2018 U18 Balti meistrivõistlused

U18 Balti meistrivõistlused
2.-3. august, Võru

JUHEND
AJAKAVA

NOORMEHED
ALA NEIUD
          NIMI          
     KLUBI    
          NIMI          
     KLUBI     
Robin Sapar  KJK ViKe  100 m Ann Marii Kivikas   SK Altius
Albert Annimäe  KJK ViKe    Carina-Renne Valdek 

 Audentese SK

         
Ken-Mark Minkovski  Audentese SK  200 m
Ann Marii Kivikas   SK Altius
Marcus Mäll  KJK Hiiker    Triine-Marie Land   SK Fortis
         
Marcus Mäll  KJK Hiiker  400 m Lisette Hanson   TÜ ASK
 Edward Henno  Tartu SS Kalev   Liis Grete Atonen  Audentese SK 
         
Jake Patrick Bagge   IND. 800 m
Laura Reimets   SK Elite Sport
 Kristian Otlot  UP Sport   Christelle Vall   Audentese SK
         
 Jake Patrick Bagge  IND. 1500 m Christelle Vall  Audentese SK 
 Kalev Hõlpus  Rapla JK   Laura Reimets   SK Elite Sport
         
Robert Telpt  Audentese SK  3000 m
J. Mirotvortseva  KJK Kalev-Sillamäe 
 Kalev Hõlpus  Rapla JK   Valeria Karoman  SK Fortis 
         
 Kenro Tohter  Tallinna SS Kalev 100/110 m tj Triine-Marie Land   SK Fortis
 Taavi Verbo SK Fortis    Marilis Remmel  KJK Saare 
         
 Taavi Verbo  SK Fortis 400 m tj Liis Grete Atonen  Audentese SK 
Mait Filipozzi  SK Elite Sport    Ramona Metsäranta   SK Altius
         
Robert Telpt Audentese SK 2000 m tak.j  Valeria Karoman  SK Fortis
 Mart Leo Ruus    Tartu SS Kalev   Anette Hantson  VAK Staier 
         
Taavi Eistre SK Maret-Sport  Kõrgushüpe Sofia Marlene Haug   Tallinna SS Kalev
Deniel Kedrov  Audentese SK     Kelly-Anete Koik  SK Maret-Sport
         
Eerik Haamer   TÜ ASK Teivashüpe
Marleen Mülla  KJK ViKe 
Mait Filipozzi   SK Elite-Sport   Ramona Metsäranta   SK Altius
         
 Igor Andrejev Audentese SK  Kaugushüpe Lilian Turban   Nõmme KJK
 Mathias Endre Lind  KJK ViKe    Liisa-Maria Truupõld  Tartu SS Kalev 
         
 Grigori Velikanov KJK Kavel-Sillamäe  Kolmikhüpe  Eliise Anijalg Tartu SS Kalev 
 Igor Andrejev Audentese SK     Johanna Soover Audentese SK 
         
Maksim Mihhailov  KJK Atleetika  Kuulitõuge Lilian Turban  Nõmme KJK 
Enrico Hänilene  KJS Sakala     Gedly Tugi KJK Karksi 
         
 Enrico Hänilene  KJS Sakala Kettaheide Annika Emily Kelly  IND. 
Maksim Mihhailov  KJK Atleetika    Gedly Tugi  KJK Karksi 
         
 Artjom Verzilov KJK Hammer Fit  Vasaraheide
Annika Emily Kelly  IND. 
Oskar Filip Tammik   TÜ ASK   Gerttu Küttmann  Niidupargi KJK 
         
Enrico Hänilene  KJS Sakala  Odavise  Gedly Tugi KJK Karksi 
Rasmus Roosleht   Niidupargi KJK    Katre Marit Liiv  SK Viraaž
         
 Ken-Mark Minkovski
Robin Sapar
Albert Annimäe
Kenro Tohter
  4x100 m
teatejooks
Ann Marii Kivikas
Carina-Renne Valdek
Liisa-Maria Truupõld
Triine-Marie Land 
 
 Marcus Mäll
Edward Henno
  4x400 m
segateatejooks
 Lisette Hanson  

 

Koondise juht: Romet Mihkels (tel: +372 56625246)