U16 Balti meistrivõistlused (15. juuli 2017 Vilnius, Leedu)

U16 Balti meistrivõistlused
15. juuli 2017 Vilnius, Leedu 

AJAKAVA

 KOONDIS

       TÜDRUKUD             
      ALA                            POISID           
 Pippi-Lotta Enok KJK Visa 100 m   Marcus Mäll KJK Hiiker
 Ann Marii Kivikas Pärnu SK Altius  Kristjan Markus Eelmaa UP Sport
 Ann Marii Kivikas Pärnu SK Altius 400 m   Karl August Kalamees TÜ ASK
 Liisa-Maria Lusti Audentese SK  Rasmus Käsper Audentese SK
 Juliana Demeštšenko Tallinna SS Kalev 800 m   Alex Veske KJK Vike
 Marite Mäesaar Võru KJK Lõunalõvi  Märten Kala Räpina SK
 Kärtyn Kaljusalu Jõgeva KJK Harta 1500 m   Kristian Otlot UP Sport
 Lotte Puusepp SK Lindon  Argo Seljand Kuusalu SK
 Pippi-Lotta Enok KJK Visa 100 / 110 m tj   Mait Filipozzi SK Elite Sport
 Elisa Annamaa Pärnu SK Altius  Talis Timmi Võru KJK Lõunalõvi
 Triinu Lamp TÜ ASK 300 m tj   Mait Filipozzi SK Elite Sport
 Liisbet Saar Audentese SK  Eerik Oolup KJK Saare
 Elisa Annamaa Pärnu SK Altius Kaugushüpe   Tony Ats Tamm Audentese SK
 Triine Marie Land SK Fortis  Grigori Velikanov KJK Kalev-Sillamäe
 Maria Dudareva TÜ ASK Kolmikhüpe   Grigori Velikanov KJK Kalev-Sillamäe
 Maria Elisabet Avamere KJK Järvala  Lauri Leppik TÜ ASK
 Sofia Marlene Haug Tallinna SS Kalev Kõrgushüpe   Markus Anvelt KSK Alem
 Marit Kutman TÜ ASK  Hanno Tamm SK Saarde
 Kelly Heinpõld Viljandi KJS Sakala Kuulitõuge  Rasmus Roosleht Niidupargi KJK
 Mariliis Lääniste TÜ ASK  Taniel Kurg Tallinna SS Kalev
 Vanessa Nikitina Pärnu SK Altius Odavise   Rasmus Roosleht Niidupargi KJK
 Anette Peterson SK Lindon  Steven Sepp Niidupargi KJK
 Kelly Heinpõld Viljandi KJS Sakala Kettaheide   Rasmus Roosleht Niidupargi KJK
 Katre Marit Liiv SK Viraaž  Steven Sepp Niidupargi KJK
 Juliana Demeštšenko Tallinna SS Kalev

Teatejooks 

400m - 300 m -

200 m - 100 m

 Talis Timmi Võru KJK Lõunalõvi
 Triine Marie Land SK Fortis  Mait Filipozzi SK Elite Sport
 Ann Marii Kivikas Pärnu SK Altius  Karl August Kalamees TÜ ASK
 Marit Kutman TÜ ASK  Marcus Mäll KJK Hiiker
 Pippi-Lotta Enok KJK Visa  Kristjan Markus Eelmaa  UP Sport

Koondise juht: Romet Mihkels, tel +372 56625246

Treenerid: Hanno Koll, Mihkel Lembit, Madis Paju, Urmas Põldre, Leonhard Soom, Piret Tamm, Kädy Tänav(Tänak).

KAASA PASS või ID KAART!

SUUR BUSS võistlustele stardib Tallinnast, Audentese parklast reedel, 14. juulil kell 12.00 ja Pärnu Spordihalli parklast (Riia mnt. 129) kell 14.00.
VÄIKE BUSS väljub Tartust Ülikooli Spordihoone parklast kell 12.00 ja Võru Spordikeskuse parklast kell 13.00.
Tagasisõit kohe peale võistluste lõppu laupäeval, 15. juulil.  Orienteeruv Tallinnasse saabumise kellaaeg on 01.00

VÕISTLUSVARUSTUS - erinevate tiitlivõistluste samaaegse toimumise tõttu võib võistlusvarustuse sobivate suuruste leidmisel probleeme tekkida.  Seepärast palume kõigil sportlastel kaasa võtta isiklik lühike ja pikk võistlusdress.