EYOF 2019

Noorte Olümpiafestival –  EYOF
Bakuu, Azerbaijan 21.-27. juuli 2019

Eesti Kergejõustikuliidu normid ja lähetustingimused (kinnitatud noortespordi komisjoni koosolekul 06.03.2019)

1) Kvalifikatsiooni periood: 01.04.2019 – 28.06.2019 (k.a.)
2) Vanuseklass: U18 (2002 ja 2003 sünniaastad)
3) Koondise suurus, tüdrukute ja poiste suhe võistkonnas: max. 16 sportlast
4) Tingimused: 

  • Igal poiste ja igal tüdrukute võistlusalal saab võistelda 1 sportlane
  • Üks sportlane saab osaleda maksimaalselt 2 alal + teatejooksus
  • Kui ühel alal on mitu normitäitjat, siis arvatakse koondisesse kvalifitseerumisperioodi lõpuks antud alal edetabeli esimene
  • Kui normitäitjaid on rohkem kui 8 poissi ja 8 tüdrukut, siis arvatakse 16-liikmelisse koondisesse sportlane, kelle tulemus on kehtestatud kvalifikatsiooninormiga võrreldes protsentuaalselt parim 
  • Kui sportlasel on rohkem kui kahel alal norm täidetud ja ta on nendel aladel edetabeli parim, jääb aladest osavõtu valiku osas otsustusõigus antud sportlasele
  • Vaidlusalustes küsimustes jääb lõplik otsustusõigus EKJL Noortespordi komisjonile. 
KOONDIS
          NIMI                   TULEMUS         POISID          ALA          TÜDRUK.            NIMI                  TULEMUS      
Kristjan-Markus Eelmaa    11.18   11.00 100 m 12.20   Marit Kutman  12.02 
     22.25 200 m  25.00   Marit Kutman 

24.56

     49.50 400 m 57.00  Ann Marii Kivikas   57.03
Kristian Otlot   1.56,79  1.56,00  800 m 2.14,00     
     4.00,00  1 500 m 4.43,00     
     8.40,00  3 000 m 10.00,00     
     6.10.00 2000 m tak.   7.10,00    
     46.30,00 käimine 
10 000/5000
25.30,00   Jekaterina Mirotvortseva 22:46,71 
Karl-Hendrik Palu     14.25 100/110 mtj  14.05   Triine-Marie Land 14.09 
Karl-Hendrik Palu   55.71  55.50 400 mtj  1.02,50     
Tony Ats Tamm   6.89 7.00  Kaugus   5.85    
Tony Ats Tamm    2.03   Kõrgus 1.75  Sofia Marlene Haug  1.73 
     4.65  Teivas 3.70     
     14.50  Kolmik 12.20  Maria Dudareva  12.13 
Rasmus Roosleht     17.50 Kuul  14.50  Gertu Küttmann   14.74
Rasmus Roosleht   53.21  52.50  Ketas 43.00  Gertu Küttmann  39.65 
    64.00   Oda 48.00  Katre Marit Liiv   50.36
    65.00   Vasar 57.00  Kelly Heinpõld  58.15 
 Steven Sepp  6725 6700 p  10-v/7-v  5000 p   Pippi Lotta Enok  5209 
             

K.-M. Eelmaa
Tony Ats Tamm
Steven Sepp
Karl-Hendrik Palu

    Teatejooks
100+200+
300+400
  T.-M. Land
Marit Kutman
Pippi Lotta Enok
Ann Marii Kivikas
 

Koondise juht: Romet Mihkels (tel: +372 56625246)
Koondise füsio: Risto Jamnes (tel: +372 56656583)
Treenerid: Liivi Eerik, Mihkel Lembit, Jevgeni Terentjev
 
Võistlustele reisimine: Võistlustele lennatakse Riiast 19. juulil.
Buss nr. 1 väljub Tallinnast 19. juulil kell 13:30 Järve Selveri parklast ning  Pärnu Neste bensiinijaama parklast (Riia mnt. 110 a) kell 15:15. 
Buss nr. 2 alustab sõitu Tartust, Vanemuise parklast kell 15:30.
Tagasi jõutakse lennukiga Riiga pühapäeval, 28. juuli hommikul kell 7:00 ning siis otse sõidavad bussid vastavalt Tartusse, Pärnusse ja Tallinna.
NB! Reisidokumendiks peab olema PASS!
 
 
 

Tehniline juhend