2020 U18 Balti talvised võistkondlikud meistrivõistlused

U18 Balti võistkondlikud meistrivõistlused
7. märts 2020 - Klaipeda, Leedu

Lähetustingimused:

  • lähetatakse 2 katsevõistluse paremat sportlast igal alal;
  • katsevõistlus on U18 talvine EMV 15.-16.02.2020
  • Kui üks sportlane neist loobub, on otsustusõigus teise sportlase valimisel koondise juhil. Kui loobuvad nii EMV 1. ja 2. koha omanik, jääb otsustusõigus mõlema koha osas koondise juhile, kes soovituslikult järgib koondisesse nimetamisel edetabelit.

NB! Noorema vanuseklassi sportlane ei saa osaleda vanema vanuseklassi koondises!

Kui koondisesse arvatud sportlane keeldub/loobub võistlemisest muul kui tõendatavalt tervislikul või üldharidus- või kõrgkooli õppetööst osavõtu põhjusel, on alaliidu juhatusel õigus keelduda sportlase edasisest arvamisest Eesti koondisesse. 

AJAKAVA

KOONDIS

                         POISID                                        ALA                                      TÜDRUKUD                         
 NIMI     KLUBI    NIMI   KLUBI
 Oliver Kruuspan  Audentese SK 60m   Anna Maria Millend  Audentese SK
 Kristofer Vilhem Viet  Audentese SK    Marit Kutman  TÜ ASK
         
 Karl August Kalamees  TÜ ASK 300m   Juliana Demeštšenko  Tallinna SS Kalev
 Erko Räiss  Rakvere Vike    Marit Kutman  TÜ ASK
         
 Jan-Jorke Ellam  Audentese SK 800m   Carmen Rääk  Valga Maret-Sport
 Artjom Raiski  SK Raesport    Triin Erala  IND.
         
 Artur Skatskov  Rapla JK 3000m   Anete Randma  SK Fortis
 Sulvo Anvelt  SK Jooksupartner    Anne-Riin Peep  Rapla JK
         
 Oliver Kruuspan  Audentese SK 60mtj   Anna Maria Millend  Audentese SK
 Märten Tropp  SK Fortis    Liisa-Maria Lusti  Audentese SK
         
 Kristjan Timuska  Võru Lõunalõvi Kõrgushüpe   Elisabeth Pihela  Audentese SK
 Valter Eric Viisel  Tallinna SS Kalev    Laura Lokotar  Kose 2000
         
 Madis Kaare  SK Altius  Teivashüpe  Marianne Kivi  TÜ ASK
 David Jaanson  Leksi 44    Laure Kiivit  TÜ ASK
         
 Roman Litvinov  Rakvere Vike Kaugushüpe   Liisa-Maria Lusti  Audentese SK
 Jaroslav Sivuha  Audentese SK    Kaireen Penek  Rakvere Vike 
         
     Kolmikhüpe  Anna Lensment  Audentese SK
 Andreas Hantson  VAK Staier    Valerija Paskidova  Sillamäe-Kalev
         
 Hannes Remmelgas  TÜ ASK Kuulitõuge  Berit Saar  Rakvere Vike
 Rasmus Virks  Rakvere Vike    Kelly Heinpõld  Viljandi Sakala
         
 Karl August Kalamees   4 x 200m  Marit Kutman  
 Kristofer Vilhem Viet      Juliana Demeštšenko  
 Märten Tropp      Anna Maria Millend  
 Oliver Kruuspan      Liisa-Maria Lusti  
 Erko Räiss        

Koonidse juht: Heiko Väät tel: 5167125
Treenerid: Sven Andresoo, Harry Lemberg, Alar Madilainen, Hennit Küppas, Rauno Kirschbaum, Erik Horn

Logistika: 

Buss väljub Tallinnast Audentese parklast (koolimaja eest) reedel, 6 märtsil kell 07.00. Buss sõidab läbi Tartu, kus on peatus kell 09.15 Tartu Ülikooli spordihoone parklas (Ujula tn. 4).

Tagasisõit toimub laupäeval peale võistluste lõppu.

Majutus: Ibis Styles Klaipėda Aurora (address Nemuno str. 51, LT-91190 Klaipėda)
Võistlusareen: Klaipėda Indoor Arena (address Taikos av. 54, LT-91183 Klaipėda)

NB! Kaasa pass või ID kaart ja alla 18 aastastel sportlastel lapsevanema nõusolekuvorm, mille leiab SIIT.

Võistlusvarustus jagatakse kohapeal.