2005

28.12.05 Nordic Cup teivashüppevõistlus
Tallinna SH
26.12.05 Koeru Jõuluvõistlus
24.12.05 Laiuse valla esivõistlused teivashüppes
22.12.05 Laiuse valla esivõistlused kõrgushüppes
21.12.05 Nordic Cup teivashüppevõistlus
Tallinna SH
19.12.05 Audentese lahtised jõuluvõistlused
18.12.05 Jaak Uudmäe auhinnavõistlused kolmikhüppes
Tartu
17-18.12.05 SK Leksi 44 Jõuluvõistlus
17.12.05 Tallinna Kalevi KJK jõuluvõistlus
17.12.05 KSK Alem paigalthüpete mitmevõistlus
16-17.12.05 Rakvere jõuluvõistlus
15-16.12.05 Tartu Kergejõustikukooli jõuluvõistlus
14.12.05 E. Konisti mälestusvõistlused
Ahtme
12-13.12.05 TV 10 OS 2005/2006 Harjumaa I etapp
Tallinna SH
10.12.05 Järvamaa seeriavõistluse III etapp
04.12.05 Keila MV
Tallinn/Lasnamäe KJH
03.12.05 SK Nõmme Kalevipoeg vasaraheite võistlus A-klassile
03.12.05 Järvamaa seeriavõistluse II etapp
01-02.12.05 Tartumaa koolide KV
Tartu
30.11.05 Tartumaa koolide KV
Tartu
27.11.05 Sisehooaja avavõistlus teivashüppes Laiusel
Laiuse PK võimla
25.11.05 Järvamaa seeriavõistluse I etapp
Türi MG
12.11.05 Kalevipoja vasaraheitevõistlused
06.11.05 Aravete metsajooks, III etapp
05.11.05 Koeru seeriajooksu IV etapp
30.10.05 Aravete metsajooks, IV etapp
29.10.05 Koeru seeriajooksu III etapp
29.10.05 Hooaja lõppvõistlus vasaraheites Laiusel
Laiuse staadion
29.10.05 Leksi vasaraheite päev
Suislepa
25.10.05 Nõmme Kalevipoja lahtised võistlused heidetes
Tallinn, TTÜ staadion
23.10.05 Aravete metsajooks, III etapp
22.10.05 Koeru seeriajooksu II etapp
16.10.05 Aravete metsajooks, II etapp
15.10.05 Koeru Sügisjooks (seeriajooksu I etapp)
Koeru
13.10.05 Paide Gümnaasiumi heidete võistlus II
12.10.05 Koeru hooajalõpu võistlus heidetes
Koeru
12.10.05 Võrumaa heitjate seeriavõistluse XI etapp
Võru
12.10.05 Tallinna Üldgümnaasium - Tallinna Saksa Gümnaasium kettaheites
Tallinn, TTÜ staadion
10.10.05 Paide Gümnaasiumi heidete võistlus
10.10.05 JK Sarma seeriajoks (tunnijooks)
Kuressaare
09.10.05 Aravete metsajooks, I etapp
09.10.05 Viljandimaa noorte heitjate päev
Viljandi
08.10.05 Jooksuvõistlus Margus Pirksaare karikatele
Türi laululava
07.10.05 Hooaja lõppvõistlused heidetes
Türi MG
05.10.05 Võrumaa heitjate seeriavõistluse X etapp
Võru
05.10.05 Tallinna Üldgümnaasium - Tallinna Saksa Gümnaasium kuulitõukes
05.10.05 Hooaja lõppvõistlused jooksudes ja hüpetes
Türi MG
04.10.05 Hooaja lõppvõistlus heidetes Rakveres
Rakvere
02.10.05 XXIV Paide-Türi rahvajooks
01.10.05 Juunioride ja noorte murdmaajooksu KV
Rapla/Paluküla
01.10.05 Noorte tehniliste alade GP finaal
Tartu
30.09.05 Nõmme Kalevipoja MV vasaraheites
Tallinn, TTÜ staadion
28.09.05 Võrumaa heitjate seeriavõistluse IX etapp
Võru
28.09.05 Võrumaa noorte murdmaajooksuvõistlused
Kubija
28.09.05 Järvamaa koolinoorte murdmaajooksu KV
Paide ÜG
27.09.05 Valgamaa koolinoorte murdmaajooksu KV
Tõrva
24.09.05 Piia Lukseppa mälestusvõistlused
24-25.09.05 Järvamaa MV mitmevõistluses
Türi MG
24.09.05 Noorte tehniliste alade GP
Rakvere
23-24.09.05 Viljandimaa mitmevõistluse MV
Viljandi
23.09.05 Pärnumaa heitjate seeriavõistluse III etapp
Paikuse
22.09.05 Ventspilsi G. - Saaremaa ÜG - Kuressaare G
Kuressaare
22.09.05 Valgamaa koolinoorte mitmevõistluse MV
Valga
21.09.05 Võrumaa heitjate seeriavõistluse VIII etapp
Võru
21.09.05 Kergejõustikukolmapäev Koerus
Koeru
21.09.05 EKSL teatejooksuvõistlused
Paide ÜG
21.09.05 Nõmme sügisjooks
Nõmme mets
20.09.05 Türi Metsajooks
20-21.09.05 Tartu mitmevõistluse MV
Tartu
20.09.05 Jõgevamaa noorte MV 5-võistluses
20.09.05 Pärnumaa heitjate seeriavõistluse II etapp
Vändra
18.09.05 Koeru SK heidete kolmevõistlus
Koeru
17.09.05 Suured Tõllud 30
Põltsamaa
17.09.05 Euroopa Klubide KV juunioridele, B-grupp, naised
Belgrad, SCG
17.09.05 TV 10 OS toetusel käimine, IV etapp
Tartu/Tamme st.
17.09.05 Tartu ja EPMÜ lahtised meistrivõistlused käimises
Tartu/Tamme st.
17.09.05 Ambla valla viievõistlus T. Berendseni auhindadele
Aravete
16-17.09.05 Lääne-Virumaa lahtised mitmevõistluse MV
Rakvere
16.09.05 Aleksander Tammert seeniori auhinnavõistlus
Tallinn, Kadriorg
16.09.05 Türi piirkonna lahtised MV
Türi MG
15-16.09.05 Tartu noorte mitmevõistluse MV (C- ja B-klass)
Tartu
15-16.09.05 Viljandimaa noorte KV
Viljandi
14.09.05 Võrumaa heitjate seeriavõistluse VII etapp
Võru
14.09.05 Kergejõustikukolmapäev Koerus
Koeru
14.09.05 Heitjate seeriavõistluse finaal
Tallinn/Audentes
13.09.05 Rakvere lahtised võistlused teivashüppes
13.-14.09.05 TÜ ASK MV
Tartu
13.09.05 Järvamaa põhikoolide neljavõistlus
Väätsa
13.09.05 Järvamaa keskkoolide neljavõistlus
Paide ÜG
12.09.05 JK Sarma seeriajoks (10000m)
Kuressaare
11.09.05 Juunioride ja noorte klubide KV
Türi
10.09.05 Eesti maanteekäimise MV (20 km; 50 km)
Paralepa
10.09.05 Kergejõustikupäev Kärdlas
Kärdla
09.09.05 A. Kersna memoriaal
Antsla
09.09.05 Paide hüppajate päev
Paide G.
08.09.05 A. Kersna memoriaal, koolide võistlus
Antsla
07.09.05 Võrumaa heitjate seeriavõistluse VI etapp
Võru
07.09.05 Kergejõustikukolmapäev Koerus
07.09.05 Viljandimaa sprinterite KV
Viljandi
07.09.05 Tartu lahtised võistlused
Tartu
06.09.05 Lääne-Virumaa noorte KV
Rakvere
05-19.09.05 SK Maret-Sport seeriavõistlus
03.09.05 Heidete mitmevõistlus Laiusel
Laiuse staadion
03.09.05 Ühispanga VI Tallinna sügisjooks
03.09.05 Eesti poolmaratoni MV
Tallinn
02.09.05 Ida-Soome - Peterburi - Eesti noorte maavõistlus
Savonlinna, Soome
02.09.05 Koolialguse teivashüppevõistlus
Laiuse staadion
02-04.09.05 Järvamaa MV
Türi MG
31.08.05 Võrumaa heitjate seeriavõistluse V etapp
Võru
31.08.05 Heitjate seeriavõistluse IV etapp
Tallinn/Audentes
30.08.05 Staieri seeriajooksu V etapp
Viljandi
27-28.08.05 Eesti mitmevõistluse MV
Rakvere
26.08.05 Eesti politsei MV
Türi
24.08.05 Võrumaa heitjate seeriavõistluse IV etapp
Võru
24-25.08.05 Koeru SK noorte suvelõpuvõistlused
24.08.05 GP finaal
Tallinn
21.08.05 Maaspordiühig Jõud MV
Türi MG
20-21.08.05 Viljandi SK mitmevõistlus
Viljandi
20.08.05 Kose heidete mitmevõistlus
Kose
20.08.05 Virumaa väikelaste võistlused
Rakvere
18-19.08.05 Rukkilillemängud
Valga
18.08.05 Nõmme seeriajooksu finaal
Tallinn/Hiiu
17.08.05 Staieri seeriajooksu IV etapp
Viljandi
16.08.05 Võrumaa heitjate seeriavõistluse III etapp
Võru
16.08.05 EAA meeting Tallinn 2005
Tallinn
15.08.05 JK Sarma seeriajoks (800m)
Kuressaare
12-13.08.05 Saaremaa MV
Kuressaare
12-15.08.05 Jõgevamaa MV
Laiuse staadion
12-14.08.05 Leksi Prix
Suislepa
11.08.05 Teivashüppevõistlus Viljandis
Viljandi
10.08.05 Võrumaa heitjate seeriavõistluse II etapp
Võru
10.08.05 Lauritsapäeva jooks
Kuusalu
10.08.05 Tõrva lahtised MV
Tõrva
08.08.05 JK Sarma seeriajoks (1000m)
Kuressaare
06.-07.08.05 Igamehe kümnevõistlus Rakveres
Rakvere
06.08.05 Vanad Olümpiaalad
Suure-Jaani
06.-07.08.05 Eesti klubide KV kümnevõistluses (Leksi Cup )
Rakvere
04.08.05 Nõmme seeriajooksu IV etapp
Tallinn/Hiiu
03.08.05 Heitjate seeriavõistluse III etapp
Tallinn/Audentes
01.08.05 GP V etapp
Tartu
30.07.05 Viljandi SK Suvelaagri võistlused
Suure-Jaani
30-31.07.05 Eesti veteranide MV
Rakvere
30.07.05 Ümber Väinjärve jooks
30.07.05 V Keila poolmaraton ja 8 km rahvajooks
Keila Lauluväljak
28.07.05 Võrumaa heitjate seeriavõistluse I etapp
Võru
28.07.05 Õhtuvõistlus Kuressaares
27-28.07.05 Balti maavõistlus
Tartu
27-28.07.05 Balti maavõistlus (U18)
Tartu
25.07.05 Vasaraheitevõistlus Laiusel
Laiuse staadion
25-26.07.05 Sünnipäevavõistlus
Peraaru
23-24.07.05 Eesti MV
Rakvere
21.07.05 Ambla valla võistlused
Aravete
20.07.05 Staieri seeriajooksu III etapp
Viljandi
19.07.05 GP IV etapp
Valga
17-18.07.05 Suvelaagri võistlus Suislepas
17.07.05 Koeru SK viievõistlus
Koeru
17.07.05 L. Virkuse mälestusjooks tunnijooksus
Tartu
16-17.07.05 Fred Kudu mälestusvõistlused
Rakvere
16.07.05 Nikolai Küttise mälestusvõistlused
Narva
15.07.05 Kose valla mitmevõistlus
Kose
13.07.05 32. V. Kalami mälestusvõistlus
Viljandi
10.07.05 Klubide KV II liiga
Haapsalu
09.07.05 Klubide KV I liiga
Tartu
09.07.05 Eesti invaspordiliidu meistrivõistlused
Türi
08.07.05 Läänemaa lahtised MV käimises
Haapsalu
07.07.05 Nõmme seeriajooksu III etapp
Tallinn/Hiiu
07.07.05 Ambla valla võistlused
Aravete
06.07.05 Võrumaa ja Võru Kalevi MV
Võru
06-07.07.05 Jõgevamaa noorte mitmevõistluse MV
Laiuse staadion
06.07.05 Staieri seeriajooksu II etapp
Viljandi
04-05.07.05 Valmiera Mängud
Valmiera
02-03.07.05 Valdade XIII suvemängude kergejõustikuvõistlused
Ülenurme
02-03.07.05 Euroopa mitmevõistluse KV I liiga naistele
Jyväskylä
02-03.07.05 Euroopa mitmevõistluse KV superliiga meestele
Bydgoszcz
02.07.05 Väikelinnade 36. suvemängude kergejõustikuvõistlused
Kärdla
01-02.07.05 Eesti noorsoo MV
Tartu
01-02.07.05 Eesti juunioride MV
Tartu
28-29.06.05 Eesti B-klassi MV
Rakvere
28-29.06.05 Eesti A-klassi MV
Rakvere
27.06.05 JK Sarma seeriajooks (5000m)
Kuressaare
25-30.06.05 Jean Humbert Cup (koolinoored)
Vila Real de St António, Portugal
25-26.06.05 Eesti juunioride ja noorsoo mitmevõistluse MV
Kärdla
23.06.05 Jaaniku võistlus
Suislepa
23.06.05 Virumaa noorte MV
Rakvere
22.06.05 Noorte tehniliste alade GP
Suislepa
22.06.05 Türi linna aastapäeva võistlused
20.06.05 Võru Spordikooli Auhinnavõistlused
Valga
18.06.05 Klubi Majandusmagister mitmevõistlus
18-19.06.05 Euroopa karikavõistluste II liiga
Tallinn/Kadriorg
18-19.06.05 Euroopa karikavõistluste I liiga
Gävle
17-19.06.05 Suvi 2005
Suislepa
16.06.05 ESS Kalevi suvised lahtised MV noortele ja juunioridele
Tallinn/Kalev
16-17.06.05 Viljandi noorte võistlused
14-15.06.05 Valgamaa ja Valka rajooni MV
14-16.06.05 TV 10 OS finaal
Rakvere
13.06.05 JK Sarma seeriajooks (1500m)
Kuressaare
12.06.05 Võrumaa Suvemängude kergejõustikuvõistlused
Väimela
12.06.05 Koeru mängude kergejõustikuvõistlused
11.06.05 Harjumaa täiskasvanute ja veteranide MV
Tallinn/Kalev
11.06.05 41. Gustav Sule Memoriaal
Tartu
10.06.05 Kalev Urbaniku mälestusjooks
Valga
10-11.06.05 Tallinna noorte MV
Tallinn/Kadriorg
10.06.05 Läänemaa lahtised takistusjooksu MV
Haapsalu
09.06.05 Ambla valla võistlused
Aravete
08.06.05 Nõmme Kalevipoja lahtised võistlused vasaraheites
Tallinn, TTÜ staadion
08-09.06.05 TV 10 OS Järvamaa finaal
Türi
08-09.06.05 TV 10 OS Tartu finaal
Tartu
08-09.06.05 TV 10 OS Viljandimaa finaal
Viljandi
08.06.05 Paide lahtised MV
Paide G.
07-08.06.05 TV 10 OS Jõgevamaa finaal
Laiuse staadion
07-08.06.05 TV 10 OS Harjumaa finaal
Tallinn/Kalev
07-08.06.05 Lääne-Virumaa MV
Rakvere
06.06.05 JK Sarma seeriajoks (3000m)
Kuressaare
05.06.05 TV 10 OS IV etapp
Türi
04.06.05 Eesti teatejooksude MV
Haapsalu
04.06.05 Tartu KEVEK lahtised MV
03.06.05 Koeru KK heidete kolmevõistlus
03.06.05 GP III etapp / Euroopa KV-e katsevõistlus
Rakvere
01-02.06.05 Jõgevamaa noorte MV
Laiuse staadion
01.06.05 TV 10 OS Lääne-Virumaa IV etapp
Rakvere
31-01.06.05 U. Palu noorte mitmevõistluse KV
Tallinn/Kadriorg
31-01.06.05 TÜ mitmevõistluse MV
Tartu
30.05.05 Koeru SK noortevõistlused
29.05.05 M.Vildi Auhinnavõistlused
29.05.05 TV 10 OS III etapp
Valga
28.05.05 Loskutov Cup 2005
Valga
28.05.05 Eesti noorte teatejooksude MV
Türi
28.-29.05.05 Eesti-Soome-Rootsi maavõistlus mitmevõistluses
Turu
27.05.05 Koeru KK heidete kolmevõistlus
Koeru
27.05.05 Riia 2005
Riia, Läti
27.05.05 TV 10 OS Tartu III-IV etapp
Tartu
26.05.05 Teivashüppe- ja vasaraheitevõistlus
Laiuse
26.05.05 Nõmme seeriajooksu II etapp
Tallinn/Hiiu
26.05.05 Viljandimaa C-klassi MV
Viljandi
26-27.05.05 TV 10 OS Ida-Virumaa finaal
Avinurme
25-26.05.05 Saaremaa koolinoorte MV
25-26.05.05 Lääne-Virumaa noorte MV
Rakvere
25.05.05 Harjumaa põhikoolide KV 5-võistluses
Raasiku
25.05.05 Heitjate seeriavõistluse II etapp
Tallinn/Audentes
24.05.05 Aravete KK võistlused algklassidele
24-25.05.05 Valgamaa koolinoorte MV (C-J klass)
Valga
24-25.05.05 Sakala Mängud ja Viljandimaa MV
Viljandi
24-25.05.05 Hiiumaa koolinoorte MV
Kärdla
24.05.05 TV 10 OS Järvamaa III etapp
Koeru
23-24.05.05 Tallinna Koolinoorte MV
Tallinn
23-24.05.05 Võrumaa koolinoorte MV
Väimela
22-23.05.05 Balti noorte mitmevõistluse maavõistlus
Rakvere
22.05.05 Lahtised võistlused (60mtj, ketas, 600m/1000m)
Laiuse staadion
22.05.05 TV 10 OS Jõgevamaa IV etapp (60mtj, ketas, 600m/1000m)
Laiuse staadion
21-22.05.05 Harjumaa noorte MV
Tallinn/Kalev
21.05.05 Sprindimitmevõistlus
Tartu
20-21.05.05 SELL-i mängud
Riia/LAT
20-21.05.05 Pärnumaa MV (B-klass, täiskasvanud)
Pärnu
20.05.05 TV 10 OS Tallinna III ja IV etapp
Tallinn/Kalev
19.05.05 Koeru KK MV
19-20.05.05 Ida-Virumaa koolinoorte MV
Iisaku
19.05.05 Nõmme seeriajooksu I etapp
Tallinn/Hiiu
19.05.05 Jõgeva valla koolinoorte 5-võistlus
Laiuse staadion
19.05.05 TV 10 OS Lääne-Virumaa III etapp
Rakvere
18-19.05.05 Järvamaa koolinoorte MV
Türi
18-19.05.05 Viljandimaa noorte MV
18-19.05.05 Tartu noorte MV (C- ja B-klass)
18.05.05 TV 10 OS Harjumaa III ja IV etapp
Tallinn/Kalev
17.05.05 TV 10 OS Viljandimaa III etapp
17.05.05 EKSL MV (B- ja A-klass)
Rakvere
16-17.05.05 Tartu noorte MV (A- ja J-klass)
16.05.05 JK Sarma seeriajoks (miil)
Kuressaare
14.05.05 Käimisvõistlused Valmieras
14.05.05 Leksi viievõistlus
Tallinn/Kadriorg
13.05.05 Eesti Koolispordiliidu C-klassi neljavõistlus
Türi
13.05.05 Eesti Koolispordiliidu D-klassi neljavõistlus
Väätsa
12.05.05 Järvamaa põhikoolide kergejõustikuvõistlused
Väätsa
11.05.05 Koeru KK võistlused
11.05.05 Paide Gümnaasiumi MV
11.05.05 Staieri seeriajooksu I etapp
Viljandi
11.05.05 Lääne-Virumaa teatejooksude MV
Rakvere
11.05.05 Heitjate seeriavõistluse I etapp
Tallinn/Audentes
10.05.05 Tartu avavõistlus (B-, A- ja J-klass)
09.05.05 Lääne-Virumaa põhikoolide 4-võistlus
09.05.05 Lääne-Virumaa gümnaasiumide ja keskkoolide 4-võistlus
09.05.05 Valga Keskstaadioni avavõistlused 2005
09.05.05 JK Sarma seeriajoks (2000m)
Kuressaare
08.05.05 Koeru SK avavõistlused
07.05.05 Nõmme Kalevipoja heidete võistlus
Tallinn, TTÜ staadion
07.05.05 Viljandi noorte heitjate võistlus/Noorte tehniliste alade GP
06.05.05 Hooaja avavõistlused Rakveres
06.05.05 Pärnumaa heitjate seeriavõistluse I etapp
Pärnu
06.05.05 Järvamaa algklasside maastikuteatejooksu võistlused
Paide ÜG
04.05.05 Võrumaa C- ja D-klassi neljavõistlus
Võru
03.05.05 Mäkkejooksu võistlused noortele Türil
Türi MG
02.05.05 Valga Keskstaadioni Avavõistlused 2005
02.05.05 Jõgevamaa noorte MV murdmaajooksus
Pala
01.05.05 Pikkade heidete avavõistlus Laiusel
Laiuse staadion
01.05.05 Leksi heitjate päev
Suislepa
30.04.05 TV 10 OS toetusel käimine, III etapp
Valga
30.04.05 Bruno Jungi mälestusvõistlused kämises
Valga
30.04.05 Balti maavõistlus käimises
Valga
30.04.05 Sprindi ja tõkkejooksude avavõistlused Türil
29.04.05 Lahtised heitjate võistlused Türil
27.04.05 Võrumaa koolinoorte MV murdmaajooksus
Kubija
27.04.05 Järvamaa koolinoorte MV murdmaajoksus
Paide Vallimägi
26.04.05 Odaviskevõistlus Viljandis
25.04.05 Valga Keskstaadioni avavõistlused 2005
23.04.05 Odaviskevõistlus Viljandis
23.04.05 Eesti murdmaajooksu MV
Jõulumäe
20.04.05 Nõmme kevadjooks
Nõmme mets
19.04.05 Tartu koolinoorte murdmaajooksu KV (B-, A- ja J-klass)
Tartu
19.04.05 Järvamaa murdmaajooksu MV
Türi MG
17.04.05 Eesti ekideni MV
Muhumaa, Liiva
17.04.05 Vallimäe KV
Rakvere
17.04.05 TV 10 OS toetusel käimine, II etapp
Paide
17.04.05 Eesti käimise karikavõistlused
Paide
15.04.05 Parksepa KK kõrgushüppepäev
12.04.05 Parksepa KK kõrgushüppepäev
09.04.05 Kuressaare Kergejõustikuhalli avavõistlused
Kuressaare
09.04.05 Centrum Cup
Tallinna SH
09.04.05 Haapsalu lahtised käimise MV
Haapsalu
02.04.05 Läänemaa KJK maantejooksu lahtised MV (9,5 km)
Haapsalu
31.03.05 Järvamaa 7-, 8-, 9- ja 10-aastaste laste võidujooks
Türi MG
22.03.05 Noorte tehniliste alade GP finaal
Viljandi
19.03.05 III SK Pirita lahtised karikavõistlused
19.03.05 Viljandi Spordikooli noortevõistlus (s. 1991-1993)
Viljandi
18.03.05 Üliõpilasvõistlused Kaunases
Kaunas
17.03.05 Tartumaa Koolinoorte MV
Tartu
17.03.05 Kõrgushüppevõistlus Laiuse Vedru
Laiuse PK võimla
17.03.05 TV 10 OS Jõgevamaa III etapp (kõrgus)
Laiuse PK võimla
17.03.05 Harjumaa koolidevahelised võistlused
Tallinna SH
13.03.05 TV 10 OS II etapp
Tallinn/Lasnamäe KJH
12.03.05 Noorte tehniliste alade GP II etapp
Tallinn/Lasnamäe KJH
11.03.05 Hiiumaa Talimängude kergejõustikuvõistlused
Kärdla
11.03.05 Järvamaa koolinoorte talvised A- ja J-klassi MV
Särevere
11.03.05 Tartu Kergejõustikukooli kõrgushüppevõistlus
Tartu
10.03.05 TV 10 OS Lääne-Virumaa II etapp
Rakvere
10.03.05 Järvamaa koolinoorte talvised C- ja B-klassi MV
Särevere
09.03.05 TV 10 OS Võrumaa II etapp
Tartu
08.03.05 TV 10 OS Viljandimaa II etapp
Viljandi
06.03.05 Koeru SK kõrgushüppevõistlus
Koeru
05-06.03.05 10. Leksi seitsmevõistlus
Tallinn/Lasnamäe KJH
05-06.03.05 Venemaa-Balti matš (J-klass)
Tallinna SH
04-05.03.05 Noorte võistlused Paneve˛yses
Paneve˛ys
04.03.05 TV 10 OS Raplamaa II etapp
Kohila
04.03.05 Viljandimaa C-klassi MV
Viljandi
03.03.05 Lääne-Virumaa D-klassi esivõistlused
Rakvere
03.03.05 Pikkade heidete talvised MV
Türi
03.03.05 TV 10 OS Järvamaa II etapp
Türi MG
01.03.05 Hiiumaa koolinoorte MV
Kärdla
25-27.02.05 Eesti talvised mitmevõistluse MV
Tallinn/Lasnamäe KJH
23.02.05 Tallinna lahtised MV
Tallinn/Audents
20.02.05 Tallinn Jumping Gala
Tallinn/Audentese SH
20.02.05 Balti noorte talvine maavõistlus
Tallinn/Lasnamäe KJH
19.02.05 Nõmme Kalevipoja lahtised vasaraheite MV
19.02.05 Balti talvine maavõistlus
Tallinn/Lasnamäe KJH
19.02.05 Teivashüppevõistlus Laiuse Toigas
Laiuse PK võimla
19.02.05 TV 10 OS Jõgevamaa II etapp (teivas)
Laiuse PK võimla
18.02.05 Järvamaa talvised mitmevõistluse MV
Türi MG
17-18.02.05 Tartu noorte mitmevõistluse MV
Tartu
15-16.02.05 Lääne-Virumaa mitmevõistluse MV
Rakvere
12.02.05 TV 10 OS Jõgevamaa I külalisvõistlejad
12-13.02.05 Eesti MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
12.02.05 TV 10 OS Jõgevamaa I etapp (40m, 45mtj, kaugus)
Jõgeva G spordimaja
11.02.05 Harjumaa MV
Tallinna SH
08.02.05 Kiirjooksuvõistlus Rakveres
Rakvere
07.02.05 Talvine GP, II etapp
Tallinna SH
05.02.05 Järvamaa talvised MV
Särevere
04.02.05 Eesti klubide karikavõistlused
Tallinna SH
02.02.05 Nõmme lahtised MV
Tallinna SH
01.02.05 TV 10 OS Tallinna II etapp
Tallinna SH
01.02.05 TV 10 OS Harjumaa II etapp
Tallinna SH
30.01.05 Eesti A-klassi MV
Tallinn/Lasnamäe KJH
29.01.05 Eesti B-klassi MV
Tallinn/Lasnamäe KJH
26.01.05 Lääne-Virumaa noorte esivõistlused (C, B)
26.01.05 Talvine GP, I etapp
Tallinn, Lasnamäe KJH
25.01.05 Hiiumaa koolinorte MV
Emmaste
24-25.01.05 Tartu C- ja B-klassi MV
Tartu
24.01.05 Järvamaa talvised B-klassi MV
Paide ÜG
23.01.05 Eesti noorsoo MV
Tallinn/Lasnamäe KJH
22.01.05 Eesti juunioride MV
Tallinn/Lasnamäe KJH
21.01.05 Eesti talvised noorte karikavõistlused
Tallinna SH
19.01.05 Tartu A- ja J-klassi MV
Tartu
19.01.05 Harjumaa noorte MV
Tallinna SH
18.01.05 Lääne-Virumaa noorte esivõistlused (A, J)
Rakvere
17.01.05 Järvamaa talvised A- ja J-klassi MV
Särevere
17.01.05 Tartu A- ja J-klassi MV
Tartu
15.01.05 Ida-Virumaa noorte MV
15.01.05 Viljandimaa juunioride ja täiskasvanute MV
Viljandi
15.01.05 Tallinna noorte MV
Tallinna SH
14.01.05 Tallinna noorte MV
Tallinna SH
14.01.05 Viljandimaa B-klassi MV
Viljandi
13.01.05 TV 10 OS Järvamaa I etapp
Paide ÜG
13.01.05 TV 10 OS Lääne-Virumaa finaali I etapp
Rakvere
12.01.05 Jõgevamaa noorte MV (40m, 45 mtj, kaugus)
Jõgeva G spordimaja
12.01.05 TV 10 OS Raplamaa I etapp
Kohila
12.01.05 TV 10 OS Tartu I etapp
Tartu
12.01.05 TV 10 OS Viljandimaa I etapp
Viljandi
11.01.05 TV 10 OS Tallinna I etapp
Tallinn
11.01.05 Viljandimaa A-klassi MV
Viljandi
11.01.05 TV 10 OS Võrumaa I etapp
Tartu
09.01.05 Jõgevamaa noorte MV (kõrgus, teivas, kuul, 150m, 600m/1000m)
Tartu KJH
08.01.05 Firmaspordi ühepäeva 7-võistlus ja 5-võistlus
Tallinna SH
08.01.05 Tartu ja EPMÜ lahtised sisemeistrivõistlused käimises
Tartu
08.01.05 TV 10 OS toetusel käimine, I etapp
Tartu
07-08.01.05 Balti noorte mitmevõistluse maavõistlus
Tallinn/Lasnamäe KJH
06.01.05 Eesti Kalevi noorte ja juunioride lahtised MV
Tallinna SH
05.01.05 Noorte tehniliste alade GP I etapp
Rakvere
02.01.05 Koeru SK uusaastavõistlus
Koeru