U18 Balti maavõistlus

 U18 Balti maavõistlus 18.-19. juuli, Valmiera Läti

AJAKAVA JA JUHEND

V
õistluse stardiprotokollid MEHED/POISID, NAISED/TÜDRUKUD
 

NB! Kuna koondis on väga suur, on alaliidu poolt lühike võistlusdress, pikk dress palun endal kaasa võtta!

NIMI PB ALA PB NIMI
Ruuben-Jaan Rekkor 11.33 100m 12.73 Kreete Verlin
Margus Radik 11.58   12.83 Annabel Kutman
Sten Ander Sepp 22.39 200m 25.59 Kreete Verlin
Ruuben-Jaan Rekkor 23.12   26.26 Triina Maasik
Kristjan Joosep 51.99 400m 59.92 Elis-Helen Starkopf
Johannes Erm 52.2   60.13 Triina Maasik
Silver Kask 2.02,9 800m 2.26,63 Darja O'Konnel Bronin
Deniss Šalkauskas 2.05,6   2.26,92 Hannagret Luks
Silver Kask   1500m 4.53,33 Elis-Helen Starkopf
Johan Markus Oll 4.20,79   5.11,70 Hannagret Luks
Deniss Šalkauskas  8.55,97 3000m 11.25,06 Ksenia Savchenko
Leonid Latsepov 9.22,58      
Karsten Mändar 14.73 110/100m tj 15.05

Carmen Silluta

Marten Freirik 14.71   15.12 Mariliis Muuga
Sten Ander Sepp 56.36 400m tj 47.75(300mtj) Mariliis Muuga
Matthias Rimm   (300m tj) 46.25 Darja Smirnova
Romet Ain 6.57,56 2000m takj  7.53,91 Ksenja Savtšenko
Markus Rene Pae 7.03,80      
Kaarel Ernits 2.02 kõrgushüpe 1.68 Annika Teska
Kristo Simulask 1.93   1.67 Hanna-Friida Konks
Hans-C. Hausenberg 7.55 kaugushüpe 5.91 Hanna-Mai Vaikla
Allan Katšmasov 6.87   5.69 Pärl Eelma
Johannes Erm 14.36 kolmikhüpe 11.73 Vladislava Oleinik
Allan Katšmazov 14.15   11.58 Zarina Netšiporuk

Hans-C. Hausenberg

4.80 teivashüpe 3.10 Mariliis Muuga
Risto Lillemets 4.20   3.00 Hanna-Liina Jaani
Kert Piirimäe 19.81 kuulitõuge 14.50 Valeria Radajeva
Jander Heil 18.31   12.90 Kadi Kaart
Kert Piirimäe 53.58 kettaheide 43.78 Tuule Müürsepp
Jander Heil 51.71   39.98 Valeria Radajeva
Jander Heil 59.70 vasraheide 55.85 Mirell Luik
Toomas Tankler 61.95   46.66 Rael Kalda
Carl-Erik Uibo 62.31 odavise 55.03 Valeria Radajeva
Risto Lillemets 60.44   48.57 Kadi Kaart
H.C.Hausenberg, S.A.Sepp,
J.Erm, R.-J. Rekkor
  4x100m   K.Verlin, A.Kutman,
T.Maasik, H.-M.Vaikla, P.Eelma
H.-C. Hausenberg, J.Erm
K.Joosep, A.Katšmasov,
S.A.Sepp
  4x400m   M.Muuga, E.-H.Starkopf, T.Maasik,
D.O'Konnel Bronin,
TREENERID
Leonid Brjuhhov, Hendrik Lindepuu, Karin Hausenberg, Sven Andresoo, Heiko Väät, Andres Laide

                                                                                       VÕISTKONNA JUHT: Heiko Väät

NIMI HR IR ALA IR HR NIMI
Rait Veesalu 10.87 10.66 100m 11.97 11.97 Maarja Kalev
Mikk Mihkel Nurges 10.88 10.88   12.10 11.89 Diana Suuman
Markus Ellisaar 21.49 21.49 200m 25.03 24.50 Maarja Kalev
Rait Veesalu 21.80 21.75   25.07 25.07 Õilme Võro
Rauno Künnapuu 48.28 48.28 400m 55.93 55.12 Dane Must
Sten Ütsmüts 48.85 48.85   58.94 58.94 Liis Roose
Raimond Valler 1.50,33 1.50,33 800m 2.12,52 2.12,52 Helin Meier
Arne Nirk 1.51,94 1.51,94   2.12,37 2.12,37 Kelly Nevolihhin
Allar Lamp 3.46,43 3.46,43 1500m 4.51,47 4.38,75 Kelly Nevolihhin
Valeri Podevalin 4.00,74 4.00,74   4.40,51 4.40,51 Birgit Pihelgas
Anti Puustus     5000m     Keiti Mets
Ülari Kais 15.31,2 15.31,2       Heleene Tambet
Rauno Kirschbaum 14.33 14.33 110/100m tj 14.08 13.99 Mari Klaup
Teet Meerits 14.83 14.52   15.30 15.30 Andra Mihkelson
Jaak-Heinrich Jagor 52.95 52.95 400m tj 61.43 61.43 Karmen Veerme
Lauri Savolainen 54.36 54.36   65.23 65.23 Andra Mihkelson
Priit Aus 9.02,99 9.02,99 3000m takj     Johanna Ardel 
Ivar Ivanov 9.40,94 9.40,94        
Hendrik Lepik 2.14 2.15 kõrgushüpe   1.92 Grete Udras
Deniss Tšernobajev 2.10 2.15   1.83 1.85 Mari Klaup
Henrik Kutberg 7.60 7.80 kaugushüpe 6.09 6.22 Kaia Soosaar
Mihkel Saks 7.66 7.66   5.89 6.00 Triin Eerme
Igor Syunin 16.15 16.86 kolmikhüpe 12.70 12.70 Merilyn Uudmäe
Deniss Tšernobajev 14.76 14.76   12.35 12.35 Janeli Toomel
Veiko Kriisk 5.22 5.30 teivashüpe 3.60 4.23 Lembi Vaher
Kristjan Rosenberg 4.70 4.83   3.30 3.75 Getter Marie Lemberg
Kristo Galeta 18.84 19.15 kuulitõuge 15.73 16.02 Anu Teesaar
Karl Koha 16.60 16.60   12.95 13.84 Kätlin Tõllasson
Märt Israel 64.40 66.56 kettaheide 53.09 53.53 Anu Teesaar
Martin Kupper 61.64 65.03   49.51 53.02 Kätlin Tõllasson
Mart Olmann 66.95 66.95 vasraheide 65.07 65.07 Kati Ojaloo
Martin Lehemets 66.78 67.88   55.00 55.00 Ksenia Safonova
Risto Mätas 80.63 83.48 odavise 63.17 63.17 Liina Laasma
Tanel Laanmäe 81.16 81.96   54.16 54.16 Helina Karvak
Lauri Lelumees     käimine     Angela Mandel
Margus Luik     5000/10000      Anastassija Ponomarenko
M.-M. Nurges, R.Veesalu     4x100m     Õ.Võro, D.Suuman
M. Ellisaar, H. Kutberg           M.Kalev, K.Soosaar
S.Ütsmüts, J.H. Jagor     4x400m     D.Must, H.Meier
R.Künnapuu, M.Leemet            K.Veerme, L.Roose
TREENERID
Toivo Ruut, Enn Roosi, Valter Espe, Tiina Torop, Toomas Klaup, Jevgeni Terentjev, Väino Kondoja. Treenerite nimekiri täieneb
                                                                                       VÕISTKONNA JUHT: Marko Aleksejev
  1. A-klassi koondisesse arvatakse 2 sportlast igal kavas oleval alal
  2. A-klassi koondis komplekteeritakse vanuseklassi Eesti meistrivõistluste põhjal. Täiendavalt võetakse vajadusel arvesse muid tegureid nagu treeningurühma, klubi või alarühma sisesed kokkulepped ja kaalutlusargumendid.
  3. Koondisesse kutsutud sportlaste koondisekohast loobumisel teavitab sportlane koheselt oma loobumisest ja vastavatest asjaoludest alarühma vastutavat treenerit ja/või saavutusspordi juhti.

 Lähetuse esialgne logistiline plaan

1/3 Tallinn-Valmiera-Tartu-Tallinn/2 juhti (18.07.2014 9:30 - 18.07.2014, tagasisõit 20:30)
Väljasõit Audentesest Tondi 84.

2/3 Tartu-Võru-Valmiera-Võru-Tartu/1 juht (18.07.2014 10:30 - 19.07.2014 õhtu)
Väljasõit Ülikooli spordihoone parkla Ujula 4
10:45 Tamme staadion
12:00 Võru spordihoone
13:00 Valga staadioni parkla (staadioni ees kurvis)

3/3 Tallinn-Tartu-Võru-Valmiera-Tallinn/ 2 juhti (19.07.2014 07:00 - 19.07.2014 õhtu)
Väljasõit: Audentes (Tondi 84)
9:20 Tartu Ujula 4
10:50 Võru spordihoone
11:50 Valga staadion

 TÄIENEB!

NB! Vaid ühel (1. või 2.) päeval võistlevate sportlaste saabumine ja kojusõit toimub võistlusega samal päeval. Mõlemal päeval võistlejatele tagatakse kohapeal majutus kahe võistluspäeva vahel. Võistlejad, kelle ala algab teisel päeval enne kella 13:25 on oodatud bussile 18. juulil, majutus tagatud.