavõistlus
Ahtme SH
02.02.2007 Tallinna lahtised MV
Tallinn/Audentese SH
28.01.2007 Pärnu maakoolide MV
Pärnu Hansagümnaasiumi SH
28.01.2007 Eesti noorsoo MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
27.01.2007 Eesti juunioride MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
27.01.2007 SK Mitš noorte sprinterite seeriavõistlus
Ahtme SH
23.01.2007 Lääne-Virumaa juunioride ja täiskasvanute MV
Rakvere
23.01.2007 BIG Kuldliiga I talvine etapp
Tallinn, Lasnamäe KJH
21.01.2007 Eesti A-klassi MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
20.01.2007 Eesti B-klassi MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
20.01.2007 Kohtla-Järve C- ja D-klassi MV
Ahtme SH
19.01.2007 Koeru SK noorte talvevõistlus
Koeru
17.01.2007 Raplamaa koolinoorte uue aasta võistlus
Kohila
16-17.01.2007 Tallinna noorte MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
16.01.2007 Lääne-Virumaa A- ja B-klassi MV
Rakvere
14.01.2007 Viljandimaa juunioride ja täiskasvanute MV
Viljandi Viilhall
14.01.2007 TV 10 OS I etapp
Võru Spordikeskus
13.01.2007 EPMÜ lahtised MV käimises
Tartu, A. Le Coq SH
13.01.2007 Noorte talvised KV
Tallinn, Lasnamäe KJH
11.01.2007 TV 10 OS Viljandimaa I etapp
Viljandi Viilhall
11.01.2007 TV 10 OS Järvamaa I etapp
Paide
10.01.2007 Järvamaa noorte MV
Särevere
10.01.2007 Viljandimaa B-klassi MV
Viljandi Viilhall
10.01.2007 TV 10 OS Valgamaa I etapp
Valga
10.01.2007 TV 10 OS Lääne-Virumaa I etapp
Rakvere
10.01.2007 TV 10 OS Raplamaa I etapp
Kohila
10.01.2007 TV 10 OS Tallinna I etapp
Tallinna SH
10.01.2007 TV 10 OS Ida-Virumaa I etapp
Ahtme SH
09.01.2007 Viljandimaa A-klassi MV
Viljandi Viilhall
09.01.2007 TV 10 OS Tartu ja Tartumaa I etapp
Võru Spordikeskus
09.01.2007 TV 10 OS Võrumaa ja Põlvamaa I etapp
Võru Spordikeskus
07-08.01.2007 Balti noorte mitmevõistluse maavõistlus
Paneve˛ys
07.01.2007 Mustamäe võistlused
Tallinn, Lasnamäe KJH
07.01.2007 Harjumaa MV
Tallinna SH
06-07.01.2007 Pärnumaa MV
Pärnu Hansagümnaasiumi SH
06.01.2007 Ida-Virumaa MV
Ahtme SH
06.01.2007 Jungenti auhinnavõistlused
Tallinn, Lasnamäe KJH
05.01.2007 Jõgevamaa noorte MV
Võru Spordikeskus
03.01.2007 Noorte tehniliste alade GP I etapp
Rakvere