U18 Balti MV 2016 Vilnius

Balti U18 maavõistlus
22.-23. juuli 2016, Vilnius

Ajakava

Väljasõit 21.07

Punktid jagunevad 7-5-4-3-2-1-, teatejooksud 7-5-3

KOONDIS

Väljasõit Tallinnast 21.07 kell 11:00 (Audentese ujula poolne parkla)
Väljasõit Pärnus 21.07 kell 13:00 (Pärnu spordihall, Riia mnt)
Väljasõit TARTUST 22.07 kell 07.00 (Ülikooli spordihoone parkla 19 kohaline mikrobuss)
Võistlejad kellel on ala ainult 1. päval tuuakse võistluspäeva õhtul tagasi koju.

Palume igaks juhuks ka isiklik võistlusdress kaasa võtta, kõiki numbreid koondise dresse ei pruugi jaguda.

NIM ALA NIMI
Liina Valk  100m Daniil Dudenkov 
Liiljan Neerot   Henri Sai 
Margit Kalk    
Liina Valk  200m Grat-Magnor Kuris 
Liiljan Neerot   Henri Sai 
Piibe Kirke Aljas  400m Karl Erik Laanet 
Marit Tõnisson    Egert Sekk 
Johanna Ilves 100/110m tj Markus Salumets
Anete Siman   Karl Erik Laanet
     
Eliise-Triin Raun 400m tj Renalt Mäesaar
M.Purru   Egret Sekk
Laura Karilaid 800m Sander Jesin 
Nadezda Gritskevich   Martin Teppan 
Ethel Elisabeth Truus ind  
Milena Suslova 1500m Markkus Joonas Palu
Marie Elisabeth Martinson   Karel Sander Kljuzin 
Milena Suslova  3000m Markkus Joonas Palu 
Galina Gritskevich   Karlis Kade 
     
Melissa Maria Akkel  2000m tak Kunnar Erich Viisel 
Saina Mamedova    Karol Hanga 
Katre Sofia Palm kõrgus Hendrik Lillemets 
Egle-Teili Oja    Madis Kalašnikov 
Lishanna Ilves  kaugus Vitali Rubenkov 
Margit Kalk    Mihkel Holzmann 
Zarina Netšiporuk  kolmik Hans Andero Kivi 
Airiin Liisbet Strandson    Sten-Erik Tomingas 
Margit Kalk  teivas Andri Luik 
Marit Lõo    Andreas Varter 
Emely Karhu

kuul

Edgar Liiber
Airike Kapp

 

Erki Mitman
Emely Karhu

ketas

Kiur Kalme
Airike Kapp

 

Erki Mitman
Mai-Triin Kaseoja vasar Brätten Järvik
Meriliis Mägi   Mihkel Lepaste
Margit Kalk oda Kiur Kalme
Marjeta Urva   Kunnar Erich Viisel
J. Ilves, L.Valk  4x100m M. Salumets

M. Kalk, A. Siman 

  H. Sai, D. Dudenkov 
L. Ilves, L, Neerot    
     
E.-T.Raun, P.K.Aljas  4x400m D. Dudenkov,  
M.Tõnisson    K.E. Laanet 
N.Gritskevich    M.Holzmann, 
M.Purru    T.Saabas 

VÕISTKONNA JUHT: RAUNO KIRSCHBAUM +372 55571859
TREENERID: Andres Laide, Jaan Tiitsaar, Mikk Joorits,