Kohtunike register

Leht täiendamisel.

Litsentseeritud kohtunikud 2016 - 2017:

1. Kerin Urbanik Võrumaa II D 16.1.16
2. Berit Kera Võrumaa II D 16.1.16
3. Renalt Mäesaar Võrumaa III E 16.1.16
4. Rene Mõttus Võrumaa III E 16.1.16
5. Rasmus Sarapuu Võrumaa III E 16.1.16
6. Eerik Eiche Võrumaa III E 16.1.16
7. Erki Ernits Võrumaa III E 16.1.16
8. Allan Katšmazov Võrumaa I C 16.1.16
9. Raimond Vink Võrumaa I C 16.1.16
10. Rolf Robert Peebo Võrumaa III E 16.1.16
11. Marko Orlov Võrumaa II D 16.1.16
12. Maria Kall Võrumaa III E 16.1.16
13. Diana Lar Võrumaa III E 16.1.16
14. Mattias Saarme Võrumaa III E 16.1.16
15. Roomet Parv Võrumaa II D 16.1.16
16. Helju Rakaselg Võrumaa RK B 16.1.16
17. Lehte Ader Võrumaa I C 16.1.16
18. Lika Berišvili Võrumaa II D 16.1.16
19. Kristel-Liis Jõendi Võrumaa III E 16.1.16
20. Hanna Mõttus Võrumaa III E 16.1.16
21. Sirje Hütt Võrumaa RK B 16.1.16
22. Grete  Hollo Võrumaa III E 16.1.16
23. Karli Keir Võrumaa II D 16.1.16
24. Ando Tuul Võrumaa I C 16.1.16
25. Veiko Kärbla Võrumaa RK B 16.1.16
26. Margus Koor Võrumaa RK B 16.1.16
27. Heini Allikvee Võrumaa RK A 16.1.16
28. Sirly Tuhkanen Võrumaa III E 25.1.16
29. Lea Kukk Võrumaa III E 25.1.16
30. Liis Kranich Võrumaa I C 25.1.16
31. Mare Lüüs Võrumaa I C 25.1.16
32. Martin Paakspuu Võrumaa I C 25.1.16
33. Mari-Liis Tulev Võrumaa II D 25.1.16
34. Aive Pähn Võrumaa RK B 25.1.16
35. Ede Pähn Võrumaa I C 25.1.16
36. Margus Külm Võrumaa RK B 25.1.16
37. Hanna-Mai Vaikla Võrumaa II D 25.1.16
38. Marite Mäesaar Võrumaa III E 25.1.16
39. Marilin Riives Tartumaa III E 17.1.16
40. Heiti Annus Tartumaa RK B 17.1.16
41. Rando Lang Tartumaa III E 17.1.16
42. Tarmo Veski Tartumaa II D 17.1.16
43. Liisa-Maria Truupõld Tartumaa II D 17.1.16
44. Kristel Luik Tartumaa I C 17.1.16
45. Hanna-Lisett Lubi Tartumaa II D 17.1.16
46. Karsten Mändar Tartumaa II D 17.1.16
47. Martin Riives Tartumaa III E 17.1.16
48. Mari Saviauk Tartumaa III E 17.1.16
49. Reesika Adojaan Tartumaa I C 17.1.16
50. Jekaterina Goidina Tartumaa II D 17.1.16
51. Veronika Taraskina Tartumaa II D 17.1.16
52. Svetlana Smirnova Tartumaa II D 17.1.16
53. Ilona Stanitski Tartumaa II D 17.1.16
54. Elisabeth Okk Tartumaa III E 17.1.16
55. Urmi Tari Tartumaa III E 17.1.16
56. Eliise Anijalg Tartumaa III E 17.1.16
57. Kädi Pant Tartumaa II D 17.1.16
58. Kaspar Mölder Tartumaa II D 17.1.16
59. Birgit Paju Tartumaa II D 17.1.16
60. Silvia Veermäe Tartumaa III E 17.1.16
61. Iris Tamsalu Tartumaa III E 17.1.16
62. Ulla Tari Tartumaa II D 17.1.16
63. Hanna Rääk Tartumaa III E 17.1.16
64. Jaan Tiitsaar Tartumaa RK A 17.1.16
65. Ille Kukk Tartumaa I C 17.1.16
66. Toomas Kivend Tartumaa II D 17.1.16
67. Karin Hausenberg Tartumaa I C 17.1.16
68. Kersti Viru Tartumaa I C 17.1.16
69. Kitija Šohireva Pärnumaa II D 18.2.16
70. Fred Kurrot Pärnumaa III E 18.2.16
71. Anne Ojala Pärnumaa I C 30.10.16
72. Mattias Kapral Pärnumaa III E 18.2.16
73. Carmen Pari Pärnumaa II D 13.12.16
74. Markkus Kapral Pärnumaa III E 18.2.16
75. Ireen Kuldkepp Pärnumaa III E 18.2.16
76. Sille Sempelson Pärnumaa III E 18.2.16
77. Kati Raidma Pärnumaa III E 18.2.16
78. Martin Pärn Pärnumaa III E 18.2.16
79. Kabriel Pusi Pärnumaa III E 18.2.16
80. Jürgen Palmi Pärnumaa III E 18.2.16
81. Harris Jürisaar Pärnumaa III E 18.2.16
82. Kertu Sumre Pärnumaa III E 18.2.16
83. Mery-Ly Saharenko Pärnumaa II D 30.10.16
84. Hillar Pikk Hiiumaa I C 16.3.16
85. Mati  Kiiver Hiiumaa RK B 16.3.16
86. Marta Eller Hiiumaa I C 16.3.16
87. Kati Vaht Hiiumaa RK B 16.3.16
88. Ülle Paasoja Hiiumaa RK B 16.3.16
89. Hergo Tasuja Hiiumaa I C 16.3.16
90. Dan Lukas Hiiumaa II D 16.3.16
91. Anet Post Hiiumaa I C 16.3.16
92. Annabel Pielberg Hiiumaa I C 16.3.16
93. Kristi Vaht Hiiumaa I C 16.3.16
94. Jaanika Alevi Hiiumaa I C 16.3.16
95. Toivo Pruul Hiiumaa RK A 16.3.16
96. Jaan Kallismaa Hiiumaa RK B 16.3.16
97. Kaupo Haukkanõmm Tallinn RK B 2.4.16
98. Lauri Puolokkainen Tallinn RK A 2.4.16
99. Peeter Randaru Tallinn RK A 2.4.16
100. Allan Pilt Tallinn RK A 2.4.16
101. Margit Randaru Tallinn RK A 2.4.16
102. Margus Randaru Tallinn RK A 2.4.16
103. Hannes Randaru Tallinn RK A 2.4.16
104. Kristen Kurval Tallinn RK B 2.4.16
105. Kaupo Nõlvak Tallinn RK A 2.4.16
106. Ene Valge Tallinn II D 5.4.16
107. Neeme Takk Tallinn II D 5.4.16
108. Heldur Tuulemäe Tallinn RK B 5.4.16
109. Tiiu Suvi Tallinn I C 5.4.16
110. Eva Lotta Haukanõmm Tallinn II D 5.4.16
111. Emma Räim Tallinn II D 5.4.16
112. Kadri Muuga Tallinn I C 5.4.16
113. Laura Maria Haukanõmm Tallinn II D 5.4.16
114. Hanna Otsman Tallinn III E 5.4.16
115. Allan Elerand Tallinn II D 5.4.16
116. Kristi Murula Tallinn I C 5.4.16
117. Heino Tohver Tallinn I C 5.4.16
118. Sander Ivarinen Tallinn RK B 5.4.16
119. Toomas Pilt Tallinn II D 9.4.16
120. Fredy-Sten Kalinin-Kivisild Tallinn II D 9.4.16
121. Margus Igga Viljandimaa RK B 9.4.16
122. Andres Kallavus Viljandimaa I C 9.4.16
123. Jüri Teras Viljandimaa RK B 9.4.16
124. Hugo Hommik Viljandimaa RK B 9.4.16
125. Villu Kangro Viljandimaa I C 9.4.16
126. Päivo Nõmmik Viljandimaa RK B 9.4.16
127. Paul Kolla Viljandimaa RK B 9.4.16
128. Aivar Hommik Viljandimaa RK B 9.4.16
129. Raina Luhakooder Viljandimaa II D 9.4.16
130. Tiit Aru Viljandimaa RK A 9.4.16
131. Mati Tomson Viljandimaa I C 9.4.16
132. Priit Sihver Viljandimaa I C 9.4.16
133. Pille-Riin Sepp Viljandimaa RK B 9.4.16
134. Milvi Vares Viljandimaa RK B 9.4.16
135. Arvi Kirsioks Tallinn RK A 12.4.16
136. Rasmus Vahtra Tallinn III E 12.4.16
137. Franco Filatov Tallinn III E 12.4.16
138. Hillar-Heiti Karm Tallinn II D 12.4.16
139. Tõnu Sõlg Tallinn RK A 12.4.16
140. Klarika Kaldmaa Tallinn I C 12.4.16
141. Anna Haritonova Tallinn RK B 12.4.16
142. Vello Kaldmäe Tallinn RK B 13.4.16
143. Morten Karja Tallinn III E 13.4.16
144. Patric Kekki Tallinn III E 13.4.16
145. Robin Soone Tallinn III E 13.4.16
146. Renato Rustamov Tallinn III E 13.4.16
147. Cris Robin Lillmann Tallinn III E 13.4.16
148. Rico-Andreas Tiitso Tallinn II D 13.4.16
149. Kaido Teesalu Tallinn II D 13.4.16
150. Brigitta Markus Tallinn II D 13.4.16
151. Martin Möllits Tallinn III E 13.4.16
152. Toivo Tarve Tallinn II D 13.4.16
153. Vladislava Oleinik Tallinn II D 13.4.16
154. Daria O´Konnel-Bronin Tallinn II D 13.4.16
155. Polina Rulkova Tallinn III E 13.4.16
156. Alisa Medvedeva Tallinn III E 13.4.16
157. Žanna Semõnin Tallinn III E 13.4.16
158. Vjatšeslav Limontas Tallinn III E 13.4.16
159. Anna Kuhhar Tallinn III E 13.4.16
160. Ksenija Stupina Tallinn III E 13.4.16
161. Kamilla Kulakova Tallinn III E 13.4.16
162. Ksenia Oleinik Tallinn III E 13.4.16
163. Jelizaveta Mišina Tallinn III E 13.4.16
164. Elina Zahharova Tallinn III E 13.4.16
165. Evita Mazur Tallinn III E 13.4.16
166. Zarina Netšiporuk Tallinn III E 13.4.16
167. Erika Demjanjuk Tallinn II D 13.4.16
168. Valeria Radajeva Tallinn II D 13.4.16
169. Andrus Arumäe Tallinn RK A 19.4.16
170. Tiit Pärna Tallinn RK A 19.4.16
171. Urmas Akula Tallinn RK B 19.4.16
172. Ken Lilloja Tallinn III E 19.4.16
173. Sander Truu Harjumaa II D 20.4.16
174. Keili Siimumäe Harjumaa III E 20.4.16
175. Leanne Siimumäe Harjumaa III E 20.4.16
176. Marta Mägimets Harjumaa III E 20.4.16
177. Sten Pihkva Harjumaa II D 20.4.16
178. Arne Pihkva Harjumaa II D 20.4.16
179. Knut Hanga Harjumaa III E 20.4.16
180. Ken Metsis Harjumaa I C 20.4.16
181. Õnne Aro Harjumaa I C 20.4.16
182. Sirje Riitmuru Harjumaa I C 20.4.16
183. Riina Suur Harjumaa I C 20.4.16
184. Priit Lusti Harjumaa RK B 20.4.16
185. Andi Nõmmela Harjumaa I C 20.4.16
186. Erik Horn Harjumaa RK B 20.4.16
187. Rasmus Majas Harjumaa III E 20.4.16
188. Sander Naarits Harjumaa III E 20.4.16
189. Karol Hanga Harjumaa III E 20.4.16
190. Bretta Meryl Ruul Harjumaa III E 20.4.16
191. Liisbet Estra Harjumaa III E 20.4.16
192. Johanna Maria Roomet Harjumaa III E 20.4.16
193. Anabel-Carmen Kerner Harjumaa III E 20.4.16
194. Martin Viiklaid Harjumaa III E 20.4.16
195. Valdur Kalme Harjumaa RK A 20.4.16
196. Kaitlyn Lääts Läänemaa III E 25.4.16
197. Kaisa Valm Läänemaa III E 25.4.16
198. Erik Taratuhin Läänemaa III E 25.4.16
199. Kristiina Köster Läänemaa III E 25.4.16
200. Sander Maripuu Läänemaa III E 25.4.16
201. Riina Reiners Läänemaa III E 25.4.16
202. Sten-Mark Alberg Läänemaa III E 25.4.16
203. Kasper  Vao Läänemaa III E 25.4.16
204. Marie Urvik Läänemaa III E 25.4.16
205. Tambet Kuimet Läänemaa III E 25.4.16
206. Demi Link Läänemaa III E 25.4.16
207. Katariin Aadman Läänemaa III E 25.4.16
208. Martin Matsberg Läänemaa III E 25.4.16
209. Maselle Tammes Läänemaa III E 25.4.16
210. Elen Radutski Läänemaa III E 25.4.16
211. Sirle Küünarpuu Läänemaa III E 25.4.16
212. Viktoria Tutko Läänemaa III E 25.4.16
213. Aleksander Kuklov Ida-Virumaa I C 6.5.16
214. Danil Tanaga Ida-Virumaa RK B 6.5.16
215. Svetlana Košeleva Ida-Virumaa I C 6.5.16
216. Jevgeni Terentjev Ida-Virumaa RK B 6.5.16
217. Xenia Ignatjeva Ida-Virumaa I C 6.5.16
218. Pjotr Kostrykin Ida-Virumaa I C 6.5.16
219. Aleksandr Hvorõhh Ida-Virumaa I C 6.5.16
220. Lilia Schmidt Ida-Virumaa RK B 6.5.16
221. Boris Ivanov Ida-Virumaa RK B 6.5.16
222. Darja Predbannikova Ida-Virumaa II D 6.5.16
223. Ilja Pimenovs Ida-Virumaa II D 6.5.16
224. Alexandr Zaitsev Ida-Virumaa I C 6.5.16
225. Viktor Predbannikov Ida-Virumaa RK B 6.5.16
226. Sergey Koort Ida-Virumaa I C 6.5.16
227. Helen Mast Ida-Virumaa RK B 6.5.16
228. Rene Kundla Ida-Virumaa I C 6.5.16
229. Mihkel Märtson Viljandimaa III E 13.5.16
230. Heiko Teiss Viljandimaa II D 13.5.16
231. Margus Hanni Viljandimaa II D 13.5.16
232. Jan Mõndresku Viljandimaa III E 13.5.16
233. Miku Mäesalu Viljandimaa III E 13.5.16
234. Riko Raheste Viljandimaa III E 13.5.16
235. Greete Küper Viljandimaa III E 13.5.16
236. Tauri Hussar Viljandimaa I C 13.5.16
237. Kadi Järv Viljandimaa III E 13.5.16
238. Merili Tõnisson Viljandimaa III E 13.5.16
239. Elis Tõnisson Viljandimaa II D 13.5.16
240. Kadri Allik Viljandimaa III E 13.5.16
241. Heidy Bergštein Viljandimaa III E 13.5.16
242. Romet Ain Viljandimaa I C 13.5.16
243. Kaidi Veske Viljandimaa I C 13.5.16
244. Remy Raheste Viljandimaa II D 13.5.16
245. Kalli Laprik Viljandimaa I C 13.5.16
246. Tiina Villemson Viljandimaa I C 13.5.16
247. Hanna-Lauren Loit Viljandimaa II D 13.5.16
248. Kaidi-Ly Süldre Viljandimaa II D 13.5.16
249. Berit Tugi Viljandimaa I C 13.5.16
250. Sirel Kruuse Viljandimaa I C 13.5.16
251. Gedly Tugi Viljandimaa II D 13.5.16
252. Ergo-Steven Pruuli Viljandimaa II D 13.5.16
253. Eero Maling Viljandimaa I C 13.5.16
254. Jaak Israel Viljandimaa RK B 13.5.16
255. Külli Kama Viljandimaa II D 13.5.16
256. Anneli Vaan Viljandimaa II D 13.5.16
257. Leo Liiber Viljandimaa RK A 13.5.16
258. Kadri Kuusik Viljandimaa I C 13.5.16
259. Ants Kuusik Viljandimaa RK B 13.5.16
260. Mart Kurs Viljandimaa RK B 13.5.16
261. Jüri Keerd Viljandimaa I C 13.5.16
262. Reet Meerits Viljandimaa RK B 13.5.16
263. Loore Järvekülg Viljandimaa RK B 13.5.16
264. Lilian Estorn Viljandimaa I C 13.5.16
265. Leho Estorn Viljandimaa RK B 13.5.16
266. Gregor Lepik Valgamaa III E 14.5.16
267. Reelika Savi Valgamaa III E 14.5.16
268. Katrin Mändla Valgamaa III E 14.5.16
269. Jana Voksepp Valgamaa III E 14.5.16
270. Janar Keit Jaakson Valgamaa III E 14.5.16
271. Rein Leppik Valgamaa I C 14.5.16
272. Ahto Näks Valgamaa I C 14.5.16
273. Merle Suun Valgamaa III E 14.5.16
274. Andres Tamgla Valgamaa III E 14.5.16
275. Karl-Steven Vijar Valgamaa III E 14.5.16
276. Meelis Kuusemaa Valgamaa III E 14.5.16
277. Kenari Koonik Valgamaa III E 14.5.16
278. Viljo Grauding Valgamaa I C 14.5.16
279. Laura Karu Valgamaa III E 14.5.16
280. Leini Kirsimäe Valgamaa I C 14.5.16
281. Keit Mariet Jürgens Valgamaa III E 14.5.16
282. Rein Mikk Valgamaa I C 14.5.16
283. Sirje Pokk Valgamaa I C 14.5.16
284. Piret Granovskaja Valgamaa RK B 14.5.16
285. Kalle Alla Valgamaa RK B 14.5.16
286. Anneli Taul Valgamaa RK B 14.5.16
287. Riho Meri Valgamaa RK A 14.5.16
288. Martin Horn Valgamaa RK B 14.5.16
289. Hanna-Liis Hain Valgamaa III E 20.7.16
290. Greete Loore Rimm Valgamaa III E 20.7.16
291. Janely Rein Valgamaa III E 20.7.16
292. Merily Pelska Valgamaa III E 20.7.16
293. Anete Püvi Valgamaa III E 20.7.16
294. Mareli Nielson Valgamaa II D 20.7.16
295. Kirke Kivisoo Valgamaa III E 20.7.16
296. Birika Kerb Valgamaa III E 20.7.16
297. Carmen Rääk Valgamaa III E 20.7.16
298. Grete Udras Viljandimaa I C 20.7.16
299. Mikk-Mihkel Arro Viljandimaa I C 20.7.16
300. Linda Menning Viljandimaa II D 20.7.16
301. Anete Loreen Saar Viljandimaa II D 20.7.16
302. Maarja Kalev Tallinn RK A 1.7.16
303. Timo Tarve Tallinn RK A 1.7.16
304. Egon Leinfeld Tallinn RK B 15.7.16
305. Tiia Krutob Tallinn RK B 15.7.16
306. Villem Ojam Tallinn III E 15.7.16
307. Karl Oskar Palo Tallinn III E 15.7.16
308. Frank Varblane Tallinn III E 15.7.16
309. Mihkel Kalinin Tallinn III E 2.9.16
310. Rasmus Roosleht Pärnumaa III E 15.9.16
311. Sivert Kaljula Pärnumaa II D 15.9.16
312. Mihkel Lepaste Pärnumaa II D 15.9.16
313. Merili Tammiste Pärnumaa III E 15.9.16
314. Teresa Pulk Pärnumaa III E 15.9.16
315. Jaana Jurtšenkova Pärnumaa III E 15.9.16
316. Helen Ilves Pärnumaa III E 15.9.16
317. Ivi Kikkas Pärnumaa III E 15.9.16
318. Kaspar Kõplas Pärnumaa III E 15.9.16
319. Mari Lutšihhin Raplamaa II D 15.9.16
320. Annabel Einola Pärnumaa III E 15.9.16
321. Jacline Värk Pärnumaa III E 15.9.16
322. Anna Maria Hermann Pärnumaa III E 15.9.16
323. Ülve Rabbi Pärnumaa II D 15.9.16
324. Karl Orgusaar Pärnumaa III E 15.9.16
325. Klaarika Laur Pärnumaa II D 15.9.16
326. Ilona Mihkelsoo Pärnumaa II D 15.9.16
327. Kaari Orgusaar Pärnumaa III E 15.9.16
328. Dan Mängel Pärnumaa III E 15.9.16
329. Toomas Tankler Pärnumaa I C 15.9.16
330. Mihkel Lembit Pärnumaa RK B 15.9.16
331. Annika Rüütli Jõgevamaa II D 24.10.16
332. Kaire Põldmaa Jõgevamaa II D 24.10.16
333. Piret Koll Jõgevamaa RK B 24.10.16
334. Vallo Väljaots Jõgevamaa I C 24.10.16
335. Lea Vilms Jõgevamaa I C 24.10.16
336. Eneli Vadi Jõgevamaa II D 24.10.16
337. Marii-Anett Lillemägi Jõgevamaa II D 24.10.16
338. Liisbeth Kallis Jõgevamaa II D 24.10.16
339. Sander Õunapuu Jõgevamaa II D 24.10.16
340. Toomas Rosenberg Jõgevamaa RK B 24.10.16
341. Uno Valdmets Jõgevamaa RK B 24.10.16
342. Rein Jõeveer Jõgevamaa RK B 24.10.16
343. Epp Hoovi Jõgevamaa RK B 24.10.16
344. Rainer Võsaste Jõgevamaa RK B 24.10.16
345. Mart Järviste Jõgevamaa RK B 24.10.16
346. Margus Metsma Jõgevamaa RK A 24.10.16
347. Singa Säälik Jõgevamaa III E 24.10.16
348. Kairit Kits Valgamaa II D 24.10.16
349. Alis Laan Tartumaa II D 24.10.16
350. Kristi Pajo Pärnumaa I C 30.10.16
351. Toivo Tallo Pärnumaa I C 30.10.16
352. Peeter Oja Pärnumaa I C 30.10.16
353. Rein Sügav Pärnumaa II D 30.10.16
354. Kärt Jakobson Pärnumaa II D 30.10.16
355. Ene Viigimäe Pärnumaa II D 30.10.16
356. Kadri Riitsaar Pärnumaa RK B 30.10.16
357. Kerstin Harjakas Pärnumaa I C 30.10.16
358. Mart Niidu Pärnumaa II D 30.10.16
359. Toivo Kiirats Pärnumaa II D 30.10.16
360. Kätlin Koplus Pärnumaa III E 30.10.16
361. Sirje Aua Pärnumaa II D 30.10.16
362. Õnnela Tankler Pärnumaa II D 30.10.16
363. Cleer Põldsaar Pärnumaa II D 30.10.16
364. Ramona Eliis Aleksandra Metsäranta Pärnumaa II D 30.10.16
365. Helen Tilk Pärnumaa II D 30.10.16
366. Jaan Kiisk Pärnumaa III E 30.10.16
367. Kaur Kristjan Anton Pärnumaa III E 30.10.16
368. Geir Tristan Anton Pärnumaa III E 30.10.16
369. Carol Annuk Pärnumaa II D 30.10.16
370. Helvelin Kärp Pärnumaa II D 30.10.16
371. Hanna Andla Pärnumaa II D 30.10.16
372. Eva Kuningas Pärnumaa I C 30.10.16
373. Ann Marii Kivikas Pärnumaa II D 30.10.16
374. Daniel Gansen Pärnumaa III E 30.10.16
375. Pirgid Salusoo Pärnumaa II D 30.10.16
376. Kevin Peddai Pärnumaa III E 30.10.16
377. Markuus-Lucas Lehemets Pärnumaa II D 30.10.16
378. Andres Tinkus Pärnumaa I C 30.10.16
379. Elisa Annamaa Pärnumaa II D 30.10.16
380. Anete Siman Pärnumaa II D 30.10.16
381. Triin Sohlu Pärnumaa RK B 30.10.16
382. Jürgen Palmi Pärnumaa II D 30.10.16
383. Rebecca Elisa Kaup Pärnumaa III E 30.10.16
384. Liset Paulus Pärnumaa III E 30.10.16
385. Kendra Lelov Pärnumaa III E 30.10.16
386. Silvia Neeme Pärnumaa I C 30.10.16
387. Helle Artel Pärnumaa RK B 30.10.16
388. Ene Saagpakk Pärnumaa RK B 30.10.16
389. Hendrik Tuisk Pärnumaa II D 30.10.16
390. Oskar Pettai Pärnumaa I C 30.10.16
391. Airiin Liisbet Strandson Pärnumaa II D 30.10.16
392. Karin Artel Pärnumaa I C 30.10.16
393. Merle Udso Pärnumaa III E 30.10.16
394. Priit Neeme Pärnumaa RK A 30.10.16
395. Janne Ojala Pärnumaa I C 30.10.16
396. Aili Tihane Pärnumaa II D 30.10.16
397. Elise Saarna Pärnumaa II D 30.10.16
398. Riido Küüts Pärnumaa I C 30.10.16
399. Eliise Seepter Pärnumaa II D 30.10.16
400. Grete Udras Viljandimaa I C 30.10.16
401. Riina Altpere Harjumaa I C 30.10.16
402. Tarmo Meresmaa Tallinn II D 30.10.16
403. Trine Puolokkainen Tallinn II D 22.11.16
404. Raivo Kornet Tallinn RK A 22.11.16
405. Ando Algre Harjumaa RK B 22.11.16
406. Kristjan Otlot Tallinn III E 22.11.16
407. Tiit Tarve Tallinn RK A 22.11.16
408. Anneli Elvik Tallinn RK C 22.11.16
409. Mark Leinfeld Tallinn RK B 22.11.16
410. Urve Kartau Pärnumaa II D 13.12.16
411. Merike Harjakas Pärnumaa I C 13.12.16
412. Kaiu Kustasson Pärnumaa I C 13.12.16
413. Vahur Mäe Pärnumaa II D 13.12.16
414. Heleri Alliksoo Pärnumaa II D 13.12.16
415. Aare Vanatalu Pärnumaa I C 13.12.16
416. Leonid Muhhin Pärnumaa III E 13.12.16
417. Germo Kalpus Pärnumaa III E 13.12.16
418. Katrin Kukk Pärnumaa RK B 13.12.16
419. Mati Puust Pärnumaa II D 13.12.16
420. Jaan Suurevälja Pärnumaa I C 13.12.16
421. Eddy Lüdig Pärnumaa II D 13.12.16
422. Mall Soovik Pärnumaa II D 13.12.16
423. Sulev Ojamets Pärnumaa II D 13.12.16
424. Eldor Nõmm Pärnumaa II D 13.12.16
425. Tair Anton Pärnumaa III E 13.12.16
426. Eduard Rihm Harjumaa RK A 13.12.16
427. Kristo Tammeleht Harjumaa III E 13.12.16
428. Erik Velemzon Harjumaa III E 13.12.16
429. Tanel Ärm Harjumaa I C 13.12.16
430. Katrin Olmari Harjumaa II D 13.12.16
431. Katri Karindi Harjumaa II D 13.12.16
432. Kristel Loorits Tartumaa II D 16.12.16
433. Maria Dudareva Tartumaa II D 16.12.16
434. Natalja Dudareva Tartumaa III E 16.12.16
435. Eliise Saarepera Tartumaa II D 16.12.16
436. Vlad Gontcharuk Tartumaa II D 16.12.16
437. Laura Pihlik Tartumaa III E 16.12.16
438. Priit Pihlik Tartumaa II D 16.12.16
439. Katre Uibo Tartumaa II D 16.12.16
440. Hanna Sõnajalg Tartumaa II D 16.12.16
441. Marika Manglus Tartumaa I C 16.12.16
442. Kadi Isak Tartumaa III E 16.12.16
443. Kaarel Ernits Tartumaa I C 16.12.16
444. Koit Simso Tartumaa I C 16.12.16
445. Henri Allemann Tartumaa III E 16.12.16
446. Maario Isak Tartumaa III E 16.12.16
447. Heino Sildala Tartumaa I C 16.12.16
448. Holger Dahl Tartumaa III E 16.12.16
449. Madis Paju Tartumaa I C 16.12.16
450. Emma Kathrina Hein Läänemaa III E 7.1.17
451. Eric Mathias Hein Läänemaa III E 7.1.17
452. Heigo Hein Läänemaa I C 7.1.17
453. Enn Kerge Läänemaa RK B 7.1.17
454. Hannes Loss Läänemaa I C 7.1.17
455. Väino Munskind Läänemaa RK B 7.1.17
456. Alvar Kiisk Läänemaa I C 7.1.17
457. Jaanus Getreu Läänemaa I C 7.1.17
458. Katrin Naan Läänemaa RK B 7.1.17
459. Lea Rand Läänemaa II D 7.1.17
460. Jaan Aavakivi Tartumaa RK B 7.1.17
461. Terje Tarve Harjumaa RK B 7.1.17
462. Margus Luik Harjumaa RK B 15.2.17
463. Karina Lumiste Läänemaa III E 15.2.17
464. Rudolf Lumiste Läänemaa II D 15.2.17
465. Valdo Nõlvak Läänemaa II D 15.2.17
466. Paavo Veermäe Läänemaa II D 15.2.17
467. Marko Ulla Läänemaa I C 15.2.17