2017 Balti A-kl talvine maavõistlus 4.märts, Šiauliai

Balti A-kl (U18) maavõisltus

4.märts 2017, Šiauliai, LTU

AJAKAVA

KOONDISE KANDIDAADID seisuga 14.02.2017

Koondise esinumbrid määratud - U18 EMV alavõitjad
Alade teine koondise koht määratakse U18 2017 sisehooaja edetabeli alusel seisuga 27.02

POISID   TÜDRUKUD
KLUBI NIMI ALA NIMI KLUBI
SK Altius Henri Sai 60m Carina-Renne Valdek SK Lindon
TÜ ASK Richard Vider    Liisa Maria Truupõld Tartu SS Kalev
         
KJK Kalev Sillamäe Danila Lukjanov  300m Piibe Kirke Aljas TÜ ASK
Audentese SK Egert Sekk   Hanna Sõnajalg  TÜ ASK 
         
SK Leksi 44 Martin Kivimaa 800m Liis Grete Atonen Audentese SK
KJK Vike  Sander Jesin   Laura Reimets  Elite Sport 
         
KJK Kose 2000 Karol Hanga 3000m Marie-Elisabeth Martinson  Audentese SK
Audentese SK Robert Telpt    Lisette Ploomipuu  SK Lindon 
         
Audentese SK Egert Sekk 60m tj Katre Sofia Palm Saue KJK
Saue KJK  Rasmus Kuningas    Elise-Triin Raun  SK Lindon 
         
Tartu SS Kalev Madis Kalašnikov kõrgus Leanne Siimumäe KJK Kose 2000
SK Fortis Taavi Verbo   Katre Sofia Palm  Saue KJK 
         
TÜ ASK Eerik Haamer teivas Emilia Palgi KJS Sakala
Audentese SK  Deniel Kedrov    Marleen Mülla  KJK Vike 
         
Audentese SK Ken-Mark Minkovski kaugus Liisa Maria Truupõld Tartu SS Kalev
Audentese SK  Reimo Sepp    Diana Stahovskaja Tallinna SS Kalev
         
Audentese SK Igor Andrejev kolmik Eliise Anijalg Tartu SS Kalev
SK Maret-Sport  Gregor Lepik    Johanna Soover Audentese SK
         
Haapsalu KJK Kevin Sakson kuul 5kg/3kg Leanne Siimumäe KJK Kose 2000
KJK Atleetika  Maksim Mihhailov    Emely Karhu  Niidupargi KJK 
         
SK Altius Henri Sai 4x200m Piibe Kirke Aljas TÜ ASK
KJK Kalev-Sillamäe  Danila Lukjanov   Carina-Renne Valdek SK Lindon
TÜ ASK  Richard Vider    Hanna Sõnajalg  TÜ ASK
KJK Vike  Mait Suursaar    Liisa Maria Truupõld  Tartu SS Kalev 
Audentese SK Egert Sekk   Elise-Triin Raun SK Lindon
Audentese SK Ken Mark Minkovski      

Koondise esindajad: Heiko Väät (tel. 5167125) ja Romet Mihkels (tel. 56625246)
Treenerid: Leonid Brjuhov, Kersti Viru, Sven Andresoo, Ants Kiisa ja Hennit Küppas

Logistika:

Buss nr. 1 väljub Tallinnast Audentese parklast reedel, 3. märtsil kell 12:00.  Peatus Pärnus Hansahalli ees kell 13:45 - 14:00.  Lõunasöögi peatus tehakse Ikla piiripunktis ja saabumine Šiauliaisse umbes kell 19:00.

Buss nr. 2 väljub Rakvere staadioni eest reedel, 3. märtsil kell 11:00. Peatus Tartu Ülikooli spordihoone parklas kell 13:00 - 13:15.  Lõunasöögi peatus Valgas hotell/restoran Metsises kell 14:30. Saabumine Šiauliaisse umbes kell 19:00.

Tagasi stardivad bussid laupäeval, 4. märtsil kohe peale võistlust 17:30 - 18:00.
Buss nr. 1 jõuab Pärnusse umbes kell 22:00 ja Tallinnasse kell 00:00.
Buss nr. 2 jõuab Valka umbes kell 22:00, Tartusse umbes kell 23:15 ja Rakverre umbes kell 01:15. 

Võistlusvarustus - pikk ja lühike dress jagatakse reede õhtul kohapeal. 

Kaasa võtta reisidokument (ID kaart või pass)

MEELIS ATONENI kokkuvõte Balti U18 meistrivõistlused Šiauliais, Leedus 04.03.2017.