Kergejõustikunädal 2017. Kalender

                                                                                                                           

Ülemaailmse kergejõustikunädala sündmused Eestis 2017

Kuup. Klubi/kool   Sündmus Vanus Arv Koht Korraldaja
6.05 Mõniste Kool ja Lasteaed FB Perepäev  4-16 35 Mõniste Kool Virve Tamm, Romet Pazuhanitš
8.05 Mõniste Kool FB Spordipäev  7-16  68 Mõniste Kool Virve Tamm, Romet Pazuhanitš
8.05

Tallinna koolid ja spordiklubid:

Tallinna Spordiselts Kalev

 


FB

"Laste kergejõustiku" võistlus 7-12 120 Tallinna Spordihall

EKJL
(kontakt mariken@ekjl.ee)

8.05, 12.05 Neeme Kool FB "Laste kergejõustiku" spordipäev 7-14 38 Neeme Kool

Pille Plakk

8.05- 12.05 Tarvastu Gümnaasium FB "Laste kergejõustiku" spordipäevad 7-13 200 Tarvastu Gümnaasium

Marge Almre

8.05-14.05 (täpsustub) Hargla Kool   Kergejõustiku võistlus 7-17 50 Hargla Kool

Urve Naha

9.05 Valga ja Valgamaa koolide spordipäev    Maastikuteatejooksude ja "Laste kergejõustiku" võistlused 8-11 170 Valga linna park

Valgamaa Spordiliit

9.05 Kullamaa Keskkool FB "laste kergejõustiku" spordipäev 8-12 64 Kullamaa Keskkool

Viive Karnau

9.05 Audentese Spordiklubi  FB Heidete mitmevõistlus 7-12 200 Audentese SK

Krista Viipsi

10.05 Rakvere Rohuaia lasteaed FB Spordipäev 4-7 160 Rakvere Eragümnaasiumi staadion (Tööstuse 12)

Triinu Meriloo, Kersti Naarits

11.05
Rakvere linna koolid:   "Laste kergejõustiku" võistlus
8-10
90
Rakvere Eragümnaasiumi staadion
(Tööstuse 12)

Rakvere Eragümnaasium
Rein Eensalu
Rakvere KJK ViKe
Jaak Vettik

Rakvere Eragümnaasium FB
Rakvere Gümnaasium FB
Rakvere Põhikool FB
Rakvere Reaalgümnaasium  
 11.05 Tartu ja Tartumaa lasteaiad FB Spordipäev 6-7 1000 Tartu Tamme staadion

Tartu SS Kalev
Kaire Nurja

11.05 Läänemaa koolid FB

Algklasside olümpia

7-9 150 Haapsalu linna staadion

Läänemaa Koolispordi Liit
Kaja Ladva

12.05


KJK Visa  

"Laste kergejõustiku" võistlus


8-12

100 Jõhvi Vene Põhikooli kunstmuruväljak Viktor Predbannikov
Jõhvi Vene Põhikool FB
Jõhvi Spordikool FB
KJK Atleetika FB
Ida-Virumaa Spordiklubid ja koolid  
12.05 Kirivere Kool FB Kergejõustiku spordipäev 7-15 91 Kirivere Kool Kooli huvijuht
12.05 Kullamaa Keskkool FB Kergejõustiku spordipäev 13-18 64 Kullamaa keskkool Viive Karnau
12.05

Osula Põhikool ja
Sõmerpalu Põhikool

  Kahe kooli vaheline "Laste kergejõustiku" võistlus 7-16 150 Osula Põhikool Aive Pähn
16.-18.05 Oru Põhikool   Spordipäevad 8-17 130   Marina Feinman
17.05 Võru lasteaed "Päkapikk"
FB "Laste kergejõustiku" võistlus Võru linna lasteaialastele 4-6 200 Võru Spordikeskus

Võru Spordikool,
Aive Pähn

18.05

Võru Spordikool

FB Kergejõustikuvõistlus Võru- ja Põlvamaa noortele 5-s vanuseklassis 7-13 120 Võru Spordikeskus Aive Pähn

  

Kergejõustikunädala kutse

Registreerimisleht

 

               Kergejõustikunädalat toetavad: